PDA

View Full Version : Въпроси за музикални типове.



GabrielSavov
12-14-2013, 12:04
Здравейте имам няколко въпроса..На какъв инструментзапочнахте да свирите първо ,тоест МУЗИКАЛЕН ИНСТРУМЕНТ .. ...Имате ли си група (търсите ли) От колко време свирите? Любима група ?

BlackEyedPeas
12-14-2013, 13:08
На какъв инструментзапочнахте да свирите първо ,тоест МУЗИКАЛЕН ИНСТРУМЕНТ

Е, че какъв може друг да е този инструмент? о.о

~LadyCrawley~
12-14-2013, 13:10
Хубаво, че поясняваш..

DeniseWallace
12-15-2013, 07:23
Първо просвирих на електрическа китара, после на акустична. Търся хора за група, да но за съжаление от моя малък град няма сериозни хора..

Свиря от около 6 години някъде.. Любима група.. нямам една..доста са, но да кажем Bring Me The Horizon, Avenged Sevenfold, Red Hot Chili Peppers, Three Days Grace (с Адам), Green Day, 30 Seconds To Mars, Nirvana, Asking Alexandria.. тези са ми най-най така :) иначе слушам около 150 групи някъде :D

psychopath
12-15-2013, 09:55
На китара. Преди 7-8 години някъде. Само една електрическа имам в момента, другите съм ги подарил. Свирил съм за кратко в групи, ама нямаше сериозни хора. От известно време имам идея за нещо ново, но не мога да си намеря хора, а и честно казано не съм търсил много усилено напоследък.
Любими групи...зависи какъв стил, аз слушам много различна музика...

Supermassive____
12-15-2013, 18:13
Имам 12 струнна китара и опъвам струните и вече 5 години. Свиря когато имам време за кеф. Не се занимавам професионално.

nevermind...
12-15-2013, 19:01
Aз започнах да свиря, защото си мислех, че ше съм по-привлекателен, но след това осъзнах, че съм грозен и нищо не може да ми помогне, но пък ми харесваше да свиря и просто продължих.. :lol: Oт около година почти свиря и в група...