PDA

View Full Version : Коя жена за вас е курва?



Lilawo_Dupe
12-15-2013, 07:19
Кажете според вас коя жена е курва, има ли точно определени критерии, за да лепнеш етикета "курва" или това по-скоро е стил на поведение и отношение към живота?

Давам си моите критерии:
За мен курва е жена, коята е загубила девствеността си преди 18 година.
За мен курва е жена, коята е спала с повече от 3ма мъже в живота си.
За мен курва е жена, която използва междукрачието си за собствени облаги и ползи, лъже интригантства и мачка другите само и само за да получи своето.

tori
12-15-2013, 07:30
Не мисля, че има точно определена дефиниция за "курва". Нямам подобни критерии, вероятно просто жена, която има много бройки зад гърба си и тези бройки не са, защото в един момент е обичала всеки един от мъжете, с които е спала, а просто защото гони определено число. Аз така го разбирам.
Критериите ти са странни и неразбираеми според мен.

Violenza
12-15-2013, 07:58
Давам си моите кристерии:

Истеричните ти критерии ти са повече от малоумни.

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 07:59
Истеричните ти критерии ти са повече от малоумни.

И какви са доводите ти, обясняващи понятието "малоумни"?

Violenza
12-15-2013, 08:17
Категоричността им.

xPafx
12-15-2013, 08:19
аз съм 2/3
почти съм курва оууу.. :lol: :3

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 08:21
Категоричността им.

Добре кажи си твоите критерии, аз не ангажирам никого с моите.

Violenza
12-15-2013, 08:28
Добре кажи си твоите критерии, аз не ангажирам никого с моите.
Определени нямам.
Бройката я обвързвам по-скоро с ниски критерии, не толкова с конкретно поведение, но това в една по-напреднала възраст. Да речем, че ако поомешим твоите и получим някоя на има няма 18 спала с ~3ма, бих допуснала, че едва ли има кой знае какъв морал и възпитание. И пак не важи за всички такива случаи. Общо взето, това си е по-скоро манталитет.

anonymous708973
12-15-2013, 08:36
Хубава тема, жалко, че толкова плоско зададена.

Имам позната, която е спала с трима или четирима и я окачествявам като пълна курва (с извинение) заради начина, по който се държи. Уж иска да играе мъжката игра и да спи с различни, но неееее - това не стига, трябва да им се завърти главата първо, да им се наранят чувствата. После безпардонно ги отминаваме с думите "той е голямо момче, ще се оправи." Че чак и на изненадани се правим, като поредният пич ни се обясни.

Имам друга позната, дори не бих казала, че е близка приятелка, така че съм обективна. На 19 е, спала е с 17-18 момчета, но никога не бих я нарекла с неуважителна дума, камо ли курва. Това е момиче с голямо самоуважение, изключителни маниери, рядко се вижда такава дама.

Та точно определени критерии няма. Нито е по бройка, нито е по възраст на първия път, макар че смятам, че преди 15-16 е доста необичайно, незряло и глупаво, но в края на краищата, всеки прави грешки и не сме безгрешни, за да съдим чак толкова.

Курвенско за мен е това, което описах. Курвенско е да спиш с братя, най-добри приятели, да изневеряваш на приятеля си с най-близкия му човек, курвенско е да не подбираш, курвенско е да се предлагаш, да нямаш достойнство, да не умееш да си поискаш по женски, играейки си, деликатно. И така нататък.

xXxPETYAxXx
12-15-2013, 08:40
Курвите са способни да ти пуснат и на първа среща...и то в кенефа на мола. И то те сами да се предложат.
Облеклото им вече съвсем не е само разголени дрешки, има и доста лесни, които се обличат като девственици.
Бройката...не е чак толкова определяща, колкото лекотата с която прехвърчат от цвят на цвят.

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 08:44
Хубава тема, жалко, че толкова плоско зададена.
Имам друга позната, дори не бих казала, че е близка приятелка, така че съм обективна. На 19 е, спала е с 17-18 момчета, но никога не бих я нарекла с неуважителна дума, камо ли курва. Това е момиче с голямо самоуважение, изключителни маниери, рядко се вижда такава дама.

Плоско е твоето мислене, че една жена която е спала с 17-18 момчета не е курва, само защото умее да се преструва в обществото. Какво самоуважение има такова момиче, момиче не, а парцал.

DisappointedDreamer
12-15-2013, 08:45
Голям трол си и ме мързи да ти отговарям.

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 08:49
Голям трол си и ме мързи да ти отговарям.

Ми не ми отговаряй тогава.

DarkTemplar
12-15-2013, 09:21
Тази, която задава малоумни въпроси и пуска тъпи теми. ;]

bloodyF
12-15-2013, 09:30
Курвенско за мен е това, което описах. Курвенско е да спиш с братя, най-добри приятели, да изневеряваш на приятеля си с най-близкия му човек, курвенско е да не подбираш, курвенско е да се предлагаш, да нямаш достойнство, да не умееш да си поискаш по женски, играейки си, деликатно. И така нататък.

Kinda that.
Категорично за мен бройката и това на колко си е изгубила девствеността не са фактор при определението за курва.

4ypimskyli
12-15-2013, 10:01
Според уикипедия курва е жена , която е спала с мъж преди сключване на брак..или такава, спала с повече от един.

Violenza
12-15-2013, 10:21
Википедия ФТВ!

Fantasyyy
12-15-2013, 10:40
Курвенско е да имаш супер леко поведение, да се предлагаш на всеки срещнат, да ги сменяш като носни кърпички. Курвенско е да се обличаш, така че всичко да ти се вижда и т.н.

mm28
12-15-2013, 11:12
Пхахахахаахахах, на 19 се чукала с 20 и не била курва, а дама :D Найс!

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 11:15
Пхахахахаахахах, на 19 се чукала с 20 и не била курва, а дама :D Найс!

Exactly!

Violenza
12-15-2013, 11:17
По какъв начин обвързвате въпросната бройка с "курвеността"?

DisappointedDreamer
12-15-2013, 11:20
По какъв начин обвързвате въпросната бройка с "курвеността"?

Точно.

Познавам супер яките хора с акъл в главата си, възпитанност, учтивост, абе всичко, което един човек трябва да притежава. Едните са спали с 2-ма човека, другите с по над 10-на. И? По какъв начин бройката в случая играе някаква роля във вашите взаимоотношения и с двата типа хора?

mm28
12-15-2013, 11:25
Наричайте си я както щете подобна, но не виждам нищо изискано и самоуважаващо се, че да я нарека дама, а не курва. Най-общо казано, курва e жена с безразборни сексуални връзки. Ако за 19 години са те овършали близо 20 мъже, ако това не са безразборни сексуални контакти, здраве му кажи.

