PDA

View Full Version : Тегава работа ...



povv
12-14-2013, 16:11
Здравейте!
Момче на 17 съм и имам един въпрос към всички, понеже не знам какво да правя....
Има едно момиче, от моето училище, с което съм много по-близък от колкото с другите ( не сме заедно, но сме много добри приятели.) Лошото обаче е че аз започнах да се влюбвам с нея, не мога просто да и го кажа, тъй като не знам как ще реагира... Тя е от типа "Падам си по по-големи", но за мене това не е от голямо, значение хахах.. Забелязал съм обаче, че от известно време постоянно ме гледа, закача се с мен, говорим си, смеем се (почти винаги), но просто не знам какво да направя, както казах няма как да й призная, че я харесвам, тъй като има и голям шанс да ме отблъсне, а след това да я изгубя и като приятел...
Който може да помогне по някакъв начин ще съм му благодарен!

Interaction
12-14-2013, 17:06
И аз да се разпиша за сефте във форума. Шанс да те отблъсне винаги има, но пък е възможно и тя също да те харесва. Ако мислиш, че би могло да се получи между вас просто и признай чувствата си, но ако се притесняваш, че може да бъдеш отхвърлен и да загубиш приятелството и не прави нищо. Вероятно обаче след това ще съжаляваш, че не си опитал.

NotPrettyEnough
12-14-2013, 17:34
Изчакай още малко. Обърни внимание как се отнася към теб и към другите момчета... Разпитай я кой харесва, закачай я и ти. Разбира се не обикновени закачки, опитай се да намекнеш нещо по този начин. И след време и признай! ;)

baby_baby
12-14-2013, 18:37
Може и тя да те харесва ама нищо не се знае ние не може да ти кажеме дали ще я загубиш или не

fenastz
12-14-2013, 19:42
Тя е от типа "Падам си по по-големи", но за мене това не е от голямо, значение хахах..

За теб не, но за нея да

Fantasyyy
12-14-2013, 19:56
Може да те отблъсне, но може и тя да те харесва. Изчакай, сближете се още. А после и признай какво чустваш към нея.

FAKE IT
12-15-2013, 00:14
Да й кажеш "харесвам те" не е начин, НЕ ГО ПРАВИ. Първо обърни внимание на държанието й, за да си сигурен, че те харесва. Ако, когато се видите за първи път през деня или говорите си навежда главата и погледа надолу, докато се усмихва е силен индикатор, ако си отмята косата или постоянно си играе с нея, оправя си блузата или бежутата, почиства нещо по себе си, докато разговаряте, ако те докосва често, ако краката и раменете й са насочени директно към теб, ако се опитва да се изтъква пред теб с неща от сорта на "много съм добра в това и това", "днес ми казаха, че съм много красива" и подобни са си все индикатори. Ако ги видиш на лице, започни да я докосваш повече, да си задържаш ръцете възможно най-дълго по нея, докато не усетиш, че тръгва да ти ги маха (можеш да я докосваш по колената и малко по-нагоре, по ръцете и т.н.), гледай я директно в очите, докато ти говори (от време на време премигвай да не изглеждаш, като сериен убиец) и гледай да флиртуваш с нея, докато не усетиш момента да действаш с целувката. Ако не видиш никакви индикатори, че те харесва, започни да флиртуваш с други момичета в нейно присъствие, покажи й, че другите се радват на компанията ти и са луди по теб, така и тя ще полудее по теб и ще си каже "какво пък повече от мен има тази?" и ще започне да ти дава индикатори, че те харесва, след което директно почваш флирта с нея. Успех.

И още нещо: няма място за "пада си по големи", ако не действаш с увереност и не й покажеш малко самочувствие не си за никъде. Вземи прочети нещо по въпроса и в google, макар, че е пълно с боклуци има шанс да попаднеш на нещо свястно. Ако има нещо неясно - питай.