PDA

View Full Version : По визия или по характер



ivoo0215
12-20-2013, 13:20
Здравейте,както всеки знае-красивите,добре изглеждащите (а какво се подразбира под думата "красиви" е въпрос на вкус,няма точно определение) хора винаги са със предимство или се гледа с друго око на тях.Независимо в какво направление:дали за кандидатстване за работа и тем подобни случаи (ситуации).
Дали има някаква дискриминация на тези който не Ни са толкова симпатични по визия,за разлика от "симпатягите".
Както знаете в нашето време вече всичко е МАТЕРИАЛНО и голяма част са материалисти.
Та въпроса Ми е дали бихте се изказали честно по тоя въпрос:
-На какво залагате при запознанство да даден човек?На външния вид или на характера?
Например се запознавате с един "натокан" (гъзар или кифла-с малко съдържание на сиво вещество) човек, и един който Ви е супер обикновен или скромен (но с по висок коефицент на интелигентност и с характер който би Ви допаднал повече).
Бихте ли обърнали гръб на скромния и не толкова симпатичен за Вас човек(за сметка на този който Ви е харесал на визия само) без да сте му дали възможност за общуване,за да разберете че би Ви допаднал повече като характер.
Много хора масово подценяват скромните,добрите,възпитан ите хорица и Ги оставят на заден план в ежедневието си.
Дори и при търсене на следващата ни половинка!
На кого залагате Вие и как мислите по въпроса :)

lubovvv
12-20-2013, 13:44
По въпроса няма кво да мисля, ще избера паралията, т.е. вероятно гъзара, шото оня може да е умен ама ако не изглежда успял кел файда.

CoockieMonster
12-20-2013, 14:14
Няма как да искам да опозная човек, който не ми харесва външно. Колкото и повърхностно да звучи, няма да имам интерес към непривлекателни хора. От друга страна може да си супер красив/а, но да нямаш капка мозък. Всичко е индивидуално. Но определено грозен и умен не ме влече.

Getyourfreakon
12-20-2013, 17:56
Говорим за глупав човек или за човек, който не иска да учи и да има знания? Ако говорим за глупав и хубав, не бих го опознала, ако говорим за човек, който не иска да получава знания ама е хубав- да, бих искала да го опозная, за не толкова хубавия и умен- пак бих го опознала :D зависи изцяло от характера, за мен красотата е фактор в много малко случаи

ГРЕН
01-11-2014, 11:26
Накратко - мързи ме да чета за туй казвам
По характер . :D