PDA

View Full Version : МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ!СПЕШНО МИ ТРЯБВА СЪВЕТ!



sexyttoo89
12-13-2013, 19:08
Здравейте казвам се Вики и съм на 24години от гр.София.Историята е много дълга но накратко-Как да постъпя с гаджето което адски много обичам.Запознахме се преди година във фейсбук.Той е българин който дъгги години живее в Испания-13.Влюбихме се силно и аз въпреки ,че нямах удобрението на нашите заминах скоро при него.Беше невероятно,бях адски щастлива.Стояхме там околу 6 месеца като през цялото време правехме планове да се върнем в България.Проблема беше че него го беше много страх да дойде в Бг след като повече от 13 години не е живял тук.Тогава се случи голамата трагедия-татко ми почина защото беше много болен.Аз направо не бях на себе си.Излишно е да го казвам.Поради тази причина той незнам как но успя да се престраши и дойде с мен в България.Ще пропусна подробностите но в последствие нашите не го удобриха и аз спрях всякъкъв контакт с тях.От 2 месеца живеем сами на квартира.Аз продадох един апартамент в който просто нямаше как да мога да живея,защото гледаше към гроба на починалия ми татко и това ме съсипваше.Взех 30 000евро.Чакахме ги доста дълго и като ги взейме постъпихме като невиждали.Започнахме да харчим.Той поиска да вкарам на негова сметка побовината пари и аз веднага го направих.После му купих и две коли.Днес 2 месеца по късно всичко на всичко което имаме е в мен 100лв и в него 400 както и 2те коли.Разбира се плана е да ги продадем.През цялото време колкото сме и щастливи,толкова се и караме,а и двамата адски се обичаме.Виждам му го в очите как се насълзяват като се караме и как греят като се гушкаме.Мечтата му е да се занимава с рап и от 2 месеца го прави.Вече има един клип и три песни а в момента засне и втори клип.Проблема е че момичета от фейса нон стоп му се свалят.Той сам без да казвам нищо постоянно ми повтаря,че ги държи защото му трябват просто момичета за клиповете и че никога не би ме предал защото адски ме обича.Преди десетина дни се скарахме жестоко и за пръв път ме преби зверски.Признавам че аз го провокирах.Вече незнам за кой път или аз го гоня или той си тръгва.Всеки път аз съм тази която го моли да се върне с изключение на тогава.Той беше толкова гузен за това което направи че веднага опита да ми звъни.Аз обаче цял ден не вдигах и бях твердо решена,че колкото и да ме боли това е краят.Той обаче успя да ме размекне и аз незнам как но му простих.От тогава той започна да се държи много добре и постоянно се разкайва за случилото се.Всичко беше супер,даже махна момичетата от фейса за да ми докаже че за него незначат нищо и адски ме обича.Околу 10 дни всичко беше прекрастно.Проблема е че има навика да излиза и по цял ден да го няма и дори някой път като му звъня невдига.Незнам как стана но се сприятели с едно мое бивше гадже което също е рапър и то много известен и сега двамата работят заедно.На мен това разбира се че не ми харесва.Онзи ден се оказа че на така нареченото ми бивше гадже,което аз не понасям приятелките във фейса са пратили покани на моя приятел.Той ми каза-бебе тези курви са ми пратили покани и аз ги приех но се заклевам че нямя да пиша с тях.И така прави-аз го проверявам тайно,или пък трие историята но не ми се вярва.Писал си е само е една и то за рап,защото и тя пее и иска да записва с него.Аз не съм от ревнивите,даже вчера като снима клипа си с почти голи мацки аз неказах нищо.Беше много смешен защото през цялото време ме поглеждаше и търсеше удобрението ми.Онзи ден вечерта случайно стана на въпрос,че той трябвало да остави или рапа или мен.А той никого нямало да остави рапа и защо след като в Испания съм обещала,че ще се държа стабилно,не съм разбирала че няма как да прави клип без да има в него голи жени.Това е така и аз съм съгластна.Като чух обаче че намало да остави рапаа мен се ядосах адски и се развиках да си тръгва.Той не идсаше но аз настоях и тогава казах нещо което въобще не е така-Че намало да ми мигне и окото като си тръгне.Той неможа да повярва и каза че си тръгва завинаги и повече няма да го видЯ.нЕЗНАМ КАКВО СТАНА НО АЗ ЗАПОЧНАХ АДСКИ ДА СЕ ДЪРВЯ,ТОЙ МИ КАЗА ДА МЛЪКНА И ДА ГО ОСТАВЯ СПОКОЙНО ДА СИ събере нещата.Аз обаче продължих да го гоня и тогава той започна пак да ме бие.Направо откачи.Преби ме зверски.Щеше да ме убие.Започна и да ме души.Тогава със зор и скандал ми даде 200лв и с много зор после ми даде още 200.Той също имаше в него 400 но и в банката има 400лв,докато аз вече нямям и цент в банката.Започна да си събира нещата.Каза че ще вземе и другата кола,а проблема с нея е че не е нито на негово нито на мое име.Той има познати и срещу 500 ще му я напавят на негово име или на мое.Каза ми да седна в ъгъла и да престана да плача защото се кълне че ще ме убие.После си събра нещата и си тръгна.Аз се разстройх адски.Не исках да живея без него.Помислих да се самоубия.Какво щях да правя сас самичка без пари и работа.Започнах да му звъня.Той не вдигяше.В крайна сметка след цяля нощ умоляване да ми прости дойде да ме вземе с колата и с много зор ми прости.Едва го убедих.Говореше че вече се е изтощил и няма шанс да се съберем.Можело да сме само приятели и т.н.Пита ме и защо съм давала толкова зор да се съберем и че ако е з парите щял да продаде колата и да ми даде половината пари.Аз отрекох макар че точно това е една от причините да го върна.В КРАЙНА СМЕТКА СЕ СДОБРИХМЕ.Проблема е че и вчера се прибра късно и днес.Вече е 22.00 часа а него още го няма.Постоянно повтаря че иска да се прибере при мен но имал работа и т.н.Аз незнам вече какво да правя.Дали да го изчакам да продаде колата и да взема половината пари и да избягам.Или да прозам плазмата и тела ми и да избягам.А пък адски го обичам и всеки път като се разделим ме обзема страх че немога да живея без него.Много ви моля дайте ми съвети.Помогнете ми.Адски съм объркана а понеже и като заминах за Испания и си прекъснах следването заради него и както казах вече втори месец нямам контокт с близките ми.Най лошото е че май излизат прави за него.Моля Ви помогнете ми.Няма дя се сърдя и да чуя критики,защото аз самата се имам за пълна глупачка!!!Току що ми звънна и ми каза ,че толкова съжалява че цял ден го няма,прецакало се е и парното на колата и е умрял от студ и ако не бил предплатил на оня рапъра"бившия ми който адски го мразя" въобще нямало да се занимава с него.Но понеже му е предплатил 4ри песни и го е страх да не го одреже,защото ако го одрежел оня можело да го прецака с парите.А иначе адски ме обичал и повече от всичко искал да е с мен и да е гушка.Незнам какво да правя!Помогнете ми !!!