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 11:27
Наричайте си я както щете подобна, но не виждам нищо изискано и самоуважаващо се, че да я нарека дама, а не курва. Най-общо казано, курва e жена с безразборни сексуални връзки. Ако за 19 години са те овършали близо 20 мъже, ако това не са безразборни сексуални контакти, здраве му кажи.
Ха, така! Тая до края на живота си ще е овършавала цел Люлин!! ;д

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 11:34
Тази, която задава малоумни въпроси и пуска тъпи теми. ;]

ТРай там.

anonymous708973
12-15-2013, 11:45
Плоско е твоето мислене, че една жена която е спала с 17-18 момчета не е курва, само защото умее да се преструва в обществото. Какво самоуважение има такова момиче, момиче не, а парцал.

Тя не се прикрива. Не можеш да прикриеш жестове, походка, маниери, начин на говор.
Това е момиче, което рядко повишава тон, облича се премерено, никога не псува, има невероятна грация, може да стои 3 часа на маса, няма да кръстоса крака или да се изгърби - дама, каквато рядко се среща. Не се натиска на мъже, не прави селски намеци, знае кога да заяви, че нещо не й е приятно, при това възпитано, без бърсане на шамари, викове и т.н. Подобни обноски, начин на изразяване и истинска същност на скромно и свясто момиче малко от вас имат.
Не съм казала, че е дама, ЗАЩОТО е спала с толкова хора, а ВЪПРЕКИ това. Научете се да четете на собствения си език.

Има страхотно самоуважение, самочувствие с покритие, рядко говори за себе си, всъщност. Оставя невероятно впечатление у хората, щом беше вкъщи за 5 минути и майка ми го забеляза, смятай.

Твоето мнение грам не е меродавно за мен, предвид, че най-вероятно си фейк, а дори да не си, да твърдиш, че момиче, спало с някого преди 18, е невероятна малоумщина. Обясни ми какво се променя след навършването на 18? Обясни ми, моля те, връзката между правото да гласуваш, да пиеш, да караш кола и интимните отношения.
Също така ми обясни защо 30-годишна жена, спала с 4-ма, е курва.

П.С. mm28, няма как да видиш нещо такова, защото не я познаваш. Неслучайно повечето й познати сме на това мнение. Абстрахирам се от най-добрата й приятелка, която е изключително примерна, спала е с едно момче по последни данни, а е от тия, дето като не възприемат дадено поведение, не контактуват с човека, тоест ако въпросното момиче не беше дама, най-добрата приятелка отдавна нямаше да общува с нея.

Violenza
12-15-2013, 11:48
Наричайте си я както щете подобна, но не виждам нищо изискано и самоуважаващо се, че да я нарека дама, а не курва. Най-общо казано, курва e жена с безразборни сексуални връзки. Ако за 19 години са те овършали близо 20 мъже, ако това не са безразборни сексуални контакти, здраве му кажи.
Бройка и безразборно сигурно ви звучат някак близко, ама хич не са. Безразборно означава на случаен принцип, без подбор. Момичето обаче може съвсем сериозно да си е подбирало бройката, така че аргументът не важи.

Аз лично съм доста консервативна точно в това отношение, но не бих осъдила такова поведение още на прима виста.

baby_baby
12-15-2013, 11:55
Според мен точно определени критерии няма

mm28
12-15-2013, 11:56
Хахахах, ще ме спукате от смях, добре че го намерих тоя форум, уникални бисери има тук и с всеки ден нов и нов :D Значи понеже не пуска на всеки срещнат, а си подбира с кой да се изчука, това не е безразборен секс :D

PinkPan7her, я подхвърли на майка ти ей така неволно, че е правила секс с мъже повече от годините и, да видим как ще реагира. Сигурен съм, че ще пробуди още по-голямо възхищение :D

babity
12-15-2013, 12:03
И аз се шокирам от бройки. Но не бързам да характеризирам. Има хора с шокиращи бройки, които окачествавам като курви (не само на база бройка), обаче са приятни момичета, ако се абстрахираш от т'ва. Малко тъпо звучи, не мога да се обясня добре. Не ме бърка личният живот на хората, ако са коректни към мен.

Обаче съм забелязала, че повечето момичета с големи бройки просто са наивни. Аз за себе си даже не мога да определя все още какво значи приемлива бройка...

anonymous908491
12-15-2013, 12:14
Само майка ми не е курва, всички останали сте.



Оставя невероятно впечатление у хората, щом беше вкъщи за 5 минути и майка ми го забеляза, смятай.


Какво е правила във вас ?

Violenza
12-15-2013, 12:15
Само майка ми не е курва, всички останали сте.
Сори, ама не. Само майката на Калина Паскалева не е.

Fisherman
12-15-2013, 12:16
Точно.

Познавам супер яките хора с акъл в главата си, възпитанност, учтивост, абе всичко, което един човек трябва да притежава. Едните са спали с 2-ма човека, другите с по над 10-на. И? По какъв начин бройката в случая играе някаква роля във вашите взаимоотношения и с двата типа хора?

LOL един убиец и изнасилвач на деца също може да бъде възпитан и любезен,по тва ли съдиш,повърхностна си

anonymous908491
12-15-2013, 12:19
Сори, ама не. Само майката на Калина Паскалева не е.

Много си злобна, жалко, че поне малко не приличаш външно на Калинчето.

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 12:19
Тя не се прикрива. Не можеш да прикриеш жестове, походка, маниери, начин на говор.
Това е момиче, което рядко повишава тон, облича се премерено, никога не псува, има невероятна грация, може да стои 3 часа на маса, няма да кръстоса крака или да се изгърби - дама, каквато рядко се среща. Не се натиска на мъже, не прави селски намеци, знае кога да заяви, че нещо не й е приятно, при това възпитано, без бърсане на шамари, викове и т.н. Подобни обноски, начин на изразяване и истинска същност на скромно и свясто момиче малко от вас имат.
Не съм казала, че е дама, ЗАЩОТО е спала с толкова хора, а ВЪПРЕКИ това. Научете се да четете на собствения си език.

Има страхотно самоуважение, самочувствие с покритие, рядко говори за себе си, всъщност. Оставя невероятно впечатление у хората, щом беше вкъщи за 5 минути и майка ми го забеляза, смятай.
.
Ха-ха-ха, тя, ако беше скромно и свястно момиче, нямаше да я е минал толкова народ. А това, че има така ОГРОМНА бройка за крехките си 19 години говори, че съвсем няма критерий, преценка, подбор и чувства относно тези, с които си ляга. Невъзможно е да си обичал 20 мъже. А и външният вид не означава нищо, тя може да изглежда много примерна, скромна и мила, а действителност истината да е съвсем друга. Някои жени през целия си живот няма да видят една четвърта от това, което тя е видяла. Направо да ходи я някой публичен дом да си предлага услугите.

