PDA

View Full Version : Как приемате малко старомодните срещи



ForzaFelipe
12-15-2013, 20:48
Породен от един филм днес, се замислих за тези старомодна романтика. Та ми е интересно как мислите.

Дамите, как бихте реагирали ако приятеля ви, ви заведе на опера/театър? Ще ви е приятно ли гаджето ви да ви заведе на някоя постановка в театъра/операта или не би ви харесало? Ходили ли сте на театър/опера с гаджето ви? Ако не, бихте искали да отидете?

Братя, а вие бихте ли завели гаджето на опера/театър? Или го приемате за твърде тъпо занимание и най-много да я заведете на кино? Водили ли сте гадже на театър?


Аз лично никога не съм водил гадже на театър, въпреки че имам желание. Да, може би е тъпо и старомодно, но пък си мисля, че да заведеш приятелката си на опера, ще е едно много романтично преживяване което ще й хареса. Имах желание да водя бившата си, но...се разделихме преди това, а и тя май нямаше да го оцени...
Та интересно ми е, какво мислите.

Getyourfreakon
12-15-2013, 20:59
Ако ме покани бих отишла. На операта сигурно би ми било скучно, а театъра зависи какъв е- може и да ми хареса, но дори и да не ми допадне бих го оценила.
Ако бях момче не бих завела приятелката си на опера/театър освен ако тя не ми е казала, че иска или че и харесва :D

Deadlock
12-15-2013, 21:02
Старомодноромантичната среща не е ли в ресторант, предшествана от рози и завършваща със страстна първа целувка, по време на която дамата си вдига крачето? :Д

В началото, докато времето заедно можеше да се нарече срещи, ходехме на симфонични концерти и на театър. Не харесвам опера.

baby_baby
12-15-2013, 21:06
Ако ме покани на театър бих отишла защо не но на опера не

AKJSDHLX
12-15-2013, 21:08
Има нещо много сладко в тези старомодни срещи(въпреки, че мнението ми за тях е както на човека коментирал преди мен) и все пак звучи супер романтично.

Колкото до театър и опери, аз лично ги обожавам.Живата игра ми действа много повече и ОПРЕДЕЛЕНО БИХ ОЦЕНИЛА такъв жест, ноо за съжаление, до сега не съм излизала с момче, споделящо тази моя страст и обикновено си ходя сама или с приятелки :))

HollyGolightly
12-15-2013, 21:14
На опера не съм ходила, нямам и желание честно казано. На театър сме ходили няколко пъти, по негово желание, въпреки, че той не е фен на тези неща, а преди седмица- две гледахме мюзикъла "Лешникотрошачката" и определено ми хареса.

ForzaFelipe
12-15-2013, 21:14
Старомодноромантичната среща не е ли в ресторант, предшествана от рози и завършваща със страстна първа целувка, по време на която дамата си вдига крачето? :Д

В началото, докато времето заедно можеше да се нарече срещи, ходехме на симфонични концерти и на театър. Не харесвам опера.

Е аз щях да направя темата по-обща, ама реших да я сведа до тази ситуация и не смених заглавието :D Иначе тази ситуация не ми е ясно дали е старомодна вече, все си мисля, че да заведеш приятелката си на вечеря в ресторант не е нещо старомодно, ама какво ли разбирам аз вечния самотник :lol:

tori
12-15-2013, 21:17
Преди време редовно майка му ни караше да ходим на театър с нея, но не съм ходила от година и едва ли бих стъпила на театър отново. Хоресваше ми, даже много обаче си имам причини да не го направя пак. Последната постановка, която гледахме, беше Медея. Опера... май не съм много навита, но защо не? Въобще не мисля обаче, че този вид срещи се води старомодна романтика.

babity
12-15-2013, 21:17
Голямо, бурно ДА! (но съм съгласна със забележката на колежката отгоре за т'ва кое, аджеба, е старомодна романтична среща)

И понеже адски много ме привличат подобни изживявания, вместо културно-масовата дейност обиколка на мол, се наложи да сменя възрастовата група. Жалко, но за повечето ми връстници, особено момчетата, въпросните мероприятия са по-страшни от средновековни изтезания. Дори само ако подчуя отнякъде, че еди-кой-си таргет посещава такива събития, веднага проявявам интерес към въпросния.

shades
12-15-2013, 21:24
Голямо, бурно ДА! (но съм съгласна със забележката на колежката отгоре за т'ва кое, аджеба, е старомодна романтична среща)

И понеже адски много ме привличат подобни изживявания, вместо културно-масовата дейност обиколка на мол, се наложи да сменя възрастовата група. Жалко, но за повечето ми връстници, особено момчетата, въпросните мероприятия са по-страшни от средновековни изтезания. Дори само ако подчуя отнякъде, че еди-кой-си таргет посещава такива събития, веднага проявявам интерес към въпросния.

баби защо подвеждаш потребителите ? ти проявяваш интерес към всеки който е от мъжки пол , независимо какъв е и как изглежда , критерия ти е висок колкото ръстта на богомолка

babity
12-15-2013, 21:39
баби защо подвеждаш потребителите ? ти проявяваш интерес към всеки който е от мъжки пол , независимо какъв е и как изглежда , критерия ти е висок колкото ръстта на богомолка

Ти пък зак'во ме издаваш. С'а като се емнат всички да ми скачат и с тия ниски критерии... к'во ще правя?

vampire_girl_
12-15-2013, 21:40
Би било приятно да не е поредното кино,кафе и т.н.
Ако не го познавам,дори би ми било любопитно що за момче в наши дни би желало да посетим подобно мероприятие.Не знам колко ще е романтично,но би било приятно и различно .

djipsito
12-15-2013, 22:35
Винаги съм искала да ида на опера и много би ми харесало ако някое гадже ме заведе. И театър няма да откажа.

Goddess
12-15-2013, 22:52
На театър - с удоволствие.

fUcKsMiLe
12-15-2013, 23:00
На театър - с удоволствие.

Дап. За опера бих се замислила, но пак няма да е лошо ако ме покани.
И харесвам вечеря на свещи у тях/в ресторант и т.н. Би било много мило :) Гледане на залеза, танци под звездите на музика(джаз) записана на телефон(не качена, а записана с по-кофти качество :д все едно слушаш от старо радио). Бих си умряла от кеф, сериозно. <3 Моя както си пада по такива неща, някой път ще му намекна тактично за някое подобно нещо. :д

anonymous708973
12-15-2013, 23:09
На театър ходя с удоволствие, водила съм си мъжо няколко пъти. На мюзикъл мисля, че не съм била, на опера със сигурност, но каквото и да е, бих адмирирала такава покана. Веднага ще ми стане задейства мозъчето в положителна насока, разни културни мероприятия, интелигентни разговори и нова информация са в състояние доста да наклонят везните.

Общо взето, всяко нещо, което не съм опитвала и е легално + не застрашава живота ми, би се приело с благодарност от моя страна.

Hayashi
12-15-2013, 23:09
Признавам си, че ходя на опера само по задължение като нечий придружител и съм далеч по-заинтересована кой височайш тоалет да си покажа отколкото от самата постанавка. На оперета, балет и таетър ходя с удоволствие.
Много би ми било приятно да отида на което и да било обаче. Със сигурност ще ми направи добро впечатление.
Държа обаче въпросният да се облече подобаващо. Иначе образно казано ще се осере на метеното.

anonymous708973
12-15-2013, 23:33
Искам снимка на подходящи тоалети!

Леле, как мразех като от моя клас идваха с кецове на театър, направо ми идваше да убивам!

Hayashi
12-16-2013, 00:01
Примерно една риза и черен панталон. И обувки различни от кецове и маратонки.
Старомодна съм. Не го приемам това с раздърпаните дънки и тениска до под дупето.

Deadlock
12-16-2013, 00:05
Защо таз' снобарщина? Кецовете оценяват театъра не по-зле от токчетата.

Violenza
12-16-2013, 07:44
Аз с голямо удоволствие бих отишла и на двете и особено би ме зарадвала инициативата на мъжа за подобно нещо.

DisappointedDreamer
12-16-2013, 07:47
Аз с голямо удоволствие бих отишла и на двете и особено би ме зарадвала инициативата на мъжа за подобно нещо.
Мда.

На театър сме ходили. На опера тук трябва да се одрънкаме доста, че да отидем :Д

Violenza
12-16-2013, 08:15
На опера тук трябва да се одрънкаме доста, че да отидем :Д
Говори ми... Ла Скала. :cool: Обаче определено си заслужава всяко евро, просто е зрелищно, нищо общо с родните подобия.

102
12-16-2013, 08:43
От кога да отидеш на театър с гардженцето е старомодно ?
Пак съм недоразбрал, ама за първа среща ли говориш...? Ебаси якото, да заведеш няква селска пръчка на театър, на нея да не и хареса и да е в кофти настроение.. нема секс, нема даже свирка, заеби.... Разбира се, просто си пиша, и то е ясно че ш и хареса, дори да е от село, даже точно за тва ше и хареса. Отделно, разбира се че ще си я разбрал още първоначално дали е тоя тип люде. Плюс това винаги можеш да спасиш ситуацията като си носиш 3D очилата и си ги сложиш в театъра.

bilqnavod
12-16-2013, 09:02
Ходила съм на опера и на театър и идеята много ми допада... Само, че в това забързано ежедневие, романтиката отива на заден план. Не че нямам желание, просто не ми остава време да мисля за това. Последно ходих точно преди 1 година, когато завърших и още не бях почнала работа. Ако мъжът ми се сети и купи билети, ще направя така, че да отидем, но досега това не се е случило! :)

anonymous708973
12-16-2013, 09:24
Защо таз' снобарщина? Кецовете оценяват театъра не по-зле от токчетата.

Нарича се стил.
Елементарно уважение към актьорите, които са репетирали до припадък поне няколко седмици. Като бях пети-шести клас и учителката ми по български ни водеше на театър (вярно, псувните и полуголото тяло на Асен Блатечки не бяха най-добрият избор вероятно, но пък ми разпали любовта към театъра... и към Асен :Д), винаги се кефех как по-възрастните дами около 50 се обличаха като за бал просто. Поли, излъскани обувки, тежки палта, грим... Така се прави.
Неслучайно едно време в Западна Европа на културните мероприятия не са се допускали бедно облечени хора, тъй като въпросните мероприятия са били предвидени за богатата прослойка на обществото. На театър се е ходело колкото заради самата постановка, толкова и за да си покажеш новия тоалет или новата любовница.

П.С. Сега очаквам някой да каже, че кецовете Найк/Пума/Адидас не са евтини.

Едит: ЕЙ, приходи ми се на театър!

SpiritInBlack
12-16-2013, 09:29
Отдавна не бях чел такава интересна тема във форума , адмирации за автора. На опера съм ходил само 1 път - с родителите ми . Майка излъга мен и баща ми да отидем за рождения и ден. Часовете там си остават едни най-мрачните в живота ми . С бащата страдахме много заедно и имахме какво да си разказваме после , но втори път няма да има - цялата тази прекалена показност ми дойде повечко.
Виж , театърът е нещо съвсем различно. Особено сега , както съм в София , ходя на театър всеки месец. Малко са филмите , които могат да те накарат да се замислиш по начина , по който го прави една добра постановка. Идеята да заведеш приятелка на театър обаче ми е чужда - това вменява малко по-сериозни отношения, които не ми се нравят. Отделно е лоша идея да заведеш момиче на първа среща на гореспоменатите места, защото няма динамика , а тя и воденето на разговори са много важен елемент за първата среща. Преди години заведох тогавашната си приятелка на театър в Пловдив . Много и се искаше да гледаме "Магията на Ненчо" , но билети се намираха много трудно. Накарах баща ми да помогне . С нея останахме очаровани от представлението.

