PDA

View Full Version : Аз съм гей.



primenzavinagi
12-14-2013, 17:41
Здравейте,

на 14 години съм от София, вече няколко човека ме игнорират и не излизат с мен защото им казах, че съм гей. Не знам как да кажа на родителите си, баща ми говори как трябва да ги избият и да ги горят и т.н, а майка ми мисли подобни мисли, всеки ден чувам коментари в училище и навсякъде колко са зле и как трябва да умрат. Много ми е тежко защото искам едновременно някой който да може да ми бъде партньор и приятел с който да мога да споделям свои работи. Едва ли не съм леко депресиран.

Ivaaaaa
12-14-2013, 17:42
кога и как разбра, че си гей?

baby_baby
12-14-2013, 18:26
И на мен ми е интересно как разбра че си гей?

primenzavinagi
12-14-2013, 18:29
От малък се заглеждам по момчета и сексуалната ми ориентация е да харесвам мъже.

baby_baby
12-14-2013, 18:32
е ти откъде знаеш че ще харесваш мъже като дори не си бил с тях?

primenzavinagi
12-14-2013, 18:35
бил съм до тях, имам чувства. Не мога просто да кажа, ела да се целуваме или нещо защото те са хетеросексуални и малко ще звучи гадно това за тях. Доста искам от друга страна да имам партнъор.

baby_baby
12-14-2013, 18:39
Аз мисля че още си малък да си мислиш че си гей в пубертета си нормално да ти бушуват хормоните

primenzavinagi
12-14-2013, 18:41
На 14 съм и съм сигурен в думата си.

baby_baby
12-14-2013, 18:44
Точно щото си на 14 не си голям а вече си мислиш че си гей :D

primenzavinagi
12-14-2013, 19:17
Кой е казал, че се мисля като за такъв, аз си го знам и хора като вас ме изнервят с това. (Нищо лошо)

Bank$
12-14-2013, 19:18
Гей си! Както и повечето писали по-горе.

t.A.T.u.
12-14-2013, 19:41
Няма нищо лошо в това. Аз съм лесбийка и не ми правят проблем за това, даже напротив ;д Но както и да е. Не го коментирай с глупави хора, които няма да те разберат и даже спират да излизат с теб само заради това. А с това да кажеш на родителите си, по-добре изчакай малко. Може да започнат да драматизират, първо ги подготви.

Bank$
12-14-2013, 19:42
Аз съм лесбийка

То си личи по никнейма и аватара няма смисъл да го казваш

gamblerpimp
12-14-2013, 21:48
пиши в lichno.net и sexsluchki.com и в izpoved.info

Tsukuda_Hiroshi
12-14-2013, 21:50
Аз само искам да кажа, че Тату са толкова лесбийки, колкото Азис е педал... Всичко е само рекламен трик: "Кат' не можем да пеем, можем да правим сеир. Елате ни вижте"...

Момче - ти си на 14. Не си правил секс нито с жена, нито с мъж. Сигурен съм, че и връзка не си имал с нито 1 от 2та пола. Как разбра какво ти харесва???

Adkili
12-15-2013, 07:03
Не можеш да си сигурен, че си гей. Дори и да си - няма абсолютно нищо лошо в това. А тия дето те игнорират, само защото са разбрали, че си гей, са пълни дебили.

t.A.T.u.
12-15-2013, 07:36
Аз само искам да кажа, че Тату са толкова лесбийки, колкото Азис е педал...

За Тату знам, че не са лесбийки, но поне добре се правят на такива ;д


По темата - явно харесваш момчета, щом си имал и чувства. Ако ти хареса и някое момиче - пробвай и с нея, може да си би. Абе просто прави това, което ти харесва, без да се интересуваш другите какво правят, харесват и т.н.

4ypimskyli
12-15-2013, 09:56
Бая сте зле, вие като харесвахте някое момченце\момиченце в детската градина примерно ... и не сте правили секс с тях как по дяволите разбрахте, че сте хетеро ???

Tsukuda_Hiroshi
12-15-2013, 10:15
Бая сте зле, вие като харесвахте някое момченце\момиченце в детската градина примерно ... и не сте правили секс с тях как по дяволите разбрахте, че сте хетеро ???

