PDA

View Full Version : Какво да направя?



0wn3d
12-14-2013, 14:03
Нека първо започна от самото начало.Познавам се с едно момиче от 2-3 години,приемах я като приятелка нищо повече.Но това лято когато ходих при баба ми (с момичето сме от различни градове, тя е от града на баба ми,а аз от друг) тя не се държеше приятелски.Стоях там около 3-4 седмици, а тя още на третия ден ми каза ,че.... (досещате се). Но на мен не ми пукаше и й казах,че няма смисъл.Но тя така и не се отказа всяка вечер като ходехме с приятели някъде тя винаги сядаше до мен,после като се прибирахме (живеем в една посока) тя винаги казваше,че и е студено късно през ноща и иска да я стопля и аз какво да правя...Признавам си и на мен ми харесваше да има някой до мен,но нищо повече.Скоро имаше рожден ден и тя ме покани обаче искаше да си го празнува късно вечерта в неделя,но аз не може да остана тъй като с родителите ми пътуваме в неделя на обед към моя град и аз отидох да й дам подаръка който и бях купил.Оказа се,че тогава e мача между Левски и ЦСКА и тя ме покани да го гледаме (тя е от ЦСКА ,а аз от Левски) и си прекарах добре с изключение еб*вките ,че паднахме с 3:0.Но аз отново я възприемах като приятелка и започнах правя глупости да се бъзикам с нея по скайп,дори я бях изтрил от приятели.Но ето ,че тя отново ми изпрати пълномощтно и ми каза,че не и пука какво мисля за нея тя знае какво да мисли за чувства към мен.И така ако нещо се получи аз нямам нервите и силите да държа връзка от 100км,защото при баба ми ходя 1-2 пъти в месеца.Забравих да кажа,че имаше едно момиче от моя град което си харесах,но с нея нещата няма да станат 10000000%.Затова няма да разказвам и за нея.Въпросът ми е как да постъпя да рискувам ли или просто отново да й обясня ,че няма да стане.Очаквам смислени отговори!

SoInsane
12-14-2013, 14:24
Помисли си, ти я познаваш, познаваш и себе си и ти си този, който трябва да вземе решение дали иска връзка от разстояние или не. Още повече че няма да се виждате чак толкова рядко, така възможността да си омръзнете е в пъти по-малка. След като момичето е сериозно и толкова време се бори за теб, въпреки че си й казал, че нещата няма да се получат, поне според мен момичето си заслужава.

baby_baby
12-14-2013, 14:53
Ами ако я харесваш пробвай но от това което прочетох виждам че я харесваш само за приятелка иначе нямаше да се чудиш и да ни питаш

Tsukuda_Hiroshi
12-14-2013, 15:39
Изобщо не се занимавай! Просто й обясни като на човек, без да я нараняваш, че няма да се случат нещата и толкова. Ако е нормално момиче, ще те разбере 1 ден, защото съм на мнение, че постъпваш правилно. Ако не те разбере - ще те намрази, но ще й мине. Не си съсипвай живота заради нея. На нея сега си й интересен, защото не й търчиш по акъла. Режи я!

Getyourfreakon
12-14-2013, 15:45
Не си съсипвай живота заради нея.
Ехе, чак живота ли ще си съсипе като тръгне с едно момиче? :D Според мен опитай, нищо не губиш.. а и чувствата ти може да се появят (щом ти е приятно всичко това).. и 1-2 пъти в месеца не е толкова рядко, според мен момичето си заслужава ;д

fenastz
12-14-2013, 19:49
нормално да не искаш да си с чорбарка :D

Tsukuda_Hiroshi
12-14-2013, 21:47
Ехе, чак живота ли ще си съсипе като тръгне с едно момиче? :D Според мен опитай, нищо не губиш.. а и чувствата ти може да се появят (щом ти е приятно всичко това).. и 1-2 пъти в месеца не е толкова рядко, според мен момичето си заслужава ;д

То всеки втори казва "опитай, нищо не губиш", защото не му е на главата. Каква връзка може да има и какво точно да опита, като те ще се виждат за 1-2 пъти в годината за по седмица, две?! През останалото време ще е чат...
-Здравей!
-Здрасти!
-Липсваш ми!
-И ти на мен...
-Искам да те гушкам.
-И аз теб...

Ае, още от сега ми се драйфа от подобни разговори в чата! Какво било, ако е всеки ден, че и да ти се сърди, като не й пишеш или автора да се вкарва в някакви филми, къде му е мадамата и как така не е пред монитора облещена, като той виси вече 2 часа в нета...

Брат, ти сам си го каза, че няма смисъл... Няма какво да опитваш! Ако момичето беше от твоя град поне - да, ама така... Само за да й уйдисаш на акъла, не си струва.

Getyourfreakon
12-15-2013, 09:26
То всеки втори казва "опитай, нищо не губиш", защото не му е на главата. Каква връзка може да има и какво точно да опита, като те ще се виждат за 1-2 пъти в годината за по седмица, две?! През останалото време ще е чат...
-Здравей!
-Здрасти!
-Липсваш ми!
-И ти на мен...
-Искам да те гушкам.
-И аз теб...

Ае, още от сега ми се драйфа от подобни разговори в чата! Какво било, ако е всеки ден, че и да ти се сърди, като не й пишеш или автора да се вкарва в някакви филми, къде му е мадамата и как така не е пред монитора облещена, като той виси вече 2 часа в нета...

Брат, ти сам си го каза, че няма смисъл... Няма какво да опитваш! Ако момичето беше от твоя град поне - да, ама така... Само за да й уйдисаш на акъла, не си струва.
Пише 1-2 пъти в месеца, не в годината, което е доста по-добре. Ти ако винаги бягаш от това да опитваш и може би да успееш не значи, че това е правилно. Ако види, че нещата не се получават- ще се разделят.

Tsukuda_Hiroshi
12-15-2013, 10:18
1-2 пъти в месеца, добре - моя грешка. А според теб, Getyourfreakon - това достатъчно ли е? Според мен за 1 нормална връзка не е. Както не е и нормално да си нон-стоп с дадения човек, защото тогава започват да си омръзват хората, да се карат и връзката се изчерпва твърде бързо. Трябва (мое мнение) да се подържа т.нар. "златна среда" - нито постоянно заедно, нито твърде далеч и следователно разделени.

Getyourfreakon
12-15-2013, 12:19
Да, според мен е достатъчно. А и като тръгнат може да ходи по-често на селото си.

0wn3d
12-15-2013, 12:26
Добре благодаря ви за смислените отговори и моля ви не се карайте заради темата ми :д всеки има право на мнение,а за въпросното момиче ще направя всичко възможно да не се виждаме по 1-2 пъти в месеца,а да съм при нея колкото се може по-дълго и по-често.Отново благодаря.

Getyourfreakon
12-15-2013, 12:34
Моляя и само да те питам, на 21 ли си наистина или?

Tsukuda_Hiroshi
12-15-2013, 12:55
Не се караме, обсъждаме ;)

0wn3d
12-15-2013, 14:43
Моляя и само да те питам, на 21 ли си наистина или?

Не не съм на 21 на 15 съм :)