PDA

View Full Version : Какво за теб е ?



Kikiche
12-13-2013, 09:02
Какво за вас любовта? Изневерявали ли са ви? С какво според вас се свързва изневярата? Какво бихте простили? А какво не? Кой е бил най-хубавият ви момент заедно? С какво се характеризират чувствата ви? Какво ви кара да се усмихвате? Как ви кара да се усмихвате? Много ми е интересно да прочета отговорите ви :))

shades
12-13-2013, 09:05
какво е любовта :?: химикали които навлизат в кръвта ти и те замайват и не можеш да мислиш трезво докато си предадеш гените :smt023 това от еволюционна гледна точка

Kikiche
12-13-2013, 09:08
А от твоя ? :)

shades
12-13-2013, 09:09
безмислено , замъглява ти преценката :smt023 и приключва много бързо , поне при мен , не го мисля особено :smt023

shades
12-13-2013, 09:10
не ми пречи да се влюбват в мен иначе , това ме прави перфектен в очите им :smt023

Tsukuda_Hiroshi
12-13-2013, 09:45
Ендорфин, адреналин и вазопресин - са химикалите ;) и съм напълно съгласен с shades.
А иначе за мен - смятам, че това са безсмислени глупости. Всичките тези "обичам те", "липсваш ми", "ще съм с теб завинаги", "никога няма да направя еди-какво си" - глупости, глупости и пак - глупости! "Никога" идва твърде бързо, "завинаги" изобщо не трае дълго, а всичките празни обещания и вричания са прости сапунени мехурчета, дето се пукат след някой и друг месец, когато се окаже, че половинката ти е срещнала някой по-мускулест, по-богат, с по-хубава кола или с по-големи цици, по-руса коса, по-дълги крака...
Любовта, която искаш да ти бъде описана е в книгите, във филмите и по рекламите. Там ще я намериш розова, напудрена и с куп определения, които после се появяват с някакви снимки за фон из Facebook.
Онова, което никой няма да ти каже, което никъде няма да срещнеш и за което няма да имаш думи, с които да го изкажеш, ще ти се случи само няколко пъти в живота и ще си късметлия, ако го разбереш.
За мен първия вид любов, дето ми гърми толкова силно от всички страни, че е нещо хубаво, е пълна че**кия. Простотия, която използваме за предтекст да не ни наричат женкари/курви. Иначе всичко останало си е секс, желание за размножаване, родителски инстинкти, изгода, взаимно задоволяване на интереси(дори и симбиоза понякога).

DisappointedDreamer
12-13-2013, 10:24
^По-голямата част от раздялите между двама човека не са породени от факта, че единият от тях е срещнал "някой по-мускулест, по-богат, с по-хубава кола или с по-големи цици, по-руса коса, по-дълги крака...".

Говориш като някаква опърлена госпожица; като някакво жалко подобие на мъж, който иска да се докаже като силен мачо. Абсолютно грозно.

Не съм от хората, които постоянно изговарят думичките "обичам те". Никога не съм казвала на половинката си, че любовта ни ще продължи завинаги. И въпреки всичко смятам, че любовта съществува. Обаче не в онази форма, която "книгите, във филмите и по рекламите" са ви набили в главата. Напълно друга е, много по-земна и много по-обикновена.

И е тъжно, че не си го осъзнал.

shades
12-13-2013, 10:28
спри да се правиш на морална става ли :?: той обясни нашироко това което аз исках да кажа накратко

за нула време ще си смениш мнението за приятеля ти и ще го дичнеш когато срещнеш някой който има животински сексапил :smt023

тва дори го има по филмите , как някой много голям добряк го оставят заради някой douchebag като мен на който не му пука :smt023