DisappointedDreamer
12-15-2013, 12:19
LOL един убиец и изнасилвач на деца също може да бъде възпитан и любезен,по тва ли съдиш,повърхностна си

^Убиецът и изнасилвачът имат пряко влияние върху някого. Едно момиче, което е имало интимни контакти с Х човека на брой, по никакъв начин не ти повлиява директно. Therefore, неуместно е да ги сравняваш.

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 12:20
Само майка ми не е курва, всички останали сте.



Какво е правила във вас ?
Оргия са правили най-вероятно.

Violenza
12-15-2013, 12:20
LOL един убиец и изнасилвач на деца също може да бъде възпитан и любезен,по тва ли съдиш,повърхностна си
Ебати сравнението. :cool:

Violenza
12-15-2013, 12:20
Много си злобна, жалко, че поне малко не приличаш външно на Калинчето.
ЗАВИЖДАМ!

Fisherman
12-15-2013, 12:20
^Убиецът и изнасилвачът имат пряко влияние върху някого. Едно момиче, което е имало интимни контакти с Х човека на брой, по никакъв начин не ти повлиява директно. Therefore, неуместно е да ги сравняваш.

да,като разваля бракове и връзки,на никой не пречи

anonymous908491
12-15-2013, 12:21
ЗАВИЖДАМ!

Ти си руса, гладна няма да останеш.

DisappointedDreamer
12-15-2013, 12:22
скромно и свястно момиче

Невъзможно е да си обичал 20 мъже.

Когато ми дадеш универсиална дефиния на думата "свястно", тогава ще приема теориите ти. Защото ти за мен не си свястна, въпреки че си спала с по-малко от 3-ма, например.

За последното - никой не говори за обичане. Говорим за интимни отношения, които в никакъв случай не вървят ръка за ръка с любовта и обичта.

DisappointedDreamer
12-15-2013, 12:22
да,като разваля бракове и връзки,на никой не пречи

По какъв начин бройката на едно момиче би развалила твоята връзка или брак?

Липсва ти логика.

Fisherman
12-15-2013, 12:22
Грозно е една жена да се въргаля с много мъже,най малкото гнусно.Интерпретирайте думите ми,както искате.
Мърлите,които го практикуват и ги е срам дори да го признаят пред себе си,винаги ще измислят начин да се измъкнат от тоя разговор.

Hilary_
12-15-2013, 12:23
Жена, която няма с какво друго да привлече вниманието на един мъж, освен със секс.
Такава, която може само това да предложи и само това търси.

Violenza
12-15-2013, 12:24
Ти си руса, гладна няма да останеш.
Поласкана съм за загрижеността ти. <3

anonymous908491
12-15-2013, 12:24
Жена, която няма с какво друго да привлече вниманието на един мъж, освен със секс.
Такава, която може само това да предложи и само това търси.

Значи всички мъже сме курви, благодаря.

anonymous908491
12-15-2013, 12:25
Поласкана съм за загрижеността ти. <3

Искаш ли саламче ?

DisappointedDreamer
12-15-2013, 12:25
Жена, която няма с какво друго да привлече вниманието на един мъж, освен със секс.


Това, обаче, наистина ми харесва. Много добро изказване и ми дава храна за размисъл.

li0n
12-15-2013, 12:26
да,като разваля бракове и връзки,на никой не пречи

Че къде видя някой да казва, че е развалила семейство?

Violenza
12-15-2013, 12:28
Искаш ли саламче ?
Не ям месо. Пробвай с нещо по-апетитно. :cool:


Това, обаче, наистина ми харесва. Много добро изказване и ми дава храна за размисъл.
Така извадено от контекста, който тя вложи с второто изречение, не звучи правилно.

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 12:28
Твоето мнение грам не е меродавно за мен, предвид, че най-вероятно си фейк, а дори да не си, да твърдиш, че момиче, спало с някого преди 18, е невероятна малоумщина. Обясни ми какво се променя след навършването на 18? Обясни ми, моля те, връзката между правото да гласуваш, да пиеш, да караш кола и интимните отношения.
Също така ми обясни защо 30-годишна жена, спала с 4-ма, е курва.

.
Аз казах, че си казвам моите критерии и не ангажирам НИКОГО с тях.
Момиче, което е правило секс преди 18 за мен е момиче, което е расла в елементарна и просташка среда или момиче, което е прекалено глупаво. Според мен е хубаво човек да съхрани чистотата си до определена възраст и за всяка нещо си има време, а сексът не е от нещата, които трябва да се случват преди 18.
И да, ако някоя ми сподели, че е правила секс на 15, 16 или дори 17 веднага ще ми падне в очите.

mm28
12-15-2013, 12:30
Абе и твоята не е лесна...

li0n
12-15-2013, 12:31
И искаш да ми кажеш, че ако обичам някой трябва да се пазя до 18та година защото "така било правилно" и ако не го направя съм отгледана в лоша среда и не съм възпитана правилно? Елементарно мислене...

Hilary_
12-15-2013, 12:31
Значи всички мъже сме курви, благодаря.
Един истински мъж би предложил повече от това. ;)
Моля.

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 12:32
Когато ми дадеш универсиална дефиния на думата "свястно", тогава ще приема теориите ти. Защото ти за мен не си свястна, въпреки че си спала с по-малко от 3-ма, например.

За последното - никой не говори за обичане. Говорим за интимни отношения, които в никакъв случай не вървят ръка за ръка с любовта и обичта.

Ами коя жена прави секс с някой, когото не обича - курвата ест.

anonymous908491
12-15-2013, 12:32
Не ям месо. Пробвай с нещо по-апетитно. :cool:



За ядене ли говориш още ?

Violenza
12-15-2013, 12:32
Ами коя жена прави секс с някой, когото не обича - курвата ест.
Йес! :D

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 12:33
И искаш да ми кажеш, че ако обичам някой трябва да се пазя до 18та година защото "така било правилно" и ако не го направя съм отгледана в лоша среда и не съм възпитана правилно? Елементарно мислене...

Ами преди 18 за мен още си дете, не си готова за секс и какво лошо има да се запазиш до 18 си година?

Violenza
12-15-2013, 12:33
За ядене ли говориш още ?
Може пък да съм лакома, от'де знаеш, хахахахахх :D

li0n
12-15-2013, 12:37
Ами преди 18 за мен още си дете, не си готова за секс и какво лошо има да се запазиш до 18 си година?

