PDA

View Full Version : Тя нарочно се заяжда с мен!



xxbieberbitchxx
12-18-2013, 10:48
Здравейте,имам малък проблем в училище..някога били ли се сами,гледали ли сте как другите се смеят и си приказват с приятелите си,а вие стоите сам/а отсреща и ги гледате с надеждата някой да дойде при вас,за да не се чувствате самотен?Е,това се случи и при мен!Ще ви разкажа накратко от самото начало..в понеделник преди 3тият час си оставих нещата на обичайния чин,но "скъпата ми приятелка" ги измести на друг чин и аз си седнах сама..от 2 дена сядам сама..не говоря с никой освен,ако някой не ме пита нещо и просто си стоя на мястото..днес "приятелката" ми започна да говори зад гърба ми..не издържам вече,не знам каква е тая злоба от нейна страна..аз смятам,че или ми завижда или просто не ме харесва..Ще съм ви много благодарна,ако дадете съвети как да се измъкна от тази самота и как да не й обръщам внимание :)

tjgirl
12-18-2013, 15:49
Как без причина започна да се държи така?!

BlackEyedPeas
12-18-2013, 15:53
Да не си говорила нещо за нея и да се е чуло?

NeutralMilkHotel
12-18-2013, 16:03
Здравейте,имам малък проблем в училище..в клас сядам с едно момиче,но тя е много проблемна..ако и откажеш за нещо и веднага ще те напсува и ще ти се разсърди..досега сме се карали само веднъж,но сега пак почна да търси за какво да се заяде..и се чудя дали да я оставя и да си сядам сама или просто да я изтърпя някак си,защото не ми е приятно да съм сама..сама или зле придружена?Ще се радвам ако дадете мнението си

Ако това е същото момиче, няма какво да го мислиш. Това са бъдещите психопати на България...

Защо седиш сама? Да не е само тя на този свят? Междучасията си говори със съучениците си - момчета, момичета...Направи приятелства с някои от по-горните класове, с по-малките също не пречи... И с учителите можеш да водиш приятни и смислени диалози...
Ако си седиш сама на чинът никой няма да дойде да ти каже "хайде, да бъдем приятели"...

ARTPOP
12-18-2013, 18:29
^

Трябва да започнеш да ставаш от чина си на междучасията. Колкото и трудно да звучи. Започни да говориш със съучениците си на каквато и да било тема. Може да започнеш да си пишеш с някой по фейсбук и после да прехвърлите разговора в училище. Не е нужно да седиш с някого за да можеш да имаш приятели. Също така на това момиче не трябва да обръщаш внимание. Попадал съм в подобна ситуация. Запомни - тя не те притежава и нищо не ти зависи от нея. Продължи напред.

the sniper guy
12-19-2013, 19:37
Взимаш един бокс и почваш да раздаваш правосъдие :D

xwhitecarnationx
12-19-2013, 21:51
На тази твоя ''приятелка'' недей да й обръщаш никакво внимание. Вероятно ти завижда за нещо, но пак не виждам смисъл да се държи така и то при положение, че не си й направила нищо.
Започни да говориш повече и се опитай да се сближиш със съучениците си. Сигурна съм, че ще си намериш приятели, с които да се движиш в училище и няма да бъдеш толкова самотна. :)

Cloud9
12-21-2013, 08:16
Това ще ти се случва и в университета,и като започнеш работа.не го приемай лично,щом тая те е зарязала-намери си друга.Няма незаменими хора и няма как винаги всички да те харесват

bilqnavod
12-21-2013, 08:59
и още я наричаш "приятелка"
да ти имат приятелката