heartshapedbox
12-13-2013, 10:33
Ендорфин, адреналин и вазопресин - са химикалите ;) и съм напълно съгласен с shades.
А иначе за мен - смятам, че това са безсмислени глупости. Всичките тези "обичам те", "липсваш ми", "ще съм с теб завинаги", "никога няма да направя еди-какво си" - глупости, глупости и пак - глупости! "Никога" идва твърде бързо, "завинаги" изобщо не трае дълго, а всичките празни обещания и вричания са прости сапунени мехурчета, дето се пукат след някой и друг месец, когато се окаже, че половинката ти е срещнала някой по-мускулест, по-богат, с по-хубава кола или с по-големи цици, по-руса коса, по-дълги крака...
Любовта, която искаш да ти бъде описана е в книгите, във филмите и по рекламите. Там ще я намериш розова, напудрена и с куп определения, които после се появяват с някакви снимки за фон из Facebook.
Онова, което никой няма да ти каже, което никъде няма да срещнеш и за което няма да имаш думи, с които да го изкажеш, ще ти се случи само няколко пъти в живота и ще си късметлия, ако го разбереш.
За мен първия вид любов, дето ми гърми толкова силно от всички страни, че е нещо хубаво, е пълна че**кия. Простотия, която използваме за предтекст да не ни наричат женкари/курви. Иначе всичко останало си е секс, желание за размножаване, родителски инстинкти, изгода, взаимно задоволяване на интереси(дори и симбиоза понякога).

Звучиш, сякаш си бил наранен в любовен план преди.

DisappointedDreamer
12-13-2013, 10:34
Отдавна спрях да се правя на морална. По-добър въпрос би бил, кога ти ще спреш да се правиш на тъп?

Никъде не съм споменавала, че в момента приятелят ми е издигнат на пиедестал в очите ми. Точно обратното е, всъщност, на моменти. Приятелят ми изобщо не е най-големия добряк, нито пък лошото момче, което е добро единствено към мен. Напълно нормален човек си е, със своите кусури, минуси и позитивни страни.

Така, че защо не спреш със заучените фразички и не си отвориш и без това ограничения ум към нещо ново и различно?

shades
12-13-2013, 10:39
заучена фраза през живота си не съм ползвал :smt023

ума ми е много ограничен и също така съм много тъп , сега ли го разбра 8-) мухах

disappointed dreamer , никнейма ти говори достатъчно за теб , не мисля да отвръщам на удара защото ти сама се удари с това име 8-) 8-)

DisappointedDreamer
12-13-2013, 10:40
^Да, преди години. И изобщо не се отнасяше в любовен план.

Може да си голям на телосложение, ама на акъл си като страхливо дете.

tori
12-13-2013, 10:46
Какво за вас любовта? - Любовта е живот, полет, опит. Понякога падаш, щото си избрал неподходящ човек. Друг път просто нещата се случват. Не живея за него, а с него. Учим се да се обичаме, израстваме и си помагаме да не полудеем. Летим, опитваме. Понякога в розов мехур, понякога на метла. Малко розово стана обаче, което е непривично за мен. Мразя розовото. Като всяка двойка си имаме силни и слаби моменти, не общуваме много добре понякога. Карали сме се, плакали, викали... едва ли винаги ни е било лесно, но вярвам, че тези химикали не са само и единствено химикали. Иска ми се да вярвам в това.
Изневерявали ли са ви? С какво според вас се свързва изневярата? - Не знам да са ми изневерявали. Има специална тема за това малко по-надолу из раздела.
Какво бихте простили? А какво не? - Много неща бих простила стига човекът да заслущава и да не повтаря грешката.
Кой е бил най-хубавият ви момент заедно? - Не помня точен момент, защото не бих разпределила времето с него на добро и лошо.
С какво се характеризират чувствата ви? - С много неща.
Какво ви кара да се усмихвате? Как ви кара да се усмихвате? - Кара ме да се усмихвам по много, много начини. Побва да вади някакви тъпи, но последователни логики, след които се заливам от смях. Мъкне ми се с китарата, за да ми свири. Изпива ми шишето с водата, краде ми ластика за коса, последната бисквитка с хубава шарка само за да я разделим или да ми я натика в устата и да започна да бълвам трохи докато се хиля идиотски, гъделичка ме, прави глупави смешни физиономии. И още много, много неща. Основното е, че съществува.

shades
12-13-2013, 10:47
аааааааахахахахахахахах наричали са ме всякакъв но страхливец за първи път станах 8-) ами така е , как позна :smt077