Нищо лошо не съм казала, че има. Но всеки си решава сам за себе си. Защото ако примерно съм имала интимен контакт с някого преди 18та си година, това не значи, че съм аморална, отгледана зле и т.н. и т.н. Значи, че така съм решила за правилно и съответно знам какво правя .

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 12:40
Нищо лошо не съм казала, че има. Но всеки си решава сам за себе си. Защото ако примерно съм имала интимен контакт с някого преди 18та си година, това не значи, че съм аморална, отгледана зле и т.н. и т.н. Значи, че така съм решила за правилно и съответно знам какво правя .

За мен значи.

nixx
12-15-2013, 12:47
Това да си "курва" според мен си е чисто състояние на духа...ако мога така да го формулирам хах. Признавам, не изчетох всички мнения до момента, но според мен това да си курва трябва да ти извира някъде вътре в теб. И какво...може да е девствена, но да духа на всеки срещнат (май бях чувала за такива девойки)... Мисълта ми е, че може да си 'неопетнена' физически, но духът ти да е 'мръсен'. Май само аз се разбрах...

anonymous908491
12-15-2013, 12:56
Може пък да съм лакома, от'де знаеш, хахахахахх :D

Ако си, в ресторанта всеки сам ще си плаща сметката.

Violenza
12-15-2013, 13:11
Ако си, в ресторанта всеки сам ще си плаща сметката.
Икономичен мъж ще се окажеш ти. Русото не ти е по вкуса май май.

fUcKsMiLe
12-15-2013, 13:14
Въпреки тъпата тема и фейк профила ще отговоря.

Курва е момиче без достойнство, готово да се продава за своя собствена облага.
Момиче, играещо с чувствата на хора, които може да са близки(братя, братовчеди,баща-син, приятели и т.н.).
Момиче, което няма капка самоуважение и не се срамува от действията си.

Бройката или загубата на девственост не определя това дали си курва.
По твоята логика 90% от момичетата във форума са курви(има действително и такива, но не всички са).
Това, че момиче е спало с момче преди 18, не я прави автоматично курва. Защо?
Ти от къде знаеш колко е готова или не да прави секс?
Точно около тази възраст пък вече си е достатъчно развито едно момиче, за да има сексуален контакт.

Авторке отговори ми - давам ти хипотетична ситуация:
Момиче има приятел(първи приятел) от няколко месеца, но не се е чувствала готова.
Ден преди да навърши 18, тя спи с него за пръв път. Тя още не е на 18, на 17 е.
Това прави ли я курва? о.о

anonymous708973
12-15-2013, 13:15
Ами преди 18 за мен още си дете, не си готова за секс и какво лошо има да се запазиш до 18 си година?

Rodena sum juni. Znachi mai mesec ne moga da prawq sex, zashtoto sum dete. Obache juli weche sum golqma, zrqla i otgoworna, taka li?

Po twoqta logika ti si kurwa, zashtoto nikname-ut ti e seksualen. Kakwi sa tiq dupeta, nqmash li s kakwo drugo da blesnesh, a iztukwash seksualnite si dostoinstwa?

Hilary za sefte da kaje neshto umno i nekiflensko, ama podoziram, che talkuwaniqta ni se razlichawat.

Smart
12-15-2013, 13:54
Авторке,на колко години си?
Критериите ти са твърде елементарни.Още имаш много хляб да ядеш.Заблудена и незряла си.

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 14:03
Авторке,на колко години си?
Критериите ти са твърде елементарни.Още имаш много хляб да ядеш.Заблудена и незряла си.

На 20 съм и какво им е на критериите ми?

Anonys
12-15-2013, 14:07
Кажете според вас коя жена е курва, има ли точно определени критерии, за да лепнеш етикета "курва" или това по-скоро е стил на поведение и отношение към живота?

Давам си моите критерии:
За мен курва е жена, коята е загубила девствеността си преди 18 година.
За мен курва е жена, коята е спала с повече от 3ма мъже в живота си.
За мен курва е жена, която използва междукрачието си за собствени облаги и ползи, лъже интригантства и мачка другите само и само за да получи своето.

От коя секта си? :)

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 14:10
Защо секта?

Rabalka
12-15-2013, 14:18
Ма кви сте ми смешни всичките тапи кифли тука и то заради няколко нешта.Парво че се вразвате на някакав фейк lilalowo_dupe, pure_girl или по скоро е pure_boy и второто че всички дето се праите на моралисти не само кифлите ми и кифлиоците ся излиза че нямате ништо против бройките а иначе много ревете като някоя кажи че е спала с доста така.Ама ся .....вижте се сами

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 14:21
Ма кви сте ми смешни всичките тапи кифли тука и то заради няколко нешта.Парво че се вразвате на някакав фейк lilalowo_dupe, pure_girl или по скоро е pure_boy и второто че всички дето се праите на моралисти не само кифлите ми и кифлиоците ся излиза че нямате ништо против бройките а иначе много ревете като някоя кажи че е спала с доста така.Ама ся .....вижте се сами

:D : D:D

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 14:22
Видяхте ли сЯ ! ! !

Anonys
12-15-2013, 14:29
Разбиранията ти на каква основа се крепят? Това мислене е сектантско. Какво е било детството ти, как си се развивала, какви оценки си имала в училище, харесвана ли си била, като малка? Влюбвала ли си се през пубертета, била ли си изолирана от тесен и широк кръг от хора, девствена ли си? Относно мнението ти - абсурдно е. PinkPan7her даде много точен и ясен пример.

Не смятам, че курва би могло да се нарече и момичето, което си отваря краката, за самия спорт/за това, че си мисли, че няма свестни мъже на тази планета. Може да е изстрадала. Да, грешка е да правиш така, но можеш ли да я наречеш курва? Не знаеш какво е преживяла, за да стигне до това положение.

Значението на думата "курва" мисля, че е жена, която е СВИКНАЛА да си отваря краката пред непознати/познати или приятели, с никаква цел спрямо човека отсреща за по-малко от седмица. Не можеш да съдиш никого.

Това, че тя е стигнала до това положение да я наричат "курва", явно на нея не ѝ пука, както казах не знаете, какво е изживяла, за да е в това положение. Можеш да си отваряш краката пред 3-5-10 човека, стига наистина да си сигурна в това, което правиш и стига да е за повече от месец. Може би мога да се съглася донякъде с това, че когато не са уточнени нещата, жената иска само секс, а мъжа нещо повече - жената действа за собствена облага и наранява момчето. В случая той си изгражда друго мнение за нея.

