PDA

View Full Version : Секс - преди или след връзката?



Страници : [1] 2

mimsssssss
12-21-2013, 19:55
Предупреждавам, че не искам темата да се развие в цел убеждаване на собственото право. Нека всеки си се изкаже, даде мнение, пък и опит и т.н. :)
Според вас как би се развила една връзка, ако започне със секс - т.е. се забият за една вечер и след това обсъдят да започнат да се виждат?
И обратното - ако започнат да се срещат и след време - месец-два-три решат(се стигне) до секс?
И да, мисля че не е нужно да споменавам да не намесвате двойни стандарти, кой е пич и кой курва. Говорим чисто хипотетично, нито знаем кой с колко е спал, дали не е болен от рак и му остават два месеца, или е девствен и т.н. Хипотетично всичко :Д
Давайте.

Daniie
12-21-2013, 20:00
Предпочитам след като се срещаме вече и след време секс, но връзка започната с секс е по интересна някакси
и няма шанс при такава връзка секса да е скучен.. просто и връзката може би ще е с повече тръпка ..

bitchiness
12-21-2013, 20:01
Sled.

TheBeliever
12-21-2013, 20:09
В първият случай има логика. Типа те привлича, правите хубав секс, допадате си и решавате да поддържате някакви отношения.

Вторият случай ми е непонятен. Не намирам причина големи млади здрави хора (изключвам девствени тийнеджъри) да се чакат с месеци преди да правят секс.


Но и в двете ситуации няма как да знаем как ще се развие връзката.

anonymous708973
12-21-2013, 20:16
Съгласна съм с горното.

Наскоро чух нещо и много мило ми стана - едно момче казваше как нямало значение дали ще му пуснат на първа среща, това не значело, че момичето е лесно и/ли евтино и той нямало да подходи по различно към нея.

babity
12-21-2013, 20:51
По принцип не е нужно нещата да са свързани. Де факто, едно "изчакване" е нещо като ранна индикация за намеренията, специално при жената. Ти искаш нещата да не се смесват, но ако си легнеш с него на първа среща, ще си станеш една от "ония" и няма да изпитва нужда да те печели с к'вото и да е.

Масата, само след един отказ от първия път да получат секс, се мотивират мнооого повече. Лични наблюдения, които не се базират само на собствения ми опит.

'Ма то зависи де... Т'ва горното го казвам, ако хипотетичната ситуация включва момче, с което си се запознала преди малко, а не добър познат, който просто в един момент решава, че иска да те тресне.

Tsukuda_Hiroshi
12-21-2013, 22:08
За мен секса е функция на любовта, така че явно след. Не ме влАчи мисълта да правя секс с някоя, дето ми е сЕ тая за нея.

xXxPETYAxXx
12-22-2013, 07:01
Според вас как би се развила една връзка, ако започне със секс - т.е. се забият за една вечер и след това обсъдят да започнат да се виждат?
Не знам, но зависи от хората има и такива успешни връзки. Аз обаче чак такива забивки не харесвам, но има един момент, в който си излизал на няколко стещи с някого, харесвате се, но все още не сте гаджета. Там някъде му е мястото на секса за мен. Или пък сте решили вече, че сте заедно, но не чакате много дълго, а сексът си идва скоро.


И обратното - ако започнат да се срещат и след време - месец-два-три решат(се стигне) до секс?
Такива връзки съм имала, в началото изглеждаха добре, но краят беше грозен. Не казвам, че има нещо общо с началото, просто при мен така се е получило. Избягвам "голямото чакане", за да не стане "голямото разочарование".

fUcKsMiLe
12-22-2013, 07:55
Предпочитам да е малко след връзката.
Бих искала, все пак, да познавам човека, с който ще си легна.

TheBeliever
12-22-2013, 07:59
но има един момент, в който си излизал на няколко стещи с някого, харесвате се, но все още не сте гаджета. Там някъде му е мястото на секса за мен.
Мхм. Това е оптималният вариант.

Rabalka
12-22-2013, 08:10
За мен е все тая ма си мисля че зависи от хората

tori
12-22-2013, 08:23
На Петя мнението ми хареса. След 2-3-5 срещи, когато познавам човека малко или много.

mimsssssss
12-22-2013, 09:04
Айде и аз да се изкажа. След известни лични разсъждения, стигнах до заключението че в живота ми явно има огромно значение секса. Който каквото да говори, все пак всички сме различни. Но някак си не гледам толкова външният вид - просто да е привлекателен за мен, нито парите - защото съм държала винаги на самостоятелност и сме 50/50 по сметките, дори нещо като пушене бих приела... но секса е друго.
Първата ми сериозна връзка беше точно първо гаджета, след известно време секс и накрая късане по ред причини. И да, секса не вървеше и каквито и чувства да съм имала, всичко замря малко по малко. Продължи две години.
Втората ми сериозна връзка - обратното. Луд секс, след няколко седмици сериозен разговор и решаваме, че искаме да сме заедно и да се опознаем. Продължи малко над шест години.
Та се замислих аз, че ако не си допадна с някой на чисто сексуално ниво, в продължение на времето чувствата замират, колкото и гадно да звучи. Докато иначе бих направила малък компромис (разбира се и ако той е склонен - примера с пушенето, просто да не пуши в мое присъствие да речем и да си дъвчи дъвки :д).
Това е, ако има нещо ще се включвам пак в темата...

DisappointedDreamer
12-22-2013, 09:09
Много е относително при мен. Всичко е до отсрещния човек.

Започвала съм връзка със секс. Продължителността няма да коментирам, защото далеч не е била толкова, колкото мимссс спомена :Д Започвала съм и връзки, след които сексът е бил естественото, следващо стъпало. Е, сега като се върна назад, връзката, която започна със секса, ми е много по-близко на сърцето, много по-интимна, луда и специална. Имаше някакво разбиране между нас, което не се нуждаеше от думи; чувства, изричани с дръпването му от моята цигара; начинът по който забелязваше щръкналите ми shoulder blades и тиковете ми, докато спях.