ника ти той не се е отнасял за любовен план , именно :smt023 ти не си разочарованата мечтателка 8-) която неистово търси любовта на живота си 8-)

girlwithblueeyes
12-13-2013, 11:06
Какво за вас любовта?
Любовта е едно малко стъкло което се забожда в сърцето ни и не винаги ни прави глупави и слепи Любовта за мен е това опианяващо чувство което ни кара да даваме най-доброто от себе си . Да приемаме другият с неговите качества и недостатъци дори те да са ни ужасно противни и дразнещи . Нещото което ни кара да гледаме на света по нов и по хубав и позитивен начин . За мен любовта не това да започнеш да строиш розови замъци и да издигаш на пиадестал полвинката за мен любовта е да цениш ,уважаваш и обичаш човека до тебе наред с неговите положителни и отрицателин качества . Да погледнеш и да посъветваш любимият си да се поставиш на негово място . С моят пич много рядко си казваме че се обичаме но нима думите а не действията са по важни ?!

Изневерявали ли са ви? С какво според вас се свързва изневярата? Да изневерявали са ми . Трудно е да се каже с какво я свързвам в нито един момент не обвиних другото момиче в една изневяра точно третият човек е най-малко виновен . Не знам за мене вината беше и в двамата ни . Свързвам я с липса на всякакво уважение и подигравка към другият не само като полвинка ами и като на човек към човек. Винаги съм била коректна в чувствата си и мразя да ме лъжат и да ми правят подобни неща зад гърба .

Какво бихте простили? А какво не?
Какво бих простила не знам много неща бих простила . Не бих простила изневяра,неуважение,аграси я .

Кой е бил най-хубавият ви момент заедно? -
Всеки момент с него ми е много специален независимо дали е бил лош или добър .

Какво ви кара да се усмихвате? Как ви кара да се усмихвате?
С много неща дори с най-дребните и незначителни като например с това да приготви ястие само за мене като това да изчисти апартамента без да ми вика-Аз съм мъж и не трябва да чистя . Когато е загубил някой мач с отбора му е много сладък как се ядосва макарче такова нещо не е забавно . Караме да се смея когато играем на тенис или си правим някакви състезания страшно е сладък когато се нерви . Усмихваме когато ми дава съвети и когато ме окуражава да направя това или оново . Когато ми подава ръка защото съм се озовола в безизходица .

С какво се характеризират чувствата ви? - Не знам точно

Anonys
12-13-2013, 11:30
Какво за вас любовта? Нещо стойностно.
Изневерявали ли са ви? Мисля, че не.
С какво според вас се свързва изневярата? Неуважение към самия себе си, рухнала ценностна система, неуважение към избора си.
Какво бихте простили? Стига да не е края на света, всичко. С малко изключения. *(говорим за сериозна връзка);
Ако връзката е кратка - няма смисъл да се занимаваш с глупости, ако гафовете са на лице.
А какво не? Според ситуацията.
Кой е бил най-хубавият ви момент заедно? Много са.. Всеки един е най-хубав.
С какво се характеризират чувствата ви? Че са постоянни. Че се подхранват от чувствата на отсрещния човек.
Какво ви кара да се усмихвате? Всичко.
Как ви кара да се усмихвате? Само докато я видя.. :)

fenkaaa
12-13-2013, 13:13
Какво за вас любовта? Изневерявали ли са ви? С какво според вас се свързва изневярата? Какво бихте простили? А какво не? Кой е бил най-хубавият ви момент заедно? С какво се характеризират чувствата ви? Какво ви кара да се усмихвате? Как ви кара да се усмихвате? Много ми е интересно да прочета отговорите ви :))

Любовта е най-красивото чувство. Чувство за сигурност и уют, чувството на онези пеперудки в корема, онази тръпка, когато си с любимия човек. Още много,много други неща, както повечето казват, не може да се опише и наистина е така.Всеки който го е изживял поне веднъж, знае какво е.

Изневерявали са ми,веднъж, разбрах след много време.. близо година.Много трудно го приех и загърбих на пръв поглед, въпреки това си знаех, че нито съм простила, нито съм забравила.. и до ден днешен. Хубавото е,че поуката беше взета и не се повтори.С какво се свързва? Има много дискусии по този въпрос - нещата не вървят, хората са си омръзнали и т.н, а има и такива, които просто си им е вродено да изневеряват, колкото и да обичат човека до себе си, да не могат да бъдат само с него, дори някъде го четох това.