Lilanda
12-15-2013, 14:43
Не смятам, че курва би могло да се нарече и момичето, което си отваря краката, за самия спорт/за това, че си мисли, че няма свестни мъже на тази планета. Може да е изстрадала. Да, грешка е да правиш така, но можеш ли да я наречеш курва? Не знаеш какво е преживяла, за да стигне до това положение.
Логиката ти е тъпа. Познавам момиче, което пропуши, защото имаше сериозни проблеми с нервите. Пуши си и до ден днешен, макар че ако пожелае може да откаже цигарите без проблем /има страшно голяма воля/. Това, че е пропушила заради това какво е преживяла прави ли я непушач?

Смятах да постна роман, но ме отказахте.

Ще кажа само, че думата курва означава качество, не количество. Или иначе казано определя поведението, не бройката. /същото се отнася и за загубата на девствеността/

Smart
12-15-2013, 14:44
На 20 съм и какво им е на критериите ми?

Глупави са.Представи си,че си на 17,имаш приятел ,който е на 20,заедно сте от две години,обичате се,влюбени сте,имате си доверие и сте сигурни един в друг.Ти се чувстваш готова да му се отдадеш,защото го обичаш и мислиш,че той е твоят човек.Какво лошо има?С какво това те прави курва?Значи ти няма да го направиш,само защото нямаш 18?А кое ти гарантира,че в друга ситуация или в същата,ако го направиш на 18,всичко ще бъде тип-топ?Искам да кажа,че всичко това е строго индивидуално и нямаш гаранция за нищо.Може да го направиш на 18 и този човек след това да те зареже и какво?
Грешката ти е,че слагаш нещата в определена рамка и си мислиш,че в живота всичко се получава ,както го плануваш.
Животът често обърква плановете и преобръща нещата с главата надолу.Не можеш да знаеш какво ще се случи.Не можеш и да си сигурна,че ще попаднеш на свестен човек.Така че остави тези критерии и етикети настрана и не бъди толкова самоуверена,защото един ден може да се появи някой в живота ти ,да обърка представите ти неочаквано и такъв етикет да ти лепне,че да забравиш,че някога си писала подобна глупост тук!

Anonys
12-15-2013, 14:48
Логиката ти е тъпа. Познавам момиче, което пропуши, защото имаше сериозни проблеми с нервите. Пуши си и до ден днешен, макар че ако пожелае може да откаже цигарите без проблем /има страшно голяма воля/. Това, че е пропушила заради това какво е преживяла прави ли я непушач?

Смятах да постна роман, но ме отказахте.

Ще кажа само, че думата курва означава качество, не количество. Или иначе казано определя поведението, не бройката. /същото се отнася и за загубата на девствеността/

И двете неща са право пропорционални. Свиква се. Точно това прави едната курва, а другата пушач.

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 14:56
Глупави са.Представи си,че си на 17,имаш приятел ,който е на 20,заедно сте от две години,обичате се,влюбени сте,имате си доверие и сте сигурни един в друг.Ти се чувстваш готова да му се отдадеш,защото го обичаш и мислиш,че той е твоят човек.Какво лошо има?С какво това те прави курва?Значи ти няма да го направиш,само защото нямаш 18?А кое ти гарантира,че в друга ситуация или в същата,ако го направиш на 18,всичко ще бъде тип-топ?Искам да кажа,че всичко това е строго индивидуално и нямаш гаранция за нищо.Може да го направиш на 18 и този човек след това да те зареже и какво?
А каква курволета трябва да си да се занимаваш с момчета преди 18 въобще, камо ли да са по-големи от теб?
Грешката ти е,че слагаш нещата в определена рамка и си мислиш,че в живота всичко се получава ,както го плануваш.
Животът често обърква плановете и преобръща нещата с главата надолу.Не можеш да знаеш какво ще се случи.Не можеш и да си сигурна,че ще попаднеш на свестен човек.Така че остави тези критерии и етикети настрана и не бъди толкова самоуверена,защото един ден може да се появи някой в живота ти ,да обърка представите ти неочаквано и такъв етикет да ти лепне,че да забравиш,че някога си писала подобна глупост тук!

А каква курва и боклук трябва да си, за да се занимаваш с момчета преди 18 години, та и по-големи от теб?

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 14:58
[QUOTE=Anonys;10954232]Разбиранията ти на каква основа се крепят? Това мислене е сектантско. Какво е било детството ти, как си се развивала, какви оценки си имала в училище, харесвана ли си била, като малка? Влюбвала ли си се през пубертета, била ли си изолирана от тесен и широк кръг от хора, девствена ли си? Относно мнението ти - абсурдно е. PinkPan7her даде много точен и ясен пример.
/QUOTE]
Винаги съм имала отлични и много добри оценки, бях най-харесваното момиче в класа ми, постоянно предизвиквах женска злоба. И бях изолирана от момичетата - от злоба. Иначе през пубертата бях влюбена в едно момче,но бях толкова срамежлива, че не ми и минаваше през ума да инициирам нещо.

Violenza
12-15-2013, 15:00
Винаги съм имала отлични и много добри оценки, бях най-харесваното момиче в класа ми, постоянно предизвиквах женска злоба. И бях изолирана от момичетата - от злоба.
Не е било от злоба. Гаранция ти давам.

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 15:10
Тц.

Violenza
12-15-2013, 15:11
Все повече се надявам да си фейк. Зарадвай ни.

DisappointedDreamer
12-15-2013, 15:12
Тц.

ужас 8-)

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 15:12
I am not a fake.

Violenza
12-15-2013, 15:12
I am not a fake.
Ако не си, готви се за самотен и отшелнически живот. :cool:

anonymous708973
12-15-2013, 15:14
А каква курва и боклук трябва да си, за да се занимаваш с момчета преди 18 години, та и по-големи от теб?

Не отговори на въпроса, много удобно ;)
Значи ако си хванеш гадже на 15 и до 17 само го целуваш, си курва? Ти на коя планета живееш, бе?

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 15:15
Ако не си, готви се за самотен и отшелнически живот. :cool:

Why do u think so?

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 15:16
Не отговори на въпроса, много удобно ;)
Значи ако си хванеш гадже на 15 и до 17 само го целуваш, си курва? Ти на коя планета живееш, бе?

Естествено, целувките и онези работи за след 18 годишна възраст, когато се счита, че вече не си дете.

Anonys
12-15-2013, 15:16
Не отговори на въпроса, много удобно ;)
Значи ако си хванеш гадже на 15 и до 17 само го целуваш, си курва? Ти на коя планета живееш, бе?