В този ред на мисли - не съдя някого според предпочитанията му или как се е развила връзката му. В края на краищата, всички търсим едно и също - сорова страст.

Rabalka
12-22-2013, 09:12
Много е относително при мен. Всичко е до отсрещния човек.

Започвала съм връзка със секс. Продължителността няма да коментирам, защото далеч не е била толкова, колкото мимссс спомена :Д Започвала съм и връзки, след които сексът е бил естественото, следващо стъпало. Е, сега като се върна назад, връзката, която започна със секса, ми е много по-близко на сърцето, много по-интимна, луда и специална. Имаше някакво разбиране между нас, което не се нуждаеше от думи; чувства, изричани с дръпването му от моята цигара; начинът по който забелязваше щръкналите ми shoulder blades и тиковете ми, докато спях.

В този ред на мисли - не съдя някого според предпочитанията му или как се е развила връзката му. В края на краищата, всички търсим едно и също - сорова страст.

А я тинещо си оставила морала май дето плюеше в едни тема кой с коя на парва среща.Май ония приказки за теб ште излязат верни

anonymous708973
12-22-2013, 09:14
Това, че връзката е започнала със секс, не значи, че е било на първа среща.

xXxPETYAxXx
12-22-2013, 09:14
Да правиш секс на първа среща и да започнеш връзка със секс невинаги значи едно и също нещо. :D

Тц, изпревариха ме.


Та се замислих аз, че ако не си допадна с някой на чисто сексуално ниво, в продължение на времето чувствата замират, колкото и гадно да звучи.

И аз мисля така.

tori
12-22-2013, 09:15
А я тинещо си оставила морала май дето плюеше в едни тема кой с коя на парва среща.Май ония приказки за теб ште излязат верни
Рабалке, не се бъркай където не ти е работа. Говорим сисериозно, не те питаме каксе правят свирки. Къш.

DisappointedDreamer
12-22-2013, 09:17
Все ми е тая дали някой е правил секс на първа среща.

Rabalka
12-22-2013, 09:20
Рабалке, не се бъркай където не ти е работа. Говорим сисериозно, не те питаме каксе правят свирки. Къш.

То пак и за тва оставаше да ме питате :lol:

Лилаво_дупе
12-22-2013, 09:21
То пак и за тва оставаше да ме питате :lol:

хаххахаха, за Рабалка това си е нещо толкова естествено като закуската, обяда и вечерята, нИ ставайтИ смешниЙ. пххаххахххахахахахахха :Д :Д

mimsssssss
12-22-2013, 10:34
По принцип не е нужно нещата да са свързани. Де факто, едно "изчакване" е нещо като ранна индикация за намеренията, специално при жената. Ти искаш нещата да не се смесват, но ако си легнеш с него на първа среща, ще си станеш една от "ония" и няма да изпитва нужда да те печели с к'вото и да е.

Масата, само след един отказ от първия път да получат секс, се мотивират мнооого повече. Лични наблюдения, които не се базират само на собствения ми опит.

'Ма то зависи де... Т'ва горното го казвам, ако хипотетичната ситуация включва момче, с което си се запознала преди малко, а не добър познат, който просто в един момент решава, че иска да те тресне.

Не те нападам лично, не оставай с грешно впечатление. Ще коментирам само това, което си написала.
Момичето отказва секса поради какви причини - да се прави на тежка и недостъпна? Или иска момчето да и' потича малко подир дупарата, та да си вдигне егото още мъничко?
Иначе относно първото изречение "ще си станеш една от "ония""... точно заа това говорех. Щото може да не си легна аз с него - а той с мен :д схващаш предполагам. Изключваме двойните стандарти кой с кой...

psychopath
12-22-2013, 11:01
И по двата начина съм започвал...и да ви кажа, секс в началото е по-добре. :D

babity
12-22-2013, 15:31
Не те нападам лично, не оставай с грешно впечатление. Ще коментирам само това, което си написала.
Момичето отказва секса поради какви причини - да се прави на тежка и недостъпна? Или иска момчето да и' потича малко подир дупарата, та да си вдигне егото още мъничко?
Иначе относно първото изречение "ще си станеш една от "ония""... точно заа това говорех. Щото може да не си легна аз с него - а той с мен :д схващаш предполагам. Изключваме двойните стандарти кой с кой...

Споко бе, ние само си коментираме хипотетични ситуации, не би трябвало да има засегнати. Още веднъж казвам, че мнението ми опира до човек, който познаваш от тази вечер, а не който ти е стар познат/приятел. Когато не се познавате, съответно и двамата се гледате кат' парчета месо. Кат' си изям пържолата едната вечер, к'ъв ми е кяра да се старая утре вечер пак да ям от същото? След като около мен така или иначе е пълно с мръвки. 'Сякви мръвки! Да, ако е било яко, ще завторя и затретя, ама пак не виждам к'во ще ме мотивира да пристъпя към връзка.

TheBeliever
12-22-2013, 15:45
Да, ако е било яко, ще завторя и затретя, ама пак не виждам к'во ще ме мотивира да пристъпя към връзка.

Същото, което би те мотивирало да пристъпиш към връзка и ако не беше правила още секс с него. Какво е това вече си зависи от отделния човек и какво търси/очаква от потенциалния партньор..

draid
12-22-2013, 21:39
А защо няма опция - допадате си, излизате 2-3 пъти и след това секс ? Даваш ни избор от секс веднага без да се познаваме и секс след някакви месеции.. да не сме в детската градина ?

mimsssssss
12-22-2013, 21:55
Не давам никакъв избор. Те даже го предложиха - няколко мнения по-назад :)
Развивайте си темата както сметнете за добре.

draid
12-22-2013, 22:05
В такъв случай бих предпочел това което написах. Не мисля, че ще имам нерви да чакам някакви месеци наред.

ndesign
12-22-2013, 23:19
Е то всичко опира до това дали търсите е сериозна връзка (разбирайте до живот) или просто задоволяване на "сурова страст", както се изказаха по-горе. Във втория случай е все тая кое е първо и кое второ, краят е ясен - раздяла след месец, година, две, десет... колкото по-дълго продължи такава връзка - толкова по-тежко е след това. Та който търси наистина сериозна връзка, много други неща трябва да вземе в предвид преди да мисли изобщо за секс.

heartshapedbox
12-23-2013, 00:28
А защо мислите, че ако сексът "се е случил" след месец или два връзка, няма да е толкова пълноценен?