Преди си мислех, че някои неща трудно се прощават, дори че след тях ще сложа край на връзката, но сега като се замисля, явно бих простила много неща, само ако обичам този човек, въпреки това има си неща, които колкото и да обичаме някой НЕ БИВА да се прощават! НЕ БИВА някой да злоупотребява с търпението и чувствата на другия!

Tsukuda_Hiroshi
12-13-2013, 17:30
Звучиш, сякаш си бил наранен в любовен план преди.

Всеки е бил.

DisappointedDreamer, може да съм се объркал. Исках да прозвуча като силен мачо, който всъщност се прави на опърлена госпожица, но се оказа, че съм постигнал обратния ефект.

Знам ли - това, което написах е мнението ми. Не ти го налагам и не изказвам мнение като каква звучиш ти, когато изказваш собственото си мнение по дадена тема.
Въпреки това - ако не си съгласна с мен, можеш да отидеш в което си избереш заведение - предимно от чалга-естество, да видиш дали... дамите (да не казвам друга дума), не се овъртат около мачовците, дето хвърлят най-много кинти по масите и поръчват най-много бутилки. Не, че искам някоя от тях... Просто жените са устроени така - търсят най-силния, водача на стадото, този, който може да им предложи сигурност, опора (не само от финансово естество). Този, който е алфа-мъжкаря в стадото. Мъжете от своя страна търсят най-красивата, най-атрактивната... Тази, която ясно се отличава от останалите. Всичко е свързано с размножаването, разбира се и не само при нас, и при животните е така.

Не се жалвам, не хленча и не роня сълзички как всички карат коли и возят курви, а аз видиш ли стоя сам-самотен пред монитора. Просто изказвам мнение. Дано сега не е прозвучало толкова опърлено...! ;)

Bank$
12-13-2013, 17:45
Ендорфин, адреналин и вазопресин - са химикалите ;) и съм напълно съгласен с shades.
А иначе за мен - смятам, че това са безсмислени глупости. Всичките тези "обичам те", "липсваш ми", "ще съм с теб завинаги", "никога няма да направя еди-какво си" - глупости, глупости и пак - глупости! "Никога" идва твърде бързо, "завинаги" изобщо не трае дълго, а всичките празни обещания и вричания са прости сапунени мехурчета, дето се пукат след някой и друг месец, когато се окаже, че половинката ти е срещнала някой по-мускулест, по-богат, с по-хубава кола или с по-големи цици, по-руса коса, по-дълги крака...
Любовта, която искаш да ти бъде описана е в книгите, във филмите и по рекламите. Там ще я намериш розова, напудрена и с куп определения, които после се появяват с някакви снимки за фон из Facebook.
Онова, което никой няма да ти каже, което никъде няма да срещнеш и за което няма да имаш думи, с които да го изкажеш, ще ти се случи само няколко пъти в живота и ще си късметлия, ако го разбереш.
За мен първия вид любов, дето ми гърми толкова силно от всички страни, че е нещо хубаво, е пълна че**кия. Простотия, която използваме за предтекст да не ни наричат женкари/курви. Иначе всичко останало си е секс, желание за размножаване, родителски инстинкти, изгода, взаимно задоволяване на интереси(дори и симбиоза понякога).

Toва

babity
12-13-2013, 18:04
За вазопресина съм крайно скептична да участва сериозно в целия шит. 8-)

Афект. Т'ва е, така го виждам аз.

За изневерите - едва ли са ми изневерявали. Особено при т'ва ми старание да съм необвързана. Да, имам и съм имала вземане даване с полигамни личности, не е нещо, което ме кара да се чувствам застрашена или наранена (или поне вече не е така).

Изневярата според мен обикновено е плод на битовизми или няк'ви моментни пукнатини в увереността. Готова съм да простя всичко, за което не разбера. За нещата които разбера обаче, не мога да кажа същото. Прекалено се обичам на този етап от живота си, за няк'ви съществени компромиси в името на нещо, в което не съм сигурна, че вярвам.

shades
12-13-2013, 19:34
единствено оттук съм съгласен с бабето как мисли :smt023 бабе кефиш ме честно :smt023 другите да взимат пример от теб