PDA

View Full Version : Да отида ли?



pass4y
12-19-2013, 16:51
Абе запознах се с едно момиче, харесах я, мисля че и тя ме хареса, малко е срамежлива и притеснителна, но успях да я накарам да направим леки целувчици без език.. До сега не си е имала приятел..Тая вечер събират се с класа си и ще отидат на дискотека , тя отива за първи път.. На мен пък ми се обадиха едни приятели да ми кажат че ще ходят на същия бар, сега въпроса ми е дали да отида и аз щото се видяхме преди 1-2 часа с нея и ако отида и аз на бара, какво ще си помисли тя? Смисъл дали ще е положително или отрицателно.. не искам да и се натрапвам все едно ..

leadyflame
12-19-2013, 16:53
Епа отиди и я забъркай мадамата.

dimsito94
12-19-2013, 16:57
определено трябва да отидеш :)

baby_baby
12-19-2013, 18:11
Отиди

ARTPOP
12-19-2013, 18:14
Още един глас за това да отидеш.

Трябва да преследаш това, което искаш и да го получиш на всякаква цена!

xXxPETYAxXx
12-19-2013, 18:34
Ако ти се ходи отиди, ако не ти се ходи не отивай.

Тука обаче доста ми се струва, че хората са ти изтълкували грешно въпроса или пък аз го разбрах грешно. Не е ли самият ти въпрос дали тя няма да те помисли за натегач и да остане с впечатление, че си отишъл там заради нея? Ако все пак е този въпрос - има шанс да се усъмни малко в това, особено след като ти е казала къде ще бъде, а ти докато си бил с нея не си ѝ казал(защото още не си знаел), че и ти ще ходиш. Ако нещо те подпита, просто ѝ казваш, че приятелите ти са решили да ходите там и толкова.

tori
12-19-2013, 18:49
Ако ти се ходи отиди, ако не ти се ходи не отивай.

Тука обаче доста ми се струва, че хората са ти изтълкували грешно въпроса или пък аз го разбрах грешно. Не е ли самият ти въпрос дали тя няма да те помисли за натегач и да остане с впечатление, че си отишъл там заради нея? Ако все пак е този въпрос - има шанс да се усъмни малко в това, особено след като ти е казала къде ще бъде, а ти докато си бил с нея не си ѝ казал(защото още не си знаел), че и ти ще ходиш. Ако нещо те подпита, просто ѝ казваш, че приятелите ти са решили да ходите там и толкова.
Да, същото мисля.

TheBeliever
12-19-2013, 18:53
Ако ти се ходи отиди, ако не ти се ходи не отивай.

Тука обаче доста ми се струва, че хората са ти изтълкували грешно въпроса или пък аз го разбрах грешно. Не е ли самият ти въпрос дали тя няма да те помисли за натегач и да остане с впечатление, че си отишъл там заради нея? Ако все пак е този въпрос - има шанс да се усъмни малко в това, особено след като ти е казала къде ще бъде, а ти докато си бил с нея не си ѝ казал(защото още не си знаел), че и ти ще ходиш. Ако нещо те подпита, просто ѝ казваш, че приятелите ти са решили да ходите там и толкова.
И защо е проблем да й каже, че е там заради нея?


Щом момичето си позволява волности с автора, значи проявява някакъв интерес. Няма да го помисли за натегач, ако той отиде там заради нея. Ще й се погали егото, може да се смути защото е неопитна, но определено няма да й бъде неприятно.

xXxPETYAxXx
12-19-2013, 20:12
Може и да е проблем, може и да не е, зависи от момичето и от това как тя приема нещата. Но защо да я лъже, като така може да ѝ даде напразни надежди за нещо обещаващо, особено щом е малка и неопитна. Пък и тя вече може и да го е помислила за натегач, не знам точно какво се има предвид под долната ситуация, но не ми прозвуча добре:

...успях да я накарам да направим леки целувчици без език..

mcfe
12-19-2013, 20:19
Чудя се дали някога ще намеря момиче, което да не е излизала с друг...отчайвам се.

TheBeliever
12-19-2013, 20:27
Може и да е проблем, може и да не е, зависи от момичето и от това как тя приема нещата. Но защо да я лъже, като така може да ѝ даде напразни надежди за нещо обещаващо, особено щом е малка и неопитна. Пък и тя вече може и да го е помислила за натегач, не знам точно какво се има предвид под долната ситуация, но не ми прозвуча добре:

Не си казваш плановете за вечерта на някой, който смяташ за натегач, и чието внимание не ти харесва.

xXxPETYAxXx
12-20-2013, 06:20
Не си казваш плановете за вечерта на някой, който смяташ за натегач, и чието внимание не ти харесва.

Винаги има и вариант първо да си си казал плановете, особено ако за теб ще е ново събитие, а след това човекът отсреща да ти направи такова впечатление.

Тея изпросени целувки на първа среща с неопитно момиче мен ми правят доста грозно впечатление поне.

pass4y
12-20-2013, 06:57
Не беше 1-ва среща а 2-ра в рамките на 5 дена.. А и тя не се дърпаша, просто се притесняваше..