tonyasenov
12-13-2013, 22:08
Извинявай , но не знам и не мога се пишат отделно , докато го четях малко ме дразнеше , затова ти го казвам . Ще си изразя мнението за твоя случай , ако искаш го приемай , ако искаш не . Като цяло ти сама трябва да откриеш отговорите на тези въпроси , разбирам , че си правила много компромиси за него , което показва , че имаш някакви чувства . Но ми се струва , че вече изстиват . Щом не учиш , ти препоръчвам да си намериш работа , първоначално , нещо като продавач , сервитьор ... и като събереш някакъв капитал да започнеш да развиваш свой бизнес , може би хобито ти да ти носи пари. А доколкото за това да си с него , аз лично не бих останал да живея с човек към който не изпитвам чувства . Ако не искаш да си с него , просто му го кажи . Това , че даже ти е посягал е фактор повече да не се виждате . А ако продължава да те посяга , което ще става след време и без причина , има си сили на реда , местя в които да се оплачеш , за да не стане най-лошото . Дано да успееш да намериш отговорите на всички въпроси които имаш в най - скоро време ! УСПЕХ !!!

sexyttoo.sexyttoo
12-17-2013, 20:03
tonyasenov благодаря ти за съвета.А за правописните ми грешки искам само да отбележа,че когато писах тази тема бях адски разстроена и пишех много бързо,така че е нормално да има и грешки.Благодаря за съвета!

miroslav.tuparov.5
12-29-2013, 16:02
АБЕ КУКЛО ТИ В РЕД ЛИ СИ :) НЕЗНАЕХ ЧЕ ИМА ТОЛКОВА ТЪПИ МОМИЧЕТА :) ДА СИ ИМАЛА 30 000 ЕВРО И СЕГА ДА МУ СЕ МОЛИШ ЗА 100 ЛЕВА :) КУКЛО ТИ НАИСТИНА СИ КУХА ЛЕЙКА :) СЪВЕТВАМ ТЕ ДА СЕ ОБЕСИШ :) ЗАЩОТО КАТО ГЛЕДАМ ЦЯЛ ЖИВОТ ЩЕ ЯДЕШ ТУПАНИЦИ :)