PDA

View Full Version : Да продължавам ли да се опитвам или да се откажа?



purix
12-16-2013, 16:57
Здравейте, искам да ви попитам относно един много важен въпрос за мен. От близо 2 години харесвам едно момиче, тя е забавна, красива, умна и за каквото още можете да се сетите. Преди около три месеца събрах смелостта да и предложа да станем гаджета, но ме отряза. Тогава мисля, че уцелих най- неправилния момент, защото предния ден тя ми разказваше за някакво момче, с което се чувствала щастлива. Може би несъзнателно или от страх от това, че може нещата никога да не се получат действах инстинктивно и я поканих навън още на следващия ден. Попитах я, а тя ми каза, че ме харесва само като приятел. След време не спирах да и показвам, че тя е важна за мен. Винаги когато е имала нужда от мен съм бил насреща, до вчера... Вчера вечерта бяхме на събиране целия клас и не знам защо, но в 00:30 и изпратих смс с текст: "Обичам те...", а отговора видях чак на сутринта: "????????". След няколко дни тя има рожден ден. Искам да бъда част от живота и, да бъдем заедно, но не знам какво да правя.. Може ли да ми дадете някакви съвети? Ще съм ви много благодарен!

xXxPETYAxXx
12-16-2013, 17:11
А какво стана с момчето, което я правело щастлива?

Вероятно те харесва само като приятел.

purix
12-16-2013, 17:22
Не знам, но мисля, че не ходят. Най- болезнено за мен беше, когато си говорихме с нея и тя започна да ми обяснява за него... ;х

HollyGolightly
12-16-2013, 17:43
Еми, ти си част от живота и, доколкото виждам, просто не си в ролята която ти се иска. По-скоро си и най-добро другарче, което е там до нея, когато тя има нужда. Ако има чувства към теб, щеше да направи нещо, или поне да не реагира толкова глупаво, когато си и писал, че я обичаш.

Teenage Madness
12-16-2013, 17:56
Според мен трябва да се откажеш.Тя ти е казала,че те приема само като приятел,а ти ѝ пишеш смс-и като "Обичам те..." в 00:30?!Осъзнай се малко...Държиш се като "мекотело" и това е меко казано.Единствения съвет,който мога да ти дам е да се отдръпнеш.Не казвам да спреш да общуваш с нея и да я игнорираш,а просто спри да ходиш по нея като кученце.

Violenza
12-16-2013, 18:53
Колкото и да искаш да си част от живота й като нещо повече от приятел, ако тя не иска, е кауза пердута. Два пъти те е отрязала, колко още пъти ще опитваш? Прекалиш ли, ще я загубиш и като приятел.

desi89005
12-16-2013, 19:17
И според мен трябва да се откажеш, за да не я загубиш напълно. Щом не се е отдръпнала напълно, значи иска да те запази като приятел. Не изпускай и това. Помагай и когато има нужда и бъди до нея, но до там. Предполагам, че всеки знае как се чувстваш, но не винаги получаваме това което искаме. :)

karamaha
12-17-2013, 04:43
Я не падай на нивото на домашен любимец, а бягай докато е време. Тя те отрязала, а ти още тичкаш след нея, изплезил език.

purix
12-17-2013, 05:51
Благодаря ви, ще си останем само приятели с нея! :)

iliankata_113
12-17-2013, 17:58
А бе и аз харесвам едно момиче близо от 1 година мои приятели казват че ме харесва но не знам какво да правя...Тя знае че я харесвам но като мине име види почва да се осмихва помощ какво да правя аааа .............

NeutralMilkHotel
12-17-2013, 18:00
Супер неадекватно държание...

Баща Ти
12-17-2013, 18:31
Нямаш топки явно, спри да лъскаш бастуна на нейни снимки и за следващата да знаеш - не я чакай две години, а директно вади паламарката да я лъска тя.

baby_baby
12-17-2013, 18:57
Ясно ти е казала че не иска да ходите