PDA

View Full Version : Накъде?



miglenamarkova
12-16-2013, 21:58
Здравейте, имам нужда от малко помощ. от известно време си падам по едно момче от даскало, но не знам как да постъпя. Той е супер добър в прикриването на всякакви емоции и е истинско предизвикателство за мен да разбера дали има чувства към мен или не. Всеки ден сигналите си противоречат. Например напоследък започна да избягва да говори с мен, а преди си бъбрехме много. НО е имало и случаи да ме види и да минат няколко секунди преди да успее да извърне поглед. Ние сме стари познати и винаги сме обичали да си бъбрим, а сега той прави всичко възможно да не допусне разговор и да изпусне всеки удобен момент. Държи се доста странно и постоянно се перчи, но не мога да разбера, дали е заради мен или просто се лигави с приятелите си, които постоянно са наоколо. Моите приятелки казват, че той е идиот, и че не е за мен. Аз знам че не всяко момиче би си харесало момче като него, но въпреки това на мен ми харесва такъв какъвто е. Та въпроса ми е да продължавам ли да опитвам да завържа разговор, с надеждата да се стигне до някъде или да се откажа преди да ме е наранил сериозно? Благодаря предварително!

dimsito94
12-17-2013, 11:18
Искам да питам случайно той да знае,че ти го харесваш и имаш чувства към него или по някакъв начин да ги показваш и той да е забелязал това

baby_baby
12-17-2013, 12:15
Може да не те харесва просто

dimsito94
12-17-2013, 14:55
Може да не те харесва просто
може и така да е,защото по действията му май нещо такова се очертава

Oldschool
12-17-2013, 14:58
точно обратното - според мен и той е спекъл адски много и я отбягва от притеснение.

Tsukuda_Hiroshi
12-17-2013, 16:04
Според мен просто си е лигня младежа, а мацката, понеже не може да разбере какъв е и дали се прави за пред нея, е заинтригувана от неизвестното и се чуди какво да прави...

HollyGolightly
12-17-2013, 16:17
Според мен просто си е лигня младежа, а мацката, понеже не може да разбере какъв е и дали се прави за пред нея, е заинтригувана от неизвестното и се чуди какво да прави...
мда
Пък и това, че някой просто няма чувства към теб и е безразличен, не ознчава, че е загадъчен и прикрит. Може цялото това нещо да е само в главата ти.

fenastz
12-17-2013, 17:56
Тъй като си ми симпатична ще ти издам един метод, който разтапя всяко мъжко сърце, но го пази в тайна! ;) - докосни пишката му

miglenamarkova
12-17-2013, 18:41
Опитвам се да показвам чувствата си, но не знам дали се прави на разсеян или просто не забелязва.

Баща Ти
12-17-2013, 18:42
Думата "бъбрим" винаги ми е звучала тъпо.

miglenamarkova
12-17-2013, 18:44
Тъй като си ми симпатична ще ти издам един метод, който разтапя всяко мъжко сърце, но го пази в тайна! ;) - докосни пишката му

Мерси ама може би след някоя друга година. Рано ми е да стигам чак до там. Все пак съм на 14.

dimsito94
12-18-2013, 08:31
Говори с него и се разберете кой към кого има чувства,има ли няма ли и тем подобни...