PDA

View Full Version : Въпрос за секс с презерватив



banancho_s_pijamcho
12-13-2013, 22:13
Здравейте,

Извинете за тъпия въпрос , но днес ми се случи нещо доста странно . Правих секс с презерватив и свърших в нея , след като го извадих , видяхме че на леглото има малко гъста сперма , та въпроса ми е , след като презерватива не е скъсан каква по дяволите е тая гъста сперма извън презерватива и трябва ли да се взима някакво хапче ?

tonyasenov
12-13-2013, 22:22
Ако презерватива не е бил скъсан , не е текло от него , това е от жената. Има жени които при възбуда пускат нещо като бяло слузеста течност , а може ако и е било студено да е бяло течение . Лично аз смятам , че не трябва да се притесняваш . Но все пак , ти ако решиш да пиете хапче пийте го . Също ако и закъснява , а не е нормално , направете един тест и от там нататък вие си знаете какво ще правите !

baby_baby
12-14-2013, 12:24
Проверихте ли презерватива дали е скъсан? ако не е няма от какво да се притеснявате просто е от момичето

banancho_s_pijamcho
12-14-2013, 13:12
Проверихте ли презерватива дали е скъсан? ако не е няма от какво да се притеснявате просто е от момичето
Напълних презерватива с вода и не падна капчица от него , предполагам не е скъсан :) Дано всичко е наред , че ми е рано за такива неща

DarkTemplar
12-14-2013, 13:52
От нея е било. Щом капута е здрав, значи всичко е наред. Не се притеснявай(те).

djipsito
12-14-2013, 22:27
Да, да не се трови момичето с излишни хормонални бомби.
От нея е. И на мен ми се е случвало.

fUcKsMiLe
12-15-2013, 13:48
Успокойте се, не е бременна :Д
Или е изпаднало някак от презерватива докато си го вадил или е от нея(по вероятно).

alone92
12-17-2013, 11:00
както казаха няма страшно,явно е имала много бяло течение и така ;)

Lilanda
12-17-2013, 12:13
Ако презерватива не е бил скъсан , не е текло от него , това е от жената. Има жени които при възбуда пускат нещо като бяло слузеста течност , а може ако и е било студено да е бяло течение . Лично аз смятам , че не трябва да се притесняваш . Но все пак , ти ако решиш да пиете хапче пийте го . Също ако и закъснява , а не е нормално , направете един тест и от там нататък вие си знаете какво ще правите !
Ама заедно ли до го пият хапчето? Или викаш и той може да го изпие вместо нея е така да не вземе нещо да ѝ стане.

:lol:

Никакви хапчета. Щом презерватива не е скъсан, проблем няма.

ajp123
04-09-2019, 18:27
Вчера с приятелката ми правихме секс 2 пъти, презервативите не бяха скъсани, всичко си им беше наред. И двата пъти не усетих да съм свършил. Първият път всичко мина сякаш нормално, имаше следи по презерватива но това сигурно е от нея. Втория път, обаче, презервативът, по време на секс, видях че е сякаш навит точно в края и имаше нещо точно малко след презерватива но сякаш беше с ярко бял цвят което може да е самата лубрикация на презерватива. Въпросът ми е, има ли как сперма да е излязла и да е попаднала евентуално в нея и имам ли поводи за притеснение?

TrollFactory
04-10-2019, 07:53
имам ли поводи за притеснение?
Хубаво е да вземете по 1 бонбон за бърз аборт.