PDA

View Full Version : Идея за коледен подарък.



Mirrela.
12-18-2013, 10:41
Предварително се извинявам ако темата ми не е за тук.
Тази година от училище ми се падна да подарявам коледен подарък на момиче (не се знае кое),но проблема е,че нямам никакви идеи :( .. Всяко момиче от класа има по доста бижута,книги,а дрехи да подарявам е малко тъпо,защото не съм сигурна на кой имам да подарявам пък и някак си не върви.. Дайте някои идеи,моля.

tori
12-18-2013, 13:09
Вземи някое хубаво шалче и се надявай да ти се падне момиче, което е гърли, а не мъжкарана.

koko89
12-18-2013, 13:23
черни плетени ръкавици.Защото
1.това е първото, за което се сетих
2.струват към 5-10 лева макс.
3.черното си отива със всичко.
4.защото ръкавиците се губят мн. често и винаги има нужда от нови.
5. в някоя от тях може да пъхнеш нещо за изненада или за майтап- кутия кондоми, ключодържател и т.н.

teddy2013
12-18-2013, 17:25
Аз понеже не знам как да пиша нова тема, пиша тук, понеже виждам, че не съм единстевената с такъв проблем. Тази година ще си разменяме от училище подаръци. Въпросът е, че имам да подарявам на момче, което тази година дойде в класа ни и аз не го познавам. Не знам какво да му взема, защото не му знам вкусовете. Много ви моля, дайте идеи. Спешно е. Петък ще разменяме подаръците, което означава, че или утре или петък трябва да го купя. Много благодаря на тези, които помагат!

dimsito94
12-19-2013, 09:53
Аз понеже не знам как да пиша нова тема, пиша тук, понеже виждам, че не съм единстевената с такъв проблем. Тази година ще си разменяме от училище подаръци. Въпросът е, че имам да подарявам на момче, което тази година дойде в класа ни и аз не го познавам. Не знам какво да му взема, защото не му знам вкусовете. Много ви моля, дайте идеи. Спешно е. Петък ще разменяме подаръците, което означава, че или утре или петък трябва да го купя. Много благодаря на тези, които помагат!

Идеи ;
1)чаша
2)ключодържател
3) мъжки портфейл
за сега това се сетих :)