Кефиш ме :lol:

/ А значи, ако си на 20 и момчето е на 22 пак ще си курва, така ли? :D

DisappointedDreamer
12-15-2013, 15:16
I am not a fake.

http://static3.beanscdn.co.uk/modules/ems-v2/article/images/tumblr_lwopoh3vhr1qbkjyfo1_500.gif.gif

anonymous708973
12-15-2013, 15:17
Естествено, целувките и онези работи за след 18 годишна възраст, когато се счита, че вече не си дете.

Значи (понеже съм родена през юни) май месец може само гледане в очите и евентуално държане за ръце, два месеца по-късно, през юли, когато вече не съм дете, видиш ли, може всичко.
Ясно, благодаря, че уточни.


Rodena sum juni. Znachi mai mesec ne moga da prawq sex, zashtoto sum dete. Obache juli weche sum golqma, zrqla i otgoworna, taka li?

Po twoqta logika ti si kurwa, zashtoto nikname-ut ti e seksualen. Kakwi sa tiq dupeta, nqmash li s kakwo drugo da blesnesh, a iztukwash seksualnite si dostoinstwa?

Hilary za sefte da kaje neshto umno i nekiflensko, ama podoziram, che talkuwaniqta ni se razlichawat.

Хубаво, че отговори.

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 15:17
Кефиш ме :lol:

/ А значи, ако си на 20 и момчето е на 22 пак ще си курва, така ли? :D

Тогава не.

Lilanda
12-15-2013, 15:18
Тогава не.
А разликата е къде?

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 15:19
А разликата е къде?
Огромна, една 20 годишна девойка е в пъти по-зряла от една 17.

anonymous708973
12-15-2013, 15:20
18-те, години бе!
Ако си на 17 и приятелят ти е на 19, значи си курва. Щом се занимаваш с момчета преди 18, си курва. Ако се целуваш с тях, си курва.

Ако си на 18, приятелят ти може и на 25 да е.

anonymous708973
12-15-2013, 15:20
Огромна, една 20 годишна девойка е в пъти по-зряла от една 17.

А една девойка на 18 години по-зряла ли е от същата девойка преди 2 месеца?

Сама се оплиташ, сама поставяш рамки и ограничения, в които сама не вярваш. ИСКАМ да видя как ще кажеш в очите на 17-годишно момиче с връзка от 2 години, че е курва. Смешна пикла с глупав никнейм.

Гледам, расла си в някаква пародия на семейство, ама дано не си възпитаваш детето по тоя начин, че... горкото.

Violenza
12-15-2013, 15:22
Огромна, една 20 годишна девойка е в пъти по-зряла от една 17.
Ти си живият пример, че това не е така. :cool:

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 15:22
А една девойка на 18 години по-зряла ли е от същата девойка преди 2 месеца?

Сама се оплиташ, сама поставяш рамки и ограничения, в които сама не вярваш. ИСКАМ да видя как ще кажеш в очите на 17-годишно момиче с връзка от 2 години, че е курва. Смешна пикла с глупав никнейм.
Ти ли си това момиче? А с колко си спала? Вече разбрахме, че си го направила преди 18....безсрамница.

102
12-15-2013, 15:23
Гледам, расла си в някаква пародия на семейство, ама дано не си възпитаваш детето по тоя начин, че... горкото.

Тъпо, дори за теб.

Anonys
12-15-2013, 15:24
http://static1.fjcdn.com/thumbnails/comments/Holy+++comment+section+you+re+the+most+judgmental+ preachy+bunch+_bcfb974e66abc1ec494cfc67c37b6437.gi f

anonymous708973
12-15-2013, 15:26
Ти ли си това момиче? А с колко си спала? Вече разбрахме, че си го направила преди 18....безсрамница.

Фейк си.
На 19 съм.

Чакам си отговор на въпросите, след като аз отговорих на твоя, който счетох за необходим.

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 15:27
Фейк си.
На 19 съм.
И с колко си била>? 5?

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 15:28
Фейк си.
На 19 съм.

Чакам си отговор на въпросите, след като аз отговорих на твоя, който счетох за необходим.

КАКВИ са ти въпросите, че изгубих нишката? Систематизирай ги.

anonymous708973
12-15-2013, 15:30
За 18-ти път.

Да предположим, че съм по-малка... и е май месец, юни навършвам 18. Не трябва да се целувам и да правя секс, защото съм дете. Два месеца по-късно, когато съм на 18 и един месец, не съм дете и мога да правя секс. Кое е различното?
Кое е общото между правото да пиеш алкохол, да караш кола, да гласуваш и да правиш секс?

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 15:35
За 18-ти път.

Да предположим, че съм по-малка... и е май месец, юни навършвам 18. Не трябва да се целувам и да правя секс, защото съм дете. Два месеца по-късно, когато съм на 18 и един месец, не съм дете и мога да правя секс. Кое е различното?
Кое е общото между правото да пиеш алкохол, да караш кола, да гласуваш и да правиш секс?

Аз не съм казала, че окончателно по една точна цифра трябва да се въртят тези събития, За целувка един месец преди това може, но секс не. Задължително след 18, че е хубаво и по-късно. Направо като завършиш даскало. Има предостатъчно време за глупости.

Rabalka
12-15-2013, 15:37
Хихихи как тоя лилаво дупе ви базика и му се връзвате и ви гледа сеир и пада от смях ся от стола. Ама най много пантерката се връзва щото тя си е супер наивничка чак леко глуповата.Пантерке ништо лично ама си е така

Anonys
12-15-2013, 15:38
Аз не съм казала, че окончателно по една точна цифра трябва да се въртят тези събития, За целувка един месец преди това може, но секс не. Задължително след 18, че е хубаво и по-късно. Направо като завършиш даскало. Има предостатъчно време за глупости.

Да пиеш и да пушиш, да караш кола, да гласуваш е забранено под 18. От твоя гледна точка е забранено и да правиш секс под 18. Защо определяш секса, като глупост? Другите забранени неща глупости ли са? Сами по себе си и смисъла им.

anonymous708973
12-15-2013, 15:41
Аз не съм казала, че окончателно по една точна цифра трябва да се въртят тези събития, За целувка един месец преди това може, но секс не. Задължително след 18, че е хубаво и по-късно. Направо като завършиш даскало. Има предостатъчно време за глупости.

Да, щото след даскало няма университет, който ти отнема три пъти повече време и усилия. Направо като завършиш и него, така... към 24-5.

Рабалке, бягай да практикуваш професията и не се занимавай с моята глупава личност.

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 15:42
Да пиеш и да пушиш, да караш кола, да гласуваш е забранено под 18. От твоя гледна точка е забранено и да правиш секс под 18. Защо определяш секса, като глупост? Другите забранени неща глупости ли са? Сами по себе си и смисъла им.

И те са глупости, но сексът е по-голяма глупост. Защо толкова се засягате, това са си мои морални принципи и не ви ангажирам лично?

