PDA

View Full Version : Търся момиче с което да направим двойка за swing!



maximus
12-12-2013, 19:25
Търся момиче с което да направим двойка за swing и да се срещаме с готини и освободени други двойки! Обявата е сериозна. За контакт - 0.8.9.7.3.2.9.7.8.4.

HollyGolightly
12-12-2013, 19:26
Абе спри се бе човек, това не ти е сайт за малки обяви. Никой не иска да ти се обажда, ставаш банален вече.

maximus
12-12-2013, 19:40
Абе спри се бе човек, това не ти е сайт за малки обяви. Никой не иска да ти се обажда, ставаш банален вече.

Аааа, напротив, вече има няколко много готини момичета, които ми се обадиха. Не им отказах. Потвърдих им срещи на всичките! Но това е за мен, лично.
Не искам да се хваля или да се обяснявам.
Просто искам ДА НЕ СТЕ ХЕЙТЪРИ, ДА НЕ МРАЗИТЕ И ДА НЕ ЗАВИЖДАТЕ, ДА СИ ОТПУСНЕТЕ ДУШИТЕ, ДА СЕ РАДВАТЕ НА ЖИВОТА И ДА СЕ ЗАБАВЛЯВАТЕ, ЗАЩОТО ОБЩУВАНЕТО Е НЕЩО ВЪЛШЕБНО, НЕЩО МНОГО ХУБАВО И ПРИЯТНО!

AnarchyBoy
12-12-2013, 19:54
Аааа, напротив, вече има няколко много готини момичета, които ми се обадиха. Не им отказах. Потвърдих им срещи на всичките! Но това е за мен, лично.
Не искам да се хваля или да се обяснявам.
Просто искам ДА НЕ СТЕ ХЕЙТЪРИ, ДА НЕ МРАЗИТЕ И ДА НЕ ЗАВИЖДАТЕ, ДА СИ ОТПУСНЕТЕ ДУШИТЕ, ДА СЕ РАДВАТЕ НА ЖИВОТА И ДА СЕ ЗАБАВЛЯВАТЕ, ЗАЩОТО ОБЩУВАНЕТО Е НЕЩО ВЪЛШЕБНО, НЕЩО МНОГО ХУБАВО И ПРИЯТНО!

Умри в киселина.

Lilawo_Dupe
12-12-2013, 20:07
Аааа, напротив, вече има няколко много готини момичета, които ми се обадиха. Не им отказах. Потвърдих им срещи на всичките! Но това е за мен, лично.
Не искам да се хваля или да се обяснявам.
Просто искам ДА НЕ СТЕ ХЕЙТЪРИ, ДА НЕ МРАЗИТЕ И ДА НЕ ЗАВИЖДАТЕ, ДА СИ ОТПУСНЕТЕ ДУШИТЕ, ДА СЕ РАДВАТЕ НА ЖИВОТА И ДА СЕ ЗАБАВЛЯВАТЕ, ЗАЩОТО ОБЩУВАНЕТО Е НЕЩО ВЪЛШЕБНО, НЕЩО МНОГО ХУБАВО И ПРИЯТНО!

Звучиш ми като един известен педераст, ама не мога да се сетя как се казваше....изпълнителят на "Икебана дървесата ги болят"..Икебаната ...Недялков :Д :Д

HollyGolightly
12-12-2013, 20:22
Да, сигурна съм, че са ти се обадили, и то именно за суинг двойка да сте :?

baby_baby
12-13-2013, 12:26
Колко такива обяви си пуснал? Не разбра ли че тва не е място за обяви?

fenkaaa
12-13-2013, 13:20
Прави са хората.Вземи си пусни "обявите" в някой сайт за запознанства с цел секс. ;)