PDA

View Full Version : Моля за съвет



Мечтателка^^
12-21-2013, 16:29
Първо на 15 години съм и имам спешна нужда от пари. Не говоря за някаква висока сума , а за нещо до 50лв. Знаете Коледа е доста скоро,а аз не разполагам с кой знае какво. Трябва да се купуват подаръци :( Не бих писала на такова място ако не ми беше толкова спешно. Благодаря предварително :(

vsnpnde
12-21-2013, 17:20
Трябват ти пари и..?

Мечтателка^^
12-21-2013, 17:36
Идея от къде мога да си набавя?

NeutralMilkHotel
12-21-2013, 17:51
Еее, все едно Коледа изненадващо идва...Можеше да си спестила за цяла година.
Сега шанса е парички от баба/дядо/чичо/леля или сексче с чичковци.

BlackEyedPeas
12-21-2013, 17:51
Очакваш ние да ти кажем как да спечелиш? Че то ние се чудим как да закърпим 2 лева, а ти питаш нас от къде да намериш пари.

Sexylexie
01-08-2014, 18:17
Помогнете ми! Имам приятелка която неможе да отказва на хората за каквото и да е тя жинаги казжа да.Проблема е че тя е на 14, а един нейн приятел иска да излязат заедно той е на 21.Той и казва по фейсбук че я харесва и я пита защо тя не му праща целувки.Тя неиска да му праща нищо тя неиска да го вижда.Той днес искам да се видят, но тя си измислила управдание той я попитал за утре и тя приела.Мен лично ме е страх че той иска само секс и нищо повече от нея.Тя е обвързана с едно момче и то става голяма каша аз съм и бфф и не искам да стават такива неща. Моля ви помогнете ми защото утре е уговорената среща !!

Зъбчето
01-11-2014, 05:17
Помогнете ми! Имам приятелка която неможе да отказва на хората за каквото и да е тя жинаги казжа да.Проблема е че тя е на 14, а един нейн приятел иска да излязат заедно той е на 21.Той и казва по фейсбук че я харесва и я пита защо тя не му праща целувки.Тя неиска да му праща нищо тя неиска да го вижда.Той днес искам да се видят, но тя си измислила управдание той я попитал за утре и тя приела.Мен лично ме е страх че той иска само секс и нищо повече от нея.Тя е обвързана с едно момче и то става голяма каша аз съм и бфф и не искам да стават такива неща. Моля ви помогнете ми защото утре е уговорената среща !!

Това какво общо има с темата от къде да намери момата пари за коледата, която вече отдавна мина???? Нека се научи твоята приятелка да казва НЕ!