PDA

View Full Version : Поколението ни



bogitooo12
12-21-2013, 12:07
Здравейте хора!
Аз съм момиче на 13. Напоследък почнах да размислям над бъдещето си. Чудя се как ли ще живеем ние след 7-8 години в България. Поколението ни е трагедия навсякъде наркомани, курви и изнасилвачи. Отчаяна съм. Приема се вече за нормално едно момиче на 12 години да пуши, да не е девствена и да си слага по 10 тона фон-дьо-тен на лицето. Защо сме такива. Образователната ни система и тя е срината. Не учим не ни се учи нямаме никаква мотивация за учим. Защо да учим? Още от сега чувам за хора които учат по 4 години медицина (примерно), завършват с отличен успех и после не могат да си намерят работа в нашата скапана държава. И после всички се питат защо младото поколение бягало в чужбина, ами защото тук нямат бъдеще. Живеем в бедност. Има хора които заспиват гладни. Аз много обичам България и се гордея, че живея в страна която е изстрадала толкова много и е оцеляла. Това е доказателство, че можем да бъдем много единни и силни! По онова време е имало и хора които са загърбвали всичко - семейство, деца, бъдеще и са дали живота си за да може ние сега да сме свободни. И за какво са дали живота си толкова много хора? Еми за това сега да говорим и пишем на БЪЛГАРСКИ, а не на турски и да живеем в спокойствие. И да отбележа - НЕ съм расистка, нямам нищо против турците! А някои от днешното ни поколение дори не знаят кой е Васил Левски... Страшно много се ядосвам на ценностната система на някои хора. Някои момичета си мислят че да имаш последен модел IPhone е най-важното нещо. Не е така ! За мен най важни са семейството ми и приятелите ми! Всичко друго е повърхностно. Да не говоря, че повечето българи спряха да пишат на Кирилица. Абе хора ние сме БЪЛГАРИ не американци. Защо по всичко трябва да подражаваме на Америка? Изключително много се радвам когато видя успял млад човек с амбиции и мечти. За жалост тези хора са един на милион....
Това е просто исках да споделя мнение. :) Извинявам се ако има грешки. А според вас защо е такова поколението ни ?
Лек ден.

KumchoValcho
12-21-2013, 12:40
Много терзания за 13 годишно момиче 8-) Това хубаво :)
Първо, не ги слушай тея псевдопатриотични, плиткоумни идеологии, че България нещо кой-знае какво. Всичко е породено от дълбоките ни комплекси. Това да оцеляваш на прага на изчезването и мизерията НЕ Е СИЛА, нито заслужава уважение, хора!!! 8-)
Трябва да ни е СРАМ. Какво е станало, след като сме се освободили? Нека ти кажа, след като българина се е напил и наял на спокойствие, че турците няма да изчукат дъщеря му пак е продължил да живее стария, скотски начин на живот до ден днешен. Да, били сме на 3 морето преди няколко милиона века.. и какво?
Както и да е, отклоних се малко, за да адресирам въпросните патриотични аргументи, които всеки си вади от задника.

Ето моя съвет: седи си мирно, учи си уроците и се сприятелявай с хора, които смяташ, че ти отговарят на нивото. Ако отнасяш подигравки, то никога не забравяй как тези хора сами се обричат да си живеят в свинщина, да хвърлят салфетки по чалготеките и да живеят един примитивен, скотски и позорен начин на живот. Следвай си ценностите, учи (не само в училище, развивай си интересите, възползвай се от интернета - можеш много неща да научиш, за да придобиеш много голяма преднина в бъдеще) развивай се НЕПРЕСТАННО, защото това най-доброто нещо, което можеш да направиш за себе си. Работата върху себе си, върху ума и тялото си е най-висшата форма на грижа за себе си и проява на любов към самия теб. А не да си направиш педикюр, за съжаление поп културата това налага.
Дерзай!
цунки, до скоро 8-) :*

Djenka
12-21-2013, 13:38
Всички се чудим същото...