DisappointedDreamer
12-23-2013, 07:11
Та който търси наистина сериозна връзка, много други неща трябва да вземе в предвид преди да мисли изобщо за секс.

Според мен пък сексът е едно от НАЙ-ВАЖНИТЕ неща, за които трябва да помисли човек, ако търси сериозна връзка.

SonataArctica
12-23-2013, 07:14
Според мен пък сексът е едно от НАЙ-ВАЖНИТЕ неща, за които трябва да помисли човек, ако търси сериозна връзка.
Когато излезеш от пубертета ще рабереш, че не е така.

DisappointedDreamer
12-23-2013, 07:32
^Успокоявам се, мислейки си, че съм излязла от него вече. И draid ли е в пубертета?

Не разбирай поста ми погрешно. Не поставям сексът на първо място. Не омаловажавам всички други елементи, от които една сериозна връзка се нуждае, за да бъде такава.

TheBeliever
12-23-2013, 07:33
Когато излезеш от пубертета ще рабереш, че не е така.

Права е. Не е най-важното, но е в челните позиции. Ако единият партньор се чувства сексуално незадоволен, рано или късно това ще повлияе зле върху останалите аспекти от връзката.

SonataArctica
12-23-2013, 07:50
Разбира се, че се нуждае от секс, но не е най-важното нещо на света, както много хора си мислят. Аз никога не съм се впускал във връзка като още на първата среща правим секс. Това не е за мен. При последната ми връзка изчакахме доста време и бих казал, че беше най-пълноценната ми връзка. Говорейки за себе си, сексът е начин да изразя чувствата си. Освен него има още стотици начини да го направя. Може би съм прекалено старомоден.

Това е струващото ми 5 стотинки мнение по въпроса.

DisappointedDreamer
12-23-2013, 09:32
Пишеш като обиден и наранен. Ядосан.

Никой не отхвърля мнението ти. Темата беше пусната, за да се чуе то, в резултат на което мнението ти не струва 5 стотинки. Също толкова "важно" и "валидно" е колкото и на останалите.

Не мисля, че потребителите в този форум си мислят, че сексът е най-важното нещо на света, както ти се изрази. Говориш от опит, от първо лице единствено число. Изчакал си при последната си връзка и тя се е оказала най-пълноценна. Но има и хора, които са започнали връзка със секс и тя се е оказала най-пълноценната за тях. Разни хора, разни идеали.

Не си старомоден. Просто си човек. А хората имаме различни вкусове. В тоя ред на мисли темата е може би глупава. Все едно те питат - пепси или Кока Кола. Разбира се, че всеки ще каже нещо различно.

Violenza
12-23-2013, 12:25
Когато излезеш от пубертета ще рабереш, че не е така.
Най-вярното мнение в темата...

SonataArctica
12-23-2013, 14:32
Дръймърче, не тая никакви лоши чувства. Няма причина да бъда ядосан, обиден или наранен.



Мнението ми няма да промени възгледа на никой. За това струва 5 стотинки, на толкова го оценям.



Напротив, много хора от форума са поставили секса на пиедестал. Тъжно е, че не успеят да вникнат в смисъла на секса, а го правят за да задоволят нуждите си. Всеки както си знае. Когато правиш секс, то трябва да е с човек, на който имаш пълно доверие и имаш истински и искрени чувства към него. Не виждам как може да имаш доверие на някой, който познаваш от няколко часа/дена. Да не говорим, че може да се заразиш с не малко болести така. Кондомите не предпазват на 100%, един път е нужно да се случи. А какво ще стане ако забременееш? Би ли носила бебето на човек, който не познаваш?



Другото е, че говорите така, все едно една сериозна връзка не може без секс. Какво ще стане ако случайно се влюбиш в човек, който е неспособен да прави секс? Любовта не те пита. А ако приятеля/ката ти замине някъде за година-две? Сексът просто е нещо второстепенно.

girlwithblueeyes
12-23-2013, 14:46
Аз лично познавам поне 2-3 двойки правили секс на първата среща и са от години заедно .И такива чакали месеци и вече не са заедно .

Не бих казала че секса е нещо второстепенно но е важното да е правен от любов поне за мен . Не мога да си представя че ще си легна с някой без да изпитвам поне някаква симпатия към него . Секса е важен за скрепяването на една връзка но емоциите и чувствата са основното . Иначе няма значение кога ще го направиш важно е какво ще е развитието после .

TheBeliever
12-23-2013, 15:26
Напротив, много хора от форума са поставили секса на пиедестал. Тъжно е, че не успеят да вникнат в смисъла на секса, а го правят за да задоволят нуждите си. Всеки както си знае. Когато правиш секс, то трябва да е с човек, на който имаш пълно доверие и имаш истински и искрени чувства към него. Не виждам как може да имаш доверие на някой, който познаваш от няколко часа/дена. Да не говорим, че може да се заразиш с не малко болести така. Кондомите не предпазват на 100%, един път е нужно да се случи. А какво ще стане ако забременееш? Би ли носила бебето на човек, който не познаваш?




Всъщност идеята, че сексът е нещо специално, възвишено, дар едва ли не, който трябва да се споделя само с любим човек, към който изпитваш най-силни чувства... това е поставяне на пиедестал.

За някои сексът е... ами просто секс.