Ами не разбираш тогава! Никой не казва това. Разбираш го на по-късен етап и то, след като си пробвал. Пробваш с момиче, не ти харесва, пробваш с момче, харесва ти, почваш само с момчета... И за момичетата е същото. Никой не казва, че още в детската знаеш или разбираш дали си хомо или хетеро. + това в детската ти е само до такива определения...
За това именно се казва "осъзнаване", защото тогава осъзнаваш какво ти харесва на теб самия и спираш да се вписваш в моделите, насаждани ти от обществото в лицето на родителите.

OoVasKoO
12-15-2013, 10:19
Здравейте,

на 14 години съм от София, вече няколко човека ме игнорират и не излизат с мен защото им казах, че съм гей. Не знам как да кажа на родителите си, баща ми говори как трябва да ги избият и да ги горят и т.н, а майка ми мисли подобни мисли, всеки ден чувам коментари в училище и навсякъде колко са зле и как трябва да умрат. Много ми е тежко защото искам едновременно някой който да може да ми бъде партньор и приятел с който да мога да споделям свои работи. Едва ли не съм леко депресиран.
|||
V
http://www.deystvie.org
http://www.deystvie.org/podkrepa

4ypimskyli
12-15-2013, 10:30
Ами не разбираш тогава! Никой не казва това. Разбираш го на по-късен етап и то, след като си пробвал. Пробваш с момиче, не ти харесва, пробваш с момче, харесва ти, почваш само с момчета... И за момичетата е същото. Никой не казва, че още в детската знаеш или разбираш дали си хомо или хетеро. + това в детската ти е само до такива определения...
За това именно се казва "осъзнаване", защото тогава осъзнаваш какво ти харесва на теб самия и спираш да се вписваш в моделите, насаждани ти от обществото в лицето на родителите.

Първите привличания между половете са в най-крехка възраст, к`ви са тия въпроси от сорта на - Как разбра, че си гей ? Ти чак като прави секс ли определи сексуалната си ориентация ?

Tsukuda_Hiroshi
12-15-2013, 10:49
Ами да те питам тогава - забелязвал ли си как, когато гъделичкаш момченце на възрасто до 5 годинки, понякога се случва детето да е в ерекция? Това е доказан от медицината ( и много родители) факт. Ако възприемем въпросната ерекция като следствие от моментно сексуално желание и в момента го е гъделичкал баща му, то това означава ли, че 5-годишното дете е гей?

4ypimskyli
12-15-2013, 14:38
Как да прави секс с жена, при положение, че жените не го привличат.. Той има влечение към собствения си пол. Ами логично-гей е.

4ypimskyli
12-15-2013, 14:39
Плюс това говорим за осъзнато привличане - к`ви бащи, к`ви гъделичкания ха-ха.
а да...и съм момиче

Tsukuda_Hiroshi
12-15-2013, 18:22
Колко осъзнато е осъзнатото привличане при децата? Защото явно автора е на 14. Питай един 14-годишен човек (без значение от пола) какво харесва в противоположния пол и какво харесва в собствения си пол. Запиши отговорите и го питай пак същия индивид, когато е на 18, после на 22... Отговорите ще са коренно различни. Осъзнаването е процес във времето. На 14 този процес тепърва започва - особено за момче, защото както знаем от училище, момчетата се развиват по-бавно и това развитие започва по-късно, от колкото при момичетата. Следователно, след 2 или 3 години, въпросният гей, може да не е гей, ами да е мачо и да сменя мадамите като меришещи картинки.

+ това "чупим скули" не ми звучи момичешки... Като искате да ви разбират от какъв пол сте - слагайте си нормални никове!

Hidayet
12-15-2013, 18:32
Вие по добре ли сте наясно с положението му от него? Щом казва, че от малък го влекат момчета, значи е гей. Какво, искате да ми кажете, че момичета, които са нямали гаджета момчета и са си хетеро, това ги прави лесбийки? Толкова сте тъпи в изказванията си.

А ти като не искаш другите да ти се присмиват, обиждат или тормозят, просто спри да разправяш на сульо и пульо за ориентацията си.

