PDA

View Full Version : Помогнете ми



lolly_lolly
12-13-2013, 11:46
Здравейте аз съм момиче на 19г много харесвам едно момче от университета ми, но той не ми обръща внимание. Не съм супер наточена и направена, по-скоро съм нормална.Имало е колеги да ме свалят даже и пред него, но той нищо.Проблемът май не е как изглеждам, а че съм много смотана по-характер.Супер срамежлива съм, хората ме усещат и почват яко да ми пускат затапки защото реагирам тъпо на тях-все се връзвам става ми гадно и такива. Мисля че това е причината той да не ме харесва иначе ми разказаха че един път като е ставало на въпрос коя е най-готина на външен вид, повечето колеги-които са били - са казали мене!! ??? ;D а той е казал че имам хубаво тяло и хубави очи-тва ми го каза едно момиче, която е била с тях. Супер много се притеснявам само като го видя все едно не мога да обеля и една дума и цялата започвам да треперя, а съмн а 19г вече, супер гадно ми е, че съм такава колежките ми са много по-готини по-характер и не им пука от нищо- а аз не мога така
Вие какви съвети бихте ми дали-имам ли въобще някакъв шанс с него, дори и да се опитам да се държа по-отворено или вече е загубено.
Забравих да кажа че сме приятели във фейса той ми прие поканата ама не искам да му пиша там-става още по-тъпо.Освен това също забравих че той изобщо не говори с мен един два пъти на обща тема с други хора ми е отговарял иначе говори с приятелката ми, но са на здравей и здрасти и понякога даже сме двете и той поздравява само нея аз все едно не съществувам

Amore-Mio*
12-13-2013, 12:32
Явно не изпитва симпатии към теб.

Не знам.

Все пак, ако те харесваше - щеше да действа.
А колкото до твоя характер - започни да вярваш в себе си и спри да вземеш всичко на сериозно.

lolly_lolly
12-13-2013, 13:02
мерси ами сигурно е така :(

baby_baby
12-13-2013, 13:40
Явно няма интерес към теб остави го

xXxPETYAxXx
12-13-2013, 18:10
Вие какви съвети бихте ми дали-имам ли въобще някакъв шанс с него, дори и да се опитам да се държа по-отворено или вече е загубено.

С него точно не знам, но като цяло не е зле да си малко по-отворено. Ако си прекалено затворена може дори да създадеш впечатление, че си надута и не искаш да контактуваш с хората. И аз първи курс не комуникирах много с някои колеги, после като се сближихме ми казаха, че са ме мислили за надувка, която не желаела да общува с тях. :D

Fantasyyy
12-14-2013, 20:14
Сигурно не те харесва.
А ти малко бъди по-отворена. Не трябва да ти пука от другите, просто се отпусни, не взимай на сериозно абсолютно всичко и бъди себе си.

dyckaaaa36
01-02-2014, 11:56
Просто бъди себе си не би трябвало да се променяш само заради едно момче .. но все пак опитай да си по отпусната спрямо него , когато го видиш му се усмихни и така .. :)