PDA

View Full Version : Анален секс :)



simplythebest95
12-12-2013, 13:40
Обичате ли аналния секс ? Колко често го правите ?

maximus
12-12-2013, 15:50
Обичате ли аналния секс ? Колко често го правите ?

Темата е много интересна. Аз съм хетеросексуален мъж, но обожавам аналния секс. Много харесва аналните игри! Обожавам само момичета да проникват в ануса ми с пенис-колан, играчки или пръсти и да ме чукат анално! Ако има момичета които харесват или искат да пробват анален секс с мен в пълната му красота, прониквайки в ануса ми, могат да ми се обадят на 0.8.9.7.3.2.9.7.8.4. или да пишат тук. Предложението ми е сериозно. Държа на сериозно и коректно отношение. :-)

Lilawo_Dupe
12-12-2013, 15:56
Ха-ха. Ти добре лиси бе? Какъв мъж си ти?

CoockieMonster
12-12-2013, 16:19
Е не.. хахаххахахахахахха

Lilawo_Dupe
12-12-2013, 16:21
Не, ама да. УЖАС.

maximus
12-12-2013, 16:33
Ха-ха. Ти добре лиси бе? Какъв мъж си ти?

Бебче, сексът е за да си правиш удоволствие, мила (освен необходимостта за продължаване на човешкия род)!!! Аналният секс при мъжете води до стимулиране на простатната жлеза. Жлезата отделя секрет. Този секрет се задържа в едни тесни каналчета до жлезата, дори при мъжка еякулация. Задръжката на този секрет води до различни вреди за мъжа (хроничен простатит и тн.). Стимулирането на простатата при анален секс, с пръсти, играчки и тн. води до подобряване физиологичните качествата на простатата и нейния секрет; качеството на спермата също се подобрява (да поясня за невежите, че съставна част на спермата е простатния секрет), следователно и качеството на сперматозоидите, което е много важно за МЪЖЕТЕ!!!
Ако ти или други момичета имате по-голям интерес в тази област, можете да ми се обадите на 0.8.9.7.3.2.9.7.4. и да си поговорим на "кафе", за да се уверите на живо КАКЪВ МЪЖ СЪМ!!! :-)

Lilawo_Dupe
12-12-2013, 16:35
Какъв мъж си? Хайде щом се рекламираш така, нали знаеш, че по регламент всяка реклама трябва първо с нещо да ти вземе вниманието, ти с какво ще вземеш нашето?

maximus
12-12-2013, 16:38
Какъв мъж си? Хайде щом се рекламираш така, нали знаеш, че по регламент всяка реклама трябва първо с нещо да ти вземе вниманието, ти с какво ще вземеш нашето?

Не се сърди, но не се интересувам да привлека твоето внимание, защото ако ти имаше качествен интелект, вече щеше да си привлечена от определени думи в текста, който написах току-що; а не да се изявяваш като хейтър! :-)

Lilawo_Dupe
12-12-2013, 16:41
Не се сърди, но не се интересувам да привлека твоето внимание, защото ако ти имаше качествен интелект, вече щеше да си привлечена от определени думи в текста, който написах току-що; а не да се изявяваш като хейтър! :-)
Не се сърдя, даже съм поласкана.

А косматото дупе бръснеш ли си го?

maximus
12-12-2013, 16:44
Не се сърдя, даже съм поласкана.

А косматото дупе бръснеш ли си го?

Да! Винаги е изрядно избръснато, измито с интимен детергент и задължително направена клизма! :-) По-чисто от устна кухина! ;-)

Supermassive____
12-12-2013, 16:45
:lol:

Lilawo_Dupe
12-12-2013, 16:52
Да! Винаги е изрядно избръснато, измито с интимен детергент и задължително направена клизма! :-) По-чисто от устна кухина! ;-)

:Д :Д

Ама нали добре я изпълняваш клизмата, наясно си как да вършиш работата, че тука една твоя колежка( Иви) е оакала положението пред едно момче за секс и сега я е срам да го погледне! Хубаво, че се грижиш за твоето дупе!

Lilawo_Dupe
12-12-2013, 17:02
Искам да го направя с теб, свободно и без задръжки! Искам да ми бъркаш навсякъде!!! 0.8.9.7.3.2.9.7.8.4. - Жоро хахаххахахахаха-хахах

lame7o96
12-12-2013, 17:04
Тя Иви цапа полжението над 7 пъти доколкото съм разглеждал форума толкова теми имаше :D

maximus
12-12-2013, 17:07
:Д :Д

Ама нали добре я изпълняваш клизмата, наясно си как да вършиш работата, че тука една твоя колежка( Иви) е оакала положението пред едно момче за секс и сега я е срам да го погледне! Хубаво, че се грижиш за твоето дупе!


