PDA

View Full Version : моля помогнете !



luluuuu_luluu
12-18-2013, 04:16
да вероятно доста пишат по тези теми,но всеки е със различен случай.аз съм от хората,които се панират и за най- малкото.въпроса ми е до колко е нормално да закъснее цикъла (да четох в нета до 5 дни е нормално)? по какви причини ви е закъснявало като изключим причината да е бременност?на мен ми закъснява вече 4 ден,днес е 4.четох че е причините може да са стрес,настинка?смяна на сезоните и другии при вас какви са били? сигурна съм че с приятеля ми правихме безопасен секс,всеки път с презерватив,два пъти съвсем в началото(с едно две вкарвания ) само за да проникне беше без презерватив,значи ли това че може да съм бременна или стреса си оказва влиянието.благодаря предварително.

Tsukuda_Hiroshi
12-18-2013, 05:05
Той свършвал ли е в теб? Или ти реши, че от 1-2 вкарвания в началото на акта, можеш да забременееш?

Cloud9
12-18-2013, 05:30
Той свършвал ли е в теб? Или ти реши, че от 1-2 вкарвания в началото на акта, можеш да забременееш?

И ти се учудваш?Че то днешната младеж забременява по въздушно-капков път!!!

Мацка,не си бременна.Или поне в кристалното кълбо не се вижда.Предполагам е от времето и стрес.Пиеш ли антибиотици ?

xXxPETYAxXx
12-18-2013, 05:52
Не виждам как твоя случай е по-различен от други теми. Секс с предпазни средства - 1-2 вкарвания без - закъснение - тема.
Схемата е една и съща за 90% от тези теми.
Ти също не си бременна.

SNikolov_Rugby
12-18-2013, 08:21
Ако ти го е бутнал отзаде със сигурност си бременна! Купувайте креватче, количка и памперси и да не забравите да почерпите.

MsBonbon
12-18-2013, 11:23
успокой се стига се панира,не се забременява туко така ,то даже и в теб да свърши пак не е гаранция,че ще забременееш(недей да пробваш).И на мен ми закъснява с по една седмица при смяна на сезоните,това че ти е закъсняло с 4 дена не значи,че си бременна!!!

baby_baby
12-18-2013, 12:06
От много работи може да ти закъснее най-вече от притеснение просто не го мисли