PDA

View Full Version : Анален секс



shugababe112
12-14-2013, 05:52
Хора, нямам с кого да говоря,а съм притеснена и не знам какво да правя.Снощи с приятеля ми правихме секс и бяхме много разгорещени и той ми го вкара рязко отзад,а да уточня,че никога не съм правила анален секс преди, а нямаше никакъв лубрикант, можете да си представите за какво става въпрос.Изпитах ужасна болка и много се стреснах,накарах го моментално да спре, стоях две минути докато се осъзная и когато почнах да се оправям видях,че имаше доста кръв! Беше бледа,прибрах се,измих се и си легнах.Сега, на сутринта това ужасно чувство на дискомфорт изобщо не е изчезнало,но поне няма повече кръв по бельото ми.Какво да правя според вас? На някой друг случвало ли му се е? Как да разкажа изобщо тази история на някого, ще умра от срам!

maximus
12-14-2013, 07:31
Аз съм завършил медицина. Обади ми за да ти дам съвет и споделя своя опит. 0.8.9.7.3.2.9.7.8.4

Lilawo_Dupe
12-14-2013, 08:21
Не го слушай, не е завършил никаква медицина, просто иска да си поиграе с ануса ти, а в замяна и ти с неговия. А ако в действителност си завършил медицина, какво правиш в този форум, не си тийнейджър?

shugababe112
12-14-2013, 08:53
Ох,просто ми се иска да получа някакво адекватно мнение!

stoneskin
12-14-2013, 08:58
Най вероятно си получила леки разкъсвания. Ще се оправиш след известно време до няколко дена. Но определено поговори с приятеля си защото това е сериозно нещо. Ако толкова много иска и ти си съгласна се подготви и вземете лубрикант и го карай да кара внимателно първият път докато проникне в теб.

babity
12-14-2013, 09:52
До два-три дни максимум дискомфортът ще отшуми, спокойно. Но избягвайте за в бъдеще такива изпълнения. Може да те нарани сериозно.

shugababe112
12-14-2013, 12:17
Има ли нужда да посещавам лекар?

stoneskin
12-14-2013, 12:19
Не мисля но ако продължи повече от 2-3 дена по добре отиди да видиш какво е положението.

baby_baby
12-14-2013, 12:22
Нормално е като не си правила преди да усещаш дискомфорт но ще мине до няколко дни и следващия път когато гаджето ти иска да правите секс отзад просто поговорете и ползвайте лубрикант

maximus
12-14-2013, 15:05
Не го слушай, не е завършил никаква медицина, просто иска да си поиграе с ануса ти, а в замяна и ти с неговия. А ако в действителност си завършил медицина, какво правиш в този форум, не си тийнейджър?

Дори така да е, по-добре да си поиграем взаимно с анусите ни, да обменим опит знания, отколкото да стоим, да се страхувам от евентуална среща или да се обиждаме! :-)

maximus
12-14-2013, 15:09
Хора, нямам с кого да говоря,а съм притеснена и не знам какво да правя.Снощи с приятеля ми правихме секс и бяхме много разгорещени и той ми го вкара рязко отзад,а да уточня,че никога не съм правила анален секс преди, а нямаше никакъв лубрикант, можете да си представите за какво става въпрос.Изпитах ужасна болка и много се стреснах,накарах го моментално да спре, стоях две минути докато се осъзная и когато почнах да се оправям видях,че имаше доста кръв! Беше бледа,прибрах се,измих се и си легнах.Сега, на сутринта това ужасно чувство на дискомфорт изобщо не е изчезнало,но поне няма повече кръв по бельото ми.Какво да правя според вас? На някой друг случвало ли му се е? Как да разкажа изобщо тази история на някого, ще умра от срам!


Аз те съветвам, винаги да бъдеш готова за анален секс. Редовно си прави клизми с маркуча на душа, използвайки хладка вода. Аналният секс е много приятен, когато не е внезапен. Затова накарай партньора ти, да сложи малко овлажнител или слюнка, да масажира леко и внимателно ануса ти около минута, след това да проникне БАВАНО и ВНИМАТЕЛНО с един пръст вътре, след това с два и накрая с три. Така вече ще бъдеш готова да ти вкара внимателно и безболезнено, а веднъж влезе ли без болка, оттам нататък може да те скъса от чукане; и ще бъде много приятно и на двамата! :-)

Lilawo_Dupe
12-14-2013, 15:38
Дарко, не се изразявай толкова грозно, бе... ужас....

Rabalka
12-15-2013, 05:29
Хора, нямам с кого да говоря,а съм притеснена и не знам какво да правя.Снощи с приятеля ми правихме секс и бяхме много разгорещени и той ми го вкара рязко отзад,а да уточня,че никога не съм правила анален секс преди, а нямаше никакъв лубрикант, можете да си представите за какво става въпрос.Изпитах ужасна болка и много се стреснах,накарах го моментално да спре, стоях две минути докато се осъзная и когато почнах да се оправям видях,че имаше доста кръв! Беше бледа,прибрах се,измих се и си легнах.Сега, на сутринта това ужасно чувство на дискомфорт изобщо не е изчезнало,но поне няма повече кръв по бельото ми.Какво да правя според вас? На някой друг случвало ли му се е? Как да разкажа изобщо тази история на някого, ще умра от срам!

