PDA

View Full Version : Въпрос от неопитен



firemoon
12-15-2013, 15:43
Здравейте, момче съм на 17 и ми се случи за пръв път да правя секс и имам въпрос от който се интересувам.
Добре запознат съм с всичко относно това, но за да намям притеснения се обръщам към вас :) По въпроса историята е такава, след като решихме да го направим с мойта приятелка, когато усетих че свършвам го извадих мигновено (бях с презерватив) и дотук всичко беше перфектно, но след това останах лежейки в кревата и тя до мен, при което след няколко минути пак започнах да се възбуждам и бях останал със същия презерватив, и в този момент приятелката ми седна върху мен в продължение на няколко минути.самият презерватив се беше уплътнил по мен и е нямало изтичане на семенна течност от него дори преди да се възбудя за втори път, но ми е чудно дали е възможно да е станал някой фал дори да не съм си го вкарвал в нея след това. (интересувам се защото след като станах да го махна след още две минути,членът ми беше леко подгизнал, но нямаше изтичане от презерватива от където и да било.)

Извинявям се ако съм объркал мястото на темата и моля да ми помогнете с въпроса без допълнителна гавра с мен (все пак на всеки се случва за първи път и има не ясни за него неща :) )

xXxPETYAxXx
12-15-2013, 16:26
Всичко е наред. Няма гаф.

firemoon
12-15-2013, 17:22
Трябва ли да се притеснявам ако е имало възможност да се е разтекло малко(не съм напълно сигурен, въпреки това мисля че съм бил сух от горе ми).

baby_baby
12-15-2013, 18:23
Няма гаф

Lewskarche
12-15-2013, 19:40
Абе докато не попадне спарта в путката на твойта няма как да стане гаф. Как не ви се наби в главите тва бееееееееееее

4everStrong
12-15-2013, 20:35
Единствения начин да забременее е да свършиш в нея без презерватив.. Ако не свършиш в нея, а някъде другаде и да и го сложиш пак без да си се измил пак няма страшно :)

Adkili
12-16-2013, 11:12
Немой се притесняваш. От това, което каза, мисля, че е напълно невъзможно.

Fantasyyy
12-17-2013, 20:14
Няма смисъл да се притесняваш.

firemoon1
12-19-2013, 19:25
Пак пиша да ви попитам нещо, че притесненията ми станаха по-големи. Момичето днес и каза, че сутринта я боляло корем(техните се притеснили да не е апандисит) и малко и се гадело било и и лошо по обяд ама като пила някви хапчета и и минало.Казва че сега била супер, даже днес и били манту ама пак се притеснявам малко въпреки че няма как просто да е станал гаф ;// (успокойте ме ако е нещо нормално или ..) (да допълня когато го правихме беше субота вечерта срещу неделя, днес сме четвъртък демек 5 дена казвам го ако с нещо помага за коментарите които ще ми дадете )

AlokiNn
12-19-2013, 23:16
Тъп ли си!? Всички ти казаха, че нищо не е станало. Спри да си набиваш тъпия филм!