PDA

View Full Version : Безопасен режим



hey.mistery
12-17-2013, 18:34
Здравейте. Телефонът ми е Samsung Galaxy S4. Не знам защо,н о ми прави някакъв доста гаден проблем. В неделя екранът ми стана черен. Виждаше се само часа и можех да отговарям или да отбивам на обаждания, нищо друго. Изключвах го, махах му батерията - нищо. След това вечерта се оправи от само себе си. Сега ми прави същия проблем, но не се оправя. Долу, в левия ъгъл пише " безопасен режим"
Някой сблъсквал ли се е с такъв проблем? Знаете ли как да го оправя?

anonymous908491
12-17-2013, 19:40
Дай си телефония номер.

hey.mistery
12-18-2013, 09:58
и как това ще помогне? :D

dimitar_ak
12-18-2013, 11:26
Извади батерията за 1 мин. ако не помогне рестартирай телефона и когато се появи Samsung логото натисни и дръж бутона за намаляване на звука докато телефона не зареди.

anonymous908491
12-18-2013, 15:01
и как това ще помогне? :D

Дай и ще разбереш.

hey.mistery
12-19-2013, 04:15
Извади батерията за 1 мин. ако не помогне рестартирай телефона и когато се появи Samsung логото натисни и дръж бутона за намаляване на звука докато телефона не зареди.

Благодаря, но и по двата начина не стана.....

dimitar_ak
12-19-2013, 06:26
http://skp.samsungcsportal.com/integrated/popup/FaqDetailPopup3.jsp?cdsite=bg&seq=887763

Вероятно приложение ти прави проблем.

hey.mistery
12-19-2013, 09:36
http://skp.samsungcsportal.com/integrated/popup/FaqDetailPopup3.jsp?cdsite=bg&seq=887763

Вероятно приложение ти прави проблем.

Как да си изтрия приложенията като не мога да вляза никъде заради черния екран?
Btw, благодаря ти страшно много, че ми помагаш!

dimitar_ak
12-19-2013, 11:37
В настройките на телефона би трабвало да можеш да влезеш.

hey.mistery
12-19-2013, 13:13
В настройките на телефона би трабвало да можеш да влезеш.

Не мога. Екранът ми е черен, виждам само часа и мог да вдигам, не мога да влизам абсолютно никъде. Как да вляза в тях?

OoVasKoO
12-19-2013, 19:53
Hi guys i found out what the problem is. If you have this problem then you must go back to the store where you bought it and return it, or ask for another one because the cause of this problem is that one of the sensors is broken and it wont work again.
There is a way you can stop the black screen from appearing.
What you need to do is turn off the phone and get the battery out for about an hour. After an hour put the battery back on and turn on the phone, as soon as you turn on the phone go quickly to the Settings and DISABLE MOTION GESTURES. this will remove the stupid BLACK SCREEN OF DEATH. But you wont be able to use the motion gestures anymore! Just to let you know the phone is fucked up once you get the black screen of death, thats why im telling you if you just bought this phone and have this problem then you must return it or go to wherever you bought it and ask for a refund.

Дано това да ти помогне.

hey.mistery
12-19-2013, 19:56
Hi guys i found out what the problem is. If you have this problem then you must go back to the store where you bought it and return it, or ask for another one because the cause of this problem is that one of the sensors is broken and it wont work again.
There is a way you can stop the black screen from appearing.
What you need to do is turn off the phone and get the battery out for about an hour. After an hour put the battery back on and turn on the phone, as soon as you turn on the phone go quickly to the Settings and DISABLE MOTION GESTURES. this will remove the stupid BLACK SCREEN OF DEATH. But you wont be able to use the motion gestures anymore! Just to let you know the phone is fucked up once you get the black screen of death, thats why im telling you if you just bought this phone and have this problem then you must return it or go to wherever you bought it and ask for a refund.

Дано това да ти помогне.


Благодаря. Работата е там, че веднъж ми направи номера. Нашите го занесоха в Samsung и го чаках два месеца. Очаквах да е нов, но те ми върнаха моя си телефон. Няма как да поискам нов, защото нвма да ми дадат.