MonicaR
12-21-2013, 14:07
Че имаме проблеми, то е ясно. Според мен, обаче, не може да твърдите, че България е най-ужасната страна за живеене едва ли не в целия свят. Навсякъде има проблеми от различни естества. Кипър фалира, Исландия също.
Както и да е, темата е "Поколението ни", а то не е виновно за проблемите на света и финансовите кризи. Та, ясно е, че "деградирала младеж" наистина е деградирала, но и от времето на родителите ми са обяснявали как тогавашното поколение е било най-лошото и до никъде няма да стигне. Светът просто се променя, преди време момиче да отиде с накъдрена коса на училище е било наказуемо, сега си е абсолютно нормално, нали? Съгласна съм, че поради незнайна причина родителите не си вършат работата както подобава и 12-годишни хлапета се мислят за богове. Положението е такова В ЦЕЛИЯ СВЯТ, не само в България. Имам наблюдения за САЩ, тъй като имам роднини там - учители. Първо образованието им е на много много по-ниско ниво от нашето (имам предвид учебния план и материалът, който се усвоява). В гимназия в час по литература се четат списания и се отговаря на въпроси, свързани със статията. Няма да коментирам математиката и природните науки. 50% от завършилите гимназия не могат да напишат есе - това продължава да се учи в колежа.
Мога още много да говоря, но мисля, че същественият проблем е следният: българите се оплакват от всичко, както правим и в момента, но на никого не му стиска да направи нещо истинско. Чакаме последния момент, търпим всякакви глупости, дори и протестите ни не са протести. Искате България да се оправи - стойте тук. Това е. Няма кой да ни помогне, ако сами не искаме да го направим. Ако имах години и живеех в София щях да съм на протестите всеки ден.
Държа да отбележа, че подкрепям студентите, които учат в чужбина и не ги смятам за предатели по никакъв начин. Идеята ми е, че учиш на по-добро място, с по-добри условия и се връщаш в България да приложиш наученото. Виждам го като вид дълг към родината. От нас зависи всичко, с негативизъм няма да стигнем до никъде.

Djenka
12-21-2013, 14:12
Че имаме проблеми, то е ясно. Според мен, обаче, не може да твърдите, че България е най-ужасната страна за живеене едва ли не в целия свят. Навсякъде има проблеми от различни естества. Кипър фалира, Исландия също.
Както и да е, темата е "Поколението ни", а то не е виновно за проблемите на света и финансовите кризи. Та, ясно е, че "деградирала младеж" наистина е деградирала, но и от времето на родителите ми са обяснявали как тогавашното поколение е било най-лошото и до никъде няма да стигне. Света просто се променя, преди време момиче да отиде с накъдрена коса на училище е било наказуемо, сега си е абсолютно нормално, нали? Съгласна съм, че поради незнайна причина родителите не си вършат работата както подобава и 12-годишни хлапета се мислят за богове. Положението е такова В ЦЕЛИЯ СВЯТ, не само в България. Имам наблюдения за САЩ, тъй като имам роднини там - учители. Първо образованието им е на много много по-ниско ниво от нашето (имам предвид учебния план и материала, който се усвоява). В гимназия в час по литература се четат списания и се отговаря на въпроси, свързани със статията. Няма да коментирам математиката и природните науки. 50% от завършилите гимназия не могат да напишат есе - това продължава да се учи в колежа.
Мога още много да говоря, но мисля, че същественият проблем е следният: българите се оплакват от всичко, както правим и в момента, но на никого не му стиска да направи нещо истинско. Чакаме последния момент, търпим всякакви глупости, дори и протестите ни не са протести. Искате България да се оправи - стойте тук. Това е. Няма кой да ни помогне, ако сами не искаме да го направим. Ако имах години и живеех в София щях да съм на протестите всеки ден.
Държа да отбележа, че подкрепям студентите, които учат в чужбина и не ги смятам за предатели по никакъв начин. Идеята ми е, че учиш на по-добро място, с по-добри условия и се връщаш в България да приложиш наученото. Виждам го като вид дълг към родината. От нас зависи всичко, с негативизъм няма да стигнем до никъде.