Azoria
12-15-2013, 19:36
Абе,вие преди да правите секс за първи път, не бяхте ли сигурни в сексуалността си? Или след като свършихте и си казахте "Да, хетеро съм", примерно. Ебати разбирачите о.О

Tsukuda_Hiroshi
12-15-2013, 20:05
Вие да не си помните датата, когато нещо ви тресна по главата и получихте проблясък за ориентацията си?

4ypimskyli
12-15-2013, 22:14
Аз защо ли като малка не си харесвах момиченцата, а все обръщах внимание на момченца, доста неосъзнато от моя страна.
А и съжлявам, че не съм съобразила никнейма ми. Мисля, че беше редно да се съобразя с теб.

primenzavinagi
12-16-2013, 12:44
Дори и да не съм правил, което е вярно си знам ориентацията, търся подкрепа и внимание като цяло и някой, който да ме разбере.

DarkTemplar
12-16-2013, 12:53
Според мен имаш нужда точно от подкрепа и разбиране, които може да получиш от подходящите хора. Жалко е, че най-близките ти такива не приемат хомосексуалността, но е добре и ти да не парадираш с нея. Намери си някакви приятелки-момичета, които гледат по-либерално на нещата и си обсъждайте. Не бързай да търсиш мъжките ласки и подкрепа, още ти рано, а и може да попаднеш на кофти хора.

Въобще постарай се да се изградиш преди всичко като човек и личност, сексуалността е един много малък елемент от цялата картинка.

Bank$
12-16-2013, 14:42
Според мен имаш нужда точно от подкрепа и разбиране, които може да получиш от подходящите хора. Жалко е, че най-близките ти такива не приемат хомосексуалността, но е добре и ти да не парадираш с нея. Намери си някакви приятелки-момичета, които гледат по-либерално на нещата и си обсъждайте. Не бързай да търсиш мъжките ласки и подкрепа, още ти рано, а и може да попаднеш на кофти хора.

Въобще постарай се да се изградиш преди всичко като човек и личност, сексуалността е един много малък елемент от цялата картинка.

Ти знаеш най-добре!

DarkTemplar
12-16-2013, 14:47
Ей малчо, не ми се прави на интересен.

Bank$
12-16-2013, 14:51
Ей малчо, не ми се прави на интересен.

Не се прави че не ги разбираш тея неща.
На 12 години а вече прави...

DarkTemplar
12-16-2013, 14:53
Млад меринджей съм.

DeniseWallace
12-16-2013, 17:10
Според мен не е нужно да казваш на родителите си подобно нещо. Първо се увери, че не е просто моментно увлечение.. Само на 14 години си, за бога! Има още много да се развиваш! Аз съм на 20 и за сега само мама знае, че си имам приятелка и все още не съм готова да кажа на останалата част от семейството, а ти? За къде бързаш? Пък мислил ли си как ще реагират? По твоите описания не мисля, че ще те посрещнат с цветя и рози, а? Ама все пак си им син, не забравяй!

До съфорумниците: Престанете да задавате глупави въпроси на момчето!
Като го питате " Как и кога разбра, че си гей? Трябва да пробваш първо с момиче за да разбереш.'' аз да ви питам "Как и кога разбрахте, че сте хетеро? Чакай, чакай ама ти може да не си хетеро, вземи пробвай е с тоя пич пък виж, може да ти хареса и да се окажеш гей! Ха! :lol: "

Айде, моля ви се! Мислете по-трезво! :(

primenzavinagi
12-17-2013, 14:20
Като цяло съм много объркан, търся хем подкрепа, хем приятел, който да харесва същия пол. Не знам от къде да потърся тази подкрепа тъй като, че живеем в много дискриминираща държава за темата "Гей". Всички мои близки мислят лошо за тях.

Не знам какво да правя, никой няма да ме приеме за такъв какъвто съм си.

DarkTemplar
12-17-2013, 14:41
Подкрепата може да я получиш от всеки, не е задължително взаимно да си масажирате простатите. Ако имате училищен психолог, отиди и поговори с него.