SonataArctica
12-23-2013, 15:32
Имам предвид, че доста хора във връзките си търсят главно секс.

heartshapedbox
12-23-2013, 17:58
Секс е лесно да намериш и без връзка, по-трудното е да изградиш стабилна връзка, която включва и хубав секс.
Не е добре нито без едното, нито без другото.

tori
12-23-2013, 18:37
А ако приятеля/ката ти замине някъде за година-две? Сексът просто е нещо второстепенно.
За година-две не, но за месец-два-три ми се е случило моето момче да е далеч. Всъщност онова, което каза относно секса, е правилно донякъде. Когато него го нямаше, си мислех само как ми липсва и как искам да го видя. С виждането, естествено, идват и разни мисли за секс, разговори на разходка из парка, дори караниците.
Харесва ми също и частта, в която говориш как любовта и секса вървят ръка за ръка. Вярвам обаче, че ако единият от нас е бил/е незадоволен в сексуален аспект, нямаше да останем заедно толкова дълго. Общо-взето се опитвам да кажа, че не е нужно да не правиш секс с възлюбения си еди-колко време, за да си сигурен, че връзката ще издържи, ще е сериозна и ще останеш доволен от нея. Връзките между хората понякога са странни, не винаги можеш да вкараш човешките отношения във калъп. Понякога можеш да започнеш връзка с голямо чакане и тя все пак да свърши бързо, а друга, започнала със секс да завърши с деца, дълъг брак и двоен гроб. Искам да кажа, че никога нищо не е сигурно и няма гаранция. Хубаво е да следваш ритъма, а не да си поставяш ограничения.

baby_baby
12-23-2013, 19:14
Според вас как би се развила една връзка, ако започне със секс - т.е. се забият за една вечер и след това обсъдят да започнат да се виждат? - Зависи от хората

И обратното - ако започнат да се срещат и след време - месец-два-три решат(се стигне) до секс? - След мисля че е много по-добре

umri
12-24-2013, 10:12
Съгласна съм с горното.

Наскоро чух нещо и много мило ми стана - едно момче казваше как нямало значение дали ще му пуснат на първа среща, това не значело, че момичето е лесно и/ли евтино и той нямало да подходи по различно към нея.

Да, тва е правило номер едно, ако искаш да спиш с момиче на първа среща. Това не значи, че не го мислиш.. но да. Нищо ново под слънцето.

anonymous708973
12-24-2013, 10:29
Да, тва е правило номер едно, ако искаш да спиш с момиче на първа среща. Това не значи, че не го мислиш.. но да. Нищо ново под слънцето.

Когато първата среща отдавна е минала и това се казва ей така, между другото, надали.

SpiritInBlack
12-24-2013, 12:50
Според мен пък сексът е едно от НАЙ-ВАЖНИТЕ неща, за които трябва да помисли човек, ако търси сериозна връзка.

Ти , в качеството си на 15 годишно лапе , не знам къде се месиш.

Зависи какво точно разбирате под " връзка " . Не трябва момче и момиче да се знаят от години и да излизат само двамата от месеци , за да се стигне до прекрасното , ама момиче , което ми пусне на първа среща , автоматично губи всякакви шансове с мен по-нататък. Ако сексът е добър , става да и се обаждам да я чукам. Нищо повече. И не само заради пускането на първа среща, а заради характера , който съпътства такива прояви. Вероятно е пускала и на други на първа среща, няма да ми стане драго да имам за приятелка курва

psychopath
12-24-2013, 13:26
А ти в качеството си на социално-програмиран пикъп олигофрен, кво се обаждаш?
ш'та иба в ретарда смешен

SonataArctica
12-24-2013, 13:32
Ти , в качеството си на 15 годишно лапе , не знам къде се месиш.
Има право да се меси точно толкова, колкото и ти :)

SpiritInBlack
12-24-2013, 13:34
Джеки Чан, кво се обаждаш ? Ако не можеш да се аргументираш, спри да лаеш. Някви хомо наклоннности имаш, обърни се към баща си .

ROFLWTF
12-24-2013, 13:35
За мен секса е функция на любовта, така че явно след.

+1

mimsssssss
12-24-2013, 14:03
SpiritInBlack, тя ти пуска на първата среща? К'во ти пуска - пропуск ли? Щото май взаимно си се чукате и колкото е тя "нещо си" толкова и ти. Така че ако гледаш на нея с някакви очи, то гледай на себе си по същият начин :)

Малко вметка - мои познати наскоро се събраха и се поизчакваха близо месец. Не беше нито супер скоро, нито пък дълго. Но се оказа, че се разочароваха нещо. Сега като ги гледам са някакви странни щото са си казали, че си почиват малко - т.е. са разделени. Ама то ако не се изговори "проблема", няма да се реши от само себе си.

psychopath
12-24-2013, 14:23
Джеки Чан, кво се обаждаш ? Ако не можеш да се аргументираш, спри да лаеш. Някви хомо наклоннности имаш, обърни се към баща си .

Аз ли не мога да се аргументирам ,бе, минет цигански?
Ще не взема да те засека някъде, аз тебе... :*

anonymous708973
12-24-2013, 14:33
SpiritInBlack, тя ти пуска на първата среща? К'во ти пуска - пропуск ли?

Съгласна съм аз с него. Пропуск е.
Много малко момчета успяват да се абстрахират, евала за което.

Violenza
12-24-2013, 14:41
Съгласна съм аз с него. Пропуск е.
Пропуск за какво? :cool:

tireheb
12-24-2013, 14:45
то тая дето ше ви пусне на първата среща си личи отдалече (че ше ви пусне на първата среща)
в тоо ред на мисли, не виждам за кво се занимавате с такива in the first place
па после да разправате "ми то тея жени са деба курвите"
такива търсите - такива намирате

mimsssssss
12-24-2013, 14:57
Пропуск за златната пещера? Или ще си бере златни ябълки? Или че едното му празнене е връх на необходимостта? Точно за това казах да не слагаме двойни стандарти ако може. Щото колкото секс прави/иска мъжа, толкова и жената. Не разбирам защо трябва да се разделят чисто физиологично. Колкото е тъпо една жена да е била с 20, толкова е тъпо и мъж с да е спал с 20.

Самоцитирам се...