+1

MonicaR
12-21-2013, 14:30
Като допълнение към отговора си искам да споделя един проблем в образователната система - учителите. Съжалявам, но комунистическите методи и разбирания на 60+ годишните ми учители няма как да дадат резултат. Смешно е да караш учениците си да са с вързани коси и без грим в часа ти - да им виждаш очите. Зубрим учебниците наизуст, помолим ли ги да обяснят нещо получаваме отговор от сорта на "Няма да обяснявам едно и също нещо 100 пъти". Това са хора, чиято работа е да те научат на нещо, което ще ти остане за цял живот. Вместо това влизаме в час и 45 мин ни обясняват колко сме неграмотни, как от нас няма да излезе нищо и дори как учителите са класи над нас и не искат да си губят времето с "такива" хора. Очаквам да ни наказват с ръцете горе в ъгъла, а може и с люти чушки при грешен отговор.
Друга ситуация: Ходихме на балет с класа. Класният ни ръководител ни "похвали" със следното: "От много източници научих, че сте се държали добре, а не като животни. Браво, очаквах друго". Това като комплимент ли да го приемем?
Дори и да искаш да се развиваш винаги ще има някой некадърен даскал, който за 40 год. трудов стаж не е научил никого на нищо, но има самочувствието на Бог. Хайде, няма нужда.

Jaune
12-21-2013, 15:18
++++++++++++

SunT
12-21-2013, 15:19
Държа да отбележа, че подкрепям студентите, които учат в чужбина и не ги смятам за предатели по никакъв начин. Идеята ми е, че учиш на по-добро място, с по-добри условия и се връщаш в България да приложиш наученото. Виждам го като вид дълг към родината. От нас зависи всичко, с негативизъм няма да стигнем до никъде.
+1
И като спомена родителите, наскоро се замислих, че всъщност точно тези, които критикуват най-много “днешната младеж“, те са възпитали и нашите родители, нали така? А нас пък ни възпитават децата им. И сега, кой виновен? :-?

vsnpnde
12-21-2013, 17:26
Всичко е направено така, че народът да е тъп, ограничен и да ни управляват по-лесно...

KumchoValcho
12-21-2013, 18:43
Всичко е направено така, че народът да е тъп, ограничен и да ни управляват по-лесно...
Дрън, дрън. Пак някой друг ви е виновен.
Всичко се свежда до индивидуалната, лична отговорност към себе си. Повечето българи я нямат. Ако я имаха щяха да се развиват, да преодоляват всичките малоумни манипулации, да си изключат ТЕЛЕВИЗОРА, да четат и да бъдат добри един с друг.

OoVasKoO
12-21-2013, 18:46
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/66612_618746271485772_1184612419_n.jpg

OoVasKoO
12-21-2013, 18:49
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/282904_575737739119959_1572851371_n.jpg

anonymous895156
12-21-2013, 18:51
Всичко е направено така, че народът да е тъп, ограничен и да ни управляват по-лесно...

Всъщност няма нужда нищо да се прави, хората са си тъпи по природа :)

vsnpnde
12-22-2013, 05:32
Всъщност няма нужда нищо да се прави, хората са си тъпи по природа :)

Не е точно така..


Дрън, дрън. Пак някой друг ви е виновен.
Всичко се свежда до индивидуалната, лична отговорност към себе си. Повечето българи я нямат. Ако я имаха щяха да се развиват, да преодоляват всичките малоумни манипулации, да си изключат ТЕЛЕВИЗОРА, да четат и да бъдат добри един с друг.

Да започнем с държавата и след това хората??? Хората няма да правят това, ако в държавата всичко е наред - никой няма да лъже, никой няма да краде. :)

KumchoValcho
12-22-2013, 05:35
Не е точно така..



