PDA

View Full Version : Хора, помагайте, давайте някви експресни идеи !



НаричанаОще
12-19-2013, 22:11
Здравейте ! Накратко историята е следната:
От две седмици съм изпаднала в любовна драма с едно момче, с което се "пре-запознах". Казвам го така, защото реално се знаем от много отдавна, но и не сме се виждали от толкова време, че той не си спомняше, че съществувам. Та така... прекарахме една вечер на общото ни работно място и до края на нощта вече усещах как му се кефя супер много. Всичко ток и жица, забравих за случая до следващата седмица, когато пак се срещнахме на работа и си говорихме супер много време и всичко беше прекрасно и много се филмирах по него, а все си мисля, че и той по мен... цяла вечер ходехме един по друг, накрая се дебнехме кой кога ще си иде, аз избързах защото видях, че той тръгва, той пък се мотаеше докато аз се оправя... накрая доста тъпо се и разминахме де, но не беше по наша вина, а шефска. Все тая. Два дни подред след това се засичахме през деня, постоянно ме питаше кога ще съм на работа, най-подробно ме информира той кога е там, но стигаме и до проблема. И утре вечер е на работа. А аз не съм. Вероятно повече няма и да бъда по лични причини. Той не знаеше и пак ме пита дали ще ходя... после ми каза, че след това заминава за празниците при семейството си. Доста далече. Не е за много време, но искам да се случи нещо утре. Каквото и да е. Дайте ми идея... ако трябва няква подла хитрост, елементарна идея, все тая. Много го харесвам, а и той е супер желан... нз какво го чака там, където се връща и искам да изпреваря непредвидимото. Предполагам, че изглеждам нереално тъпо, но просто искам някаква свежа идея... освен да го викна на кафе, през деня спи, през нощта е на работа , а после заминава. Няма време за това, а и плана включва да разбера и дали изобщо има нещо кой знае какво към мен... оф. и мерси все пак на отзовалите се!

Goddess
12-19-2013, 23:03
Обади му се и му кажи, че няма да се засечете на работа и го покани да се видите на кафе преди празниците, защото вероятно и след тях няма да се видите повече на работа. И ако приеме и не са толкова лични причините, можеш да му ги споделиш. Ще си проличи дали ще му стане тъпо от факта предполагам и дали ще пожелае да поддържате връзка и извън работното място. Друг "експресен" вариант честно казано не виждам. Другият е освен (не знам какво работите), да отидеш просто така, докато той е на смяна.

baby_baby
12-20-2013, 13:43
Обади му се и му кажи че няма да ходиш на работи и го покани да пиете кафе

Tsukuda_Hiroshi
12-20-2013, 16:30
Авторке, случайно да произвеждате кренвирши...? Това доста ми напомня на една друга история, която ще ти разкажа, ако стане дума по-късно.
А иначе: защо не го поканиш на по бира? Всеки кани на кафе! Фак кафето!! Бирата е истинска! Мъжете се кефят на бира, кефят се и на мадами, а още повече се кефят на мадами с бира! :)

НаричанаОще
12-20-2013, 20:16
Хахахах, кви кренвирши ? В нощно заведение работим. Мерси все пак хора, сега отивам да пия бира... ТАМ 8-) Пък да видим до края на вечерта кво ше стане.. а и да, аз му казах, че сигурно няма да съм там вече. Нямаше кой знае ква реакция, по-скоро се зарадва щото не е готино мястото принципно, но нищо повече.
И все пак имам пъклен план как да се направя на луда, дано стане. До утре :D

CrookedMirror
12-20-2013, 20:40
имам пъклен план как да се направя на луда, дано стане
Издай още, де :-D. Допадна ми начинът ти на писане, пък и е интересно как ще ви се развие познанството.
: )

asp1r1n94
12-20-2013, 23:45
Аз как не попадам на такива мацки ?

НаричанаОще
12-21-2013, 15:31
Издай още, де :-D. Допадна ми начинът ти на писане, пък и е интересно как ще ви се развие познанството.
: )

Операция "Прелъсти обекта на своите желания" - провалена. :D Отидохме с една приятелка, но ми би в началото страшен игнор, нз защо, поздрави ме единствено с името на една героиня от сериал, ако не друго поне ще си живея с кефа, че на майтап сме влюбени герои от индийски сериал xD . След това дойде няколко пъти да си полафим глупости и като свърши работа, уж си тръгнахме малко по-рано, обаче се направих луда, че ме болят краката и го изчаках пред вратата. Офертирах го поне да го закарам до някъде с колата и се нави. Е, поне прекарах още малко време с него и установи, че слушаме една и съща музика и е забавно с нас. :lol: Е, сега е на майна си райна и се надявам все някога да се видим пак. :D
аспирине, аспартаме или там квото си, какви мацки пък те преследват теб ? говорим за мъже. oO

Tsukuda_Hiroshi
12-21-2013, 22:03
Тия сигурно са от "Fabric" в Пловдив... Аспирине - няма да срещнеш никаква мадама, докато не излезеш от форума ;)