102
12-16-2013, 09:30
Нарича се стил.
Елементарно уважение към актьорите, които са репетирали до припадък поне няколко седмици. Като бях пети-шести клас и учителката ми по български ни водеше на театър (вярно, псувните и полуголото тяло на Асен Блатечки не бяха най-добрият избор вероятно, но пък ми разпали любовта към театъра... и към Асен :Д), винаги се кефех как по-възрастните дами около 50 се обличаха като за бал просто. Поли, излъскани обувки, тежки палта, грим... Така се прави.
Неслучайно едно време в Западна Европа на културните мероприятия не са се допускали бедно облечени хора, тъй като въпросните мероприятия са били предвидени за богатата прослойка на обществото. На театър се е ходело колкото заради самата постановка, толкова и за да си покажеш новия тоалет или новата любовница.

П.С. Сега очаквам някой да каже, че кецовете Найк/Пума/Адидас не са евтини.

Едит: ЕЙ, приходи ми се на театър!

Преди или след постановката актьорите ти проверяват обувките ? Съвсем друго предвид имаше момчето/момичето.

anonymous708973
12-16-2013, 09:31
Видях какво имаше предвид, но не съм изненадана, че масовият тийнеджър не разбира. Нищо лично, просто... наистина не е изненадващо.
За мен човек с усет към изкуството няма да си позволи да отиде с кецове на постановка. А аз изобщо, ама грам не съм човек на изкуството. Пълна сакътня съм и усетът ми за красивото се изчерпва с дрехи, грим и интериор.

О, то за първа среща ли става дума?
Категорично съм против освен ако не е съчетано с дълга разходка преди/след театъра, съответно разговор.

seek&destroy
12-16-2013, 10:09
102, защо се правиш на интересен и неразбиращ при положение, че много добре знаеш за какво става въпрос?!
Нарича се етикет. И трябва да се спазва. Иначе е комично и жалко. Всеки трябва да проявява поне малко култура и общоприети норми.

Макар в ежедневието си да се нося с кецове и суитшърти, не бих си позволила да отида така на такъв тип мероприятие.

girlwithblueeyes
12-16-2013, 10:10
Вие да видите г-н и г-жа майка ми и баща ми как ходят на подобни събития .:Д

По темата- Ние обичаме да ходим но рядко имаме възможност . Относно облеклото това е мястото което трябва да си малко по- елегатно облечен . И няма значение дали си спортен или по елегантен тип има си места където си длъжен да се съобразяваш с етикета . Това е все едно като идеш на мач и да се барнеш с костюм .

xXxPETYAxXx
12-16-2013, 10:15
Много бих се зарадвала за театъра. Малко за операта...по-скоро не ми допада идеята. Може би бих отишла от уважение към самата идея да разнообразим с нещо по-необичайно за нас, но едва ли ще ми хареса особено. За театъра обаче съм с двете ръце и двата крака ЗА.

П.П: Абе, каква първа среща ви гони? :D Въпросът е зададен "Дамите, как бихте реагирали ако приятеля ви, ви заведе на опера/театър? Ще ви е приятно ли гаджето ви да ви заведе на някоя постановка в театъра/операта или не би ви харесало?" Малко трудно да е за първа среща. Иначе съм съгласна, че по принцип за такава не става, защото ограничава разговорите.

102
12-16-2013, 10:23
102, защо се правиш на интересен и неразбиращ при положение, че много добре знаеш за какво става въпрос?!
Нарича се етикет. И трябва да се спазва. Иначе е комично и жалко. Всеки трябва да проявява поне малко култура и общоприети норми.

Макар в ежедневието си да се нося с кецове и суитшърти, не бих си позволила да отида така на такъв тип мероприятие.

Защото ми е скучно. Пикая ти на етикета. Айде помисли какво имаше предвид Deadlock и тогава ми се обеснявай. Елементарно е, ама въпреки тва ще ти подскажа.. няма нищо общо с обувките.

girlwithblueeyes
12-16-2013, 10:25
Не знам на кое пикаеш ама аз лично съм ставала свидетл на това как не пускат човек на една постановка само защото не беше спазил етикета .

102
12-16-2013, 10:38
Ботевград не е Акапулко.

girlwithblueeyes
12-16-2013, 10:38
? Какво е Ботевград

anonymous708973
12-16-2013, 10:49
Ботевград не е Акапулко.

Ако намекваш, че в малките градове няма нужда да се пази етикет, категорично го отхвърлям като твърдение. Стилът и етикетът са нещо, което те презентира добре навсякъде.

102
12-16-2013, 10:53
Друго имах предвид, се тая.

xXxPETYAxXx
12-16-2013, 10:54
Ако намекваш, че в малките градове няма нужда да се пази етикет, категорично го отхвърлям като твърдение. Стилът и етикетът са нещо, което те презентира добре навсякъде.

По принцип е така, но сме в България. Тук хората ходещи на театър не се обличат както тези по телевизията, а с каквото по-елегантно си намерят в гарбероба. Ако отидеш на театър с костюм по-скоро ще предизвикаш присмех у околните(които ще са облечени не чак толкова добре), отколкото адмирации.

girlwithblueeyes
12-16-2013, 10:55
Толкова ще им е умственият багаж на тия хора ако се изсмеят за нещо подобно .

anonymous708973
12-16-2013, 10:56
Е, аз като жена с костюм на театър ще съм смешна, да. Но един мъж... е друга бира.

Ениуей, пет пари не давам за това какво ще каже сульо и пульо, особено ако посочените два обекта са с дънки и тениски. Аз се обличам по-елегантно в символ на преклонение към изкуството и труда на актьорите, не за да впечатлявам хората :)

Даже като се замисля... дори с нашите не съм говорила на тая тема, тоест не са ми давали те акъл, че е добра идея, не го е правила и учителката. Просто още в пети-шести клас съм имала достатъчно умствен багаж да се възхитя на добре облечените по-възрастни дами, наслаждаващи се на изкуството и да сметна, че искам да им подражавам.
Баси умното лапе :дддд

102
12-16-2013, 11:01
Баси умното лапе :дддд

И какво се обърка ?

anonymous708973
12-16-2013, 11:20
:D
Good one!

Hayashi
12-16-2013, 11:33
В Старозагорската опера почти всички се обличат строго официално. Много от мъжете са с костюми, а жените с вечерни рокли.
Както никой не ходи в планината с костюм или бална рокля, така и редно като влезеш в театъра да си облечен достатъчно представително. Защото все пак това не е кварталното кино където масата влиза, за да млати пуканки, да пие кока-кола и да им пищи телефона докато получават съобщения.

DisappointedDreamer
12-16-2013, 11:34
Абсурдно е да отидеш на театър или опера раздърпан. Изисква се по-официално и елегантно облекло. В Швеция никога не биха те пуснали, ако дойдеш с "кецки".

102
12-16-2013, 11:42
Усещате ли кви сте смотаняци като превръщате ходенето на театър в модно ревю ? Кажете някоя постановка, как ви е накарала да се почувствате, какви емоции е породила у вас, обсъждахте ли я дни след това....

Hayashi
12-16-2013, 11:44
Едното няма нищо общо с другото. Модно ревю ли е когато ти изискват в час по физическо да си със спортен екип?

DisappointedDreamer
12-16-2013, 11:44
^Не говорим за скъпи, блестящи рокли. Говорим за бяла официална риза и черен панталон/пола, с изискана черна, на нисък ток обувка. Има разлика.

Облеклото започнахме да обсъждаме, защото темата се повдигна на въпрос от потребител. За въпросите, които ти изброи има тема в раздел Наука и Изкуство (ако така изобщо се казва разделът).

102
12-16-2013, 11:51
Едното няма нищо общо с другото. Модно ревю ли е когато ти изискват в час по физическо да си със спортен екип?

Кой го изисква ? И кой го изисква в театъра ? /етикетът не е отговор

102
12-16-2013, 11:54
^Не говорим за скъпи, блестящи рокли. Говорим за бяла официална риза и черен панталон/пола, с изискана черна, на нисък ток обувка. Има разлика.

Облеклото започнахме да обсъждаме, защото темата се повдигна на въпрос от потребител. За въпросите, които ти изброи има тема в раздел Наука и Изкуство (ако така изобщо се казва разделът).

Я ми кажи няколко постановки на които си присъствала и процентово колко души бяха с екипа за който говориш.

Hayashi
12-16-2013, 11:55
А в църквата кой го изисква да си с "прилични" дрехи? Защото са ми отказвали да ме пуснат в катедрала-музей, защото съм била с къси панталони. Просто е така.

LadyDi
12-16-2013, 11:55
Въпрос на добро възпитание и вкус е да се облечеш елегантно за театър/опера.
Никой не ти го налага, няма фейсконтрол на входа. Но аз се чувствам тъпо с дънки и тениска, когато хората около мен са изтупани. Има някои норми, които обществото налага. Въпрос на лична преценка е дали ще ги спазваме или ще сме от онези дето "не плащат данък обществено мнение, щото ги боли х*я кво мислят другите за тях".

LadyDi
12-16-2013, 11:56
А в църквата кой го изисква да си с "прилични" дрехи? Защото са ми отказвали да ме пуснат в катедрала-музей, защото съм била с къси панталони. Просто е така.

църквата си има собствени канони и изисквания
във Ватикана дори има хора, които следят за облеклото

girlwithblueeyes
12-16-2013, 11:56
Въпрос на добро възпитание и вкус е да се облечеш елегантно за театър/опера.
Никой не ти го налага, няма фейсконтрол на входа. Но аз се чувствам тъпо с дънки и тениска, когато хората около мен са изтупани. Има някои норми, които обществото налага. Въпрос на лична преценка е дали ще ги спазваме или ще сме от онези дето "не плащат данък обществено мнение, щото ги боли х*я кво мислят другите за тях".

това .

ForzaFelipe
12-16-2013, 12:12
Първо, на първа среща театъра със сигурност не е най-добрата идея и не случайно написах бихте ли ходили/завели гаджето.


Второ, тъй като беше късно (когато обикновено ми хрумват такива теми) не се уточних. Идеята на театъра, операта, оперетата е точно това. Да се откъснеш от "нормалния" свят и да навлезеш в малко по-"снобарския" свят. Дънки, тениска и кецове носиш всеки ден, за това да си облечеш костюм и да заведеш приятелката си, облечена в една елегантна рокля, ще е нещо което ще ви откъсне от нормалния ви живот и ще е много приятно преживяване. Същото се отнася и за някой скъп ресторант ( въпреки че дори не знам къде тука има подобен ) , да накараш приятелката ти да се чувства като кралица и да си спомня за това винаги с усмивка. Това със сигурност не бих го направил на първа среща, защото е нещо с което показваш силна привързаност и може да го направиш само с човек, който наистина харесваш.

LadyDi
12-16-2013, 12:15
Аз си падам по старомодните срещи. Не за първи път, защото ще ми се стори като "натягане". Но в даден момент нямам нищо против да се почувствам специална, да се накипря и да ме заведат я на театър, я на по-изискан ресторант. Харесва ми идеята, макар да не държа задължително да е нещо снобарско - можем и да си разделим сметката накрая. Въпросът е в атмосферата. Харесва ми да ми подарят цветя, когато идват да ме вземат, да ми отворят вратата и т.н., и т.н.

*въздиш*

http://s3-ec.buzzfed.com/static/enhanced/webdr03/2013/4/5/20/anigif_enhanced-buzz-22794-1365207285-11.gif

102
12-16-2013, 12:18
Аз си падам по масажите с щастлив край. Чувствам се някакси специален.