Айде и аз да се изкажа. След известни лични разсъждения, стигнах до заключението че в живота ми явно има огромно значение секса. Който каквото да говори, все пак всички сме различни. Но някак си не гледам толкова външният вид - просто да е привлекателен за мен, нито парите - защото съм държала винаги на самостоятелност и сме 50/50 по сметките, дори нещо като пушене бих приела... но секса е друго.
...
Та се замислих аз, че ако не си допадна с някой на чисто сексуално ниво, в продължение на времето чувствата замират, колкото и гадно да звучи. Докато иначе бих направила малък компромис (разбира се и ако той е склонен - примера с пушенето, просто да не пуши в мое присъствие да речем и да си дъвчи дъвки :д).

...защото ми се струва наистина, че хората започнаха да омаловажават секса и да го гледат просто като акт, а не нещо носещо удоволствие. И за някой е по-важно да знае с колко си бил, правиш ли свирки, правиш ли анален...
Май и аз не мога да се изкажа както трябва, имаше една теми за курви и Пантерата мисля че беше споменала, че може да си девствена и пак да си курва. Щото имах съученичка, която се вардеше да стане на 18, за да не е курва като всички останали, междувременно беше лапала на две момчета от класа (в спортния салон) :д и извън него - не знам още колко.

DisappointedDreamer
12-24-2013, 15:07
Така че ако гледаш на нея с някакви очи, то гледай на себе си по същият начин :)

Мда.

Като цяло не се обиждам от постта му, обаче. На половината форум му липсва качеството да вижда отделни гледни точки. Липсва му желанието и Спирита е част от тази групичка.

mimsssssss
12-24-2013, 15:11
Аз се чудя дали директно задават въпроса с бройката? Смисъл излизал си 2-3 пъти с момиче, харесвате се и решавате да позадълбочите. И тук ли е момента да я питаш дали се е чукала с двама или с двадесет, за да прецениш каква е?

Случи ми се наскоро да кажа, че съм на 23 и не ми повярваха и гледаха като идиоти и сигурно ако кажа, че съм била само с двама пак така ще гледат. Ама иначе трябва да им се намира златната среда на някой - на тях да им е удобно, с колко и как.
Някакво чувство за собственост имат като че ли повечето български мъже. И ако си правила нещо - да речем секс в кола, те ще искат секс в камион с тебе... Пфу.

DisappointedDreamer
12-24-2013, 15:11
...защото ми се струва наистина, че хората започнаха да омаловажават секса и да го гледат просто като акт, а не нещо носещо удоволствие. И за някой е по-важно да знае с колко си бил, правиш ли свирки, правиш ли анален...


Абсолютно вярно. Не го гледат като акт, обаче. Гледат го като дар; като нещо, което единствено специалния трябва да получава (въпреки че специалния носи много лица, тъй като той съществува според различни circumstances - желания/период от живота/нужда/етц).

Може би наистина съм глупаво 15 годишно лапе (въпреки че минах възрастта "отдавна"). Може би, смятам, че курва не е жена, която пуска на първата среща, нито пък с колко е спала. Наивна съм, сигурно, задето вярвам, че бройката нe определя качествата нa характера ти, нито интелигентността ти.

NeutralMilkHotel
12-24-2013, 15:14
Аз ли не мога да се аргументирам ,бе, минет цигански?
Ще не взема да те засека някъде, аз тебе... :*

Споко, някой път ще ти вкара оупенер в мола дали да купи прасе или гугутка на баба си и ще се засечете... :oops:

anonymous708973
12-24-2013, 15:26
Не се изразих добре. Исках да кажа, че в повечето случаи не си струва да се занимаваш с момиче, което пуска на първа среща.
Тук защитавам двойния стандарт в мъжка полза, съжалявам :д

kaRamella
12-24-2013, 15:28
Секс на първа среща? Абсурд.

xXxPETYAxXx
12-24-2013, 15:52
Не се изразих добре. Исках да кажа, че в повечето случаи не си струва да се занимаваш с момиче, което пуска на първа среща.
Тук защитавам двойния стандарт в мъжка полза, съжалявам :д

Е, то като цяло(поне за мен) не си и струва да се занимавам с момчета, които се опитват да ме вкарат в леглото на първа среща. Такива не бих ги толерирала. Така че - каквото търсиш, такова намираш.


Според мен пък сексът е едно от НАЙ-ВАЖНИТЕ неща, за които трябва да помисли човек, ако търси сериозна връзка.
А това изречение е толкова вярно, че не знам колко точно погрешно сте го разбрали, че да го оспорвате. Колко от вас са имали сериозна връзка, с човек, с когото са се чувствали незадоволени в секса? Не си го представям - абе, аз си обичам Пешо/Иванка много, нищо, че нещо ни куца в леглото - да бе, няма проблем, само дето рано или късно, това ще окаже влияние във връзката и ще доведе до нейния финал.

babity
12-24-2013, 17:55
Не се изразих добре. Исках да кажа, че в повечето случаи не си струва да се занимаваш с момиче, което пуска на първа среща.
Тук защитавам двойния стандарт в мъжка полза, съжалявам :д

А ако Прекрасния наистина няма какво повече да ми предложи, а ми се прави секс?

DisappointedDreamer
12-24-2013, 18:17
А това изречение е толкова вярно, че не знам колко точно погрешно сте го разбрали, че да го оспорвате. Колко от вас са имали сериозна връзка, с човек, с когото са се чувствали незадоволени в секса? Не си го представям - абе, аз си обичам Пешо/Иванка много, нищо, че нещо ни куца в леглото - да бе, няма проблем, само дето рано или късно, това ще окаже влияние във връзката и ще доведе до нейния финал.

