PDA

View Full Version : Сивото момче



NarutoFanGirl
12-14-2013, 16:34
Здравейте,
От известно време нещо ме е човъркало и като намерих няколко теми по въпроса в този сайт реших и аз да си споделя.
Когато бях малка (най-много на 4 да съм била) виждах едно сиво момченце,което само аз виждах всъщност :Д.Един ден си играх и "то" ми дойде на гости и си играхме заедно...Тогава имах въображаеми приятели още и майка ми си мислеше,че е един от тях за това нищо не ми казваше.След известно време то си тръгна и аз извиках майка ми,за да го изпратим.Тя беше много объркана защото там нямаше никой.Отворих вратата и го глегах как си тръгва.След малко майка ми дойде и ме видя как гледам все едно има някой и тогава аз казах:
-Той изчезна.
За много време не съм го виждала,но преди няколко години (като бях 4-5-6 клас) го видях отново като с мама се връщахме към вкъщи от при НДК (Между другото момчето изглежда 3-4 години по голямо от мен).От тогава не съм го виждала.
Имате ли някаква идея какво може да е това..?Полтъргайст или някъкъв дух?

П.П. Майка ми е трябвало да има и две момчета преди мен,но нещо се е случило и ги е изгубила.Мислите ли,че може да е духа на едно от момчетата?