LadyDi
12-16-2013, 12:22
сигурна съм, че ще намериш кой да те обслужи

102
12-16-2013, 12:25
сигурна съм, че ще намериш кой да те обслужи

Мислих, че просто споделяме.. защо трябва да си толкова вулгарна....

LadyDi
12-16-2013, 12:26
Защо да съм вулгарна? Ти си симпатично момче, сигурна съм, че има кой да те ощастливи.
Исках просто да ти вдъхна надежда

:cool:

102
12-16-2013, 12:31
Тренираш си флирта ли ? Получава ти се. (още си в играта) :)

LadyDi
12-16-2013, 12:32
Тренираш си флирта ли ? Получава ти се. (още си в играта) :)

Не. Но ако ми се получава сега, представи си кво ще стане ако се разфлиртувам. Аз съм си чаровница :cool:

anonymous708973
12-16-2013, 13:00
масата влиза, за да млати пуканки, да пие кока-кола и да им пищи телефона докато получават съобщения.

ОБЕЗУМЯВАМ!
Аман от тъпи лапета. То да се оправдаваш, че мама и тати не са си свършили работата - добре, ама до каква възраст? На 18 е малко жалко вече. Светещи телефони, приказки нон-стоп, ядене на Макдоналдс (В Пловдив Макдоналдс е точно до театъра). За пуканки специално ни бяха предупредили да не сме посмели.

Ах, как ще отида на театър, като се прибера, само да има нещо хубаво!

SpiritInBlack
12-16-2013, 13:00
Въпрос на добро възпитание и вкус е да се облечеш елегантно за театър/опера.
Никой не ти го налага, няма фейсконтрол на входа. Но аз се чувствам тъпо с дънки и тениска, когато хората около мен са изтупани. Има някои норми, които обществото налага. Въпрос на лична преценка е дали ще ги спазваме или ще сме от онези дето "не плащат данък обществено мнение, щото ги боли х*я кво мислят другите за тях".

Wonders never cease! Имало и образовани модераторки от женски пол . Пък аз смятах , че ви искат снимки по/без бански . Има места , където не е прието да си облечен като за плаж - театър , опера , университет , но никой няма да ти забрани да влезеш. Не смятам , че е проява на неуважение да отида на гореспоменатите места облечен елегантно ( панталон + риза ) , а не официално ( костюм ) . Лошото е , че в България се прилага по псевдо начин. На изпит в униерситета с много с-та накрая , момче беше с 3/4 панталон и му забраниха да се яви на изпит. Същевременно обаче имаше колежка с къса пола, под която и се виждаха прашките , и деколте , което беше по-скоро аксесоар към това , което трябваше да прикрива. Елементарна проява не етикет е да се съобразяваш с обстановката и да си облечен подходящо , когато ситуацията го изисква. Спомням си , че като бях малък баща ми ме взе в БМФ и бях с къси панталонки. Охраната не посмя нищо да каже , обаче баща ми се усети и ме помоли да " пазя охраната " докато си свърши работата.

anonymous708973
12-16-2013, 13:02
Никой не говори дали панталон и риза е подходящо (където ризата не е фермерска, дайте да се уточним). Ясно е, че е направо супер за повода.

А за изпити - аз съм научена, че на изпит се ходи спретнато и елегантно. Ако може и с нещо ново даже, ей така за късмет :д

102
12-16-2013, 13:07
По-добре не ги говорете тея работи пред Андрей Слабаков.

xoxi
12-16-2013, 13:12
На опера никога не съм ходила и би ми било много интересно.
Не приемам тези места за старомодни, просто не са за всеки човек. Едно време театъра и операта са били едни от основните места за развлечение, сега те са изместени от киното, клубовете, баровете, дискотеките и т.н.
С приятелят ми сме ходили на театър 4-5 пъти. Той не си пада много по това, а честно казано и аз. Един-единствен път и двамата останахме без ума и дума, когато гледахме Стоянка Мутафова. 10 минути след края, аз не можех да се изправя на краката си, направо се бях разтопила. Почти се разпали любовта ми към театъра, но бързо изгасна, най-вече защото рядко постановките са до такава степен въздействащи и оставящи без дъх.

Зачетох се в коментарите ви за облеклото. Веднъж станахме свидетели как една лелка се кара на момче, седящо до нея, че е с дънки и тениска, а отпред му висят и слушалки. Супер глупаво ми изглеждаше отстрани (като не вземам предвид факта, че и ние не бяхме много по-различни облечени) някой да налива 'акъл' на друг за такива неща. Нормите винаги са ми били на мен лично, страшно непонятни и винаги наблягам повече на това как аз се чувствам удобно и как аз разбирам нещата, а не какви разбирания са се наложили от минали поколения и времена. След постановката се разбра, че въпросното момче, което отнесе конското, е също актьор, който заради нараняване не е играл същата вечер, а също е и един от организаторите на тези културни събития в града. Много приятно ми стана да видя, че има поне още един човек, който не изразява уважението, респекта, мнението и страстта си чрез дрехите, а по съвсем друг начин.

LadyDi
12-16-2013, 13:15
Wonders never cease! Имало и образовани модераторки от женски пол . Пък аз смятах , че ви искат снимки по/без бански .
Приятно ми е да се запознаем.

Никой никога не ми е искал снимка по бански :(

shades
12-16-2013, 18:43
Това с среща в театъра е много тъпо , аз трябва да съм пълен цървул да заведа момиче там. Бих го направил само в 2 случая , или ако искам да я отегча от скука и тя да избяга , или ако искам да ме помисли за гей

баба ми обича театъра а тя е на 82 , смятаи :smt023

само бабките се кефят на такиа раоти , и псевдо аристократите дето искат да се направят на умни и изискани

xXxPETYAxXx
12-16-2013, 18:58
Това с среща в театъра е много тъпо , аз трябва да съм пълен цървул да заведа момиче там.

Това го мислиш ти, но има интелигентни момичета, на които би им допаднала идеята. Разбира се, не вярвам ти да излизаш с такива или по-скоро те с теб.

tori
12-16-2013, 19:01
Това с среща в театъра е много тъпо , аз трябва да съм пълен цървул да заведа момиче там. Бих го направил само в 2 случая , или ако искам да я отегча от скука и тя да избяга , или ако искам да ме помисли за гей

баба ми обича театъра а тя е на 82 , смятаи :smt023

само бабките се кефят на такиа раоти , и псевдо аристократите дето искат да се направят на умни и изискани
Имам лоши новини за теб, щом се срещаш с мацки, които бягат от театъра като дявол от тамян.

anonymous708973
12-16-2013, 19:31
Имам лоши новини за теб, щом се срещаш с мацки, които бягат от театъра като дявол от тамян.

My thoughts exactly.

102
12-16-2013, 19:33
То и вие не ходите на театър.. само са прайте.. тъпи селски пръчки.

tori
12-16-2013, 19:39
То и вие не ходите на театър.. само са прайте.. тъпи селски пръчки.
Пак казвам - имам причина да спра да ходя.

shades
12-16-2013, 19:41
Имам лоши новини за теб, щом се срещаш с мацки, които бягат от театъра като дявол от тамян.

тори , абе не са много лоши новините , то и мен да ме заведат тям бих избягал 8-)

момичетата са си нормални не се безпокой ти :smt023 за мен театъра е за флегматични хора , ама все трябва да ги има и тях за да работи обществото ни , няма да има иначе на кой да се присмиваме :smt023

shades
12-16-2013, 19:42
още повече българския театър предполагам е като българското кино , канче с помия и повърня :smt023

xXxPETYAxXx
12-16-2013, 19:45
Аз не съм ходила от месец и не твърдя че ходя редовно. Но ако имаше кой да ме заведе, определено не бих си помислила, че е "пълен цървул", а напротив.

102
12-16-2013, 19:46
няма да има иначе на кой да се присмиваме :smt023

Докато ти си тук, винаги ще има на кой да се присмива човек.

shades
12-16-2013, 19:47
аре ходи извеждаи форумните момичета на театър , после кажи как е минало 8-)

кажи колко ти е паднал тестостерона после , не че имаш особено много 8-)

LadyDi
12-16-2013, 19:51
оф, shades, къде се буташ и ти в неща, дет са ти непонятни...

djipsito
12-16-2013, 19:52
аре ходи извеждаи форумните момичета на театър , после кажи как е минало 8-)

кажи колко ти е паднал тестостерона после , не че имаш особено много 8-)

аз като те гледам твоя никъв го няма.

shades
12-16-2013, 19:55
брех еми как позна , я сподели тайната ти 8-)

лейди , аз мисля че всички вие се правите на умни и искат да ви мислят за интелектуалки , но всъщност мразите театрите и такива простотии :smt023 не знам кой нормален ще харесва това наистина , това е като да плетеш чорапи даже по тъпо , по скоро като да миеш тоалета :smt023 не научаваш нищо , няма и тръпка

tori
12-16-2013, 19:57
тори , абе не са много лоши новините , то и мен да ме заведат тям бих избягал 8-)

момичетата са си нормални не се безпокой ти :smt023 за мен театъра е за флегматични хора , ама все трябва да ги има и тях за да работи обществото ни , няма да има иначе на кой да се присмиваме :smt023
Всъщност театъра е вид изкуство, което далеч не бих определила като скучно и флегматично. Странни са ми подобни дефиниции. Защо да се подиграваш на хора, които го харесват? То е все едно да се присмиваш на хора, които ходят на фото изложби, на картинни изложби, на кино, на концерти и прочее мероприятия.

LadyDi
12-16-2013, 19:57
лейди , аз мисля че всички вие се правите на умни и искат да ви мислят за интелектуалки , но всъщност мразите театрите и такива простотии :smt023 не знам кой нормален ще харесва това наистина , това е като да плетеш чорапи даже по тъпо , по скоро като да миеш тоалета :smt023 не научаваш нищо , няма и тръпка

момче, казах ти да не се пънеш по огради дето са ти над ръста

xXxPETYAxXx
12-16-2013, 19:58
не научаваш нищо , няма и тръпка

:D Това, че на теб не ти влияе така е друг въпрос.

Ходи си където си искаш за да си получиш "тръпката" и да научиш нещо, ама поне си трай, че да не изглеждаш толкова зле.

shades
12-16-2013, 20:01
Всъщност театъра е вид изкуство, което далеч не бих определила като скучно и флегматично. Странни са ми подобни дефиниции. Защо да се подиграваш на хора, които го харесват? То е все едно да се присмиваш на хора, които ходят на фото изложби, на картинни изложби, на кино, на концерти и прочее мероприятия.

киното има филмови и звукови ефекти , високоплатени актьори , милиони бюджет. какво има театъра , петима цървула гримирани в лилав меикъп :smt023 сори ма не го разбирам

на концерти и на изложби не ходя също :smt023 но най тъпото ми е театъра :smt023 тва е занимание за нърдове и гиикове, не ми се сърдете просто това е моето мнение

102
12-16-2013, 20:01
Тоя се ебава. ;д

shades
12-16-2013, 20:02
:D Това, че на теб не ти влияе така е друг въпрос.

Ходи си където си искаш за да си получиш "тръпката" и да научиш нещо, ама поне си трай, че да не изглеждаш толкова зле.

