PDA

View Full Version : Проблеми с носа



ger4i7y
12-18-2013, 00:11
Здравейте, откакто се помня имам един проблем с носа, като си легна или се изкривя на една страна, едната ми ноздра се изпразва напълно и оттам ми влиза студен въздух в носа, който стига до гърлото и ми прави проблеми с него, този проблем е постоянен и няма значение дали е лято, пак влиза студен въздух и понякога ме заболява гърлото. Принудена съм да спя със завивка на носа, за да не ми влиза ледения въздух през празната ноздра, което не помага, когато имам хрема (не знам дали споменах, че другата си е запушена и не мога да дишам през нея), зимата пък става по-зле, защото имам повече сополи и става още по-лесно и гърлото ми започва да боли като се застуди. Искам да оправя този проблем, защото като започна да кашлям, заради проблема с носа, кашлицата ми трае много повече време, отколкото на другите. Ако някой има такъв проблем или пък е имал такъв проблем, моля да пише, ако някой може да ми помогне, също да пише, моля ви

fire_magic
12-18-2013, 03:15
.......доколкто разбирам от написаното..........някаква опрерация освен?
че хората когато спят хъркат дишат и през устата и то по много ъъ да студен въздух ли нз ти да не спиш на улицата? какъв е тоя студен въздух през 1 ноздра??

lamer4e7o
12-18-2013, 22:20
Студен въздух вика… ^^

Ти да не си ескимос? Когато в стаята ти е топло, какъв „студен въздух“ влиза в носа ти, госпожице? Или не обясняваш като хората или си поредния трол. Подобен проблем за първи път виждам/чувам.

Нормално е, когато носът ти не е запушен, да влиза въздух от там, нали по този начин дишаме със самият нос. ^^ Ако не искаш да „влиза въздух“, си запуши носа с тампони и дишай с устата като шаран. :)

ger4i7y
12-18-2013, 22:38
Не можете да разберете, просто едната ноздра ми се изпразва напълно и през нея влиза въздух, който дори да е топъл, пак ми се струва леден, защото влиза директно в гърлото

lamer4e7o
12-18-2013, 22:48
Това означава, че си болна, щом така се получава, поне при мен е нещо подобно, когато имам адската хрема и съм болен. Не мога да си го обясня по друг начин.

И как така този „леден“ въздух влиза директно в гърлото, след като не дидаш през устата? Спри да говориш глупости.

Black_rose_
12-28-2013, 20:57
Подобен проблем за първи път виждам. Според мен, трябва да отидеш на лекар. И също не ми е ясно, как като дишаш през носа, въздуха ти отива в гърлото. И също как, ако е топъл въздуха в стаята се изстудява, минавайки през ноздрата.