Да започнем с държавата и след това хората??? Хората няма да правят това, ако в държавата всичко е наред - никой няма да лъже, никой няма да краде. :)
Много си тъп ако мислиш така. Държавата е всеки един от нас. Да, съгласен съм, че диктатура ще ни се отрази добре, ама е много неприложимо в днешно време. Знам, че сме много специални снежинки ние българите, ама щом другите страни не са на дъното на мизерията без диктатури, значи и ние можем.
Просто всеки трябва да преоткрие нов мироглед в себе си, ама не може да се очаква от безполезни лайноподобни мекотели, каквито са българите. Тук всеки гледа да мине на далавера, да се наяде и да се напие, всеки гледа да прецака другия. Много, много жалко. И жалко за България, че скоро ще изгуби човек като мен, с моите възгледи и възможности, и капацитет. Цун

draid
12-22-2013, 21:48
България е такава каквато ние сами сме си я направили. Вината е 80% в нас самите.

KumchoValcho
12-24-2013, 10:35
балгариа на 3 мурета!!!!!!!!!!!

tori
12-24-2013, 12:07
А ти погледна ли си текста? Разбра ли, че не можеш да свържеш три думи в изречение? Не знаеш къде да слагаш запетайки. Я, се стегни. Това, че има курви, наркомани и изнасилвачи, далеч не означава, че всички сме такива. Какво става, да не би да е нова мода тринайсетгодишни да плюят тринайетгодишни?! Не ставате по-интересни и по-различни като плюете съучениците си.

NeutralMilkHotel
12-24-2013, 15:03
А омг стена от текст за някакви общи неща дето ги има от средновековието насам. Яко. Или изнасилвачите, курвите, наркотиците и секс с/между малолетни е нещо от вчера? :lol:

NeutralMilkHotel
12-24-2013, 15:04
И жалко за България, че скоро ще изгуби човек като мен, с моите възгледи и възможности, и капацитет.

Моля те, Кумчо Вълчо, не си отивай! Какво ще прави България без теб? :(

tori
12-24-2013, 20:05
А омг стена от текст за някакви общи неща дето ги има от средновековието насам. Яко. Или изнасилвачите, курвите, наркотиците и секс с/между малолетни е нещо от вчера? :lol:
Мхм, да. Ест, че е от вчера. Ти не знаеш ли?!

anonymous895156
12-24-2013, 20:32
Какво става, да не би да е нова мода тринайсетгодишни да плюят тринайетгодишни?!

Айде бе, тази мода да не е от вчера, а? :D Просто са млади и тъпи. Омръзна ми да го обяснявам, но ще се самоцитирам:


От има-няма три хилядолетия насам дори философите твърдят, че младото поколение вече не е като предишното. Обноските му са лоши, държи се немарливо.

Платон

"Какво се случва с младите? Те не уважават възрастните, не се подчиняват на родителите, не спазват закона. Бунтуват се по улиците, подбуждани от диви идеи. Моралът им запада. Какво ще излезе от тях?"

Сократ

"Младежта обича днес лукса. Тя има лоши обноски, пренебрегва авторитетите, няма уважение към старите хора и говори тогава, когато трябва да работи. Младите вече не стават на крака, когато в стаята влезе по-възрастен човек; те бърборят в обществото, на масата си избират най-хубавото, кръстосват крак върху крак и тиранизират своите учители."

Пиер Отшелника

"Нашият свят преживява тежки времена. Днешните млади хора мислят само за себе си. Не изпитват уважение към родителите си и към възрастните въобще. Те са нетърпеливи и невъздържани. Говорят, сякаш знаят всичко, и това, което за нас е мъдрост, за тях е глупост. Колкото до девойките, те са нахални, нескромни и невъзпитани в говора, държанието и облеклото си."

Хезиод

"Не виждам надежда за бъдещето на народа ни, ако то зависи от днешната разюздана младеж, тъй като всички младежи са неописуемо безразсъдни... когато аз бях млад, ни учеха на дискретност и уважение към възрастните, но днешните младежи са невъзпитани и невъздържани."