аз за разлика от останалите не се интересувам от това което мислят за мен и не се комплексирам от чуждите обиди :smt023 вземи го схвани най накрая и недей се напъва 8-)

LadyDi
12-16-2013, 20:03
Тоя се ебава. ;д

и аз тей мисля
то е подсъдно да си толкова малоумен, освен ако не играеш

shades
12-16-2013, 20:06
не ме интересува какво си мисли за мен лейдито която живее 10 години във форума , сори че съм толкос непоправим 8-)

просто съжелявам тези които не си живеят живота , моят живот обичам да тече на високи обороти и бързо , искам да усещам удоволствие тръпка и силни усещания , като стана на 70-80 може и да отида веднъж на театър , тогава ще ме болят костите и ще се движа бавно , та затуи може да се довлека до театъра 8-)

LadyDi
12-16-2013, 20:07
за човек който живее на високи обороти и на макс, определено губиш много ценно време във форума

shades
12-16-2013, 20:10
20-30 минути на ден е много ценно време така е 8-) аз пиша или докато ям или докато тренирам :smt023 второстепенните неща ги прая паралелно :smt023

аз не си отменям графика или да не ходя на работа специално да пиша във форума :smt023

Violenza
12-16-2013, 20:10
shades всъщност тук изтъкна нещо много вярно, което ярко се набива на очи при схващанията на някои. Да цениш театралното изкуство далеч не е критерий за интелект и богата душевност.

LadyDi
12-16-2013, 20:12
Да цениш театралното изкуство далеч не е критерий за интелект и богата душевност.
не, но да наричаш тези, които го ценят малоумници е критерий за липса на гореописаните качества

SpiritInBlack
12-16-2013, 20:13
Той е ярко олицетворение на факта , че всички , които не ценят театралното изкуство и даже не са били на една постановка през живота си, имат завършена ценностна система и обща култура , на която всеки може и трябва да завиди

shades
12-16-2013, 20:15
значи това е темата която събра нердовете , в предните теми не можех да ви конкретизирам , темата с изневярата беше много заблуждаваща :smt023 но сега разбрах кой е заспал а аз със заспали момичета не се занимавам дори да им обяснявам :smt023

в един момент ще се събудите на 50 и като се сетите за годините ви назад ще виждате празни редове на тетрадка 8-) тва обратно на децата които ще виждат логото на феисбук 8-)

значи и с кое трябва да се ебавам :?: аз не познавам нормален който да ходи на театър :smt023 от нито един пол , това ми е за първи път , младеж да ходи на опера кво е тва :?: съпоставимо е с това да живееш в кома , дори там ще е по интересно :smt023

Hilary_
12-16-2013, 20:17
Опера - не, но на театър - да, бих отишла. Нещо различно е и не, не съм водила бивши, но бих - настоящи.

shades
12-16-2013, 20:17
spirit in black и как ти помага театралното изкуство да се справяш в живота :?: аз ще те набутам в едва елементарни житейски ситуации с които аз се справям всеки ден , мога да пробвам всеки или всяка които се имат са много интелигентни. на вид прости операции ще ви се сторят като невероятна квантова механика :smt023 тъй че полека за общата култура :smt023

Violenza
12-16-2013, 20:18
не, но да наричаш тези, които го ценят малоумници е критерий за липса на гореописаните качества
Това е друго.


Той е ярко олицетворение на факта , че всички , които не ценят театралното изкуство и даже не са били на една постановка през живота си, имат завършена ценностна система и обща култура , на която всеки може и трябва да завиди
Добре че един от примерите сам се представи. :cool:

shades
12-16-2013, 20:24
по времето на войната са гледали масово театър и опера и са слушали блус и джаз понеже е било тогава модерно , също са носили сака и костюми , днес живеем в други времена , просто тия хобита които имате са ретро , ако не ги бяхте изкарали задължителни и да се учувате на тея които не ходели нямаше да ви скокна :smt023

вие сте криипарите , понеже ползвате модна тенденция популярна през миналия век :smt023 хората измислиха 4д 5д 6д кино и т.н. :smt023 да не говорим за музиката какви ефекти има и каква ще става отсега нататък :smt023

LadyDi
12-16-2013, 20:26
Това е друго.
съгласна съм, но за мен е недопустимо само защото някой не харесва или не разбира театъра да ме нарича ограничена и смотана, защото аз го харесвам
аз не си позволявам да наричам слабоумни хората, които не обичат да ходят на театър - познавам много хора, които не се трогват от това изкуство и това не ги прави недостойни или недоразвити
но човек, който не приема различията, е слабоумен и никой не може да ме убеди в обратното

Hayashi
12-16-2013, 20:26
О, света краво! Ето затова е нужно от време на време да се посети някоя постановка.

Violenza
12-16-2013, 20:30
съгласна съм, но за мен е недопустимо само защото някой не харесва или не разбира театъра да ме нарича ограничена и смотана, защото аз го харесвам

Абсолютно. И това не се отнася само за театъра, ами за каквато и да била друга дейност. Аз просто изтъкнах другата силно пробутвана заблуда.

shades
12-16-2013, 20:31
ето за всички на който много им знае балалайката 8-)

http://www.advocate.com/arts-entertainment/theater/2012/07/08/oped-why-gay-men-love-theater

муаааааахахахахах

shades
12-16-2013, 20:33
Gay writers and performers have dominated theater since the Greeks – the opening night party of Sophocles’ Oedipusallegedly featured Dionysian go-go boys and an open bar. Gay writers and directors such as William Inge, Edward Albee, Tennessee Williams, Stephen Sondheim, Tommy Tune, Arthur Laurents, Joe Mantello, Terence McNally, Jon Robin Baitz, and Harvey Fierstein have ruled the theatrical roost for decades. 8-) 8-)

DarkTemplar
12-16-2013, 20:35
Shades, pravej are da piem biri teq dni.

Sorry za shliokavicata ot tela sym.

pandabear
12-16-2013, 20:35
отивай да правиш клекове и спри да си напрягаш подобието на мозък за днес

shades
12-16-2013, 20:37
Shades, pravej are da piem biri teq dni.

Sorry za shliokavicata ot tela sym.

не съм от софия :smt023 кво е "правеи " :?:

strawberry88
12-16-2013, 20:39
Аз с голямо удоволствие бих отишла и на двете и особено би ме зарадвала инициативата на мъжа за подобно нещо.

Точно.

DarkTemplar
12-16-2013, 20:40
Pravezh, ako taka shte go razberesh po-dobre. I az ne sym, a po praznicite sym po BurgaShko. ;)

shades
12-16-2013, 20:45
за сефте я чувам тая дума , кво трябва да значи правеж :?:

около коя дата обаче :?:

Naive
12-16-2013, 20:48
Това дори не го намирам за старомодно.
Ако някой ме заведе на театър - без значение дали е приятел/гадже/познат/родител/сестра, ще ми е супер яко и ще съм супер щастлива, защото просто се кефя мега много на театър. С операта ще е същото. А на кино отскоро се кефя - така че пак същото.
С приятеля ми не сме ходили на театър, ама с бивши съм ходила и си е било яко. Бих завела, бих отишла с удоволствие, ако някой иска да ме заведе. Това е. :)

DarkTemplar
12-16-2013, 20:48
Sled 18-19 toq mesec, 4ak do 5-6 qnuari. Kogato mojesh. Dai da razmenim koordinati na LS.

Naive
12-16-2013, 20:59
Илия, за шльокавицата има ЛС. :д

shades
12-16-2013, 21:00
Sled 18-19 toq mesec, 4ak do 5-6 qnuari. Kogato mojesh. Dai da razmenim koordinati na LS.

ок готово

girlwithblueeyes
12-16-2013, 21:11
Ходенето на театър далеч не прави хората по интелигетни . Да не говорим за по уммни . Но им дава изкуство и ги прави истински ценители .

shades
12-16-2013, 21:13
момичетата оттук които ходят на театър не виждам да са станали ценителки ама както и да е :smt023

примерно вкуса им на обличане е като на квартална леля 8-) а речникът - завиден. едно момиче не трябва да ругае тъй , дори да бъде провокирана остро от провокатор като мен :smt023

Deadlock
12-16-2013, 21:13
Завръщам дискусията към облеклото.

Относно обществените норми, 'така се прави', неприятно е останалите да са изтупани, а ти не, и другите разновидности на този аргумент, които сте писали, бих казала, че нарушаването на обществени норми наистина се плаща. В случая последствията са, че на пантерките ще им се прииска да убиват ; ). Ако виждаш смисъл в нормата и/или не можеш да понесеш последствията, следваш я. Ако не виждаш смисъл в нормата и последствията са поносими за теб, кръцваш я и се кефиш на правото си на избор.

Разбирам, че може да изразиш уважение чрез облеклото си, след като така го чувстваш, но това не сочи връзка между /не/уважението и облеклото на другите. И се получава така, че се мръщиш уж на неуважение, а реално на едни дрехи, покриващи един потопен в постановката човек. Което е снобарщина. Според мен уважение в театъра/операта/в лекционна зала/на концерт се показва с това, че си там и внимаваш и реагираш на случващото се, присъстваш емоционално и умствено, а не се занимаваш умишлено с нещо друго, например с писане на смс-и или разсъждения за облеклото на другите.

Елегантни или най-хубавите си дрехи човек носи на празник. В този ред на мисли, ако ги облече на културно мероприятие, това показва, че цени случващото се. Друг начин да си обясня уважението чрез дрехите, за което говорите. От друга страна, какъв празник е, ако ти се случва всяка седмица? (отговорът не е уикенд ;Д)

А аз лично се обличам различно в такива случаи. Стилът ми позволява вариации, хаха. За завършек и потрес, ходила съм с маратонки на класически коценрт, тъкмо след тренировката ми беше. Е, адски им хареса. Искат да ги водя пак.

girlwithblueeyes
12-16-2013, 21:15
момичетата оттук които ходят на театър не виждам да са станали ценителки ама както и да е :smt023

примерно вкуса им на обличане е като на квартална леля 8-) а речникът - завиден. едно момиче не трябва да ругае тъй , дори да бъде провокирана остро от провокатор като мен :smt023

Напротив обикновенно хората които посещават подобни събития са ценители .

tireheb
12-16-2013, 21:45
А в църквата кой го изисква да си с "прилични" дрехи? Защото са ми отказвали да ме пуснат в катедрала-музей, защото съм била с къси панталони. Просто е така.

и мен, само че църква
ебем ти църквата
ебем ти и театъра, като ще е тъй

пп: не е проблем, че се очаква, един вид, да се поизтупаш
ама да те ВЪРНАТ...
сори

shades
12-16-2013, 22:45
Напротив обикновенно хората които посещават подобни събития са ценители .