Oldschool
12-17-2013, 14:52
В началото търси подкрепа, а после се заглеждай за партньор. Средата ти явно не е особено разбираща, затова ще имаш нужда да споделяш с някой, който да не подхожда с предубеждения и/или агресия. В такава възрасти, че повечето ти връстници са доста ограничени и биха реагирали неадекватно на подобно признание, затова е добре и да прецениш на кой какво да споделиш.

Tsukuda_Hiroshi
12-17-2013, 16:12
Като цяло съм много объркан, търся хем подкрепа, хем приятел, който да харесва същия пол. Не знам от къде да потърся тази подкрепа тъй като, че живеем в много дискриминираща държава за темата "Гей". Всички мои близки мислят лошо за тях.

Не знам какво да правя, никой няма да ме приеме за такъв какъвто съм си.

Лесно ще срещнеш подкрепа - в България е пълно с п**раси. 1 съвет от мен - каквото и да търсиш, ще го намериш рано или късно, само МОЛЯ ТИ СЕ, недей никога да парадираш с това, че си различен. Лично мен не ме дразнят обратните, не ги мисля за 2-ра класа хора или нещо такова, но много ме дразни, когато някой ми навира в лицето по-различната си сексуална ориентация, а после ми прокламира, че има равни права.

А за вашите - не е нужно да знаят още... След като са толкова анти-настроени, не мисля, че е добра идея да им го споделяш. Може би, ако бях на твое място, бих го направил, когато стана пълнолетен и не могат да ми казват какво да правя, къде да ходя, с кого да се виждам и др...

Tsukuda_Hiroshi
12-17-2013, 16:13
А и съжлявам, че не съм съобразила никнейма ми. Мисля, че беше редно да се съобразя с теб.

Радвам се, че най-сетне сме на едно и също мнение!!

Oldschool
12-17-2013, 16:14
И какво значи да парадира или да ти го навира в лицето?
Различава ли се от това да подсвиркваш на момичетата и на висок глас да обясняваш как на тази ще ѝ "сцепиш пунгията", ако ти падне?

anonymous895156
12-17-2013, 16:19
^
Остави, това е т.нар. пишман хетеро логика. "Не искам да ми навират сексуалната си ориентация в лицето, защото (?????), но иначе няма проблем аз да си се целувам с приятелката ми навсякъде, а, където и да погледна, да се издига в култ мотивът за мачото с многото курвички" :D

HollyGolightly
12-17-2013, 16:21
Ако си от Пловдив или околностите, има един клуб, Калигула, или поне имаше преди 5 години, сега не знам, но там ще намериш доста хора, които ще те разберат и оценят по един или друг начин.

iliankata_113
12-17-2013, 17:46
Как разбра primenzavinagi че си гей ааа..

Tsukuda_Hiroshi
12-17-2013, 18:07
И какво значи да парадира или да ти го навира в лицето?
Различава ли се от това да подсвиркваш на момичетата и на висок глас да обясняваш как на тази ще ѝ "сцепиш пунгията", ако ти падне?

По-долу споменаха въпросния клуб. Точно от там 1 вечер минавах (по улицата, не през клуба). Някакви травестити бяха излязли и 1 застана срещу мен и сестра ми и почна да вика "Виж ме! Аз съм педаааал! Педааал съъъм!" ---> за това "навиране в лицето" говоря!

Относно подсвиркването подир фустите - защо реши пък, че правя нещо такова?? O.o Това ме дразни също толкова, колкото и "Аз съм педаааал! Педааал съъъъм!"

Oldschool
12-18-2013, 06:20
Не съм решил, че го правиш, а ти давам пример, който е обществено "приемлив" и си е също толкова дразнещ. На мен също не ми е приятно да виждам това парадиране, но се опитвам да погледна обективно на нещата и осъзнавам, че повечето хора просто имаме предразсъдъци и двоен стандарт.

primenzavinagi
12-20-2013, 08:56
Благодаря ви за отговорите, но откъде мога да намеря тази подкрепа. Не знам от къде да си намеря приятели или хора, с които мога да споделям това. Доста съм объркан.

HollyGolightly
12-20-2013, 11:06
Ти за какво си я направил тази тема, за да мрънкаш или да четеш какво са ти написали хората? Виж мненията, мисля че достатъчно идеи ти се дадоха.

t.A.T.u.
12-21-2013, 12:00
Благодаря ви за отговорите, но откъде мога да намеря тази подкрепа. Не знам от къде да си намеря приятели или хора, с които мога да споделям това. Доста съм объркан.