Излиза, че за този упадък се говори от 2500 години, но очевидно цивилизацията ни продължава да съществува и да ражда велики умове. Хората по времето на Елада са критикували младите (всяко следващо поколение, всъщност това е любимата тема на възрастни и някои млади от зората на цивилизацията), че младото поколение (каква ирония - все става дума за юношите) е глупаво, държи се непристойно, няма морал, то е нискоинтелигентно, невежо, бъдещи експлоататори, не е като нас, то не може да гради държава етэ.
Толкова сте кухи, че, откакто свят светува, повтаряте "днешното" пред поколение, цъкате с език и си мислите, че наблюдавате упадък. Глупаци :lol:

ta taka deca vie ste srednointeligentni i ot vas nqma da stane nishto (v nai dobr slucai shte ste posredstweni recepcionistki)

anonymous895156
12-24-2013, 20:39
:ППП завиждайте ми

tori
12-24-2013, 20:40
Кое им е лошото на рецепционистките? Бая часове практика съм изкарала зад рецепцията, бих казала, че е доста сладка работа. Само езици ти трябват и минимална компютърна грамотност. Лесно е, мързеливо даже.

crazy_wolf_92
12-25-2013, 11:27
Това означава че вече няма живот в България и няма и да има така че учете някой език и отивай да си живееш живота.Както са казали единствения изход от кризата е терминал 1 и 2.! :)))

Lucho
12-25-2013, 12:13
:ППП завиждайте ми

Бягай бе, по-добре да съм рецепционистка, отколко високомерна стара мома даскалица.

И ако ми се наложи да съм такъв (не дай боже), то поне ще е хубаво да си ми колежка. Да видиш тогава каква завист ще пада :D

s0b1esk1
12-25-2013, 12:55
как все някой друг ви е виновен, а? я се стягайте и почвайте да правите пари

anonymous895156
12-25-2013, 12:58
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/66612_618746271485772_1184612419_n.jpg

и кво? ти общество от 7 милиарда свободомислещи човека ли искаш? знаеш ли какъв хаос ще настане?

mayaaa
12-27-2013, 21:16
Значи, няма какво да се лъжем, просто няма как да се оправи България. Да сме били единни... Единни към какво? Протести, роботи и 20 пъти да се смени правителството то пак ще си е същата работа... Хората гласуват на принципа "най-малко зле". Така че, ако искаш успех отиваш в чужбина, нека да е грешно!
А за поколението само много го плюете всички, ама това са само общи приказки! Всяко поколение си има "грешките", но те не са общи за цялото поколение! И освен това всеки си знае за себе си, всеки има право да прави каквото си иска с тялото и с живота си, но никой няма право да съди другите! Може да си подражава на който си иска, може да пише както си иска, това си е мнение на всеки човек. Като не ти харесва, просто не го правиш и всичко е ОК.

SHPAIdURmeN
12-27-2013, 22:01
Дрън, дрън. Пак някой друг ви е виновен.
Всичко се свежда до индивидуалната, лична отговорност към себе си. Повечето българи я нямат. Ако я имаха щяха да се развиват, да преодоляват всичките малоумни манипулации, да си изключат ТЕЛЕВИЗОРА, да четат и да бъдат добри един с друг.

Абсолютно точно. Преди и аз си мислех, че някои си от по горно ниво ни прави тъпи и разни такива, вярно разрушават държавата и пречат да се развиваш.

В край на сметка всеки си чака някои лидер да ги поведе, да ви попитам Вие овце или вълци си избирате да бъдете, а ?

Навсякъде е една джунгла място за оцеляване, трябва да мачкаш за да не бъдеш ти премазаният, гадно и неприятно е. Но ако искаш да завърши, като половината които сега се напиват блъскат тръшкат и говорят " Тоя ми виновен , онзи е виновен , затова сме така" , продължавай да се оплакваш, има ги много такива(овце).

Just a dreamer..
12-28-2013, 08:32
Не съм чела всички мнения и с риска да се повторя ще ти кажа само , че всичко това , колкото и глупаво да ти звучи е напълно "нормално".Искам да кажа ,че винаги ще има пропадняци , които се наливат с водка от 12-годишни и са имали повече гаджета отколкото рождени дни.Винаги ще има и такива (които според мен са в пъти по-зле) , които им обръщат каквото и да е внимание и позволяват на "феймъсите , свагърите и т.н." да им влияят върху живота - иначе казано , такива като теб :)
Просто не им обръщай внимание , защото ,ако наистина са толкова деградирали и изпаднали , те просто не го заслужават :)

OoVasKoO
12-28-2013, 15:53
Значи, няма какво да се лъжем, просто няма как да се оправи България. Да сме били единни... Единни към какво? Протести, роботи и 20 пъти да се смени правителството то пак ще си е същата работа... Хората гласуват на принципа "най-малко зле".
И дори когато някой се надигне над всичката тая политическа утайка, веднага вадят компромати и всякакви други глупости срещу него, за да го смажат. Отдавна сме изпуснали юздите.

