PDA

View Full Version : Фитнес



WildDog
12-18-2013, 17:28
Здравейте преди ходих на фитнес и си тренирах чисто направих добре оформено тяло, но сега искам да пробвам нещо по така можете ли да ми предложите някакви протеини, хранителни добавки за по бързо напомпване и стягане на мускулите ? Приятели ми препоръчаха Creatine или Black Jack аз се спрях на второто защото то те напомпва доста добре и те стяга, но искам и други мнения :)

gamblerpimp
12-18-2013, 17:36
gold standart na ON i superpump max na gaspari

betudontbet
12-19-2013, 03:56
black jack na meн спря да ми действа след 1 седмица , явно имам огромен толеранс към азотните бустери
,
земи си монохидрат креатин и препоръчвам Аsssault от азотните бустери + д-аспартова киселина + анимал пак ( малко витамичета + като пака го зимай 2 пакетчета на ден. След трен, наповмаш се стабилно.

WildDog
12-19-2013, 18:12
black jack na meн спря да ми действа след 1 седмица , явно имам огромен толеранс към азотните бустери
,
земи си монохидрат креатин и препоръчвам Аsssault от азотните бустери + д-аспартова киселина + анимал пак ( малко витамичета + като пака го зимай 2 пакетчета на ден. След трен, наповмаш се стабилно.
все пак напомпването да е здраво, но не прекалено аз съм на 15 имам си маса но искам още, но да не е прекалено както казах да съм 1,70 и да съм кат някой гардероб :)

Rakshy
12-20-2013, 09:48
Като си на 15, земи само анимала и креатина евентуално. Мани ги тия азотни буустери. Аз пия креатин на АМИКС и съм доволен, а пък е и евтин, препоръчвам го.