Аз познавам такива хора, както и доста, които просто са толерантни и не ми правят никакъв проблем за това, че харесвам жени... Така че зависи от средата, в която си, също и от твоето поведение, аз почти непрекъснато съм насам-натам и се запознавам с разни хора и не е трудно по този начин да си намеря каквото ми трябва. Даже последно миналата седмица се запознах в автобуса с едни момчета, които бяха двойка, бяха готини хора. От къде си, ако не е тайна? (В по-малките градове май е по-трудно, щото са по-консервативни хората)
Ако искаш да си говориш с някой по темата - можеш да ми пишеш, ако искаш. :)

Djenka
12-21-2013, 13:19
е ти откъде знаеш че ще харесваш мъже като дори не си бил с тях?

Ти била ли си с момичета, за да си сигурна, че харесваш момчета??
Мислете малко, бе, хора, хомосексуалността е нещо, с което се раждаш, не да пробваш с тоз и оня и да кажеш: еми, харесвам момчета/момичета. Точно в пубертета се определят сексуалните наклонности, ето например на мен не ми трябва да съм на примерно 20+, за да знам, че ме привличат мъжете. Същата работа е и при гейовете/лесбийките. Освен това, не става дума само за секс, то по вашата логика трябва да спим с хора и от двата пола, за да си определим наклонностите... Спирам да говоря, не ми се обяснява повече.

По темата: Тея са тъпи, щом те отбягват само заради това, че си гей. Споко, скоро ще си намериш истински приятели, на които няма да им пука какъв си. :)

lemagnifiqueparasseux
12-22-2013, 18:41
Не казвай на родителите си докато не можеш да се издържаш сам. След това ако искаш им казвай.

Само трябва да намериш правилните приятели. Оттам всичко се оправя.

EDIT: написал съм ти на ЛС скайпа ми ако искаш да поговорим.

stopnstare
12-31-2013, 10:16
Аз само искам да кажа, че Тату са толкова лесбийки, колкото Азис е педал... Всичко е само рекламен трик: "Кат' не можем да пеем, можем да правим сеир. Елате ни вижте"...

Момче - ти си на 14. Не си правил секс нито с жена, нито с мъж. Сигурен съм, че и връзка не си имал с нито 1 от 2та пола. Как разбра какво ти харесва???



Момчето съвсем ясно каза, че е гей !!!
Има неща които просто не искате да разберете или дедазнам и аз вече...
Дразнещо е наистина да те питат "ама сигурен ли си, че си гей?"
А и Тату си пеят много яко :D

Tsukuda_Hiroshi
12-31-2013, 11:15
Момчето съвсем ясно каза, че е гей !!!
Има неща които просто не искате да разберете или дедазнам и аз вече...
Дразнещо е наистина да те питат "ама сигурен ли си, че си гей?"
А и Тату си пеят много яко :D

Те може да пеят яко, ама не са лесбийки.

mayaaa
01-01-2014, 20:32
Пхахахаха.. Добре, че бяхте вие да кажете на момчето каква му е сексуалната ориентация! :lol:

Он: А бе, айде спри да мрънкаш, защото вече е дразнещо. "Ама как да си намеря приятели, трябва ми подкрепа, бля-бля". Колко хора вече ти отговориха?? И не разбирам защо човекът който да ти е подкрепа трябва да харесва представители на своя пол... Иначе, поне по мои наблюдения, момичетата сме по-добре приемащи хора с различна сексуална ориентация, така че, може да си намериш някое момиче което да те подкрепя. И все пак не е нужно да разказваш наляво и надясно, че си гей, камо ли на родителите ти.
Бтв, лесбийките, момичета хомо са по-добре приети от обществото. Не, че пак не е гледано с лошо око от някои хора, но е секси :D и масата го приема по-добре.

Vivitu483
01-01-2014, 20:41
Добре по вашата логика вие как разбирате че сте хетеро без да сте спали с противоположния пол?? Просто си го чувстваш привличането към твоя пол и това е. С времето ориентацията се променя. Мога да дам пример със себе си - имало е периоди в които съм била крайно привлечена от момичета и обратно.

