PDA

View Full Version : "Аутсайдерите са жертви на себе си и бществото, в което живеят."



Lilawo_Dupe
12-16-2013, 11:58
"Аутсайдерите са жертви на себе си и обществото, в което живеят." Как бихте го интерпретирали? Симпатизирате ли на аутсайдерите или обратно? Имате ли такива хора в обкръжението си и какво ви е отношението към тях?

DeniseWallace
12-16-2013, 12:18
Аутсайдерите са прекалено умни и уравновесени личности които не се вписват в съвременното общество на разгонени пишлемета.

Lilawo_Dupe
12-16-2013, 12:22
Аутсайдерите са прекалено умни и уравновесени личности които не се вписват в съвременното общество на разгонени пишлемета.

+ 1

tori
12-16-2013, 12:46
Самия етикет аутайдер ми е гаден. Не разбирам защо да са жертва. Мен никой не ме е карал да не говоря с класа си, пр„авя го по собствено желание. Освен това тишината е хубава.

Hayashi
12-16-2013, 12:52
Под аутсайдер асоциален човек ли се има предвид?

girlwithblueeyes
12-16-2013, 13:06
Въобще не бих нарекла по различните хора аутсайдери по скоро ги намирам за интересни .

За такива приемем сивите и скучни хора без място в обществото .

anonymous895156
12-16-2013, 13:11
Аутсайдерите са прекалено умни и уравновесени личности които не се вписват в съвременното общество на разгонени пишлемета.

:lol:


съвременното общество

:lol:

Бих писал за това, че аутсайдерите сами са си виновни, че хората не ги приемат. Всички такива, които съм срещал, са крайно затворени в себе си и не позволяват да завържеш контакт с тях. В отговор на това, което денисУолъс написа, ще кажа, че най-интелигентните, уравновесени и приятни хора, които познавам, са винаги център на вниманието.

Ospi
12-16-2013, 17:30
Аутсайдър означава човек, който не комуникира и избягва да се занимава с обществото. Това не означава, че е пич, интересен, смотан или идиот. Аутсайдъра има закърнели социални умения, не знае как да разговаря нормално именно поради липсата на социални контакти. А защо хората ги смятат за еди си кви не ми е ясно.

Котка.
12-16-2013, 17:36
Аутсайдър означава човек, който не комуникира и избягва да се занимава с обществото. Това не означава, че е пич, интересен, смотан или идиот. Аутсайдъра има закърнели социални умения, не знае как да разговаря нормално именно поради липсата на социални контакти. А защо хората ги смятат за еди си кви не ми е ясно.

Това