знаеш ли е кое винаги ми е било много забавно :?: 8-) хората тъй наречените нови интелектуалци които се навъдиха и които се правят на много интелигентни с изтупаните си дрехи и сакенца , са всъщност обикновени уплашени цървули които мога да ги сложа в джоба си винаги :smt023

в българия нямаме много хора които са интелигентни , малкото които са останали не парадират с това и не се обличат по този калпав начин :smt023 повечето или емигрираха отдавна , останалите комунистите избиха по лагерите на труда из страната преди години :smt023 който е вървял против партията се е считал за моментален враг на държавата :smt023

значи аз не мога да разбера защо трябва да ядеш суши като НЕ ТЕ КЕФИ само и само да си модерен и да те мислят за японец :?: защо трябва да си правиш татус който си слага всеки , че да си модерен :?: и що тряя да ходиш на театър да те мислят за много културен :?:

между другото има нещо вярно от статията която постнах за педалите и театъра :smt023 повечето театралчета нямат нищо общо с реалността , не знаят къде се намират и се друсат по цял ден :smt023 гледайте колко актьори и подобни изпукаха от предозиране , не е 1 случай :smt023 повечето е направено да ви бреинуошва тъпите тикви :smt023 вътре в пиесите да гледате невероятните любовни истории за които да мечтаете , или други пропаганди които се вкарват и по филмите даже

shades
12-16-2013, 22:48
по филмите масово има вкарана пропаганда -гони момичето но маттар уат , дори да те отрязва :smt023 Накрая по невероятно драматичен начин спечелваш любовта и оставате завинаги заедно 8-) като и изпълняваш всяко едно желание и тя е луда по тебе 8-) това е всяка романтична комедия . реалността говори друго ма както и да е :smt023

anonymous708973
12-17-2013, 09:05
знаеш ли е кое винаги ми е било много забавно :?: 8-) хората тъй наречените нови интелектуалци които се навъдиха и които се правят на много интелигентни с изтупаните си дрехи и сакенца , са всъщност обикновени уплашени цървули които мога да ги сложа в джоба си винаги :smt023

в българия нямаме много хора които са интелигентни , малкото които са останали не парадират с това и не се обличат по този калпав начин :smt023 повечето или емигрираха отдавна , останалите комунистите избиха по лагерите на труда из страната преди години :smt023 който е вървял против партията се е считал за моментален враг на държавата :smt023

значи аз не мога да разбера защо трябва да ядеш суши като НЕ ТЕ КЕФИ само и само да си модерен и да те мислят за японец :?: защо трябва да си правиш татус който си слага всеки , че да си модерен :?: и що тряя да ходиш на театър да те мислят за много културен :?:

между другото има нещо вярно от статията която постнах за педалите и театъра :smt023 повечето театралчета нямат нищо общо с реалността , не знаят къде се намират и се друсат по цял ден :smt023 гледайте колко актьори и подобни изпукаха от предозиране , не е 1 случай :smt023 повечето е направено да ви бреинуошва тъпите тикви :smt023 вътре в пиесите да гледате невероятните любовни истории за които да мечтаете , или други пропаганди които се вкарват и по филмите даже

Че можеш да сложиш всички в джоба си, отдавна сме сигурни, как иначе...

ОБОЖАВАМ суши, мога да го ям сутрин, обед и вечер. Харесвам кадърно направени татуси с добра идея зад тях и винаги ми привличат погледа (баналните не ги включвам). Ценя театъра като изкуство изключително много, ценя емоцията, усилията на актьорите. Имаме изключително добър български театър, явно си блял баирите някъде.

Цел на живота ми е с тези три интереса да се направя на модерна и интелектуално, но - най-вече - да ме мислят за японка! Мисията на живота ми! Само заради това ям суши, да знаеш.Те хората трева пасат - абстрахират се от такива прозаични неща като цвят на кожата, черти на лицето, височина, роден език - щом ядеш суши, искаш да си японец! КРАЙ.

Не знам с какви жени общуваш, обаче възгледите ти са изключително ограничени.

И на мен ми писнало от трикрилни гардероба с татуировки и бръснати глави, които се мислят за лоши момчета, които могат да имат всяка жена, че и на всичк отгоре си вярват, че са умни и различни, моля ти се, ама си трая и нищо не казвам, нали? Егати клишето отвсякъде просто, не е истина колко такива има, сякаш по калъп правени.

П.С. Ама да де, аз съм комплексарка и и много те желая, пък ти ме отряза и затова сега си избивам агресията... Пфу, пфу, няма нужда да го споменаваш, то форумът го знае.

shades
12-17-2013, 09:14
ОФ ама чакай аз не говорех за теб 8-) Изобщо не съм визирал никой говорех по принцип 8-)

Но тъй като имаш вече пост ->

Ти сушито го ядеш с вилица , тва е кощунство , на бас че не знаеш и другите специфики покрай него :smt023 Има много тънкости които не ги знаеш понеже не се интересуваш , искаш само да си модерна. Аз знам всичко относно тая храна как се сервира как се яде кое за какво е и т.н. Ти го ядеш с вилица и се изронва ориза сто про , тва бих платил да го видя ще се напикая от смях 8-)

И отново казах не съм бръснат първи номер съм има разлика 8-) И да , имам социални умения и владея телекинеза и психоза ти ко знаиш 8-)

Театъра го пропуснах понеже съм по баирите как точно го нацепи обаче :smt023 Оня ден замалко да се обърна от една пропаст и да се търкалям 250 метра надолу чак до морското равнище , като шанса да оцелея е нулев заради центробежните сили които ще ми разкъсат мозъчнте връзки :smt023 Ама тва пантерата няма как да го усети , тя обича да седи на топло в театъра и да гледа как подскачат 8-)

shades
12-17-2013, 09:24
оф да забраих , ако бях тъп колкото рекламираш , щях да съм затапен и насрал много отдавна , целия форум ми скачаше и повечето които са шматконсан и не ме познават все още продължават а аз се крепя прекалено добре както се знае :smt023 и не се поддавам на емоциите като останалите , а сега хората искат да се видим и да разменим приказка :smt023 защо ли така , щото възгледите са ограничени , тц тц тц брех 8-)

anonymous708973
12-17-2013, 09:34
Искат по същата причина, поради която и аз искам. Познавайки Темплъра, например, и умствения му багаж, направо съм готова да си заложа главата за причините.

Не бил говорил на никого, тия на друг ги разправяй. Засегна три неща, и трите са ми в любимите.

Сушито го ям с клечки, които държа правилно. Яла съм с пушена риба, ям и със сурова, при това с удоволствие. Оризът не може да се "изрони", защото е специален сорт плюс че има оризов оцет вътре. Правя разлика между хосомаки, урамаки, футомаки, нигири и сашими. Има и още видове, с които съм запозната само по картинка, понеже не съм ги виждала в България, а в Германия не съм ходила на суши все още. Вкъщи имам нори, бамбуковата постелчица, специалния ориз, оризовия оцет, уасаби-то и японски соев сос.

При това не е имало кой да ме научи и кой да ми е ментор. Бях първата от познатите ми, която прояде суши, сега половината ядат. Каквото го знам, съм го научила сама. Тук преди един месец имахме азиатска седмица. Познай кой беше първа кипра на суровата риба, нарязана на парчета, големи колкото свинско за готвене.

Губиш баса, с други думи.
Всеки, който казва, че знае всичко за нещо, е пълен глупак, впрочем. Не бил надувка после, лелеее..

Майка ми има един любим лаф, не съм сигурна от кого е, мисля, че от професор в университета: Няма нищо по-страшно от войнстващата простотия.
Тоест, това, че си клише с ограничени интереси и естествено огромно самочувствие, защото то върви в комплект, съвсем не значи, че ще избягаш насран. Напротив - повечето хора обичат да си доказват простотията. И това е най-страшното - отказът да научиш нещо ново, убеден, че знаеш всичко.

Когато някъв вчерашен пикльо ми твърди, че хората, в частност момичетата рядко имали какво да го научат, ясно ми е що за птица е.

Приключих по темата.

girlwithblueeyes
12-17-2013, 09:47
На мен ми е по интересно щом не иска да контактува с момичета който се интересуват от изкуство и които искат да научават нови неща тогава какви са му критериите ?

shades
12-17-2013, 09:50
Искат по същата причина, поради която и аз искам. Познавайки Темплъра, например, и умствения му багаж, направо съм готова да си заложа главата за причините.

Не бил говорил на никого, тия на друг ги разправяй. Засегна три неща, и трите са ми в любимите.

Сушито го ям с клечки, които държа правилно. Яла съм с пушена риба, ям и със сурова, при това с удоволствие. Оризът не може да се "изрони", защото е специален сорт плюс че има оризов оцет вътре. Правя разлика между хосомаки, урамаки, футомаки, нигири и сашими. Има и още видове, с които съм запозната само по картинка, понеже не съм ги виждала в България, а в Германия не съм ходила на суши все още. Вкъщи имам нори, бамбуковата постелчица, специалния ориз, оризовия оцет, уасаби-то и японски соев сос.

Губиш баса. При това не е имало кой да ме научи и кой да ми е ментор. Бях първата от познатите ми, която прояде суши, сега половината ядат. Каквото го знам, съм го научила сама. Тук преди един месец имахме азиатска седмица. Познай кой беше първа кипра на суровата риба, нарязана на парчета, големи колкото свинско за готвене.

Губиш баса, с други думи.
Всеки, който казва, че знае всичко за нещо, е пълен глупак, впрочем. Не бил надувка после, лелеее..

Майка ми има един любим лаф, не съм сигурна от кого е, мисля, че от професор в университета: Няма нищо по-страшно от войнстващата простотия.
Тоест, това, че си клише с ограничени интереси и естествено огромно самочувствие, защото то върви в комплект, съвсем не значи, че ще избягаш насран. Напротив - повечето хора обичат да си доказват простотията. И това е най-страшното - отказът да научиш нещо ново, убеден, че знаеш всичко.

Когато някъв вчерашен пикльо ми твърди, че хората, в частност момичетата рядко имали какво да го научат, ясно ми е що за птица е.

Приключих по темата.

И кои са тези причини , интересно ми е :?: После като ме види ще го разпитваш сигурен съм , и другите ще разпитват ама той ще ви сурне по пързалката :smt077 Значи илия искам да им кажеш че съм 50кг което е истината и съм много уплашен ухапан бухъл :smt077 И също бивам респектиран от момичета понеже мноо ме е срам а в същото време имам и голямо самочувствие 8-)

Ориза се стяга и изсъхва ако не го ядеш веднага. Уасабито се слага вътре в соевия сос и се разбърва , не се яде отделно , то е като хряна :smt023 А джинджифила се яде не по време , а между хапките , служи да си оправиш вкуса между различните видове сушита. И сигурно и тва го знаеше , че е абсолютно забранено и е кръвна смъртна обида за японците да вземеш суши от чужда чиния , да сложиш от твоята в нечияи т.н. Това се прави по строго определен ред. Първо обръщаш клечките откъм дебелата страна , питаш човека дали може да пробваш от неговия деликатес , той обръща клечките , взима суши от неговата чиния и го слага в обща чиния , ти оттам с обърнатите клечки взимаш от общата чиния , слагаш в твоята , и почваш да ядеш нормално :smt023 Не стаа както вие момичетата обичате да човъркате по чинииките , така ако ми грабнеш от сушито най много да те сръгам някъде с клечките , или може да те хвана за ухото и да те издърпам , хвата ми е много здрав тъй като ям от много години :smt023 Мога да ти счупя пръста с клечки :smt023

Ориза го изронваш тъй че не губя нищо :smt023 И преплиташ клечките което е типично за СУШИ НУБ 8-)

Самочувствие покрито от огромни познания и умения , тва е потенциална заплаха за всеки който е срещу мен и огромна помощ за всеки който е до мен , всеки решава къде иска да бъде :smt023

Айде махай се от темата, уплашена настъпана невестулка :smt077

shades
12-17-2013, 09:55
На мен ми е по интересно щом не иска да контактува с момичета който се интересуват от изкуство и които искат да научават нови неща тогава какви са му критериите ?

кефят ме енергични момичета , не флегма , също така смелчаги които са готови да пробват нови неща , не ме кефят страхливки които си стоят в черупката по цял ден

общо взето това е :smt023

girlwithblueeyes
12-17-2013, 09:57
А какво пречи едно момиче да е енергично и да се интересува от театър и разните старамодни за тебе неща ?

Едното няма нищо общо с другото .

anonymous708973
12-17-2013, 09:59
Това, че пишещите в тази тема ходим на театър, не ни прави несклонн да опитваме други неща. (Хах, мацката преди мен ме изпревари.)

В интерес на истината, само това с подаването на суши не го знаех, но предвид някои от бизнес навиците на японците, ако мога така да се изразя, и някои от съвсем битовите им привички (като например, че никога не ходят боси вкъщи и не показват ходилата си, защото е признак на неуважение) не съм изненадана.
Първия път, когато ядох суши, сложих уасабито в соевия сос и разбърках, никой не ми беше показал, че е така. Едва по-късно, когато се прибрах и разрових из нета, установих, че съм го направила правилно. Джинджифил също имам вкъщи, разбира се, но случих на кофти бурканче, нищо че е добра марка... някакъв мек и лигав е, не е хрупкав.

