PDA

View Full Version : Не знам как да подходя. Моля, дайте съвет



Rawwrr
12-15-2013, 11:58
Здравейте, хора. Имам един проблем, който от известно време доста ме тормози. Та така... Историята е следната: Влюбена съм в едно момче, с което поддържаме отношения тип "friends with benefits", за които (мисля че) никой друг, освен нас двамата, не знае. Да, знам, доста банално, но не мога да го контролирам. Той наистина ми е много добър приятел и двамата обичаме да сме в компанията на другия. Знам, че няма друго момиче, тъй като постоянно сме заедно или постоянно си пишем, но от негова страна не забелязвам чувства. Или ги прикрива прекалено добре, или просто няма такива. Въпросът ми е как можем да станем повече от "friends with benefits"? Как да подходя, така че да не го стресна или нещо подобно? Наистина не знам и затова се допитвам до вас, хора с опит. Много ще съм ви благодарна, ако ми дадете някакъв съвет. Благодаря предварително :)

vladyman
12-15-2013, 12:11
Сама си противоречиш - хем сте само friends with benefits, хем "постоянно сме заедно или си пишем". Ако е вярно първото - не виждам особен шанс за нещо повече. Ако второто е вярно - пича със сигурност те харесва (не непременно те обича обаче) и не виждам нищо лошо в това да му кажеш, че имаш чувства към него.

ПС: Като се замисля обаче самият факт, че спите заедно от известно време и той не се е отдръпнал най-вероятно означава, че най-малкото не си му безразлична.

AliceSw
12-15-2013, 14:04
така и не се научихте, че чисто сексуални отношения не се поддържат с човек, към когото имате чувства...стига сте гледали бозави романтични комедии и сте се опитвали да привържете някого към вас с единия секс...

baby_baby
12-15-2013, 14:11
Явно няма чувства към теб ако има той ще направи опит да станете нещо повече от приятели

xXxPETYAxXx
12-15-2013, 14:28
Има вероятност, ако разбере, че искаш да сте повече от това да ти бие шута.
Или си трай и се наслаждавай на това, което имате или сама го прекрати, преди да е станало по-зле за теб.

Rawwrr
12-15-2013, 16:37
така и не се научихте, че чисто сексуални отношения не се поддържат с човек, към когото имате чувства...стига сте гледали бозави романтични комедии и сте се опитвали да привържете някого към вас с единия секс...

Чувствата се появиха едва на скоро, а не преди това. И не искам да го дърпам на сила, просто да разбера дали може да се получи нещо.

AKJSDHLX
12-15-2013, 21:19
Ако наистина прекарвате много време заедно, значи наистина може да има нещо повече.При този тип отношения, поне според мен не трябва да има такава близост.Ако наистина имаш чувства към него му кажи.Или ще ти бие шута или ще се получи нещо.Но имай в предвид, че ще ти е по-добре да те отреже, докато чувствата ти са в начален стадии, пред това да ги криеш още дълго и накрая да се появи момиче, заради което да те остави :)

Oldschool
12-17-2013, 15:30
Отдръпни се за известно време и виж как ще реагира...

vampire_girl_
12-18-2013, 08:03
Най-много да прекратите и креватните си срещи,което може би няма да ти се отрази зле.Ако вече те е приел,като момиче САМО за секс - ще си останеш такава.