OoVasKoO
12-19-2013, 20:01
Благодаря. Работата е там, че веднъж ми направи номера. Нашите го занесоха в Samsung и го чаках два месеца. Очаквах да е нов, но те ми върнаха моя си телефон. Няма как да поискам нов, защото нвма да ми дадат.
ОК, пробвай начина с удебеления шрифт, защото ако така не стане, ще го носиш на сервиз!

OoVasKoO
12-19-2013, 20:01
Благодаря. Работата е там, че веднъж ми направи номера. Нашите го занесоха в Samsung и го чаках два месеца. Очаквах да е нов, но те ми върнаха моя си телефон. Няма как да поискам нов, защото нвма да ми дадат.
ОК, пробвай начина с удебеления шрифт, защото ако така не стане, ще го носиш на сервиз!

draid
12-19-2013, 20:58
Трябва да има начин за хардуерен ресет на телефона.

http://www.hard-reset.com/samsung-galaxy-s4-hard-reset.html

Ето пробвай така.

OoVasKoO
12-19-2013, 21:23
да, тва е другият начин :D

dimitar_ak
12-20-2013, 05:34
подобно поведение може да се получи и при custom rom, но се съмнявам твоя случай да е такъв.

hey.mistery
12-20-2013, 08:44
Не знам какво е, но не се оправя по никакъв начин. Телефонът не е взет от България и трябва да чакам около един месец, докато се занесе в Samsung и след това около 2, докато ми го върнат.

draid
12-20-2013, 08:49
Пробва ли това което ти пратих ? Би трябвало да помогне на 98%

hey.mistery
12-20-2013, 09:21
Аз съм карък. От 2та процента. Предишния път го дадох в глобул. Те го направиха и нищо.

hey.mistery
12-20-2013, 09:29
Guess what. Не стана .______.

draid
12-20-2013, 10:28
Ако и с хард ресет не става, то нямаш особено голям избор. Това е най-крайната мярка която безопасно можеш да приложиш. Ако случайно разпознава телефона като го свържеш с компютъра може от софтуера за ъпдейт да пробвай да repair-неш андроида. Не знам при самсунг как е в момента, сони имат такава опция.

MaGuSs
12-20-2013, 10:31
Guess what. Не стана .______.

Блъсни го в земята и проблема ти е решен....

Аз така си оправям телефоните...

hey.mistery
12-20-2013, 10:57
Ако и с хард ресет не става, то нямаш особено голям избор. Това е най-крайната мярка която безопасно можеш да приложиш. Ако случайно разпознава телефона като го свържеш с компютъра може от софтуера за ъпдейт да пробвай да repair-неш андроида. Не знам при самсунг как е в момента, сони имат такава опция.

Мога да го свържа с компютъра и го разпознава, но не знам как да ъпдейтвам така

draid
12-20-2013, 12:01
Като гледам самсунг нямат софтуер за целта, което прави нещата далеч по-сложни за извършване от човек който не разбира. Най-добре го носи в сервиз.

hey.mistery
12-20-2013, 12:28
Баща ми държи да го занесе да го оправят специално в Samsung.... Иначе да, най-добре е да си го види специалист, ама не ми се чака пак една камара време, имам този телефон от почти 7 месеца, а дали и 5 от тях съм го употребявала....

draid
12-20-2013, 12:29
Понякога се случва да попаднеш на калпава бройка.

hey.mistery
12-20-2013, 18:21
Късметлийката аз....

MaGuSs
12-20-2013, 18:25
Късметлийката аз....

Занеси го в не оторизиран сервиз и плати 50 лева да го оправят и поискай гаранционните стикери да си останат по телефона и гаранция от тях за това, което са оправили...

Sybewa26
09-13-2015, 17:31
Дай си телефония номер.
Аз имам същия проблем.. Някой да може да ми помогне? Номер да давам или нещо?

ДОТА
09-13-2015, 20:07
напиши си номера тук, няма проблем, всички се познаваме

JDeel
09-15-2015, 07:51
При софтуерен проблем и ако след сума ти опити не ще да се оправя -> бекъп и ресет (преинстал).
При хардуерен проблем -> нова част и се сменява. Не виждам как даването на номер помага и в двата случая обаче.