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 15:43
Хихихи как тоя лилаво дупе ви базика и му се връзвате и ви гледа сеир и пада от смях ся от стола. Ама най много пантерката се връзва щото тя си е супер наивничка чак леко глуповата.Пантерке ништо лично ама си е така
ШШШШшшшшшт, не ме издавай, няма после секс за теб!

Rabalka
12-15-2013, 15:43
ШШШШшшшшшт, не ме издавай, няма после секс за теб!

:lol: :lol:

Anonys
12-15-2013, 15:44
Отказвам се. Ти си куха стена, в която мненията на другите се губят в нищото.

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 15:44
Шиб...Рабалке, на колко си, душа?

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 15:45
Отказвам се. Ти си куха стена, в която мненията на другите се губят в нищото.

Кажи ми само защо толкова се засягаш?

Lilanda
12-15-2013, 15:45
И те са глупости, но сексът е по-голяма глупост. Защо толкова се засягате, това са си мои морални принципи и не ви ангажирам лично?
Но според тези ти морални принципи ти ограничаваш контакта си с всички, които не мислят като теб. Тоест всеки един от нас /до тук/. Не ми се вярва да намериш някой, който да мисли, че щом преди 18 си си загубил девствеността автоматично ставаш курва.

Не живеем в 1605-та, ако не си забелязала.

Рабалке, ти недей се обажда по-добре. Точно Пантерата да наричаш наивна е смешно. И то много. :D

Anonys
12-15-2013, 15:46
Кажи ми само защо толкова се засягаш?

Това не засяга лично мен, а теб. Боря се с твоето мнение и това, как приемаш хората. Един вид искам да ти помогна, да не се излагаш. Но не мога.

Lilanda
12-15-2013, 15:47
да не се излагаш.
Остави излагането..То е едно на ръка. Асоциал а-у.

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 15:48
Но според тези ти морални принципи ти ограничаваш контакта си с всички, които не мислят като теб. Тоест всеки един от нас /до тук/. Не ми се вярва да намериш някой, който да мисли, че щом преди 18 си си загубил девствеността автоматично ставаш курва.

Не живеем в 1605-та, ако не си забелязала.


Рабалке, ти недей се обажда по-добре. Точно Пантерата да наричаш наивна е смешно. И то много. :D

Вие сте аморални.

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 15:49
Това не засяга лично мен, а теб. Боря се с твоето мнение и това, как приемаш хората. Един вид искам да ти помогна, да не се излагаш. Но не мога.
Да се излагам? Добре, че има малко хора като мен, които са свестни и имат някакъв морал, за разликато от повечето проститутки.

Lilanda
12-15-2013, 15:49
Вие сте аморални.
Според кой?

Нали не ни натякваше своите морални принципи? Сега какво правиш?

Lilanda
12-15-2013, 15:50
проститутки.
Това е друга крайност. Не е хубаво да употребяваш разни думички без да знаеш значението им.

psychopath
12-15-2013, 15:51
Според мен ти си к'урва, защото си прекалено малоумна. :о

Violenza
12-15-2013, 15:52
Залагам, че Рабалка и Дупето са фейкове на един и същи човек. :D

Lilanda
12-15-2013, 15:52
Залагам, че Рабалка и Дупето са фейкове на един и същи човек. :D
Напълно възможно.

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 15:53
Според мен ти си к'урва, защото си прекалено малоумна. :о

Ти си курва, щото не разбираш колко съм умна, ама и няма как да го разбереш като ти липсва капацитетът.
Как наскачаха курветата да се защитават. Малиии, мали..

Anonys
12-15-2013, 15:55
Както и старите Samsung са на изчезване, защото новите с 4 ядрени CPUs и тъчскрийн са по-умни и превземат пазара, така става и в обществото със стари - нови разбирания и фактите, които те определят. На кратко - ти си стар Samsung. Мнозинството пред малцинството.

Lilanda
12-15-2013, 15:56
Както и старите Samsung са на изчезване, защото новите с 4 ядрени CPUs и тъчскрийн са по-умни и превземат пазара, така става и в обществото със стари - нови разбирания и фактите, които те определят. На кратко - ти си стар Samsung. Мнозинството пред малцинството.
Много добре казано.

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 15:59
Както и старите Samsung са на изчезване, защото новите с 4 ядрени CPUs и тъчскрийн са по-умни и превземат пазара, така става и в обществото със стари - нови разбирания и фактите, които те определят. На кратко - ти си стар Samsung. Мнозинството пред малцинството.

Накратко хората с морал в днешно време са загубени във всеобщата плява.

Anonys
12-15-2013, 16:00
Накратко хората с морал в днешно време са загубени във всеобщата плява.

Но света не се нуждае от тях? Защо са ни? Не живей в миналото. Отивай в пъкъла, ако ще продължаваш така.

Накратко: ти ще се разбираш с хората, които мислят, като теб. А те са малко. Дали на 16-17 годишна "курва" ще ѝ дреме за мнението ти? Не. Защото не се занимава с глупости. А ти да. :)

anonymous708973
12-15-2013, 16:02
И те са глупости, но сексът е по-голяма глупост. Защо толкова се засягате, това са си мои морални принципи и не ви ангажирам лично?

Не сме засегнати, понеже лично аз мога да се засегна само от хора, които уважавам и чието мнение признавам, дори да е различно от моето.

Според мен иви и дупето са фейк на един и същи човек.

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 16:04
Но света не се нуждае от тях? Защо са ни? Не живей в миналото. Отивай в пъкъла, ако ще продължаваш така.

Накратко: ти ще се разбираш с хората, които мислят, като теб. А те са малко. Дали на 16-17 годишна "курва" ще ѝ дреме за мнението ти? Не. Защото не се занимава с глупости. А ти да. :)
Какво искаш да ми кажеш, че трябва да стана като Рабалка, Пантерката и Психото ли?

anonymous708973
12-15-2013, 16:05
Шш, много молим. Пантерата да не се слага на едно място с Рабалка.

psychopath
12-15-2013, 16:07
Ти си курва, щото не разбираш колко съм умна, ама и няма как да го разбереш като ти липсва капацитетът.
Как наскачаха курветата да се защитават. Малиии, мали..

ВидЕх те колко си умна, след като дори не схвана защо ти го написах... : )

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 16:08
Шш, много молим. Пантерата да не се слага на едно място с Рабалка.
Защо, к'во и е на Рабалка?

AnarchyBoy
12-15-2013, 16:09
Защо, к'во и е на Рабалка?