А пък ти щом си хомо или поне мислиш така браво. Но има проблем, на твоята възраст рядко ще срещнеш човек със същата ориентация. По.изявените гейове са на повече от 20 години и да имат връзка с теб би им попречило до някаква степен, защото си под 18 и могат да бъдат съдени за действията им с теб if you know what I mean, дори ти да си ги провокирал и да не си се съпротивлявал.

WhatNow
01-02-2014, 21:21
Всички хора приемат по различен начин гейовете! Не си единствен гей все ще намериш някой като теб. А до тези, които ти се подиграват просто не се интересувай от това какво мислят, ти си си ти и никой не може да го промени освен теб! Наистина не е сигурно дали си обратен, но ще разбереш все някога!!!! :)

ivan.genchev.3762
05-14-2014, 21:22
hey zdr. neznam na kolko si moje bi si na 15 sega. az skoro navyrshih 16. ako iskash da si pishem, ot sofia sym i mi haresva tova koeto kazvash che choveka trqbva da ti e i priqtel i partnior. trudno e...znam :(

boqnn
05-15-2014, 21:18
Здравейте,

на 14 години съм от София, вече няколко човека ме игнорират и не излизат с мен защото им казах, че съм гей. Не знам как да кажа на родителите си, баща ми говори как трябва да ги избият и да ги горят и т.н, а майка ми мисли подобни мисли, всеки ден чувам коментари в училище и навсякъде колко са зле и как трябва да умрат. Много ми е тежко защото искам едновременно някой който да може да ми бъде партньор и приятел с който да мога да споделям свои работи. Едва ли не съм леко депресиран.

pffff boje! az dori ne moga da si predstavq 4e moje da sum gei za6toto za men li4no po mi haresva da se lutam iz golemi c*ci i po hubavo nqma ot jensko p*te abe tvoq si rabota seki e sebe si tova e nai vajnoto

boqnn
05-15-2014, 21:20
i ne se pritesnqvai kaji na vashite trqbva vsi4ki da znaqt ina4e moje na stane po lo6o dori psihi4eski taka 4e po dobre si priznai !!!!!!!!!

prosto_chovek
05-15-2014, 23:49
С колко момчета беше, за да разбереш, че си гей?

Adorable Sunshine
05-16-2014, 11:16
Здравейте,

на 14 години съм от София, вече няколко човека ме игнорират и не излизат с мен защото им казах, че съм гей. Не знам как да кажа на родителите си, баща ми говори как трябва да ги избият и да ги горят и т.н, а майка ми мисли подобни мисли, всеки ден чувам коментари в училище и навсякъде колко са зле и как трябва да умрат. Много ми е тежко защото искам едновременно някой който да може да ми бъде партньор и приятел с който да мога да споделям свои работи. Едва ли не съм леко депресиран.

Виж сега, тази тема е мноооого деликатна. Не може да стреляш на посоки и да разказваш на всички, че си гей, все пак.. Може да подхвърляш намеци,но не бъди директен. Остави ги сами да приемат факта малко по малко.
Все още си на 14 години,крехка възраст (не,не казвам, че не си осъзнат), на 14 си достатъчно голям за да си наясно със сексуалността си, но родителите ти ще си мислят, че то е просто от възрастта,пубертета и подобни глупости, отделно препоръчвам ти да не споделяш това преди да станеш по-самостоятелен. Бъди по-деликатен с хората около теб,но и не се съобразявай с тесногръдието им, бъди това което си,но не се натрапвай.
Отсносно партньора, трудно ще си намериш, особено някой колкото теб. В този момент на осъзнаване при повечето хомосексуални процеса да се приемат е дълъг и труден,много труден, още повече с тези кампании и рекламации хомосексуалността се е натрапила в очите на хората и са доста .. как да кажа, не им допада темата, мислят си, че това е просто някакъв вид "мода". Успех :)

RiB
05-16-2014, 13:15
Съжалявам, но да си ГЕЙ е неприродно! Природата не е устроена по този начин. БЛЯТ!

