PDA

View Full Version : Несподелена любов :(



Anito_666
12-13-2013, 19:36
Здравейте аз се казвам.. абе май няма значение :) Значи има едно момче което харесвам от много време :) правя всичко възможно да му се харесам .. :) и мисля че и той ме харесва .. но не иска да бъде с мен :( и почти винаги прегръща някое момиче пред мен нарочно може би ... но така направо се побърквам.. сигурна съм че е на ясно с чувствата ми.. няколко пъти бяхме заедно но така и не се получи нещо повече .. не знам каква е причината да не иска да бъде с мен .. може би се срамува от мен .. :( а аз имам избор, но никое момче не може да ме впечатли като него .. моля помогнете ми :)

Getyourfreakon
12-13-2013, 19:39
Първо, защо си мислиш, че ги прегръща нарочно след като така се поздравяват всички?
Второ, защо не говориш с него.. дали има чувства към теб, ако има каква е причината да не сте заедно и тн.
Трето, не мисля, че това е чаааак любов.
Успех

HollyGolightly
12-13-2013, 20:34
Не те харесва. Света не се вътри около теб и не всяко негово действие е сторено, за да получи реакция от теб. Намери си друг, който да харесваш

dimsito94
12-13-2013, 20:51
не искам да звуча грубо и разочароващо просто имам такива случаи и разбрах, тези действия които ти описваш определено не значат че на някои му пука за теб ...ако искаше щеше да е с теб повярвай,ако все пак мислиш че има чувства към теб говори с него за да разбереш истината

baby_baby
12-13-2013, 21:04
Ако те харесва сам ще дойде при теб но явно не те харесва

inkata9
08-17-2014, 20:24
Харесвам едно момче и преди около 7 месеца го попитах дали има чувства към мен а той каза, че няма след това се опитах да го преодолея, но не мога да спра да мисля за него а най гадното е че сме от един клас и след месец ще се виждаме почти всеки ден. Моля дайте ми някакъв съвет не издържам повече.