PDA

View Full Version : Как да действам



swman
12-20-2013, 21:17
Здравейте, имам следния проблем: през лятото ходих да тренирам с приятели в двора на едно училище. Всичко си беше супер, докато един ден не зърнах едно напълно непознато за мен момиче, което харесах веднага щом я видях. Още веднъж казвам не я познавам, нямам ѝ нито фейс, нито скайп и нямаме общи приятели. Аз си падам малко срамежлив и не знам как да се запозная с нея. Моля ви, дайте съвети, ако отново я видя какво да правя и как да действам (какво да ѝ кажа, за да я заговоря успешно).
П.С. Забелязал съм, че няколко пъти тя като че ли ме е гледала докато е минавала покрай мястото, където тренирам.
А и също да кажа, че тя според мен е около една година по-малка от мен или е на мойта възраст (аз съм на 15).
И друг проблем е, че сигурно чак през лятото ще ходя отново често да тренирам там.

pofff
12-20-2013, 21:25
Ами във всеки случай ако седиш пред компа и играеш ЦС нищо няма да спечелиш. :) Отиваш там,спираш при нея и започваш някакъв разговор,питаш я как се казва а-у,и ще видиш какво ще излезе. ;)

djipsito
12-20-2013, 22:04
Като за начало едно Здравей! не е зле :)
Почваш с общи приказки, откъде си, що си, после някоя друга шега, даже може и към нея да я насочиш или да я предизвикаш с нещо.

baby_baby
12-21-2013, 14:25
Както казаха по-горе едно здравей и после с общи приказки каквото ти хрумне това можеш да я питаш

anonymous708973
12-21-2013, 23:54
Казваш "Здрасти, искаш ли да поиграеш с нас", предполагам, че тренираш баскетбол или нещо подобно отборно.

Ако ти откаже, отиваш до нея уж да я убеждаваш - "Айде де, ще ти покажем, всеки път само гледаш, сигурно си по-добра и от мен вече". Каквото и да каже тя, вече имаш завързан разговор.

swman
12-24-2013, 21:23
Благодаря за съветите! PinkPan7her, тренирам стрийт фитнес и това променя и може би усложнява нещата, а и не съм ходил да тренирам там от септември и не съм я виждал. По- натам, ако ходя не е сигурно, че ще я видя, а дори и да я видя тя едва ли ще ме помни (ако въобще ме е запомнила, защото се съмнявам).