Малии той те е пръснал задника...Кажи му другия пат да в баде внимателен и нещо лубрикант да сложи

_ivi_
12-19-2013, 03:40
Ужас!Така е брутално!

koko89
12-19-2013, 05:28
Бледата кръв означава че нараняването е повърхностно демек скоро ще ти мине.Другия път с повече Глайтгелен и не толкова страстно , макар че то ако не е страстно все едно играете шах...

Teri __
12-22-2013, 21:59
Спокойно нормално е до два три дена ще ти мине и на емне при първият път така се случи и това беше първият и последен път даже може и рпи самото изхождане да чувстваш болка и да има кръв но ще се оправиш

Mery_J
01-18-2014, 14:41
До два-три дни максимум дискомфортът ще отшуми, спокойно. Но избягвайте за в бъдеще такива изпълнения. Може да те нарани сериозно.

+++++

POISON IVY
01-20-2014, 12:32
Ясно ми е за какво говориш..само дето при мен нямаше кръв,иначе болката беше кажи речи същата..От тогава на сетне масажче с пръсчета и тогава.. И доста лубрикант..а да и не забравяй..вагината се овлажнява сама,но ануса не,затова опреснявайте лубриканта,че да няма лоши последици и за двама ви..общо взето това е..иначе кефа е максимален,когато всичко е окей : ))) надявам се да съм била полезна..ако някъде съм сгрешила моля за извинение : ))

newage
08-05-2014, 17:17
Вижте приятели, аналния секс има скрита страна, която се проявява късно. И когато дойте това "късно"... вече е късно...

В аноректалната област има много нервни окончания, това е ясно, иначе нямаше да има удоволствие. Но тези окончания са дадени от природата не за секс, а за друго - за изпразване на червата. Без тях не можете да се изхождате нормално!

Когато ректума ви се запълни, той изпращи нервни сигнали до мозъка. Мозъкът пък на свой ред отпуска вътрешния сфинктер и вие усещате, че е време да посетите тоалетната. Когато седнете/клекнете и изхождането започне, изпражненията преминавайки през нервните окончания на ануса изпращат сигнал до мозъка, а той от своя страна свива ректума и го изпразва - това се нарича парасимпатичен рефлекс за дефекация. Без нервни сигнали към мозъка нито един от тези механизми не работи!

ПРИ АНАЛЕН СЕКС ТЕЗИ ФИНИ НЕРВНИ СЕНЗОРИ СЕ ПОВРЕЖДАТ - анусът и ректумът не са предвидени да се разтягат и през тях да минават твърди и дебели неща! И познайте какво става, когато нервите се повредят - не можете да се изхождате вече, не усещате позив, дори дебелото ви черво да е претъпкано до пръсване. Дори и да усещате нещо, сигнала е слаб, недостатъчен да активира парасимпатичния рефлекс и да стане нормално изхождане. Налага се напъване, което не може напълно да изпразни червата, освен това още повече уврежда ректума и ви докарва хемороиди.

Веднъж повредени, тези нервни окончания не могат да се оправят! Казвам ви го от опит - вече 30 години се мъча така и не мога да ходя нормално до тоалетна! Не правете и вие тази грешка, тялото ви е безценен инструмент, не го повреждайте безразсъдно, защото друго нямате на този свят!!!

SunnyDJ
08-06-2014, 05:53
Вижте приятели, аналния секс има скрита страна, която се проявява късно. И когато дойте това "късно"... вече е късно...

В аноректалната област има много нервни окончания, това е ясно, иначе нямаше да има удоволствие. Но тези окончания са дадени от природата не за секс, а за друго - за изпразване на червата. Без тях не можете да се изхождате нормално!

Когато ректума ви се запълни, той изпращи нервни сигнали до мозъка. Мозъкът пък на свой ред отпуска вътрешния сфинктер и вие усещате, че е време да посетите тоалетната. Когато седнете/клекнете и изхождането започне, изпражненията преминавайки през нервните окончания на ануса изпращат сигнал до мозъка, а той от своя страна свива ректума и го изпразва - това се нарича парасимпатичен рефлекс за дефекация. Без нервни сигнали към мозъка нито един от тези механизми не работи!

ПРИ АНАЛЕН СЕКС ТЕЗИ ФИНИ НЕРВНИ СЕНЗОРИ СЕ ПОВРЕЖДАТ - анусът и ректумът не са предвидени да се разтягат и през тях да минават твърди и дебели неща! И познайте какво става, когато нервите се повредят - не можете да се изхождате вече, не усещате позив, дори дебелото ви черво да е претъпкано до пръсване. Дори и да усещате нещо, сигнала е слаб, недостатъчен да активира парасимпатичния рефлекс и да стане нормално изхождане. Налага се напъване, което не може напълно да изпразни червата, освен това още повече уврежда ректума и ви докарва хемороиди.

Веднъж повредени, тези нервни окончания не могат да се оправят! Казвам ви го от опит - вече 30 години се мъча така и не мога да ходя нормално до тоалетна! Не правете и вие тази грешка, тялото ви е безценен инструмент, не го повреждайте безразсъдно, защото друго нямате на този свят!!!

По-голяма глупост не бях чувал!!!
Малко про4етете преди да пишете глупости. Ето Ви и литература:

http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/568077-%D0%9B%D0%B5%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D0%B8-%D0%B8-%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D1%81%D0%B5%D0%BA%D1%81