Adorable Sunshine
05-16-2014, 15:57
Съжалявам, но да си ГЕЙ е неприродно! Природата не е устроена по този начин. БЛЯТ!

Към хората с биологическо мислене: твърде често чувам/чета, че хомосексуалността била неестествена, защото не води до продължаване на рода и т.н., но в действителност - мислите ли, че биологичните функиции на индивида се изчерпват само с това?
Само да кажа, че в природата хомосексуалността се среща при животни. Вярвате или не – над 1500 вида животни са наблюдавани да практикуват отношения от този тип. Всякакви – от бозайници до раци и дори червеи. И все пак — хомосексуалността фактически е просъществувала от дълбока древност (едни от най-ранните ни данни датират от късния палеолит) и продължава да е неизменна част от човешкия род, а и не само. Проблемът тук обаче е във ваденето на прибързани заключения по въпроси, върху които се теоретизира волно и слабо се прилагат емпирични доказателства. :)
Хомосексуалността няма как да е неестествена, защото се случва от самосебеси. Не е резултат от външна намеса, генна манипулация и пр. Т.е. точно толкова естествена е, колкото и доминантната ръка, например: някои хора са левичари: те са малцинство, но значително малцинство, и не са ненормални бъдейки левичари. Дали е нормална е въпрос на тълкуване на термина "нормален". Ако под нормален разбираме преобладаващ, то хомосексуализмът не е нормален, защото е отклонение от правилото.
Както казва и Кюри, щом не е предизвикан изкуствено, значи е естествен. Естествено отклонение.
Така че спрете да говорите глупости.

То и медицината работи срещу природата ама някой да е протестирал ? Не мисля. Писна ми от заучени фрази, не било природно да си гей, ако не беше природно нямаше да съществува, не мислите ли ?

mmMimito
05-16-2014, 16:03
Няма лошо в това, че си гей. Мозъка ти е по-различен от на останалите мъже, но за това не си виновен. Така си се родил. Намери си приятел.

RiB
05-16-2014, 19:00
Прекрасно слънчице, тези неща при животните, че се срещат го знам, но хайде не ме оборвай и не ми твърди, че е природно, щом било се получавало то само себе си, защото ако планетата ни е изградена само от хомосексуални индивиди, Земята няма да види второ поколение хора. Природата е създадена така, че да се възпроизвежда сама, а това е X + Y, естествено тук няма да приравнявам червеите, защото винаги има изключения. А иначе за гейовете хора... всичко си е до психиката и вкарването във филми. Колко хора са си мислели, че са гейове и са били с мъже, пък накрая се оказва, че не са.

Adorable Sunshine
05-16-2014, 22:07
Прекрасно слънчице, тези неща при животните, че се срещат го знам, но хайде не ме оборвай и не ми твърди, че е природно, щом било се получавало то само себе си, защото ако планетата ни е изградена само от хомосексуални индивиди, Земята няма да види второ поколение хора. Природата е създадена така, че да се възпроизвежда сама, а това е X + Y, естествено тук няма да приравнявам червеите, защото винаги има изключения. А иначе за гейовете хора... всичко си е до психиката и вкарването във филми. Колко хора са си мислели, че са гейове и са били с мъже, пък накрая се оказва, че не са.

Не знам колко са били тези хора, не водя статистика.
Изобщо нямаш никакви доводи. И както казах - биологичните функции на човека не се изчерпват само до това. Отделно 2018 година трябва да се роди първото бебе без биологичен баща, е, явно човека може да се възпроизвежда по много начини, а ? :)

fenastz
05-18-2014, 21:05
Като си гей умри в лайна

NissaN
06-06-2014, 10:38
ПРОТИВ ГЕЙОВЕТЕ СЪМ И АЗ

replay2000
01-15-2015, 12:36
Az sushto sum gei na 14 no as sum ot varna
I suahto kato teb iskam da su imam nqkogo

m_nik
02-07-2015, 06:07
Няма значение, че си гей. ;) Ако си добър с мен и аз ще ти отвърна със същото. Щом ти харесва да си гей, бъди гей! Важно е да си щастлив, а не да си такъв, какъвто другите искат да бъдеш. :) Подкрепям те в избора ти.

Loshiq2004
07-01-2018, 21:25
Базик ла