PDA

View Full Version : Мъки и терзания



Kikiche
12-11-2013, 21:01
Ходим от около почти 2 години.Казва, твърди, заявява, че ме обича и го показва, но в същото време си пише с някакви леки момичета, които му пращат снимки и му задоволяват мръснишките сексуални желания.Когато сме заедно с мен се държи като с принцеса, угажда ми, прави всичко, за да ми е добре и никога не ме кара да правя това, което кара другите момичета да му правят.Той не знае, че знам, че има и други момичета около него, мисли си, че съм наивна и сляпо вярвам на всяка една негова дума. Много ми е мъчно и тъжно, тая тази тайна в себе си повече от 6 месеца, напира да излезе от мен всеки път, но никога това не става, защото и аз го обичам и ме е страх да се разделим. Какво да правя, моля ви наистина се нуждая от адекватен отговор.

leadyflame
12-11-2013, 21:02
Пусни му.

Kikiche
12-11-2013, 21:04
Ако не го бях направила, щях да знам къде е проблема и че е в мен. Но правим секс и то често. Не е като да не е задоволен.

heartshapedbox
12-11-2013, 21:07
Говори с него. Откъде знаеш, че го прави?

leadyflame
12-11-2013, 21:07
Е явно не достатъчно.

Kikiche
12-11-2013, 21:11
От фейсбук

babity
12-11-2013, 21:12
Задобрей в свирките.

xXxPETYAxXx
12-12-2013, 06:34
Това ли е - само снимки?

Поговори с него, поне да се освободиш от напрежението, пък и току виж получиш някакъв отговор.

Баща Ти
12-12-2013, 07:12
Почни да ебеш по-добре.

Azoria
12-12-2013, 07:21
Как решихте, че не може да прави свирки или не "ебе" добре?!

Най-вероятно приятелят ти е някой загорял дечко, който все още се дърви само при мисълта за цици. От където идва и желанието да "взима" от където може.

Баща Ти
12-12-2013, 07:24
Как решихте, че не може да прави свирки или не "ебе" добре?!

Най-вероятно приятелят ти е някой загорял дечко, който все още се дърви само при мисълта за цици. От където идва и желанието да "взима" от където може.

Лошо ли е да се дървиш от мисълта за цици? Щото и аз се дървя лесно от хубави жени, ама досега няма оплаквания от някое момиче. Ай сиктир с тоя криворазбран морал.

Azoria
12-12-2013, 07:50
:lol:

Не знам за морала, ама въпросното момче явно не разбира правилно как да се държи в една сериозна връзка. Нека си гледа цици колкото иска, в интернет снимки - бол. Но да зарибява някакви "леки момичета" ,хм, да му изпращат свои снимки е супер долно. В каква светлина поставя собствената си приятелка, която уж обичал, по този начин? После от къде курвите имали такова самочувствие, ми как да нямат, като такива с подобни разбирания им го повдигат... :)

Баща Ти
12-12-2013, 08:11
:lol:

Не знам за морала, ама въпросното момче явно не разбира правилно как да се държи в една сериозна връзка. Нека си гледа цици колкото иска, в интернет снимки - бол. Но да зарибява някакви "леки момичета" ,хм, да му изпращат свои снимки е супер долно. В каква светлина поставя собствената си приятелка, която уж обичал, по този начин? После от къде курвите имали такова самочувствие, ми как да нямат, като такива с подобни разбирания им го повдигат... :)

Може ония да му се натискат на момчето, а не той да ги сваля, сеш се ?

Azoria
12-12-2013, 08:37
Може много неща, но аз лично се съмнявам,че точно така стоят нещата. Няма смисъл да ти обяснявам защо...

Amore-Mio*
12-12-2013, 16:22
Глупаво е да потъпкваш по този начин достойнството си, криейки нещо важно.

Все пак ходите не от кратко време и би трябвало да си имате доверие, и при някакъв проблем да си го казвате. Докато неговото е, че не те зачита, уважава. Да, добре, снимки са. А я си помисли, че може да се е стигнало по-далеч от снимките.

Поговори с него.
Лично аз не бих продължила с тоя човек.

babity
12-12-2013, 18:33
Как решихте, че не може да прави свирки или не "ебе" добре?!

В масовия случай, ако нещо не ти се получава (с някого), вероятно не го правиш добре. Следват подобренията... Ако пак не станеш - смяна.

baby_baby
12-12-2013, 18:42
Поговори с него

HollyGolightly
12-12-2013, 19:32
Кажи му, че знаеш всичко, но не го нападай. Виж как ще реагира и дали ще се опита да отрече. По-добре да прекратите връзката си, отколкото да си с човек, който те лъже и зад гърба ти прави какво ли не с други момичета.

djipsito
12-12-2013, 21:10
Кажи му, че знаеш всичко, но не го нападай. Виж как ще реагира и дали ще се опита да отрече.

това.

Hilary_
12-13-2013, 06:07
Вероятно и двамата са малки и дори и да поговори с него, около тия възрасти не се открояват с много мозък и надали ще направи нещо по въпроса. И все пак авторке, пробвай да говориш с него и ако няма резултат, забрави за "страх ме е да го изгубя" - няма да е първия, нито последния.

fenkaaa
12-13-2013, 13:17
Говори с него, 2 години сте заедно, няма от какво да се страхуваш, вече трябва да можеш да говориш с този човек за всичко. Говори с него и пиши тук за развитието и отговорът му,