PDA

View Full Version : Влюбена в него ,а той е с друга :((



raina_22
12-18-2013, 20:17
Привет пише ви едно объркано и наранено момиче.На 17 почти съм и наскоро се влюбих за първи път.Отначало не си признавах ....с него нещата горе долу вървят не сме и първи приятели де.Между нас има нещо като химия в начина по който се гледаме ,само като ме погледне и замръзвам ,започва да ми става топло (в това студено време).Той е важен за мен помогна ми да преодолея по-лесно предишния си.С него само се харесвахме де ,но така и не се получи защото бяхме твърде различни.Работата е там ,че напоследък се промени и то доста от срамежливото и добро момче не остана нищо.Стана по-отворен тази учебна година ,не учи както преди ,говори в час и такива ,а не беше такъв.Някак си отнесен е и разбрах ,че явно момиче му е завъртяло главата и се оказа така.Но за мое съжаление това не бях аз.Видях го да се целува с друга и то с една от най-грозната от училището при положение ,че има и по-красиви от нея.Казвам ви много ме разочарова това....боли ме....и не знам как да се държа с него как да го погледна ....има ли смисъл вече?! :( :(

girlwithblueeyes
12-18-2013, 20:23
Грозна била тва женската ревност е лошо нещо .
Може би просто не те харесва
Освен това хората се променят по-много причини

baby_baby
12-18-2013, 20:26
То даже ти не знаеш изобщо какви сте явно просто не те харесва и само се е закачал с теб

HollyGolightly
12-18-2013, 21:09
На 17 си, а разсъждаваш като на не повече от 14-15. Коя си ти, че да я определяш за грозна, очевидно той не мисли като теб и си я харесва. Казваш, че преди сте били по-близки, да си действала тогава, никой не ти е виновен, че когато си имала възможност да му кажеш как се чувстваш, при полoжение че даже знаеш, че сте се харесвали, ти си го мислила за добро и скромно момче и нищо не си му казала. Никой не е длъжен да те харесва и да те чака.

NeutralMilkHotel
12-18-2013, 21:37
Ми, щом е с по-грозна само и само да не е с теб, смятай ти к'во представляваш. :)

heartshapedbox
12-18-2013, 21:37
Дятее, дятеее..

leadyflame
12-18-2013, 21:58
ГоркАта..

Oldschool
12-19-2013, 06:09
безмълвен съм...

xXxPETYAxXx
12-19-2013, 16:49
Химията, която е имало между вас двамата, май е била само в твоята глава.

aintnosunshine_
12-19-2013, 17:51
"и то с една от най-грозната от училището " абе ква ти е работата на тебе да коментираш каква е била, и да не е перфектна, щом си я е харесал може би е красива отвътре или просто изпитваш злобна ревност.. просто този коментар беше адски глупав и излишен, ясно не ти е приятно ама няма нужда никого да обиждаш. Може би просто не си негов тип, така са се получили нещата.. и те съветвам ако са във връзка не им се меси, че нищо хубаво не излиза. Продължи напред, няма смисъл от драми заради момче.

Hayashi
12-19-2013, 18:00
Може би въпросният се е отчаял колко си повърхностна.

ARTPOP
12-19-2013, 18:06
Той може да си прави каквото си поиска. Няма как да си сигурна, че сте имали химия.
Може би го харесваш твърде много за да го видиш с друга. Искаш най - хубавото за него. Може да не си влюбена в него, но да го харесваш и да не искаш да се мотае с други. Искаш го за себе си.
Предлагам да спреш да си егоистка и да спреш да завиждаш.
Можеш да се примириш с неговото ново поведение или да се разкараш. Никой не обича хора, който се бутат където не им е мястото.

Tsukuda_Hiroshi
12-19-2013, 18:54
Примири се с факта, че не можеш да имаш всичко, което поискаш. Ще ти се случва още много пъти в живота.

Fantasyyy
12-19-2013, 19:49
Казваш че е грозна, само защото го ревнуваш.
Никой не е казал, че трябва цял живот само теб да харесва. Срещнал е друго момиче и са се получили нещата.
А това, че се е променил може да е просто от възрастта или от куп други причини.

MsBonbon
12-20-2013, 20:20
Ей женската злоба граници няма и го знам щото и аз като бях на 14 така разсъждавах :Д Това с химията май малко си влязла във филма,остави момчето да си е с нея щом иска.Пък това че говори в час и не си пише домашните ме разсмя честно казано на 17 е някак си нормално ....:D