PDA

View Full Version : Изрусител - експеримент



ShtrudeL
12-21-2013, 17:14
Имам вАпросителна!

Ако сложа това прахче http://www.zlatnaribka.com/boya-za-kosa/izrusiteli/izrusitel-paketche-lakme-kblonde-20-gr (не цялото ест) в червената си боя за коса (на Гарниер.. Олиа..) дали косата ми ще стане светло червена?

Мисля да пробвам със съвсеееееем малка прашинка и съвсем малко боя на един кичур.. Как мислите? Твърде голям ли е риска? ^^

Питах в златната риба и ми казаха, че не е препоръчително, защото може да се получи обезцветяване, дрън дрън..
Може и да са прави, ама може и да са като фризьорите, които каквото и да ги питаш ще ти кажат: 'НЕ! Ще си увредиш косата!'..

weeell..

NeutralMilkHotel
12-21-2013, 17:34
Ако си готова да пробваш нещо толкова силно просто си вземи един червен блондор и се мацай на воля, до алено червено.
Или си сложи от червения блондор в сегашната боя...Не блондор за изрусяване... Не е ли логично?

ShtrudeL
12-21-2013, 17:37
от къде да ми знае главицата, че има ЧЕРВЕН блондор?! 8-)

би ли дала пример/марка за такъв?

ShtrudeL
12-21-2013, 17:41
другия вариант е да се намацам с това прахче на Лакме, като го разтворя както е указано, но да стоя по-кратко време, защото все пак не искам да ставам мега руса, а просто да си изсветля косата до толкова, че да ми се получи хубаво червено, а не някакви отенъци на слънце.. -.-
Проблема е, че сама адски бавно се боядисвам като цяло и ще стане мазало 8-)

NeutralMilkHotel
12-21-2013, 17:42
от къде да ми знае главицата, че има ЧЕРВЕН блондор?! 8-)

би ли дала пример/марка за такъв?

http://evterpa.eu/boia_kosa2.html

NeutralMilkHotel
12-21-2013, 17:44
другия вариант е да се намацам с това прахче на Лакме, като го разтворя както е указано, но да стоя по-кратко време, защото все пак не искам да ставам мега руса, а просто да си изсветля косата до толкова, че да ми се получи хубаво червено, а не някакви отенъци на слънце.. -.-
Проблема е, че сама адски бавно се боядисвам като цяло и ще стане мазало 8-)

Блондора е шит, с руса боя по-добре. Идеята е просто да имаш светла основа, без значение оранжева или платинено руса ли ще е...

ShtrudeL
12-21-2013, 17:45
това ми изглежда като адското горене :33

NeutralMilkHotel
12-21-2013, 17:49
Блондора или боята? От червеният блондор, ако искаш само да си капнеш в боята е ОК...
А м/у изрусяване с блондор и с боя блондора е по-горящ...

ShtrudeL
12-21-2013, 17:55
това на евтерпа..
Лакме ми звучи по-добре просто ^^

vampire_girl_
12-21-2013, 21:22
боядисвана ли ти е косата?
Ако не - един изрусител на Syoss и после червеното?

Cucko0
12-22-2013, 00:50
Няма да се получи това,което си мислиш .Червеното е много капризен цвят и трудно ще постигнеш желаното в домашни условия .

ShtrudeL
12-22-2013, 11:08
Такаа..
Четох бая за това на Евтерпа.. с него ще пробвам 8-)
Всички казват, че изсветлявала много, дори ако си била с черна коса, ставала ярко червена :О Не си обяснявам тази магия, но ще видим..
Пишат, че не е много трайна и след няколко седмици дори избивало на русо и можеш да си го поддържаш с други бои..

Сиско, една позната има брутално, мега готино червена коса, ще ти я покажа на ЛС и си го е постигнала точно с такава боя и си поддържа косата с някакви балсамчета оцветяващи за през боядисванията.. :33

Cucko0
12-22-2013, 23:41
ами успех :) ще се покажеш после какво е станало .

ShtrudeL
12-27-2013, 13:04
Никъде не мога да си намеря шибаната боя! 8-) В козметичните магазини и Лили я няма. :33
Къде?! :33

marin4itu
01-01-2014, 10:36
Аз съм с тази на Евтерпа, измива се хич да не е, на мен почва да ми рижавее, но и порижавялото ми отива :D
Ако си от Русе, мога да ти кажа къде да я търсиш, ако си от Варна я има в Елитис. Като цяло трудно се открива тази боя.

ShtrudeL
01-02-2014, 10:28
Разбрах къде да си я намеря в София, но много ли гори косатаа :3 може ли да ми пратиш снимка нА косата сии

marin4itu
01-04-2014, 09:21
Писах ти на лично.