PDA

View Full Version : Къде е най-подходящото място за празнуване?



Dam Yeo Wool
12-20-2013, 14:40
Както знаете наближава Коледа,както и Нова Година. Проблема е,че нямам никакви планове.
Несъмнено повечето от вас вече са се подготвили да заминат някъде или да излязат с приятели.

Аз обаче не знам как да прекарам тези чудесни празници,затова се допитвам до вас!

http://smileys.svatbata.org/set-01/67.gif Благодаря предварително. Весели празници. http://smileys.svatbata.org/set-01/67.gif

xXxPETYAxXx
12-20-2013, 16:55
Коледа за нас винаги е била семеен празник, така че ще съм със семейството си. За НГ все още не знам, но определено ще е с приятели. Просто имам 2 предложения от различни места и все още не съм решила на кое място да ида. :D Но и двете са за домашни партита като за начало.

baby_baby
12-20-2013, 22:15
В домашна обстановка е най-добре

Goddess
12-20-2013, 23:22
За Коледа съм със семейството, за НГ сме с приятели на дискотека. Не е любимият ми вариант, но обикновено остава единствен, тъй като никога не се организираме от по-рано. Иначе всяка година си обещаваме как за следващата НГ ще сме по-организирани, ще си вземем вила, хижа...дрънци! :D

Dam Yeo Wool
12-21-2013, 06:17
http://smileys.svatbata.org/set-01/67.gif Дано си прекарате добре! Весели празници! http://smileys.svatbata.org/set-01/67.gif

IlovEmyPuffYToY
12-21-2013, 09:52
Коледа ще си е със семейството със сигурност, а за НГ...май пак :Д...Може и вече да съм малко голяма за това (близо 16), ама май така стоят обстоятелствата засега :Д Иначе весели празници на всички и си изкарайте чудесно :)

купон
10-02-2014, 14:02
МЯСТО ЗА КУПОНИ

Вие можете да бъдете собственик на това място за ден и да организирате своя рожден или имен ден,сватба,фирмено или детско парти,тинейджърски купон,семинар презентация,фест,концерт,в черинка,танцова забава .Може да си поканите гости за обяд, за чай или просто да прекарате със семейството си уикенда ,на въздух без никой да ви притеснява.

Парти клуб – Sofia Party Place

По всяко време на годината за вашия празник със или без повод, рожден ден, фирмено парти или купон заповядайте и се веселете при нас.

Ние от SOFIA Party-Place ви предлагаме чудесно, нетипично място за вашето празненство. При нас можете да украсите помещението и да му придадете желания от вас облик. Тук можете заедно с вашите приятели, близки или колеги да си направите барбекю, да слушате желаната музика, да се забавлявате, танцувате и пеете до зори, без да се притеснявате от нищо.

Перфектното място за вашето парти!

В периферията на София – Южната дъга на Околовръстен път и Симеоновско шосе, извън жилищните комплекси с добра локация. SOFIA Party Place предлага, място за паркиране, закрита и открита площ, мултимедия – TV, стереоуредба, атрактивни светлинни ефекти, хладилник и фризер за изстудяване на вашите напитки, барбекю за да изненадате вашите гости с кулинарни умения, с възможност и пространство за много танци и забавления, незабравими мигове с добро настроение.

Тук можете да украсите по свой начин,да придадете на мястото вид,който ви носи усещане за хармония и празничност.

В зимните дни и нощи сме се погрижили за вашата топлина и уют, като сме осигурили отоплителни уреди.

0888 40 77 66 Дидо




Supported by It St Technology Ltd.

купон
10-02-2014, 14:03
МЯСТО ЗА КУПОНИ

Вие можете да бъдете собственик на това място за ден и да организирате своя рожден или имен ден,сватба,фирмено или детско парти,тинейджърски купон,семинар презентация,фест,концерт,в черинка,танцова забава .Може да си поканите гости за обяд, за чай или просто да прекарате със семейството си уикенда ,на въздух без никой да ви притеснява.

Парти клуб – Sofia Party Place

По всяко време на годината за вашия празник със или без повод, рожден ден, фирмено парти или купон заповядайте и се веселете при нас.

Ние от SOFIA Party-Place ви предлагаме чудесно, нетипично място за вашето празненство. При нас можете да украсите помещението и да му придадете желания от вас облик. Тук можете заедно с вашите приятели, близки или колеги да си направите барбекю, да слушате желаната музика, да се забавлявате, танцувате и пеете до зори, без да се притеснявате от нищо.

Перфектното място за вашето парти!

В периферията на София – Южната дъга на Околовръстен път и Симеоновско шосе, извън жилищните комплекси с добра локация. SOFIA Party Place предлага, място за паркиране, закрита и открита площ, мултимедия – TV, стереоуредба, атрактивни светлинни ефекти, хладилник и фризер за изстудяване на вашите напитки, барбекю за да изненадате вашите гости с кулинарни умения, с възможност и пространство за много танци и забавления, незабравими мигове с добро настроение.

Тук можете да украсите по свой начин,да придадете на мястото вид,който ви носи усещане за хармония и празничност.

В зимните дни и нощи сме се погрижили за вашата топлина и уют, като сме осигурили отоплителни уреди.

0888 40 77 66 Дидо




Supported by It St Technology Ltd.

купон
10-02-2014, 14:04
sofiapartyplace.com

prosto_chovek
10-02-2014, 18:10
Ако искаш да не си у вас, готина идея е на планинска хижа. Наистина е готино, поне според мен. Но трябва да си носиш яденето и пиенето, което не е проблем по принцип.

Kitty Bloom
10-03-2014, 18:01
Миналата година бяхме само пет човека в апартамента на приятелка, но си изкарахме повече от супер! Тази година първо организираме Хелоуин, НГ след това, но сигурно пак ще сме у някой. :) А Коледа си е семеен празник, всеки у дома си. :)