За фукането как си можел да счупиш на някого нещо си... няма да го коментирам дори.

И за пореден път - престани с тоя общ знаменател. Някои момичета сме добре възпитани и не "човъркаме" в собствените си чинии, камо ли в чуждите, да не говорим за искането на позволение да опиташ нечия храна.

shades
12-17-2013, 10:04
пантерата е пример за това , тя е бавна и флегматична и не е я кефят опасни дейности , в същото време харесва театъра. мисля че в този параграф влизате и почти всички писали от тази тема. нека бъда поправен ако не съм прав :smt023

тя ми каза че не обича адреналина понеже се чувствала уплашена и треперела 8-) муаааааахаха еми кво повече да говорим :smt023 нека си стои схлупена и тва е :smt023 двата профила не съвпадат :smt023

girlwithblueeyes
12-17-2013, 10:07
Ти добре ли си ?

Много ограничено мислиш какво общо има театъра с това кой е бавен и незнм си още какво ?

Основното нещо с което се занимавам е худжествена гимнастика хайде ела ми кажи че съм бавна и флегматичан да ти се изсмея в лицето .

И въпреки това не ми пречи да уважавам и ценя чуждите таланти и да им се наслаждавам

Обичам да ходя и на мачове и на състезания но също така и на класически концерти . Не съм забелязала някой от ображението ми да ме има за флегма или изостанала .

shades
12-17-2013, 10:08
Това, че пишещите в тази тема ходим на театър, не ни прави несклонн да опитваме други неща. (Хах, мацката преди мен ме изпревари.)

В интерес на истината, само това с подаването на суши не го знаех, но предвид някои от бизнес навиците на японците, ако мога така да се изразя, и някои от съвсем битовите им привички (като например, че никога не ходят боси вкъщи и не показват ходилата си, защото е признак на неуважение) не съм изненадана.
Първия път, когато ядох суши, сложих уасабито в соевия сос и разбърках, никой не ми беше показал, че е така. Едва по-късно, когато се прибрах и разрових из нета, установих, че съм го направила правилно. Джинджифил също имам вкъщи, разбира се, но случих на кофти бурканче, нищо че е добра марка... някакъв мек и лигав е, не е хрупкав.

За фукането как си можел да счупиш на някого нещо си... няма да го коментирам дори.

И за пореден път - престани с тоя общ знаменател. Някои момичета сме добре възпитани и не "човъркаме" в собствените си чинии, камо ли в чуждите, да не говорим за искането на позволение да опиташ нечия храна.

да , ти просто забрави да споменеш за джинджифила , а той е от основните неща , но ти си изхвърли бурканчето 8-) повярвах ти точно тъй :smt023

японците имат странни традиции , но повечето от тях са много правилни и ги уважавам много но не си достойна да научиш за тях все още. прекалено са трудни да ги разбере простосмъртен 8-)

и не говорех за счупване ограниченке , говорех по принцип :smt023 че знам много неща и мога да се справя с куп ситуации

а да , и знам колко не човъркате , предния път когато момиче ми каза това , яде с нейната вилица от моита тортичка , облиза много бавно виличката , взе пак от тортичката ми (то не остана между другото ) и искаше аз да я изям от ръката и , еи такива раоти , дето уж не ядяла и т.н. 8-)

anonymous708973
12-17-2013, 10:11
пантерата е пример за това , тя е бавна и флегматична и не е я кефят опасни дейности , в същото време харесва театъра. мисля че в този параграф влизате и почти всички писали от тази тема. нека бъда поправен ако не съм прав :smt023

тя ми каза че не обича адреналина понеже се чувствала уплашена и треперела 8-) муаааааахаха еми кво повече да говорим :smt023 нека си стои схлупена и тва е :smt023 двата профила не съвпадат :smt023

" аз за разлика от теб имам морални принципи и мога да пазя тайни"
Muhljo si, toest.

Snimka na djindjifila iskash li?

shades
12-17-2013, 10:12
Ти добре ли си ?

Много ограничено мислиш какво общо има театъра с това кой е бавен и незнм си още какво ?

Основното нещо с което се занимавам е худжествена гимнастика хайде ела ми кажи че съм бавна и флегматичан да ти се изсмея в лицето .

И въпреки това не ми пречи да уважавам и ценя чуждите таланти и да им се наслаждавам

Обичам да ходя и на мачове и на състезания но също така и на класически концерти . Не съм забелязала някой от ображението ми да ме има за флегма или изостанала .

еми сори ма художествената гимнастичка е бавен спорт , може да има разпъване разтягане и подскоци ама не е интересно дори да го гледаш , не е зрелищно , а представи си колко е скучно да го практикуваш :smt023 на мачовете ходят предимни малумни фенове които са напити с бира и пак са флегма :smt023 пеят пиянски песни и повръщат , тва кое му е интересното ти си знаиш :smt023 на концертите всеки се напива да му е интересно , що ли тъй :?: що не ходят трезвени ами е пълно с бутилки по земята. отново затап :smt023

shades
12-17-2013, 10:13
" аз за разлика от теб имам морални принципи и мога да пазя тайни"
Muhljo si, toest.

Snimka na djindjifila iskash li?

не съм мухльо аз 8-)

муаааа ама чакай малко ти щом си отваряш малката изцапана устичка за мен и казваш неща които сме говорили , що пък аз да не кажа , откъв зор да имам лоялност към нелоялна суши клечка като теб 8-) сериозно ли :?:

да искам снимка на джинджфила ама си напиши името щото и аз имам гугъл :smt023

girlwithblueeyes
12-17-2013, 10:16
Не точно някой от съчетанията се правят и на по динамична музика . А това че на тебе не ти е интересно не значи че не е такова и за милиони хора по света . Затова не споря и на мене не са ми интересни разните ММА но уважавам хората в този спорт най-малкото . Освен това аз не говоря за футболни мачове а за всякакви и волейболни и хокейни . Освен това тука доста хора си ходят трезвени и не парвят диващини по стадионите . Никой и не хвърля бутилки всичко си е много добре .

LadyDi
12-17-2013, 10:21
Пантера, пиши на кирилица

И не мога да разбера кво му се обяснявате. И то в продължение на страници.
Освен да стигнете нивото му, друго няма да постигнете.

shades
12-17-2013, 10:22
е чакай аз да не съм мма-ец , и мен не ме кефи много мма знам само 10ма в момента които се бият ама не ги следя :smt023

значи да знам колко всички си ходят трезвени и изпитват тръпка :smt023 аз съм такъв но не познавам друг освен мен и още 2ма приятели :smt023 даже и те викат че съм се гмуркал много опасно и ги е страх. вие обичате да се напиете щото ви чупи задръжките и става лесно , всеки обича лесното :smt023 аз не

shades
12-17-2013, 10:24
Пантера, пиши на кирилица

И не мога да разбера кво му се обяснявате. И то в продължение на страници.
Освен да стигнете нивото му, друго няма да постигнете.


понеже ги затапвам с факти , аз не си играя с празки приказки леиди ди :smt023

включи се и ти , ако естествено имаш способността да удържиш на напъните ми :smt077

LadyDi
12-17-2013, 10:27
понеже ги затапвам с факти , аз не си играя с празки приказки леиди ди :smt023

включи се и ти , ако естествено имаш способността да удържиш на напъните ми :smt077

нямам нервите да се мъча да разбера какво се опитваш да кажеш
ужасно неграмотен си, мисълта ти тече бързо, но трудно и отдавна спрях да ти чета по-дългите постове, щото се изнервям

girlwithblueeyes
12-17-2013, 10:28
Много интересно кой затапваш ?


Аз не пия 90 % от познатите ми също не пият да се наливат

Така че и тука не ме затапи

shades
12-17-2013, 10:45
нямам нервите да се мъча да разбера какво се опитваш да кажеш
ужасно неграмотен си, мисълта ти тече бързо, но трудно и отдавна спрях да ти чета по-дългите постове, щото се изнервям

аз колко съм неграмотен тва не е твоя раота нали така :smt023 другите ми четат постовете понеже вникват , а ти не :smt023 като ще се настъпваме , едно ниво под мен си , даже по скоро три четири пет етажа надолу мисля , възрастта ти не те прави помъдряла :smt023 това че мъжа ти е наел някоя фирма да ти оправи апартамента те вдигна самочувствието ли :?: муаа невероятно :smt023

shades
12-17-2013, 10:46
Много интересно кой затапваш ?


Аз не пия 90 % от познатите ми също не пият да се наливат

Така че и тука не ме затапи

айде бе , не може да бъде :smt023 вие германките и германците (твои приятели) не бяхте ли прочути с любовта към бирата 8-)

LadyDi
12-17-2013, 10:49
аз колко съм неграмотен тва не е твоя раота нали така :smt023 другите ми четат постовете понеже вникват , а ти не :smt023 като ще се настъпваме , едно ниво под мен си , даже по скоро три четири пет етажа надолу мисля , възрастта ти не те прави помъдряла :smt023 това че мъжа ти е наел някоя фирма да ти оправи апартамента те вдигна самочувствието ли :?: муаа невероятно :smt023

добре

pandabear
12-17-2013, 11:05
shades, я сподели какво е най-голямото ти постижение в живота до сега?

Deadlock
12-17-2013, 11:28
Тц тц на моя пост няма отговор, а за сметка на това пак мерене на пишки със shades. ;D

Hayashi
12-17-2013, 12:21
Идвам само да кажа, че сушито се яде с ръце. И японците го ядат с ръце. Тези, които го ядат с клечки са wanna be Japanese. Щото и ние не ядем баница с вилица.

anonymous708973
12-17-2013, 12:24
Идвам само да кажа, че сушито се яде с ръце. И японците го ядат с ръце. Тези, които го ядат с клечки са wanna be Japanese. Щото и ние не ядем баница с вилица.

С удоволствие бих, ама насред ресторанта ли?

Deadlock, въпросът ти "Какъв празник е, ако се случва всяка седмица" ли е? Защото ако е това, не виждам как да отговоря. Ако е нещо друго, питай пак, изпуснала съм.

Идеята ми обаче е, че бих се зарадвала на инициатива за всичко непознато (в допустими граници) и ако се окаже, че човек в обкръжението ми, бил той момче, към което имам мераци, или приятелка има подобни интереси към новото и различното, както и умение да оцени такива "ретро" интереси, доста голяма червена точка печели.

tori
12-17-2013, 12:55
Ти сушито го ядеш с вилица , тва е кощунство , на бас че не знаеш и другите специфики покрай него :smt023 Има много тънкости които не ги знаеш понеже не се интересуваш , искаш само да си модерна. Аз знам всичко относно тая храна как се сервира как се яде кое за какво е и т.н. Ти го ядеш с вилица и се изронва ориза сто про , тва бих платил да го видя ще се напикая от смях 8-)
Някой ден трябва да ме заведеш на суши, за да ме научиш на всичко.
Жалко е как мога да прелетя от тук до Япония за няколко часа при желание, а тук, в България, ще ми покажат как да ям суши по-добре, отколкото там.