Точно.
И не говорим за връзка, в която единия има някакъв проблем, който не му позволява да прави секс. Говорим за взаимоотношения между двама човека, които имат възможността постоянно да се виждат и да правят секс.

psychopath
12-24-2013, 23:38
Няма как да няма двойни стандарти. Ако няма да се почувствате обидени, ще ви обясня защо.

darknesswillfall
12-25-2013, 00:23
Не се изразих добре. Исках да кажа, че в повечето случаи не си струва да се занимаваш с момиче, което пуска на първа среща.
Тук защитавам двойния стандарт в мъжка полза, съжалявам :д

демек ако пуска на първа среща е курва тъй ли :?: това женската завист няма граница :smt023 това че не харесваш някого достатъчно че да се отпуснеш не значи че и другите са като теб , без късмет :smt023 недей подвежда хорицата тъй гадно

Violenza
12-25-2013, 07:34
Няма как да няма двойни стандарти. Ако няма да се почувствате обидени, ще ви обясня защо.
Въобще не се чувствам обидена, само ви казвам к*р на двойния ви стандарт.

tori
12-25-2013, 07:52
демек ако пуска на първа среща е курва тъй ли :?: това женската завист няма граница :smt023 това че не харесваш някого достатъчно че да се отпуснеш не значи че и другите са като теб , без късмет :smt023 недей подвежда хорицата тъй гадно
Друго искаше да каже. Ако едно момиче спи с момчето на първа среща, тя е лесна и безинтересна. Пантерката това се опита да каже.

mimsssssss
12-25-2013, 08:25
Въобще не се чувствам обидена, само ви казвам к*р на двойния ви стандарт.
Абсолютно.

А що една жена трябва да се прави на недостъпна и интересна? А мъжа в случая какъв е, щото тя жената не си прави сама секса - значи и той е лесен и безинтересен, хах.

darknesswillfall
12-25-2013, 12:11
Друго искаше да каже. Ако едно момиче спи с момчето на първа среща, тя е лесна и безинтересна. Пантерката това се опита да каже.

изобщо не съм съгласен , случвало ми се е и изобщо не са ми безинтересни :smt023 безинтересни стават когато се дърпат с години :smt023

не давам втори шансове и не влача особено много :smt023 Който е безгръбначна медуза да ходи да ги гони , аз момичета не гоня ;)

DisappointedDreamer
12-25-2013, 13:45
Друго искаше да каже. Ако едно момиче спи с момчето на първа среща, тя е лесна и безинтересна. Пантерката това се опита да каже.

Това, че (хипотетично) съм спала с момче на първа среща, за мен означава единствено, че ми се е правило секс. Защо ли?

Защото:

а) безинтересна? така ли? Аз безинтересна личност свързвам такава без хобита/интереси/постижения и т.н. Откъде този, с когото съм спала, ще знае дали имам такива след единия секс?

б) Това, че съм спала с някого на първа среща не означава, че ще тичкам подир него и след това, обяснявайки му всичко за себе си и живота си, че да ме прави лесна. Няма да му вися на врата. Всъщност, дори не смятам, че бих го потърсила повторно в близкото бъдеще. //освен ако сексът ми е харесал и ми се прави още :Д

Да, допуснала съм го в интимния си живот веднъж. Това не му дава безплатен пас и за личния ми такъв.

SisiStrange
12-25-2013, 13:55
Стигнах до заключението, че няма голямо значение кога ще стане, стига помежду двамата да има истинска химия и наистина да си пасват. Не ми се е случвало да правя секс с някого на първа среща, но не мисля, че трябва да е решаващ фактор нито за това дали едно момиче е к*рва, нито за това как трябва да се гледа на нея, камо ли дали двамата ще имат хубава връзка. Да имаш щастливи и стабилни взаимоотношения зависи от адски много неща и, честно казано, се убедих, че макар да е важен, сексът не е от най-първите. Специалното изчакване е тъпотия, ако е заради разни псевдо морални съображения, но самото чакане при определени обстоятелства, ако се налага, въобще не убива желанието, а напротив - засилва го. Според мен, когато двама души наистина, ама наистина много си подхождат, е малко като щракването на ключ в ключалка, няма как да не се получи помежду им и често къде къде по-сериозни фактори не ги спират, камо ли кога са правили секс.

ndesign
12-25-2013, 14:40
абе, аз си обичам Пешо/Иванка много, нищо, че нещо ни куца в леглото - да бе, няма проблем, само дето рано или късно, това ще окаже влияние във връзката и ще доведе до нейния финал.

Съгласен съм. Има го това и е важно. Но не бива секса да се поставя на пиедестал, защото това също ще доведе до финал на една връзка. Секса с Пешо/Иванка е страхотен, всичко останало е супер, ама това положение не може да продължи вечно. И когато свърши еуфорията, важни стават много други неща. Говоря само за сериозни връзки и под сериозни разбирам за цял живот. Защото докато сме млади имаме шанса да мислим за бъдещето си. Ако целта не е това, ми то няма значение кога започне секса - на първа среща или на десета.

NeutralMilkHotel
12-25-2013, 17:42
Няма как да няма двойни стандарти. Ако няма да се почувствате обидени, ще ви обясня защо.

мдаааа и ще разкажеш лудата история с ключът и ключалката, мнол палаво и яко, брал.

DeHu
12-25-2013, 21:46
Не се изразих добре. Исках да кажа, че в повечето случаи не си струва да се занимаваш с момиче, което пуска на първа среща.
Тук защитавам двойния стандарт в мъжка полза, съжалявам :д

Нали в някоя тема говореше за едно момиче с бройка около 20 на 21 години(примерно,не помня точно какъв беше случая).Тогава ти твърдеше,че тя е истинска дама и страхотен човек и по нищо не си личи,че е преспала с толкова много мъже.Е,да приемем,че е пускала и на първа среща,щото с такава бройка е много вероятно.Това значи ли,че не си заслужава мъжа да се занимава с нея?
Сега се сетих за един интересен случай- Имам много близка приятелка,която в даден период мина през доста кревати по някаква причина.Сега има сериозна връзка и двамата много се обичат и не си изневеряват.Спаха на втората среща.

draid
12-25-2013, 22:33
Курвите ги разпъваме на кръста и света отива към по-добро ;)

Не знам кой си мисли, че някоя на 18-20г с бройка от типа на 20 е съвършено нормално, wtf ??? Мога доста надълго и нашироко да обяснявам защо не е нормално, ама ако някой го намира за нормални не знам дали бих се хабил за такъв човек да обяснявам.

babity
12-25-2013, 22:44
Искам само да ми обясниш кой определя какво е нормално?

draid
12-25-2013, 22:47
Мнозинството се налага над малцинството, много простичък закон, който ни управлява хиляди години. Има разбира се и други начини за определяне, ама няма да ти ги обяснявам. Самият факт, че за тая крехка възраст момата има толкова много бройки, говори много за интелекта на човека и за емоционалното му състояние.

babity
12-25-2013, 23:04
Значи предрасъдъците ти са по-верни от това, което ти виждаш?

draid
12-25-2013, 23:05
Значи предрасъдъците ти са по-верни от това, което ти виждаш?

