PDA

View Full Version : Ще отслабна ли??



smille98
12-15-2013, 18:23
Искам да знам дали ще отслабна ако ям
закуска : активия пълнозърнеста
обяд : някаква супа
вечеря : някаква супа
Mерси предварително !!! :)

baby_baby
12-15-2013, 18:34
закуска : активия пълнозърнеста - е по-вредна и от друго ядене по-добре не я яж

аз мисля че сиг няма да стане защо не се разровиш в нета за някоя добра диета и тренирай повече

Котка.
12-15-2013, 18:45
Храни се разнообразно и здравословно.

smille98
12-15-2013, 18:48
закуска : активия пълнозърнеста - е по-вредна и от друго ядене по-добре не я яж

аз мисля че сиг няма да стане защо не се разровиш в нета за някоя добра диета и тренирай повече

ok molq te kaji mi nehto drugo za zakuska :(

smille98
12-15-2013, 19:05
iskam i da dobawq che sym 58 kg i 161 sm , no problemyt e che izglejdam che sym 63-64 kg(sigurno e zaradi wisochinata mi :( )ako nqkoi znae nqkakwi uprajneniq ili dieti da mi kaje :)

kitten8m
12-15-2013, 19:16
Яж плодова активия и после бананче. Така отслабнах от 60 на 49кг. и се чувствам слаба и лека.

baby_baby
12-15-2013, 21:01
ok molq te kaji mi nehto drugo za zakuska :(

както казаха по-горе храни се разнообразно и здравословно и тренирай повече майка ми сега е на диета и яде сутрин или плод или варено яйце

BonnieandClyde666
12-16-2013, 05:01
както казаха по-горе храни се разнообразно и здравословно и тренирай повече майка ми сега е на диета и яде сутрин или плод или варено яйце

Въй, ша са застрелям!

ranieri
12-16-2013, 06:51
бабу бабу ,защо си толкова неадекватна

smille98
12-16-2013, 10:26
Яж плодова активия и после бананче. Така отслабнах от 60 на 49кг. и се чувствам слаба и лека.

Mersii :3 no za kolko wreme beshe n tazi dieta ? :)

ivoo0215
12-16-2013, 10:34
Всичко с времето си,храни се здравословно но не се лишавай от ценни храни или количество.Не трябва да се намаля количеството на храната,а да се увеличи физическата интензивност! :) Спортувай!

malka_sladkka
12-16-2013, 11:09
Пиши на кирилица и може и да ти отговорят ;)

DownloadVirus
12-16-2013, 11:14
Mersii :3 no za kolko wreme beshe n tazi dieta ? :)

По принцип диетата е до живот. Помисли дали до живот можеш да караш на активия с бананче ..

tori
12-16-2013, 17:57
Яж пресни плодове, зеленчуци и хубава храна въобще. Изключваш всякакви чипсове, снаксове, безалкохолни и боклуци въобще, ограничаваш сладичкото. Вместо една вафла изяждаш един портокал примерно или можеш да си правиш пауър барове. Заменяш хляба с пълнозърнест. Не се живее на активия и супа. Освен това тренираш нещо. И освен това си постоянна, не става от днес за вчера и не спираш да ядеш така след като смъкнеш нужните килограми, а продължаваш да се храниш добре и да спортуваш. Плюс всичко пишеш на кирилица.

fUcKsMiLe
12-16-2013, 21:15
Аз не съм правила диета, но ще ти кажа, какво съм чувала от хора, които правят. Диета не е да се откажеш от различни храни, а да ги комбинираш правилно, за да губиш едновременно тегло и да запазиш здравето си. За мен закуската трябва да е нещо стабилно, обяда на половината на закуската, а за вечеря можеш да пропуснеш или да хапнеш нещо, което ще те засити докато си легнеш да спиш. Както хората са казали: закусвай като царица, обядвай като гражданин, вечеряй като просяк. ;) Не е трудно, това съм го правила, но не го смятам за диета. Бързо се свалят килограмите, ако се комбинира със спорт или упражнения вкъщи. :)

Само да спомена, не яж плодове преди вечеря (засилват апетита, въпреки насищането). Както и не замествай закуската или обяда с някакви салати или плодове. Това е голяма грешка. Хапвай си и месо и хляб и всичко. Трябват ти витамини, а не лишаване от тях.

Jaune
12-17-2013, 08:11
Кви витамини има в месото? :Д

Съгласна съм иначе с всичко казано, но моля те, освен ако не се чувстваш ти добре така, не се чувствай длъжна да робуваш на "закуската е най-важното ядене". А ако й се ядат плодове на закуска или салата за обяд, защо да не яде това? Най-добрият съвет, който някой може да ти даде е да слушаш тялото си.

stelkastel
12-17-2013, 15:46
Ай, с тази активия ще ме/се уморите! Много по-добре е да ядеш кисело мляко + овесени ядки/трици/ + (по желание) някакви сушени плодове/ядки/ленено семе. Друг вариант са например омлетите. Също смутитата, въпреки че малко им мина времето на истинските плодове. Поразгледай и тук: http://fitandhealthyfoods.tumblr.com/ И те моля да се откажеш от активия+супа+супа. Не можеш да живееш само на нишестета и бульони. Разрови се малко и ще намериш много полезни и вкусни неща.

strawberry88
12-18-2013, 14:28
Искам да знам дали ще отслабна ако ям
закуска : активия пълнозърнеста
обяд : някаква супа
вечеря : някаква супа
Mерси предварително !!! :)

Не става така.

aintnosunshine_
12-18-2013, 14:38
Най-здравословния начин за отслабване според мен е да забързаш метаболизма си, не да си измисляш някакви диетки ( особено Активия с колко консерванти е бъкана ) В сайта на BB-team мисля че имаше полезни съвети за ускоряване на метаболизма, а и в много други сайтове предполагам.. Моите са - много,много вода, кардио, редовно хранене, а и друга физическа активност няма да ти навреди, сигурна съм, дори помага за тонус и срещу стрес. При отслабването режимът на хранене си върви ръка за ръка и с тренировките според мен :) Но не си прецаквай организма с измислени диети!

DownloadVirus
12-18-2013, 18:35
. Както хората са казали: закусвай като царица, обядвай като гражданин, вечеряй като просяк. ;) Не е трудно, това съм го правила, но не го смятам за диета. Бързо се свалят килограмите, ако се комбинира със спорт или упражнения вкъщи. :)




Хората казват всякакви глупости.Това е мит.

DownloadVirus
12-18-2013, 18:35
Кви витамини има в месото? :Д



прочети микроелементите и ще разбереш.

Jaune
12-19-2013, 11:30
^e, хубаво, има някви витамини. ама ти не ядеш месото, защото е много витаминозно...

ivoo0215
12-20-2013, 12:49
Абе дали има витамини,фибри,и тем подобни елементи е все полезно.Дрънкате глупости с тея витаминчета :)
По темата: от толкова варианти дадени до сега и аз да дам още един-увеличи секса като не ти се спортува :D

kaRamella
12-25-2013, 08:13
^e, хубаво, има някви витамини. ама ти не ядеш месото, защото е много витаминозно...

Именно, защото било вкусно. Бляк. :Д