По правилно е да се пита "К'во не и е на Рабалка?" ;)

Lilanda
12-15-2013, 16:10
Какво искаш да ми кажеш, че трябва да стана като Рабалка, Пантерката и Психото ли?
Ти гледай да станеш като Рабалка, па тогава ми говори коя жена е курва и коя не.

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 16:11
Ти гледай да станеш като Рабалка, па тогава ми говори коя жена е курва и коя не.

А ти като нея ли си?

Lilanda
12-15-2013, 16:12
А ти като нея ли си?
За моя огромна радост, не.

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 16:13
За моя огромна радост, не.

E, к'во и е на Рабалка?

DarkTemplar
12-15-2013, 16:13
Имаме си нова форумна звезда, женската съответка на слабоумния скафандър.

Lilanda
12-15-2013, 16:15
E, к'во и е на Рабалка?
Какво не ѝ е на Рабалка?

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 16:16
Какво не ѝ е на Рабалка?

Хайде, обясни ми, за да обвиняваш в нещо горкото момиче така жестоко, трябва да си имаш сериозни доводи.

IWannaBeSedated
12-15-2013, 16:17
Както и старите Samsung са на изчезване, защото новите с 4 ядрени CPUs и тъчскрийн са по-умни и превземат пазара, така става и в обществото със стари - нови разбирания и фактите, които те определят. На кратко - ти си стар Samsung. Мнозинството пред малцинството.

Това ме разсмя, но си напълно прав.

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 16:20
К'во искате да ми кажете, че трябва да стана курва, за да фитвам?

Lilanda
12-15-2013, 16:20
Хайде, обясни ми, за да обвиняваш в нещо горкото момиче така жестоко, трябва да си имаш сериозни доводи.
По-добро обяснение от това, че тя е самото олицетворение за отговор на първоначалния ти въпрос, не мога да дам.

Ако някой може, да заповяда.

AnarchyBoy
12-15-2013, 16:21
Кефи ме как, новата форумна моралисТка (Лилаво_Дупе) защитава... форумния отпадък/боклук/печка/каурифер/катран/курва - Рабалка..


Всичко се връзва..

Anonys
12-15-2013, 16:22
Хайде, обясни ми, за да обвиняваш в нещо горкото момиче така жестоко, трябва да си имаш сериозни доводи.

http://s22.postimg.org/85mc3i4kx/12312312123123231.png

psychopath
12-15-2013, 16:22
Отдавна не ми е интересно да унижавам някакви амеби... все едно да играеш цс с ботове.

IWannaBeSedated
12-15-2013, 16:22
Хайде, обясни ми, за да обвиняваш в нещо горкото момиче така жестоко, трябва да си имаш сериозни доводи.

По твоите критерии е 100% курва.

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 16:22
Кефи ме как, новата форумна моралисТка (Лилаво_Дупе) защитава... форумния отпадък/боклук/печка/каурифер/катран/курва - Рабалка..


Всичко се връзва..
Това говори само добро за мен, защото не съм преднамерена към хората, а искам доказателства, за да си дооформя пълното мнение за един човек.

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 16:23
Ок, сега ще проверя какви ги твори Рибалка и ще си дам мнението.

Lilanda
12-15-2013, 16:24
По твоите критерии е 100% курва.
Не мисля, че е само по нейните.

Anonys
12-15-2013, 16:26
Това говори само добро за мен, защото не съм преднамерена към хората, а искам доказателства, за да си дооформя пълното мнение за един човек.

Пха. :lol:

http://s16.postimg.org/9h4kki6id/1231231232133212132132313232132132113213.png

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 16:34
Видях мненията на Шибалка....ебати разпоретината, майкоо.....това момиче яко го порят :Д

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 16:34
Анонис, на колко си години, момченце?

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 16:36
Ама на Рибалка освен на свирки, и на правопис много и върви :Д :Д :Д

Anonys
12-15-2013, 16:42
Достатъчно.

anonymous908491
12-15-2013, 16:53
Икономичен мъж ще се окажеш ти. Русото не ти е по вкуса май май.

http://www.dailymotion.com/video/x104cka_harry-belafonte-mama-look-a-boo-boo_music

Още малко информация за мен

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 16:57
http://www.dailymotion.com/video/x104cka_harry-belafonte-mama-look-a-boo-boo_music

Още малко информация за мен
Земи си смени аватара, че само загрозява форума.

Rabalka
12-15-2013, 16:58
Кефи ме как, новата форумна моралисТка (Лилаво_Дупе) защитава... форумния отпадък/боклук/печка/каурифер/катран/курва - Рабалка..


Всичко се връзва..
Ти кво бе яд тее че няма кой да защитава тебе ли бе.Я ходи духай бе


Шш, много молим. Пантерата да не се слага на едно място с Рабалка.

Ти пак си бати принцесата я се еби в газа ти и без тва го правиш ама си много морална иначе.Всички сте бати тапаците някакав ви базика и вие му се въразхте тука всичките умници.

anonymous908491
12-15-2013, 17:01
Земи си смени аватара, че само загрозява форума.

Не всички сме красиви и умни като теб, бъди по-солидарна с останалите.

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 17:01
Рабалке, тихо, обещал съм ти, че ще ми духаш, знам, че много обичаш, специално за теб съм го наточил. :Д

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 17:02
Не всички сме красиви и умни като теб, бъди по-солидарна с останалите.
Ок. Ще се опитам след като ме молиш толкова мило. :)

tori
12-15-2013, 17:32
Момиче, което е правило секс преди 18 за мен е момиче, което е расла в елементарна и просташка среда или момиче, което е прекалено глупаво. Според мен е хубаво човек да съхрани чистотата си до определена възраст и за всяка нещо си има време, а сексът не е от нещата, които трябва да се случват преди 18.
И да, ако някоя ми сподели, че е правила секс на 15, 16 или дори 17 веднага ще ми падне в очите.
:lol: Добре, логиката. Пращиш, наистина.

tori
12-15-2013, 17:37
ИСКАМ да видя как ще кажеш в очите на 17-годишно момиче с връзка от 2 години, че е курва.
:lol: Някоя да се опита да ми го каже тва.
Чета и немея.

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 17:38
:lol: Добре, логиката. Пращиш, наистина.

Ти си поредната *****.

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 17:41
Ето, че и Тори се е изплющяла преди 18, а сигурно и има повече от трима парнъори.

tori
12-15-2013, 17:45
Естествено, Тори е алкохолик, наркоман и курва.

Lilawo_Dupe
12-15-2013, 17:47
Естествено, Тори е алкохолик, наркоман и курва.

Aлкохолизмът не е грях, а свещено човешко право.

tori
12-15-2013, 17:58
Кажи го на Анархи.

LadyDi
12-15-2013, 18:18
стига