PDA

View Full Version : Съвет за промяна ?



sexyt0o
12-14-2013, 10:15
Здравейте :P , от този форум съм получавала добри съвети затова ще поискам и днес. С приятелят ми сме вече 2 години заедно , всеки ден сме заедно , обичаме се , но може би няма нещо ново във връзката ни и е леко еднотипна. Според вас момичета/момчета каква промяна мога да извърша дали във външния ми вид , дали в държанието ми , изобщо някакви идеи ? Защото не искам да омръзна на приятелят ми , а искам да ме гледа все така с интерес :)

heartshapedbox
12-14-2013, 11:06
Правете по-разнообразни неща. ходете на нови места и така.

AnarchyBoy
12-14-2013, 11:07
Просто ти трябва въображение...

dimsito94
12-14-2013, 15:42
Правете неща които не сте правили скоро или не сте правили до сега,неща които обичате

baby_baby
12-14-2013, 18:46
Ходете на различни места забавлявайте се има толкова много нови неща

djipsito
12-14-2013, 21:40
Наистина трябва малко въображение да проявиш. Както казаха другите, или правете нови неща или неща, които сте правили в началото на връзката ви и сте спряли да ги правите...
Ако искаш промяна в теб самата, смени прическата примерно.

Tsukuda_Hiroshi
12-14-2013, 21:51
Каквото и да правиш - не си сменяй прическата!! Една жена смени ли си прическата, сменя си и гаджето!!!

heartshapedbox
12-14-2013, 21:57
Каквото и да правиш - не си сменяй прическата!! Една жена смени ли си прическата, сменя си и гаджето!!!

Как го реши това? :Д

djipsito
12-14-2013, 22:08
Каквото и да правиш - не си сменяй прическата!! Една жена смени ли си прическата, сменя си и гаджето!!!

тва са глупости.

AliceSw
12-14-2013, 22:22
при повечето жени е обратната логика - оставих/ остави ме гаджето, сега ще си сменя и косата...

Tsukuda_Hiroshi
12-15-2013, 10:38
Как го реши това? :Д

Винаги до сега, когато гаджетата ми са си сменяли прическата (форма, цвят и прочие), не е минавало много и сме късали :) Дедуктивната ми логика ме доведе до този извод в случая :)

djipsito
12-15-2013, 13:37
Винаги до сега, когато гаджетата ми са си сменяли прическата (форма, цвят и прочие), не е минавало много и сме късали :) Дедуктивната ми логика ме доведе до този извод в случая :)

Аз съм рекламно лице на бои за коса и през месец бях по кастинги и всеки път бях с различна прическа (дължина, цвят и т.н). Занимавам се от година и половина с тва и мина доста време докато скъсаме с моя.
А и по твойта логика жените в напреднала възраст трябва да не си боядисват косите и да ходят побелели..

Tsukuda_Hiroshi
12-15-2013, 14:27
Аз съм рекламно лице на бои за коса и през месец бях по кастинги и всеки път бях с различна прическа (дължина, цвят и т.н). Занимавам се от година и половина с тва и мина доста време докато скъсаме с моя.
А и по твойта логика жените в напреднала възраст трябва да не си боядисват косите и да ходят побелели..

1. Казах как стоят нещата с моите гаджета (вече бивши). Не съм изказвал претенции, че налагам общовалидно правило.
2. Горката ти коса!! Сигурно е доста изгорена :/
3. Няма нищо по-гадно за една 60-70 годишна жена от това да се боядисва, стараейки се да изглежда, както е изглеждала преди 40-50 години. Жалко е! Поне на мен така ми изглежда. Сякаш отчаяно се е вкопчила в живота и всеки бял косъм или корен, който се показва й напомня, че часовника тиктака и всяка секунда може да е последна. + това майка ми ходи с бялата си коса. Дълга, гъста коса, пусната или на плитка, стигаща до кръста. За мен специално това изглежда достолепно и нормално.
Всичко останало е реклама и рекламни агенти, които ни промиват мозъците, че трябва да се гримираме, боядисваме, епилираме, да ходим на спа и какво ли още не, за да се почувстваме хора. Bullshit, без да се засягаш...

djipsito
12-15-2013, 14:34
Не се засягам, щото си прав. Въпреки че няма лошо човек да се поддържа и да иска да изглежда добре.
И да, косата ми не мяза на нищо вече, за тва сега я пускам да израсте моя цвят и ще ходя само за прически без боя и подстригване. Няма значение.

За мен не са свързани нещата с разделите и прическите. Разбирам, че е вид суеверие и аз съм се замисляла, ноо монетата има две страни, нали ? Някои го тълкуват, че да си различна всеки път за гаджето е вид разнообразие, т.е самата външна промяна ти създава ново усещане, все едно си с друга, ама реално не си. Което може да спести кръшкането, примерно. Сещам се като ме изрусиха и когато вече бившия ми приятел ме видя...
Разлика има обаче, всеки си избира "накъде да гледа".

xXxPETYAxXx
12-15-2013, 14:39
Авторке, похвално, че си се сетила да разнообразиш нещата, преди вече да е станало късно и еднообразието да е станало проблем.
Нямаме никаква идея какво правите във връзката си, но най-добре започнете да правите нещо ново. Ходете на боулинг, дартс, театър, кино, пързаляне с кънки, билярд, танци, фитнес...Започнете заедно да готвите, рисувате, свирите, играете на игри...

Това за косата е пълна глупост. :D Аз я скъсявам лятото, преди време съвсем си смених прическата, докато бях обвързана и това въобще не значеше, че искам да напусна гаджето си. Раздялата ни нямаше нищо общо с промяната на прическата ми. Пък и то май е само за цвета... не съм сигурна какъв точно е този "мит".

djipsito
12-15-2013, 14:42
Песента на Нели Петкова е повлияла явно.

sexyt0o
12-15-2013, 18:12
Благодаря Ви! Ще пробваме нови неща , нови места , а до цветът на косата , приятелят ми харесва червената коса и се чудя дали да не сменя цветът да го зарадвам , въпреки че той каза да си седя с моя цвят да не си съсипвам косата . В момента съм с черна коса и не знам как изобщо мога да докарам червено. Какво мислите дали ще се изненада ако сменя цвета ?

dimsito94
12-18-2013, 08:33
Помисли първо дали ще ти подхожда червено за да не си развалиш косата само