*намесвам се точно за тая част, щото обожавам Япония и суши, нищо лично*

julian8787
12-17-2013, 13:54
Извън сферата на професионалните контакти, на училищната среда, на роднинските взаимоотношения... човек е свободен да избира, така да се каже, да запълва свободното си време, за да осъществява пълноценни връзки с многоликостта на живота. Честно казано, ако мислим театъра и операта за нещо, на което е минало времето, трябва да кажем същото и за вечните поети, литераторите, художниците, духовните учители, борците за свобода...
Откриването на красивото, с което животът става приятен, носещ самочувствие и удоволетворение, е дълбоко личен мотив. В зависимост от смисъла, който всеки от нас влага в живота, се осъществява свободното време. Операта за едни може да бъде досадна и отегчителна, за други — блаженство за духа и панацея за всяка трагедия, l'impero dell'armonia (империя на хармонията).
Един разумен, с освободено мислене човек, струва ми се, не би се лишил от възможността да запознае половинката си със света на операта и сценичното изкуство.

Oldschool
12-17-2013, 15:37
Макар да сме от доста години заедно, с жената пак обичаме да излезем някъде на ресторант (ха, дори и на суши, ебаси скандала), да отидем на кино и после в някой бар...

Tsukuda_Hiroshi
12-17-2013, 15:52
Ходил съм и на опера, и на театър, и на балет. Харесва ми да ходя, но ми се случва рядко (за съжаление), а когато ходя, гледам да съм предимно сам. Не искам постоянни коментари от сорта на "К'во пее тая" или "Какво става ся" или "Тъпо ми е, ае да си ходим"...!

С гаджета - само на кафе - за магазини и МОЛ-ове пара нямам, а на чалги и дискотеки няма да стъпя, защото това не е моя стил.

Sirona
12-17-2013, 15:58
^Ъм не, че нещо, но да си се замислял, че такива коментари получаваш/би получавал заради типа момиче с което си се хванал? Иначе по темата - ходила съм и на театър, и на опера, и на оперета...дори на театър си ходя доста често, но някак си не се виждам със сегашния ми приятел там поради простата причина, че тези неща на него рядко му харесват

Tsukuda_Hiroshi
12-17-2013, 18:03
^ Значи типът момичета, с които съм ходил, са като типът на момчето, с което ходиш ;) И да, замислял съм се - до същия извод съм стигал.

NeutralMilkHotel
12-17-2013, 18:11
Уау, тая тема ме разби...

Аз на театър, опера и балет ходя от дете...Нищо старомодно не виждам... Нито романтично, честно казано.

Това са стандартни занимания за хора с IQ над 70, които имат малко култура...

Аз не се виждам в переспектива с човек, който не ходи на опера и театър (хайде, на балета и аз не съм най-голямата фенка) и не намира подобни евенти за напълно приемливи...

Sirona
12-17-2013, 18:13
^Друг е въпросът, че ако отида с него няма да има въпроси от сорта "К'во пее тая" или "Какво става ся" или "Тъпо ми е, ае да си ходим"...на изложби и музеи сме ходили двамата, съответно и на двамата ни е харесало, но театъра например е нещо, което на него не му харесва, но ако го помоля би ме придружил и то без да мърмори

Баща Ти
12-17-2013, 18:20
Дори много да го мрази, никоя жена няма да откаже да отиде на театър, ако преди да я поканиш си я изчукал хубаво.

Deadlock
12-17-2013, 18:28
Deadlock, въпросът ти "Какъв празник е, ако се случва всяка седмица" ли е? Защото ако е това, не виждам как да отговоря. Ако е нещо друго, питай пак, изпуснала съм.


Хаха, айде айде.
Явнo shades хубави въпроси ти задава :P

anonymous708973
12-17-2013, 18:57
?

102
12-17-2013, 21:19
земете си стаа

shades
12-17-2013, 21:33
Някой ден трябва да ме заведеш на суши, за да ме научиш на всичко.
Жалко е как мога да прелетя от тук до Япония за няколко часа при желание, а тук, в България, ще ми покажат как да ям суши по-добре, отколкото там.

*намесвам се точно за тая част, щото обожавам Япония и суши, нищо лично*

никъв проблем , само че не ме кефи да го приготвям , ще те закарам направо на суши ресторант :smt023


shades, я сподели какво е най-голямото ти постижение в живота до сега?

това да науча за този форум , да се регистрирам и да стана идол на всички потребители :smt023 8-) малки големи сега като научат за хобитата ми и колко съм готин ще се редят на опашки 8-)

баи да уей , пантеро ти показа за пореден път колко си уплашена норка и как съм ти стипал на опашката с ботуша си 8-) май не намери бурканчето в боклука и реши че ако се изнижеш тихичко ще забраим 8-) тц не става то тъй :smt023 аз помня всичко

pandabear
12-17-2013, 21:39
това да науча за този форум , да се регистрирам и да стана идол на всички потребители :smt023 8-) малки големи сега като научат за хобитата ми и колко съм готин ще се редят на опашки 8-)



винаги съм завиждала на простоватите хора =/ толкова ви е лесен животът, единственото нещо, за което трябва да се тревожите е да не би да поумнеете случайно.

shades
12-17-2013, 21:57
аз затова дойдох тук , да се опитам да поумнея , чета всичките твои постове с интерес и научих много от тях :smt023

вече качих +5 АЙ КЮ :smt023

pandabear
12-17-2013, 22:08
чудесно. утре го направи пак, за да достигнеш 80 поне.

shades
12-17-2013, 22:12
фана ме грипа и съм много болен и заради температурата няма да те нападам , просто изкара голям късмет пандабер :smt023

сега ти прегледох постовете и не виждам в кой точно пост се крие невероятния ти интелект , за да обиждаш някой на тъп би трябвало да си безупречен и много над него , аз така го разбирам :smt023 всички оттука губим време ама аз поне гледам да пусна нещо по смислено от "йес бе " :smt023

shades
12-17-2013, 22:15
ето малко цитати да видят всички колко аз съм тъп :smt023 :smt023

йееее, нига.
3-4 панди, ДА ДА ДА
без водЪ няма живот.
^ aww ;3
quiero queЕеЕеЕеЕеЕеЕеЕеЕеЕеЕеЕ
о~б~и~ч~а~м.

не ми се чете повече понеже не искам да получа и гастрит 8-)

pandabear
12-17-2013, 22:18
пфу. гаден грип.
аааа, не. аз не обиждам. 'щото съм панда.
ти сам си направи извода, че си тъп. аз тази думичка не съм я споменавала дори ^^

shades
12-17-2013, 22:26
ми много е гаден , бих искал да ти го предам с удоволствие щото заслужаваш страдание :smt023

що ме цитира мен като не визираш мен бе , изгърбено мече :?:

pandabear
12-17-2013, 22:34
страдание е да виждам ника ти, всеки път, когато отворя някоя тема. напомня ми на онази "книга" "50 нюанса от цвета на акото ти". така де, отклоних се малко, сори.

точно теб визирах, но не написах, че си тъп, а простоват. :3

102
12-17-2013, 22:36
Но ти си тъп и не схващаш разликите, ахаххахахаха.

shades
12-17-2013, 22:37
мухаха тва беше добро :smt023 а я кажи честно , понякога страданието не ти ли доставя удоволствие :?: при мен понякога е така , после съм изкефен че аз съм издържал и не съм се отказал , докато всеки друг е сломил :smt023 примерно утре отивам да тренирам с 38 температура и кашлящ , също с мини фрактура на 8мия прешлен :smt023 то не точно фрактура ами както и да е не ми се обяснява сега мързи ме :smt023

не съм я чел тая книга ,я сподели за какво иде реч , обичаш да четеш книги за оцветяването при изпражненията ли 8-)

shades
12-17-2013, 22:38
Но ти си тъп и не схващаш разликите, ахаххахахаха.

окалян възел недей се напъва става ли :smt023 не си ти човека който ще ме сложи на място тъй че недей се захваща , няма да излезе нищо добро за теб , иди да те надупят за 103ти път и не се занимавай с мен , ол райт :?: :smt023

102
12-17-2013, 22:46
Грешно си ме разбрал, само те уведомявам, че си тъпичък.. Не желая да имам никакви контакти с теб, още повече да те слагам на мястото ти. Ти си си екстра и на сегашното си.. главен шут на форума. :)

shades
12-17-2013, 23:28
Това е напълно разбираемо да не искаш да имаш контакти с мен , понеже ако се стигне до там , то ще е ФУЛЛ КОНТАКТ схватка , тъй както съм свикнал и ОБОЖАВАМ :smt077

Иначе хареса ми определението , мисля да го използвам , главен шут на форума , тва е комплимент , знам че крака ми е много мощен и шутя здраво , как не съм се сетил да го използвам тва :smt023 или може да е примерно шут мастар , тва като те изшутя в топките например и ще ги разделя , едната ще отиде на село при баба ти , другата ще цопне в черно море :smt077

shades
12-17-2013, 23:30
послепис - ако темата пак се окаля и заключи , искам да нападнете 102 пъти окаляния баджър 8-) тъй като той е този който идва и спами , аз пиша по темата :smt023

аи лека на всички :smt023

leadyflame
12-18-2013, 00:25
^Вече ми става жално за теб.

vampire_girl_
12-18-2013, 00:27
кефят ме енергични момичета , не флегма , също така смелчаги които са готови да пробват нови неща , не ме кефят страхливки които си стоят в черупката по цял ден

общо взето това е :smt023
Ако съм те разбрала правилно - под флегми имаш предвид момичетата,които биха отишли на театър или биха прекарвали времето си в по-пасивни занимания. Защо трябва да са страхливки?Защо това трябва да значи,че си стоят в черупката? Пък и крайна сметка,всеки има някаква черупка. От моя гледна точка мога да кажа,че това да обичаш силните усещания,по никакъв начин не пречи от време на време да пробваш по нещо ново,макар и "по-скучно" .

anonymous708973
12-18-2013, 00:40
И аз не виждам как двете си противоречат и защо аджеба един човек да не си пада и по двете, ама в тоя форум винаги се предпочита черно-бялата версия на живота.

xXxPETYAxXx
12-18-2013, 05:44
Ако съм те разбрала правилно - под флегми имаш предвид момичетата,които биха отишли на театър или биха прекарвали времето си в по-пасивни занимания. Защо трябва да са страхливки?Защо това трябва да значи,че си стоят в черупката? Пък и крайна сметка,всеки има някаква черупка. От моя гледна точка мога да кажа,че това да обичаш силните усещания,по никакъв начин не пречи от време на време да пробваш по нещо ново,макар и "по-скучно" .

Така, така, евала, че не започна да му се оправдаваш и да му мечеш, като повечето. Не ми е ясно, защо се обясняват на човек, чието мнение уж не зачитат.
Човека си има друга нагласа за живота, харесва момичета, които не могат да стоят на едно място и да гледат нещо 2 часа, но могат да прекарат 5 часа в дискотека. А то е пълно с такива момичета, които въобще не биха се запътили към театъра или друго.
Има и такива, които си падат и по-двете може би, но това, че той не е срещал досега такава е нормално да му наклони везната в тая посока.
И при мен, повечето хора, които познавам и оценяват изкуството водят по-пасивен начин на живот, а тези, които водят по-активен не посещават театри и прочие. Може и да има "хибриди", може и представите ви за активен и пасивен живот да са по-различни, все тая. Ама като му се обяснявате наистина излиза, че ви е настъпил опашките.