Чест и прави на Иви, че прави често анален секс. В нейните желания има решителност и действие. Достойно е това което споделя, защото търси съвет и решение на проблема. Уважавам такива момичета! Не уважавам такива които мразят, такива които се подиграват и присмиват на другите, такива, които хем им се иска, хем не им стиска, такива като теб!

lame7o96
12-12-2013, 17:19
Чест и прави на Иви, че прави често анален секс. В нейните желания има решителност и действие. Достойно е това което споделя, защото търси съвет и решение на проблема. Уважавам такива момичета! Не уважавам такива които мразят, такива които се подиграват и присмиват на другите, такива, които хем им се иска, хем не им стиска, такива като теб!

Вземи млъкни ,че си пълен срам за момчетата ;) регистрирай се в az-jenata ;)

maximus
12-12-2013, 17:30
Вземи млъкни ,че си пълен срам за момчетата ;) регистрирай се в az-jenata ;)

Да, прав си, срам съм за момчетата, но гордост за истинските МЪЖЕ!!!
Хайде сега, иди си научи уроците по Биология за 8 клас, за да се опиташ да разбереш какво имам предвид и като мине някоя друга година, може да се разходиш по бул. Славейков, току-вуж си попаднал на някоя неопитна студентка по медицина която да се опита да те въведе в тайните на живота! ;-)

Lilawo_Dupe
12-12-2013, 17:48
Чест и прави на Иви, че прави често анален секс. В нейните желания има решителност и действие. Достойно е това което споделя, защото търси съвет и решение на проблема. Уважавам такива момичета! Не уважавам такива които мразят, такива които се подиграват и присмиват на другите, такива, които хем им се иска, хем не им стиска, такива като теб!
Не му се връзвайте на гейските приказки, малки момиченца, цели да ви въвлече в престъпните си гнусни гейски практики. Улч.....бляк....

maximus
12-12-2013, 18:07
Не му се връзвайте на гейските приказки, малки момиченца, цели да ви въвлече в престъпните си гнусни гейски практики. Улч.....бляк....

Лилаво дупе, възможно ли е да съм гей и да се интересувам от момичета??? :-) :-) :-)

Lilawo_Dupe
12-12-2013, 18:09
Лилаво дупе, възможно ли е да съм гей и да се интересувам от момичета??? :-) :-) :-)

Не знам дали си гей, но имаш гейски наклонения, може да си го прикриваш като вместо да си го признаеш се прикриваш зад извратени практики.

maximus
12-12-2013, 18:26
Не знам дали си гей, но имаш гейски наклонения, може да си го прикриваш като вместо да си го признаеш се прикриваш зад извратени практики.

Точно така е! :-) Права си! АЗ СЪМ ГЕЙ, КОЙТО ИСКА ДА ПРАВИ СЕКС САМО С ЖЕНИ И ЖЕНИ ДА ГО ЧУКАТ В ПЕРФЕКТНО ПОДЪРЖАНИЯ И ЧИСТ АНУС!!! За разлика от теб, която си най-обикновен педераст (да знаеш, че не искам да те обидя!!!)!

Lilawo_Dupe
12-12-2013, 19:12
Инфантилен гей.

baby_baby
12-13-2013, 12:27
Да, прав си, срам съм за момчетата, но гордост за истинските МЪЖЕ!!!
Хайде сега, иди си научи уроците по Биология за 8 клас, за да се опиташ да разбереш какво имам предвид и като мине някоя друга година, може да се разходиш по бул. Славейков, току-вуж си попаднал на някоя неопитна студентка по медицина която да се опита да те въведе в тайните на живота! ;-)

:lol:

fenkaaa
12-13-2013, 13:22
И някой ще отговори ли изобщо по темата,или ще обръщате внимание на идиотите? :D

По темата: Имало е моменти в които не ми е харесвало, боляло ме е, но в други случаи пък съм си умирала от кеф :D Не го практикуваме много често, повечето пъти ми е дискомфортно някакво, не знам.. :D

_ivi_
12-13-2013, 14:36
И някой ще отговори ли изобщо по темата,или ще обръщате внимание на идиотите? :D

По темата: Имало е моменти в които не ми е харесвало, боляло ме е, но в други случаи пък съм си умирала от кеф :D Не го практикуваме много често, повечето пъти ми е дискомфортно някакво, не знам.. :D
На мен ми е дискомфортно да сядам след аналния.Иначе и аз съм като теб, но с тази разлика, че аз го правя почти всеки път когато и вагинален правя.

Lilawo_Dupe
12-13-2013, 14:39
Иви, отвратително курве мръсно гадно...юе повърна.. много си гнусна...

maximus
12-13-2013, 17:37
На мен ми е дискомфортно да сядам след аналния.Иначе и аз съм като теб, но с тази разлика, че аз го правя почти всеки път когато и вагинален правя.

