PDA

View Full Version : Разбито сърце.



Evi Tsaneva
12-17-2013, 17:25
Здравейте ! Разбира се,всеки се е влюбвал и всеки е бил с разбито сърце. И моят ред дойде.
Едва ли ви вълнува историята,но имам нуждата да я споделя с вас.
Беше лятото,когато животът е по-хубав,без училище и учители,без домашни и уроци. Бях на басейн и се запознахме. Отидох в Испания,при сестра ми и баща ми. Един ден той ми писа по ФБ,защото му било скучно. С времето се сближавахме и аз мислех все повече за него. Той беше момчето,което търсех. Знаех какви неща се говорят по негов адрес,че носи презерватив в портмонето си за всеки случай и прочие,но не обърнах внимание.Смятах,че това е просто слух. Събрахме се. Той ми стана,както се вика,гадже( Тази дума ми звучи като манджа :D ). Обеща ми,че ще се видим,като се прибера,че ще излизаме. Аз му предложих да готвим заедно. Всичко беше прекрасно и аз бях на седмото небе. Но един ден се върнах обратно на Земята. Той ме бе махнал от приятели във Фейсбук. Чудех се и се самозалъгвах,че е било случайно,въпреки че сама знаех,че не беше. Писах му-не отговаряше. Получих само съобщение,че ще оправим проблема,щом се прибера в България. Та,върнах се. Вълнувах се и се притеснявах едновременно. Исках да го видя,да го прегърна и просто да ги нямаме тия смотани проблеми. Звънях му,но не вдигаше. Вече се ядосах. Писна ми. Писах му смс,защото изглежда нямах друга алтренатива. Държеше се като пъзльо. Той се оправда,че искал някого на неговата възраст,но ние имахме разлика само 1 година. Не беше това. Исках истината. И я получих. Но дали беше удачно да я науча ? Тази истина ме прониза. Работата е там,че той е искал момиче,което да е "по-отворено към мисълта за секс.". Няколко дни ми беше гадно,все едно някой,на който още не му е минал махмурлука. Все още мисля за него. Истината промени начина ми на мислене.Промени и самата мен.
Споделете ваши истории. :) :P

gamblerpimp
12-17-2013, 17:41
http://lichno.net/confession-581.html ето 1 истинска история която е много тъжна

HollyGolightly
12-17-2013, 17:43
Видяли сте се на живо един път, и то на някакъв басейн, после сте си писали, ама малко. Как успя да се увъртиш толкова бързо в чувствата си към него? Вие буквално не се познавате, най-вероятно просто си си изградила някаква представа за него и сега тъжиш, понеже си била в грешка. Няма нищо, с времето ще ти мине.
И бтв, какво като носи презерватив в портмонето си, аз поне нищо лошо не виждам в това

fenastz
12-17-2013, 17:47
http://lichno.net/confession-581.html ето 1 истинска история която е много тъжна

така е

NeutralMilkHotel
12-17-2013, 17:51
К'во разбито сърце, к'ви пет лева?
Момчето е търсило кой да наебе, казало ти е каквото искаш да чуеш, видяло е че няма да стане, защото а) си в друга държава и б) едва ли ще се ебеш с него. Ти си взела всичко присърце, защото си неопитна и емоционално незряла. Как може да ти хрумне, че момче, което веднъж си виждала и си пишете по нета ти е гадже? Интернет гадже ли ти е, какво? Ми, те тези гаджета така те късат - като те блокират.
Това с "момичето отворено към секса" е въдичата за неопитни златни рибки. Като по учебника за загоряли малоумници е направил всичко - сближава се с теб, обявява, че м/у вас има нещо, прекратява връзката и после казва "секс" с надеждата да му пуснеш, с надеждата да си върнеш "гаджето", ххаха.
Мани ги тия малолетни отрепки, радвай се, че си се отървала. А вдбъдеще умната - моето правило е че мъж, който не е направил нищо за мен и не е доказал по някакъв начин привързаността си не ми е приятел, съответно отношението ми не е като към такъв. Открадни ми правилото и ще ти е по-леко.

А това да си носиш презерватив е най-хубавото нещо, което един млад човек може да направи за себе си. По-добре да приемеш, че всичко може да ти се случи, от колкото да мислиш после как да направиш аборт/к'ви хапчета се взимат за сифилис.

NeutralMilkHotel
12-17-2013, 17:53
http://lichno.net/confession-581.html ето 1 истинска история която е много тъжна

И от долу само някви коментари през фейсбук "дай тел., адни ме, ще те оправя" :lol:

Tsukuda_Hiroshi
12-17-2013, 18:00
Авторке, радвай се - всичко се е развило добре за теб. Разбрала си на време какъв е. Забрави го. От тука само напред и нагоре!
А относно "Споделете вашите истории" - не бих споделил и половината от моята история с който и да е от този форум... ;)

baby_baby
12-17-2013, 19:07
Не заслужава изобщо да мислиш за него остави го и не се занимавай

HollyGolightly
12-17-2013, 19:21
Защо пък да не заслужава? Запознали са се, открил е различия в интересите и намеренията им един към друг и я е отрязал, вместо да си играе с нея. Кое е толкова лошото в тази ситуация, та те дори не са били гаджета или както там им викате, тъй като това по интернет не се брои. Ако я беше мотал с месеци и притискал да спи с него, по-добре ли щеше да е?

anonymous708973
12-17-2013, 19:24
Според мен да си носиш гума в портмонето пък е голям плюс.

heartshapedbox
12-17-2013, 22:32
Според мен да си носиш гума в портмонето пък е голям плюс.
Не в портмонето обаче, от натиска се прецаква вакума.