PDA

View Full Version : "приятели" ?



Heartstone
12-14-2013, 21:34
Мисля, че най-добрата ми приятелка има чувства към мен , даже почти съм сигурен след скорошните й действия. Аз също я харесвам, но проблемът е ,че тя си има приятел и не искам един вид да съм причината, за да им се разпадне връзката. Ако тя си нямаше приятел бих и разкрил чувствата си, но не намирам смисъл да ги разделям, Те са заедно от доста време и се предполага, че имат чувства един към друг, но все пак тя има и към мен един вид, иначе не виждам смисъл постоянно да ме търси и да ми казва през 2 минути че ме обича , разбира се знам, че може да са приятелски чувства, както някои хора биха ми казали , но преди не беше така - от скоро започна да се държи така . Някой да ми даде съвет или да сподели нещо ? :)

FAKE IT
12-14-2013, 23:51
Ти няма как да им развалиш връзката, след като тя вече е развалена. Ако връзката им вървеше добре, щеше ли да се държи така с теб? Просто повечето жени не се пускат от счупен клон, докато не се хванат за друг, дори ако това означава да паднат от дървото. Моят съвет е да действаш с нея, възможно по-скоро.

Tsukuda_Hiroshi
12-15-2013, 10:36
FAKE IT го каза добре. Ако тя наистина има чувства към теб и то определено не само приятелски, то ти няма повече какво да развалиш. За да се стигне до тук, значи приятелят й се е издънил достатъчно много пъти и определено вече я е загубил. Въпрос на време е.
Забелязал съм, че при жените нещата стоят така: те първо зарязват някого емоционално докато човечеца дори не подозира за това. Чак след това късат с него физически. При мъжете е обратното - първо късаме физически с половинките си и чак след това - емоционално. Говоря за мъжете, които наистина обичат приятелките си, а не за курварите, дето правят бройки.
Следователно, след като момичето ти намеква, че има чувства към теб и е променила отношенията си с теб, значи е променила и отношението си към него, но просто ти не си забелязал. Той е вече зарязан на емоционално ниво, просто не го знае.
Ако все още мислиш, че ТИ разваляш връзката им, то тогава не й разкривай какво чувстваш към нея, но седнете насаме и я попитай дали всичко е наред и какво точно има предвид, когато ти казва, че те обича.

Ако се окаже, че наистина те харесва и иска да го зарязва, като неин приятел, би било добре първо да видиш дали няма надежда да оправиш нещата между тях. Ако я награбиш директно като плячка, измъкната под носа на съперника, ще е доста грозно според мен.

baby_baby
12-15-2013, 14:27
Не и разкривай какво чувстваш