На мен също много ми харесва аналния секс. Никога не съм го правил с мъж и нежелая да го правя; просто ме отвращава; но обожавам да ме чукат момичета с пенис-колан, да ми бъркат в ануса с пръсти или играчки.
Редовно си правя клизма с течаща хладка вода; внимателно си посатвям мъркуча, след като съм махнал слушалката на душа и изхождам фекалиите; така ануса ми е чист и не рискувам да се изпусна докато момичета ми "пръскат" ануса с пръсти и играчки. Най-много обичам простатната стимулация с професионален мъжки простатен масьор. Много е приятно и освобождаващо.
Освен това редовно си бръсна цялото тяло с електрическа самобръсначка. Преди това ексфолирам кожата на цялото тяло. След това нанасям крем върху влажната кожа на цялото тяло, изчаквам около 5 минути по часовник и изплаквам.

koko89
12-14-2013, 09:13
Иви, отвратително курве мръсно гадно...юе повърна.. много си гнусна...


аз пък като ти видях снимката как се влачиш по улиците отидох и се изсрах мощно в твоя чест.Да ти е честито и да ядеш на баба ми мармалада!

Lilawo_Dupe
12-14-2013, 09:28
Трай бе, педерас нещатен, ходу да шибкаш Иви в дебелата гъзага !!! ххахахаахах :Д

maximus
12-14-2013, 11:36
Трай бе, педерас нещатен, ходу да шибкаш Иви в дебелата гъзага !!! ххахахаахах :Д

Коко е прав. Ние всички сме тук за да споделим това което ни вълнува, независимо какво е то, да потърсим и чуем мнение или да изкажем мнение, по определена тема, в съответния раздел. Не може ти само да обиждаш и мразиш; това твоето е истинско спамене! От около 20 твои коментара които съм прочел, 19 са само обиди към определени хора, които имат сеоите права, спазвайли правилата на сайта, особено да изкажат и споделят мнение! За мен ти се един най-обикновен хейтър пубертет, който няма стил, интелект и култура! И ако за теб това няма никакво значение за нас или поне за мен има!

Lilawo_Dupe
12-14-2013, 11:45
За мен ти се един най-обикновен хейтър пубертет, който няма стил, интелект и култура! И ако за теб това няма никакво значение за нас или поне за мен има!

А ти ако имаше стил, интелект и култура, нямаше целият мироглед да ти се върти около аналните и фекални изпълнения.

Sc0RcH
12-14-2013, 20:17
А ти ако имаше стил, интелект и култура, нямаше целият мироглед да ти се върти около аналните и фекални изпълнения.

xaxaxaxaxaxa, браво!

Rabalka
12-15-2013, 05:35
Обичате ли аналния секс ? Колко често го правите ?

Бе чак да го обичам но го правя но не много често

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 06:52
xaxaxaxaxaxa, браво!

:)

MerryJ
12-16-2013, 21:58
Темата е много интересна. Аз съм хетеросексуален мъж, но обожавам аналния секс. Много харесва аналните игри! Обожавам само момичета да проникват в ануса ми с пенис-колан, играчки или пръсти и да ме чукат анално! Ако има момичета които харесват или искат да пробват анален секс с мен в пълната му красота, прониквайки в ануса ми, могат да ми се обадят на 0.8.9.7.3.2.9.7.8.4. или да пишат тук. Предложението ми е сериозно. Държа на сериозно и коректно отношение. :-)
а бе човек тоя гъз ти е даден за друго , и какво си слагаш обявите тук все едно чета вестник "ЧУК –ЧУК" засрами се малко

Fisherman
12-16-2013, 22:10
МАКСИМУС ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА

SonataArctica
12-17-2013, 06:53
Някой звънна ли на номера? 8-)

Bastard
12-17-2013, 13:16
По принцип рядко пиша тук, само чета простотията ви но този път не се сдържах....... Lilawo_Dupe най-вече заради тебе. Не те знам мъж ли си жена ли си, кон, кентавър или крокодил, ама вземи се спри да осираш с лайната си всяка тема, която се пуска тук. От 20 отговора в 1 тема, 15 са от тебе и то само по адрес на някой....... като си толкова комплексирана и проста мръвка не ти е мястото тука. С това си поведение си интересна единствено на децата до 14/15 години с деградиралите си изказвания. Вземи лови гората и да те няма, че товариш много хора, просто гъзолизците не им стиска да ти го кажат....
П.П. не се сетих но може би го правиш за да трупаш много форум мнения ?
Регистриран на
Dec 2013
Мнения
200
и сигурно едно няма по дадена тема и да има смисъл или по-различно от "курва е, ебе се" и т.н. такива, като тебе ако имах права ще хвърчат на поразия

ilikenestea
12-17-2013, 15:42
Не съм пробвала.