PDA

View Full Version : Влюбен в най-добрата си приятелка



annonimenn
12-15-2013, 20:38
Здравейте. Искам да споделя моя ако мога да го нарека ''проблем''. Миналата учебна година в края на втори срок в моя клас се премести едно момиче , градът ни е малък и я знаех по физиономия.Тя имаше приятелка от моя клас , с течение на времето се опознахме почнахме да излизаме насам натам заедно и постепенно станахме много близки за по-малко от година тя се превурна в най-добрата ми приятелка.Страшно добре се държи с мен , до сега не бях срещал такова момиче .Почнахме да си споделяме всички проблеми да си звъним и да си пишем всеки ден , даже толкова се бяхме сближили че всички наши познати мислеха че сме гаджета. В училище в повечето часове седим един до друг по цял час я прегръщам и тя мен,преплитаме пръстите на ръцете си ,усещам че някак си се привличаме и така постепенно се влюбих, до тук нищо лошо , обаче тя си има гадже което много я ревнува,аз го познавам много пъти сме излизали заедно и се знаем , заради тази негова ревност се карат много и тя винаги търси съвт от мен , винаги част от мене е искала те да се разделят , но когато ме попита какво да прави аз винаги и казвам правилното според мен решение ,не искам да я лъжа , чудя се дали да не и призная чувствата си , но се страхувам да не почне да ме отбягва . Ще съм благодарен ако получа съвет . :)

FAKE IT
12-15-2013, 20:56
С тая ревност връзката им няма да издържи дълго, той ще започне да я задушава още повече, а тя ще се отдалечава от него. Тук важното е да усетиш кога е правилния момент да действаш - точно когато усетиш, че нещата отиват към връхната си точка и тя се чуди дали да продължава с него трябва да се намесиш ти. Ако й признаеш чувствата си - ще ти бие шута от раз . Пробвай по този начин:


Да й кажеш "харесвам те" не е начин, НЕ ГО ПРАВИ. Първо обърни внимание на държанието й, за да си сигурен, че те харесва. Ако, когато се видите за първи път през деня или говорите си навежда главата и погледа надолу, докато се усмихва е силен индикатор, ако си отмята косата или постоянно си играе с нея, оправя си блузата или бежутата, почиства нещо по себе си, докато разговаряте, ако те докосва често, ако краката и раменете й са насочени директно към теб, ако се опитва да се изтъква пред теб с неща от сорта на "много съм добра в това и това", "днес ми казаха, че съм много красива" и подобни са си все индикатори. Ако ги видиш на лице, започни да я докосваш повече, да си задържаш ръцете възможно най-дълго по нея, докато не усетиш, че тръгва да ти ги маха (можеш да я докосваш по колената и малко по-нагоре, по ръцете и т.н.), гледай я директно в очите, докато ти говори (от време на време премигвай да не изглеждаш, като сериен убиец) и гледай да флиртуваш с нея, докато не усетиш момента да действаш с целувката. Ако не видиш никакви индикатори, че те харесва, започни да флиртуваш с други момичета в нейно присъствие, покажи й, че другите се радват на компанията ти и са луди по теб, така и тя ще полудее по теб и ще си каже "какво пък повече от мен има тази?" и ще започне да ти дава индикатори, че те харесва, след което директно почваш флирта с нея. Успех.

И още нещо: няма място за "пада си по големи", ако не действаш с увереност и не й покажеш малко самочувствие не си за никъде. Вземи прочети нещо по въпроса и в google, макар, че е пълно с боклуци има шанс да попаднеш на нещо свястно. Ако има нещо неясно - питай.

AKJSDHLX
12-15-2013, 21:10
Съгласна съм, че връзката им няма да издържи още дълго.Стискам палци и дано чувствата ти са споделени :)

annonimenn
12-16-2013, 20:31
Не знам дали няма да издрържи много ходят вече година и половина и всеки път когато се скарат а я утешавам че всичко ще се оправи , че трябва да поговорят...един вид я карам да се сдобрят , просто не мога да я карам да се разделч с него обичам я и не искам да страда и да и е кофти.

FAKE IT
12-17-2013, 17:37
Мен ако питаш, проблемът е, че не знаеш какво искаш :D

baby_baby
12-17-2013, 19:10
Май не знаеш кво искаш по-добре помисли хубаво кво искаш и тогава действай

darknesswillfall
12-18-2013, 12:00
Не знам дали няма да издрържи много ходят вече година и половина и всеки път когато се скарат а я утешавам че всичко ще се оправи , че трябва да поговорят...един вид я карам да се сдобрят , просто не мога да я карам да се разделч с него обичам я и не искам да страда и да и е кофти.


да не си гей :?:

Oldschool
12-18-2013, 12:24
На няколко пъти отварям тази тема и реално погледнато нямам отговор на твоя проблем. Поставил си се в ситуация, която и на теория, и на практика е трудна за решаване. Аз лично бих продължил напред, а ти прецени дали "любовта" е реално любов, а не просто привличане, защото това момиче ти е дало някаква близост.

annonimenn
12-18-2013, 19:52
Значи за всички които мислят ,че съм гей и че не знам какво искам - не не съм гей и знам какво искам искам да сме повече от приятели , но не искам тя да страда че са се скарали и че са скъсали , не искам да се чувства лошо , това е любов когато не искаш човека когото обичаш да е тъжен и да се чувства лошо , ако смятате че е по-добре да ги скарам според мен грешите тва е курвенска постъпка и не искам да се радвам на нещо на гърба на някой друг !

darknesswillfall
12-18-2013, 20:08
бахти моралното типче , ама добре че има такива като теб , че да има такива като мен :smt023

MsBonbon
12-20-2013, 20:30
обръщайки ситуацията с две момичета и едно момче,и аз в ролята на тази която го утешава след всеки скандал с приятелката ще откача и най-вероятно ще се отдръпна,пък ако той иска мен сам ще дойде...Не знам за да е него вече година и половина има нещо.Честно казано съм имала такава ситуация в която съм с един,но докаот бях на теория(когато ходех на шофьорски курсове) се гушках и споделях с друг та и той като теб си се надяваше ама не,за мен си беше само ммм познанство,в последствие осъзнах,че не е била сред най добрите ми постъпки ама какво да се прави...Накратко според мен не се тормози,а ги остави,отдръпни се тя да си реши какво и с кого иска :)

ritobis
12-21-2013, 06:23
Има го и другия момент, че веднъж пробваш ли (кажеш че искаш да сте повече от приятели), приятелство в 90% от случаите няма да има.Или ще стане нещо, или е твърде възможно повече да не си проговорите.Обаче ако си сигурен в намеренията си - действай