Не са предрасъдъци, ама явно не схващаш. Късно е мързи ме да обяснявам.

Violenza
12-26-2013, 06:35
Бе, какви 20 бройки... :cool: Прясно навършили 18-19 да са минали през 3-4 легла си е много, вие за 20 спорите.

Аз си чакам обяснението за двойния стандарт, ама без сравнения с храни и ключалки.

xXxPETYAxXx
12-26-2013, 06:55
Аз си чакам обяснението за двойния стандарт, ама без сравнения с храни и ключалки.

Мда, и мен ми е интересно това, защото не виждам двоен стандарт тук. :D
Както един мъж може да си помисле за жена, която му пуска на първа среща, че е лесна, така и една жена би могла да приеме мъж, които "напира" на първа среща за "курвар" заинтересован само от секса с нея. И двата пола не биха гледали много на сериозно на другия в близкото бъдеще след това.

DisappointedDreamer
12-26-2013, 09:10
Не са предрасъдъци, ама явно не схващаш. Късно е мързи ме да обяснявам.

Не са предрасъдъци, да. Аз те разбирам. Мислиш по същия начин, по който разсъждавахме в оная тема за 27 годишния девственик - ако си на толкова години и не си успял да си хванеш момиче = лошо. Същото важи и за младо момиче, което е имало интимни контакти, но не е успяло да задържи партньор до себе си. И в двата случая, (може би) говорим за хора, които имат проблеми с общуването с хората.

И все пак, 20 като бройка не е ли прекалено екстремно и крайно? Макар, че думата "екстремно" е лимит, който всички слагаме на различни места по пътя. Аз говорех за 20 годишно момиче с бройка от (рода на) 5 до 15, примерно, което (за вас) е що-годе приемливо, не нормално.

mimsssssss
12-26-2013, 09:17
Повечето ми познати момичета са били с над 10 мъжа в сексуален аспект. Някой от тях си имат сериозни връзки, но това не им е пречело преди това за месец да спи с 2-3. Пък и това че си имал сериозна връзка три години примерно, пак не ти пречи след това всеки месец-два-три да си различен. Те бройките си се трупат.

И аз до към 10 не виждам нищо лошо. Още повече, че по-добре сега, отколкото цял живот да се стиска и като стане на 40 - иди я хвани...

Violenza
12-26-2013, 09:47
И все пак, 20 като бройка не е ли прекалено екстремно и крайно? Макар, че думата "екстремно" е лимит, който всички слагаме на различни места по пътя. Аз говорех за 20 годишно момиче с бройка от (рода на) 5 до 15, примерно, което (за вас) е що-годе приемливо, не нормално.
Е то 'щото между 15 и 20 разликата е огромна...

DisappointedDreamer
12-26-2013, 09:49
За някои е.

Violenza
12-26-2013, 09:56
Доста лицемерни ще да са, в такъв случай.

DisappointedDreamer
12-26-2013, 09:58
Доста лицемерни ще да са, в такъв случай.

Мхм.

Всъщност, изобщо не знам защо гледаме числата вместо резултатите/последствията от тях.

И дотук приключва моето включване по темата.

draid
12-26-2013, 09:59
Е то 'щото между 15 и 20 разликата е огромна...

Взе ми думите от устата.


За някои е.

Екстремна е бройката от 20, но такива се тиражираха в темата. За мен честно казано и 10 е много за момиче на 18-20г. А представи си ако 20 са и бройките, та тя до 30 ще има още толкова, ако не се е омъжила. Това говори страшно лошо за човека.

mimsssssss
12-26-2013, 10:08
Е, има го и варианта до 20години да е била с 10, намира си нейния човек, женят се след 3-4 години и така и до 30 пак е била само с 10, щото се е поспряла :) така че да не гледаме толкова черно на нещата.


Аз се чудя дали директно задават въпроса с бройката? Смисъл излизал си 2-3 пъти с момиче, харесвате се и решавате да позадълбочите. И тук ли е момента да я питаш дали се е чукала с двама или с двадесет, за да прецениш каква е?

Никой не ми отговори.

Я да задам още един хипотетичен въпрос тогава- щом мъжете ги интересува с колко си била, дали питат колко им са били големи, или каква раса са :Д

babity
12-26-2013, 11:49
Всъщност, изобщо не знам защо гледаме числата вместо резултатите/последствията от тях.

Никога не бих успяла да го формулирам по-добре!

И аз питам заедно с Мимс кога е мястото на въпроса "С колко си бил/а?". Толкова ли е трудно да се задоволите с това какъв е човекът отсреща към вас? Или всички (дори и големите мачовци) имат нужда да им се доказва, че някой се променя безвъзвратно много само защото са мегатурбояки?

psychopath
12-27-2013, 11:49
мдаааа и ще разкажеш лудата история с ключът и ключалката, мнол палаво и яко, брал.

Мислех, че имаш по-високо мнение за мен, ама ми е през к'ура, честно казано.
Вярвайте си, че няма и не трябва да има двойни стандарти, както и равни права...

psychopath
12-27-2013, 11:57
Искате да ви обяснявам не може да има равни права и защо няма как да няма двойни стандарти ли? :lol:
Ама вие сериозно ли?