Oldschool
12-18-2013, 06:14
Аз наистина не мога да разбера защо всички решават, че трябва да се обясняват на един палячо, който играе роля в един форум. Всичките му мнения са гротескни и очевидно тролски, а предизвикват вълни от обяснения на хора, които искат да изпъкнат като по-извисени. Ходете си на театър, опера, балет и всякакви други пърформанси щом ви харесва, това означава и също така, че ще намерите някой, който да споделя тези ви интереси и увлечения. Други пък искат да обикалят кръчмите, дискотеки и барове, което също не бих казал, че е нещо лошо, просто е въпрос на предпочитания.

shades
12-18-2013, 09:18
Аз наистина не мога да разбера защо всички решават, че трябва да се обясняват на един палячо, който играе роля в един форум. Всичките му мнения са гротескни и очевидно тролски, а предизвикват вълни от обяснения на хора, които искат да изпъкнат като по-извисени. Ходете си на театър, опера, балет и всякакви други пърформанси щом ви харесва, това означава и също така, че ще намерите някой, който да споделя тези ви интереси и увлечения. Други пък искат да обикалят кръчмите, дискотеки и барове, което също не бих казал, че е нещо лошо, просто е въпрос на предпочитания.

ей пернат ударен гълъб , що си отваряш устата отново :?: дадох ти шанс да млъкнеш и да осмислиш обаче сега мисля да те подхвана :smt023

що се натягаш :?: тъпо ти е че към постовете ми има интерес ли :? към твоите наи големия интерес който получаваш знаеш ли от кой е ? ? от никой :smt077 това е защото никой не знае че съществуваш , рунтав наакан калпак :smt023

олд скуул ко значи туи , тва значи че си от старата школа ли , демек школата на брус лии ?? да не си джиит куне до мастар , ще ме биеш ли :smt077 я кажи футболно фенче ли си , пииваш ли биричка по мачлетата :smt077 ще взема една от онея кегли с бира металните , ще свържа градинския жълт маркуч към нея , ще ти забия един юмрук в тъпата зурла и като се наведеш ще ти вкарам маркуча в гъза , преди тва ще ползвам ръкавици много ясно щото пръскаш , то напрао ще ползвам обезопасителен костюм

не искам да смарди после ще си кажат че съм стъпал на лайно пък аз трябва да им обяснявам че ти си лайното абе дълга и широка става :smt023 ще пусна крана и ще ти напълня аналния пръстен с бира която ще потече и от путката ти :smt077 я кажи като са напииш почваш ли да пееш футболни песни ???: нали знаеш гъза ти е лигавица и бирата ще попие бързо в кръвта ти , и ще почнеш да танцуваш и да пееш футболни песни с бира течаща от гъза ти , настъпана на земята сколопендро :smt077

я кажи ще хоиш ли с приятелката ти в испания ?? абе добре всичко точно ма :-s откъде имаш пари за испания ве лек ??? тва да не ти дадоха безплатен купон , абе такова екскурзия от солвеи соди там дето мъкнеш цимента ??? ами че те добре са те уредили , къде те пратиха , в някое село пълно с испански мангали :? тц недей тъй , заведи момичето на по хубаво място :smt023 аз ли да те уча бастун :smt023 не е важно къде я заведеш важното е да е истинско , тъй като се опитваш да и се изфукаш ще си каже глеи го тоя къв е мухльо заведе ме в испания да се изфука няма пари да плати сметката :smt023 как ще оставаш момиче да плаща сметка ти путкяска ли си ??

я кажи как се запозна с приятелката ти??? изпя ли и няколко песни на куинс парк ренджарс докато повръщаше облян в бира и парчета мазна наденичка и каша от броколи и пача :smt077

добре глей ся наиш ли ко ти предлагам , предлагам ти да спреш да влизаш защото отсега нататък за теб ще стане лошо , сега ти си ми на прицел а когато хвана някого на прицел знаеш ли кво прая с него ???: питай останалите кво се случи с тях :smt023 оня меджика трабанта и остналите ошмулки сега като видяха как изглеждам и се уплашиха , особено оня с трабанта дето като го видя в бургас ще го поздравя , и след това ще го пратя при мойта зъболекарка , много е добра между другото и е мноо готяна , финна мадама мм супер е . и взема малко пари , за кучешки и резци и няколко кътника ще му вземе малко пари . както и да е , ти няма да имаш нужда от поправка на зъбите , по скоро от поправка на очната ретина , тва е защото щи свърша на очните ябълки , гуадуа гомерата , чу ли гомнорник :smt077
гонореооооооооооооо ща счупя еи калпав сиренясал бахур , с косъм отдолу :smt077 Муахахах

Deadlock
12-18-2013, 09:22
:D

shades
12-18-2013, 09:24
значи това не ми хареса , ще се постарая повече после ама болен съм от грип и ми е гадно тресе ма тука :-s

давай гриин стриит хуулиганс скочи ми да се изкефят хората как ще те сломя :smt023

shades
12-18-2013, 09:29
Ако съм те разбрала правилно - под флегми имаш предвид момичетата,които биха отишли на театър или биха прекарвали времето си в по-пасивни занимания. Защо трябва да са страхливки?Защо това трябва да значи,че си стоят в черупката? Пък и крайна сметка,всеки има някаква черупка. От моя гледна точка мога да кажа,че това да обичаш силните усещания,по никакъв начин не пречи от време на време да пробваш по нещо ново,макар и "по-скучно" .

да бих пробвал всичко ново , ще отида на театър ако решат да ме заведат , ама няма да се изкефя честно , това преживяване ще ми е като да включа пералнята или да измия чиниите :smt023 искате обективно мнение , ето го :smt023

Auriss
12-18-2013, 09:32
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

shades
12-18-2013, 09:44
Така, така, евала, че не започна да му се оправдаваш и да му мечеш, като повечето. Не ми е ясно, защо се обясняват на човек, чието мнение уж не зачитат.
Човека си има друга нагласа за живота, харесва момичета, които не могат да стоят на едно място и да гледат нещо 2 часа, но могат да прекарат 5 часа в дискотека. А то е пълно с такива момичета, които въобще не биха се запътили към театъра или друго.
Има и такива, които си падат и по-двете може би, но това, че той не е срещал досега такава е нормално да му наклони везната в тая посока.
И при мен, повечето хора, които познавам и оценяват изкуството водят по-пасивен начин на живот, а тези, които водят по-активен не посещават театри и прочие. Може и да има "хибриди", може и представите ви за активен и пасивен живот да са по-различни, все тая. Ама като му се обяснявате наистина излиза, че ви е настъпил опашките.

ще ти кажа да ти стане ясно и на теб :smt023 обясняват ми с защото виждат смисъл и ценни неща между редовете ми , четат всичко внимателно , не си мисли че аз не забелязвам това , всичко се анализира от мен :smt023

и кой е казал че обичам дискотеки :?: къде съм го написал тва че вися 5 часа в клуб :?: ако трябва да съм честен не ме кефят и клубовете , вътре е пълно с пиянки и селски шматки , в 99% от случаите когато отида в клуб с момиче някой ще ме погледне на криво и трябва да го бия после , някой път фърчат бутилки и т.н. тъпо е не ми се занимава :smt023 също няма и къде да излезнеш входа е един и полицията може да ме сгащи лесно , тъпо е като цяло :smt023 може и да има хибриди просто аз не ги виждам , аз виждам праволинейни хора тук , поправете ме ако греша :smt023

LadyDi
12-18-2013, 11:44
shades, бан за обиди

Chacho
12-26-2013, 09:59
Може ли да ми обобщите консенсуса за дрескода в 5 кратки приказки?

Предпочитам културни събития, които ми ангажират мисленето. Другото ми е много мимолетно, а напоследък съм алергичен към осезаемо преходното.

Oldschool
12-27-2013, 08:07
Ох, чак сега видях, че онзи примитивния ми се е канил, че ще ми стъжни живота във форума :(

ROFLWTF
12-27-2013, 13:30
Породен от един филм днес, се замислих за тези старомодна романтика. Та ми е интересно как мислите.

Дамите, как бихте реагирали ако приятеля ви, ви заведе на опера/театър? Ще ви е приятно ли гаджето ви да ви заведе на някоя постановка в театъра/операта или не би ви харесало? Ходили ли сте на театър/опера с гаджето ви? Ако не, бихте искали да отидете?

Братя, а вие бихте ли завели гаджето на опера/театър? Или го приемате за твърде тъпо занимание и най-много да я заведете на кино? Водили ли сте гадже на театър?


Аз лично никога не съм водил гадже на театър, въпреки че имам желание. Да, може би е тъпо и старомодно, но пък си мисля, че да заведеш приятелката си на опера, ще е едно много романтично преживяване което ще й хареса. Имах желание да водя бившата си, но...се разделихме преди това, а и тя май нямаше да го оцени...
Та интересно ми е, какво мислите.

Оо, аз понеже съм старомодна и странна личност, предпочитам това, отколкото висене в някое кафе... Театърът не ми допада много, но операта... обожавам я. :) И бих се радвала, ако гаджето ми обича класика и заедно да ходим на опера от време на време, мм, безценно. :) Ама в днешно време такива хора се срещат изключително рядко.

psychopath
12-27-2013, 13:43
Театъра ли ти е представата за тъпо и старомодно? Евала. : )

JoLLiE92
12-28-2013, 11:15
Не съм ви чела 8те страници караници :cool:
по темата - би ми било адски приятно, въпреки че мисля, че не познавам момче, което ще се сети за това. Твърде жалко. След като едно момиче публикува наскоро картинка, на която момиче на официална вечеря отива с лаптопа и цъка някаква игра - нямам представа как се казва, и на картинката пишеше This is how I met your mother и явно това е идеалът за жена днес - аз осъзнах, че ще си умра сама. :cool:
Може би се влияя от днес гледания Фантомът от операта и съм още романтично настроена. :)
От малка обичам богато украсените театри. Обичам и културните мъже. Жалкото е, че повечето мъже днес са романтични само защото им се налага и осъзнават, че няма друг шанс някоя да им пусне. Останалите пък, които наистина харесват подобни културни забавления, няма да споделят за това, защото ги е страх момичето да не им се присмее и да не ги заведе на концерт на Ивана. Твърде тъжно, наистина.

IlovEmyPuffYToY
06-07-2014, 20:23
Как приемате малко старомодните срещи

instant wet panties. Особено ако е джентълмен=*swooning*. За съжаление вече такъв филм нема.

lisi4ety
06-08-2014, 22:13
Породен от един филм днес, се замислих за тези старомодна романтика. Та ми е интересно как мислите.

Дамите, как бихте реагирали ако приятеля ви, ви заведе на опера/театър? Ще ви е приятно ли гаджето ви да ви заведе на някоя постановка в театъра/операта или не би ви харесало? Ходили ли сте на театър/опера с гаджето ви? Ако не, бихте искали да отидете?

Братя, а вие бихте ли завели гаджето на опера/театър? Или го приемате за твърде тъпо занимание и най-много да я заведете на кино? Водили ли сте гадже на театър?


Аз лично никога не съм водил гадже на театър, въпреки че имам желание. Да, може би е тъпо и старомодно, но пък си мисля, че да заведеш приятелката си на опера, ще е едно много романтично преживяване което ще й хареса. Имах желание да водя бившата си, но...се разделихме преди това, а и тя май нямаше да го оцени...
Та интересно ми е, какво мислите.

изобщо не мисля, че е старомодно, просто малоумните девойки и младежи днес са решили, че е прекалено тъпо и пенсионерско. Аз обожавам, не са ме водили, но много бих се зарадвала ;3

bebeemalko
06-10-2014, 07:26
Много бих се радвала да ме заведат на театър, но за съжаление момчетата, с които излизам не са такива да се сетят сами, а дори и да го спомена няма да се навият. При мен е правилото, че противоположностите се привличат, но това значи сама да ходя на театър :D какво да се прави :D

JoLLiE92
06-10-2014, 08:53
Ходих на концерт на орган миналата седмица, едно момче ме пита след това какво станало с ордена, второ ме пита как така орган ?! в болница ли щяла съм да ходя, трето ме пита какъв филм сме гледали там ............... :lol: После защо съм необвързана?! :D