PDA

View Full Version : Приятелството пред любовта, Или не?



Spand0x
12-14-2013, 23:43
Реших и аз да пиша тук.Случката е следната.Преди 3 месеца г/д се запознах с едно момиче, на 3-я ден я харесах и след 1 седмица реших да "дейстав" ,тръгнах да я целувам, но тя ми каза, че все още не е преживяла бившото си и й трябва малко време.Аз не се отказах и все още я харесвам, но преди няколко дни един приятел ми каза, че и той я харесва и ме пита дали все още я харесвам и дали ще му се убидя, ако той тръгне с нея (тя има симпатии и към ме и към него).Аз все още не съм му отговорил и сега незнам дали да му кажа, че си я харесвам (макар и малко по-малко) или просто да му кажа, че му я давам и ако той има късмет да "работи" върху нея. :Х

mgdream
12-15-2013, 05:42
Вероятно приятелството ще продължи по-дълго от евентуална връзка с това момиче и би следвало да ти е по-ценното, (зависи и за какъв приятел говорим) но пък е ясно кой избор биха направили повечето хора, както и аз лично - момичето. Ако решиш да му я оставиш и наистина я обичаш, пак вероятно ще се провали това приятелство. Ако пък си сигурен, че би могъл да направиш такъв жест за този приятел, отново избери момичето. Най-малкото ще се види и какво би направил той. Но, естествено, изборът си е на женската, нито на теб, нито на твоя приятел и няма никой от вас да го промени, колкото и да се опитва.

Tsukuda_Hiroshi
12-15-2013, 10:29
Чета и се чудя: не е преживяла бившия си, дърпа ти се като посягаш да я целуваш, въпреки това има симпатии към теб... и към другия... За малка курва ли говорим или просто лигла, дето иска да тичат след нея?

Другото, което ме учудва е - след като знаеш, че тя си пада И по него, защо изобщо се двоумиш? Не би ли искал да си с момиче, което знае какво иска и знае, че това си ТИ? Не бившия, не приятеля ти, не някой друг, а ТИ!!

Лично аз бих й бил шута и не бих се занимавал повече с нея. С обяснение или без - по избор. Но мисля, че дължиш обяснение поне на приятеля си, ако наистина ти е такъв. Малко е спорен въпроса предвид, че и той й точи зъби, знаейки, че искаш нещо с това момиче. Ако не ти е чак такъв приятел - остави ги, гледай им сеира и си приготви голяма порция пуканки, когато той дойде да ти реве как мадамата го е зарязала заради еди-кой си... ;)

baby_baby
12-15-2013, 14:30
Ако я харесваш толкова много бори се за нея но аз мисля че още не е готова за нова връзка щом ти е казала че още не е преживяла бившия

HollyGolightly
12-15-2013, 21:41
Тя не е предмет, че да я "дадеш" на приятелят си :? . Ако той наистина ти е близък приятел, по-добре му кажи истината, няма смисъл да се лъжете, чувствата при теб така или иначе са факт. Въпреки, че да ти каже как има чувства и към теб и към него е глупаво и най-добре и двамата да не се занимавате.

pandabear
12-15-2013, 22:19
няма любов, бе

Cloud9
12-16-2013, 08:27
За малка курва ли говорим или просто лигла, дето иска да тичат след нея?

Всичко,което си написал,е точно,но избрах този цитат за да кажа че е второто с примеси на първото ти предположение.Детска работа-ни приятел като приятел,ни любов като любов.Не му мисли.Тя сигурно и трети ще намери.