PDA

View Full Version : Изкарване на пари преди пълнолетие



johnny.english.39589
12-12-2013, 08:02
Тъй като родителите са ми скръндзи и не искат ад ми дават кой знае колко пари, не че нямат баща ми прави на месец много пари има 3 фирми за метал, но са скръндзи, а и не искам да завися от тях, та искам да си събера пари за лаптоп, но тъй като те няма да ми земат а и немога да спестявам защото не ми дават много. Кажете някакви начини с които мога да получа някакъв доход :).На 16 години съм момче, занимавам се с продуциране на музика по точно electro house.Парите ми трябват колкото да си направя студио и да започна реално да правя музика ...

DeniseWallace
12-13-2013, 18:08
http://www.neobux.com/?rh=44656E69736557616C6C616365 Аз се занимавам с това нещо от 2 месеца и изкарах 40 $ :D Началото е трудно, но понеже нямам друга работа нищо не ми коства да цъкна на 4 жълти реклами :D

DownloadVirus
12-13-2013, 18:47
-

DownloadVirus
12-13-2013, 18:47
Не лъжи ,момчето. Без да имаш директни реферали или да вложиш от себе си 40 долара ще ги правиш годишно(и то няма да ги дърпаш,а само ще подновяваш,наемаш и рециклираш реферали).

dope
12-14-2013, 13:13
На мен ми предложиха работа в една редакция - правя анкети. Не е много лесно да се учи и работи, така че си помисли дали имаш достатъчно време. Не вземам кой знае колко пари, но се срещам с нови и различни хора, придобивам опит. Мои приятели са се пробвали да раздават флаери, но бързо се отказаха заради неотзивчивите хора. Все пак според мен флаерите са добра идея, но не мисля че ще искаш кой знае колко пари, но поне може да закърпиш джобните :D

DeniseWallace
12-15-2013, 07:21
Не лъжи ,момчето. Без да имаш директни реферали или да вложиш от себе си 40 долара ще ги правиш годишно(и то няма да ги дърпаш,а само ще подновяваш,наемаш и рециклираш реферали).

Имам 40 директни реферала и 20 наети и с удължен срок за 240 дни :D Дневно изкарвам 3-4 $ от MiniJobs-ите :D :D :D И отделно онзи ден спечелих 5$ и 2$ от AdPrize xD

MonicaR
12-22-2013, 20:52
Раздавай флаери, продавай сладолед през лятото. Имам едни приятели, които участват в театрална група и понякога организират детски партита и оттам им плащат. Понякога търсят хора да лепят плакати, не знам потърси за своя град.

kalliee
12-23-2013, 12:41
По летните курорти със сигурност ще намериш работа, но лошото е че не е целогодишно.

qNuZoV
12-26-2013, 16:08
Кажи на баща си да те наеме в една от неговите фирми... и метлата да ти даде без да се оплакваш ;-)

kalina19k
12-27-2013, 16:33
Тъй като родителите са ми скръндзи и не искат ад ми дават кой знае колко пари, не че нямат баща ми прави на месец много пари има 3 фирми за метал, но са скръндзи, а и не искам да завися от тях, та искам да си събера пари за лаптоп, но тъй като те няма да ми земат а и немога да спестявам защото не ми дават много. Кажете някакви начини с които мога да получа някакъв доход :).На 16 години съм момче, занимавам се с продуциране на музика по точно electro house.Парите ми трябват колкото да си направя студио и да започна реално да правя музика ...
Искат да разбереш цената на парите.Обаче ти мислиш че са скръндзи.Не искат от тебе да излезе разглезено богаташче или мамино синче.

SHPAIdURmeN
12-27-2013, 21:52
Искат да разбереш цената на парите.Обаче ти мислиш че са скръндзи.Не искат от тебе да излезе разглезено богаташче или мамино синче.

+, eй така да ме отмени в писането :D. Права е !!

Иначе няма лошо да поработиш, така ще се научиш на някой неща.