Dagichka
12-28-2013, 18:34
Хората гласуват на принципа "най-малко зле"
изразът е "по-малкото зло" принципно ;д
иначе съм съгласна с мнението, че доста неща ни куцат, но ако мислите, че в "чужбината" всичко е цветя и рози като по филмите, значи си живеете в дълбоока заблуда.

crazy_wolf_92
12-29-2013, 15:45
След 2000 година абсолютно всички лапета са мега забилите който излизат един път на 2 месеца !!! Грозна работа става живота в България..............

Красивият
12-29-2013, 15:50
След 2000 години абсолютно сички лапета са мега забилите който излизат един път на 2 месеца !!! Грозна работа става живота в България..............

само се моля да не си на 19, както пише в профила ти, че положението е наистина трагично :/

an7raks
12-29-2013, 16:13
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/66612_618746271485772_1184612419_n.jpg

Това е така заради предметите, по които информацията може да се изопачава. Да речем литературата и историята, че и философията, където уж трябва да изказващ и защитаваш лично мнение, а накрая ти пишат 2, щото не можело да си против циганите...

bogitooo12
12-30-2013, 09:16
А ти погледна ли си текста? Разбра ли, че не можеш да свържеш три думи в изречение? Не знаеш къде да слагаш запетайки. Я, се стегни. Това, че има курви, наркомани и изнасилвачи, далеч не означава, че всички сме такива. Какво става, да не би да е нова мода тринайсетгодишни да плюят тринайетгодишни?! Не ставате по-интересни и по-различни като плюете съучениците си.

Знам къде да слагам запетаи. :Д Просто бързах...И къде на са ми свързани 3 думи в изречение?

an7raks
12-30-2013, 10:13
Знам къде да слагам запетаи. :Д Просто бързах...И къде на са ми свързани 3 думи в изречение?

Да, а Барак Обама просто има тен...

Hayashi
12-30-2013, 10:29
Абе спрете се с тоя Васил Левски вече. Васил Левки в изречението и автоматично ставате интелигентни и големи патриоти. Не ви е виновно поколението, ако вие не успявате да се оправяте. По-малко мрънкане във форумите - повече самоусъвършенстване.

YSMF
12-30-2013, 11:00
След 2000 година абсолютно всички лапета са мега забилите който излизат един път на 2 месеца !!! Грозна работа става живота в България..............
*лицедлан*

BlackEyedPeas
12-30-2013, 11:27
След 2000 година абсолютно всички лапета са мега забилите който излизат един път на 2 месеца !!! Грозна работа става живота в България..............

Трябва да си много зле ако си мислиш, че това е само в България.. Грозна работа става с теб. Trying hard to be smart and shits.

anonymous895156
12-30-2013, 11:44
Абе спрете се с тоя Васил Левски вече. Васил Левки в изречението и автоматично ставате интелигентни и големи патриоти. Не ви е виновно поколението, ако вие не успявате да се оправяте. По-малко мрънкане във форумите - повече самоусъвършенстване.

