PDA

View Full Version : Подарък за момиче



nad_d
12-16-2013, 18:05
Здравейте, за Коледа искам да купя някакъв подарък за моя приятелка, с която се познаваме от скоро. Въпреки, че приятелството ни е скорошно, ние общуваме много и се разбираме също. За Коледа искам да и купя подарък изненада. Някой може ли да ми предложи нещо оригинално. Честно, нямам си на идея какво да и купя. Досега съм мислила доста по тази тема и винаги когато се сетя за нещо мисля, че няма да го хареса.

the sniper guy
12-16-2013, 18:36
Ми ти я познаваш по добре от нас ние от де да знаем какво харесва тя?! По добре сама реши никой не е казал че колкедния подарък трябва да е перфектен. Избери и нещо, което ще го ползва всеки ден.

iliankata_113
12-17-2013, 17:29
Да бе добра идея! Аз пак харесвам едно момиче и тя май ме харесва но ме е срам да иго кажа някак ви идеи....... :) :(

aintnosunshine_
12-18-2013, 15:31
Замисли се дали не ти е правила някакви намеци или примерно да ти е споделяла, че си е харесала нещо.. Ако има такова - това е най-добрата идея, а и не рискуваш да й подариш нещо което ще и е излишно. Пък и за момиче изборът е толкова голям.. аз бих се зарадвала на часовник (макар че не е на хубаво да се подарява ) :)

betudontbet
12-19-2013, 04:13
Здравейте, за Коледа искам да купя някакъв подарък за моя приятелка, с която се познаваме от скоро. Въпреки, че приятелството ни е скорошно, ние общуваме много и се разбираме също. За Коледа искам да и купя подарък изненада. Някой може ли да ми предложи нещо оригинално. Честно, нямам си на идея какво да и купя. Досега съм мислила доста по тази тема и винаги когато се сетя за нещо мисля, че няма да го хареса.

http://i42.tinypic.com/260ehdd.jpg

Ей такъв подарък бих напраил, ко имах приятелка ся, мн ми харесват с тея очила изключително красиви

xXxPETYAxXx
12-19-2013, 07:26
http://i42.tinypic.com/260ehdd.jpg

Ей такъв подарък бих напраил, ко имах приятелка ся, мн ми харесват с тея очила изключително красиви

На теб ти харесват момичета с такива очила, ама на хипотетичната "нея" може да не ѝ допадат... Подаръци не се подаряват за да ти харесват на теб.

Авторке - нещо малко, щом се познавате от скоро може и просто някакъв тип коледна украса(хубава топка, свещ и т.н.) Ако знаеш, че харесва парфюми, които са на достъпни цени също не е лоша идея. Иначе може някаква козметкика, която знаеш, че ползва. Часовник както казаха по-горе. Картина, портмоне и т.н.

SonataArctica
12-19-2013, 08:38
betudontbet мислиш ли, че младежа ще се изръси 300 лева (поне) за Рей Бан? Подари и цветя, нещо което харесва. Може да е свързано с хобито и. Има много варианти.

xXxPETYAxXx
12-19-2013, 09:26
...Досега съм мислила доста по тази тема и винаги когато се сетя за нещо мисля, че няма да го хареса.

"Младежът" е момиче. Но цветята също са вариант, само дето аз ги приемам не като подарък, а като жест, допълнение към подаръка.

bloodyF
12-19-2013, 16:58
Книга,козметика,билети за театър,концерт,кино, сувенир, парфюм, блуза, шал, шапка, ръкавици, плюшка, рамка/албум със снимка/и...

baby_baby
12-19-2013, 18:52
Купи и бижута или няква козметика