PDA

View Full Version : Как да се засека с него ...?



Holly I
12-13-2013, 10:18
Здравейте (:
Моя проблем е ,че наскоро се заговорих с едно момче от входа ми ,но не се запознахме от 3 седмици не мога да го засека а толкова искам да си попишем или нещо подобно .Знам ,че не мога да го търся по регистационен номер на колата защото е не законно ахах но вече нз какво да измисля :ДДДД звучи много тъпо

HollyGolightly
12-13-2013, 10:30
Ние от къде да знаем как да се засечеш с него? Нито му знам графика на работа, нито дали наистина живее в твоя вход или просто е минавал през някой приятел/ка. Какъв съвет точно очакваш да ти дадем? Ако искаш ходи чукай по вратите, може да ти отвори 8-)

Holly I
12-13-2013, 11:08
Емии то аз да знаех графика няма проблеми ...ама живее тук поне това знам хахааха

Anonys
12-13-2013, 11:25
Направи си пейка самоделка, седни и го чакай.

baby_baby
12-13-2013, 13:42
Е какъв е тоя въпрос сега ние как да знаем как да се засечеш с него?

trabi_bs
12-13-2013, 13:51
ostavi my belejka na kolata s imeto si i nomera;D

Getyourfreakon
12-13-2013, 15:03
ostavi my belejka na kolata s imeto si i nomera;D

хахахахаахаххаха :D няма да те помисли за луда, спокойно

Violenza
12-13-2013, 16:22
Здравейте (:
Моя проблем е ,че наскоро се заговорих с едно момче от входа ми ,но не се запознахме от 3 седмици не мога да го засека а толкова искам да си попишем или нещо подобно .Знам ,че не мога да го търся по регистационен номер на колата защото е не законно ахах но вече нз какво да измисля :ДДДД звучи много тъпо
Че какво има да му търсиш, след като е от твоя вход? :shock: Поразпитай съседските тела, все ще знаят нещо за него и за дейностите му.