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1476522_559208787492814_932176914_n.jpg

anonymous895156
12-30-2013, 11:45
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1472020_558182780928748_830773961_n.jpg

anonymous895156
12-30-2013, 11:56
преди националсоциалистките песове 卐 да ме налаят, ще кажа, че кирил и методий са били некви никви византийци, изпратени от василевсчо да напишат азбука за великоморавия. Направили са глаголицата (която е по-далеч от българския и от японските канджи). После папата не ги харесал и ги изпъдил, трябвало да се скрият някъде и се скрили в българия. Кофти е това да е историята на азбуката ти, нали? Климент Охридски и останалите ученици на двамата са тези, които допринасят за създаването на кирилицата.
А кирил и методий и братята им са много, ама много далеч от образите, с които страницата наистина се подиграва.
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1379555_557364014343958_1922725877_n.jpg
;p i'm back

valiela-kolewa-kolewa
01-01-2014, 14:49
аз не разбирам какав ви е проблема от 12 годишните момичета които пушат и не са девствени?! така сме решили! аз намерих за парвия си път правилният човек и не съжелявам! а за пушенето просто ме зарибиха и мн ми хареса.. -,- толкова ли нямате свой личен живот та хората да садите?! мн сте зле -,-

ventto
01-01-2014, 15:04
Цаца

Hayashi
01-01-2014, 15:11
преди националсоциалистките песове 卐 да ме налаят, ще кажа, че кирил и методий са били некви никви византийци, изпратени от василевсчо да напишат азбука за великоморавия. Направили са глаголицата (която е по-далеч от българския и от японските канджи). После папата не ги харесал и ги изпъдил, трябвало да се скрият някъде и се скрили в българия. Кофти е това да е историята на азбуката ти, нали? Климент Охридски и останалите ученици на двамата са тези, които допринасят за създаването на кирилицата.
А кирил и методий и братята им са много, ама много далеч от образите, с които страницата наистина се подиграва.
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1379555_557364014343958_1922725877_n.jpg
;p i'm back

В българия викаш... Този мийм ми е любим!

lemagnifiqueparasseux
01-01-2014, 16:52
аз не разбирам какав ви е проблема от 12 годишните момичета които пушат и не са девствени?! така сме решили! аз намерих за парвия си път правилният човек и не съжелявам! а за пушенето просто ме зарибиха и мн ми хареса.. -,- толкова ли нямате свой личен живот та хората да садите?! мн сте зле -,-

Ти ако искаш си сади, аз няма да ставам градинар. =D




В българия викаш... Този мийм ми е любим!

Уау, някой да може да произнася meme правилно, доживях.

anonymous895156
01-01-2014, 16:56
аз не разбирам какав ви е проблема от 12 годишните момичета които пушат и не са девствени?! така сме решили! аз намерих за парвия си път правилният човек и не съжелявам! а за пушенето просто ме зарибиха и мн ми хареса.. -,- толкова ли нямате свой личен живот та хората да садите?! мн сте зле -,-

Ето! Момичето (да, ясно е, че е трол) е щастливо и просто ще си стане сервитьорка (в общия случай, нищо чудно и един ден да е инженер в наса). Гледайте своите роднини и приятели.

anonymous895156
01-01-2014, 16:57
В българия викаш... Този мийм ми е любим!

българия или България - все си е най-бедна в ес



Уау, някой да може да произнася meme правилно, доживях.

мемето ли

valiela-kolewa-kolewa
01-01-2014, 17:13
аз съм един неуспешен трол.. мамка му

anonymous895156
01-01-2014, 17:19
аз съм един неуспешен трол.. мамка му

не бъди тъжно, случва се

SHPAIdURmeN
01-01-2014, 20:59
аз съм един неуспешен трол.. мамка му

Няма как, като те хванем един път, ще знаеш другия път, как да ни тролнеш, учиш се :D


Иначе на Димитъчо нещо му стана :D

Sexylexie
01-08-2014, 18:14
Помогнете ми! Имам приятелка която неможе да отказва на хората за каквото и да е тя жинаги казжа да.Проблема е че тя е на 14, а един нейн приятел иска да излязат заедно той е на 21.Той и казва по фейсбук че я харесва и я пита защо тя не му праща целувки.Тя неиска да му праща нищо тя неиска да го вижда.Той днес искам да се видят, но тя си измислила управдание той я попитал за утре и тя приела.Мен лично ме е страх че той иска само секс и нищо повече от нея.Тя е обвързана с едно момче и то става голяма каша аз съм и бфф и не искам да стават такива неща. Моля ви помогнете ми защото утре е уговорената среща !!