Май гледате твърде много Сексът и градът...

girlwithblueeyes
12-27-2013, 12:00
Искате да ви обяснявам не може да има равни права и защо няма как да няма двойни стандарти ли? :lol:
Ама вие сериозно ли?

Май гледате твърде много Сексът и градът...

А защо трябва да има двойни стандарти ?
Защо например се приема за нормално и даже готино ако мъж има над 10 партнъора, а за жена това е срамно и неморално ?

Violenza
12-27-2013, 12:03
Искате да ви обяснявам не може да има равни права и защо няма как да няма двойни стандарти ли? :lol:
Ама вие сериозно ли?

Май гледате твърде много Сексът и градът...
Не, аз искам да ми обясниш точно за тоя двоен стандарт.

Пиши ми на другото място, че тука не ми се развиват теории и сори, че ония ден не съм отговорила, ама заспах. :cool:

SpiritInBlack
12-27-2013, 13:10
Бе, какви 20 бройки... :cool: Прясно навършили 18-19 да са минали през 3-4 легла си е много, вие за 20 спорите.

Аз си чакам обяснението за двойния стандарт, ама без сравнения с храни и ключалки.

За модема и свързването знаеш ли го :D По твоите думи над 50 % от момичетата са курви , щом имат 4 интимни партньора преди 20тата си годишнина.

psychopath
12-27-2013, 13:38
А защо не трябва да има двойни стандарти ?
Защо например се приема за нормално и даже готино ако мъж има над 10 партнъора, а за жена това е срамно и неморално ?

Защо не трябва да има двойни стандарти ли?
Не съм казвал подобно нещо.

Ти ми кажи защо е така.

girlwithblueeyes
12-27-2013, 14:08
Въпросите ми бяха

Защо трябва да има двойни стандарти ?
и
Защо не може жената и мъжат да са с равни права ?

Violenza
12-27-2013, 15:26
За модема и свързването знаеш ли го :D По твоите думи над 50 % от момичетата са курви , щом имат 4 интимни партньора преди 20тата си годишнина.
Не го знаех, ама ми светна какво ще да е. :cool:

А думичката не съм я употребила, нямах конкретно това предвид.

Fisherman
12-27-2013, 15:27
да курви са,проблем ли виде?

bilqnavod
12-27-2013, 15:28
Въпросите ми бяха

Защо трябва да има двойни стандарти ?
и
Защо не може жената и мъжат да са с равни права ?

^^
Мисля, че човек е свободен да прави каквото реши. Никой не може да ти казва колко партньора трябва да имаш или не, преди определена възраст. Всичко е строго индивидуално и зависи от обстоятелствата в живота ти. Аз не обвинявам хората, които са имали множество сексуални връзки.
Няма значение дали си мъж или жена, всеки има различно мнение - за един може три бройки да му се струват ужасно много, а друг да го смята за нещо незначително. Какви двойни стандарти, такова нещо няма! Хората, които наистина имат много връзки не стоят във форумите да нищят дали са курви или женкари.

По темата: Не съм имала връзка, в която секса да даде старта й. Но мисля, че в демократично общество никой не би могъл да ти налага стандарти. Щом решиш правиш секс - започваш връзка, щом си традиционалист изчакваш.

draid
12-27-2013, 15:45
Въпросите ми бяха

Защо трябва да има двойни стандарти ?
и
Защо не може жената и мъжат да са с равни права ?

Стига с тия глупости, никога няма да има равенство между половете и ако смятате че тая утопия някога ще стане явно сте слепи.

xXxPETYAxXx
12-27-2013, 15:49
А кой определя половете като неравностойни(само в чисто сексуално отношение имам предвид)? Защо само мъжете имат двойни стандарти? Това не прави ли мъжете заблудени, а не жените?

draid
12-27-2013, 16:15
Аз не говоря в чисто сексуален план, а като цяло. Просто никога няма да бъдат равностойни, защото са различни, няма как да стане това. Мъжете са по-силният пол, по самоувереният и т.н. В голяма степен мъжете бутат прогреса напред. Не се обиждайте и не мислете,че изказването ми е против жените. Просто реално погледнато тотално равнопоставяне е непостижимо, ако се замислите, ще видите че е така.

Не мисля, че само мъжете имат двойни стандарти. Ако се замислиш, надали ще ти е приятно един мъж с когото си да е минал 20 жени преди теб ? Да в очите на другите мъже няма да има проблеми с това, но дали в очите на всички жени ще е ок ?

bilqnavod
12-27-2013, 16:34
...по самоувереният...

с всичко друго ще се съглася, но не и с това! :smt011

xXxPETYAxXx
12-27-2013, 16:34
Не мисля, че само мъжете имат двойни стандарти. Ако се замислиш, надали ще ти е приятно един мъж с когото си да е минал 20 жени преди теб ? Да в очите на другите мъже няма да има проблеми с това, но дали в очите на всички жени ще е ок ?

Мда, извинявай, грешно съм разбрала двойния стандарт, който обсъждаме. Това имах предвид и аз. В сексуален план е абсолютно еднакво - както един мъж би взел една жена за...некачествена, така и една жена би взела един мъж за такъв. Това не е двоен стандарт, това си е абсолютно унифициране на стандарта за двата пола.
Та...вече май разбрах.
Предполагам се има предвид двойния стандарт между хората(независимо от пола) с малко "бройки" и хората с "много". Е да, това е така. Хората с по-малко сексуален опит вероятво в повечето случаи са по-предпочитани за сериозна връзка.

babity
12-27-2013, 16:38
Дойните стандарти ви интересуват толкова живо не заради това, че ги има, а защото повечето от вас не могат да се примирят сами със собствените си постъпки. 'Щото ако си ОК с това, което правиш, никой няма да е в състояние да те осъди за каквото и да било.

xXxPETYAxXx
12-27-2013, 16:44
Не става въпрос точно за съдене, но, ако си известна като "Минка Свирката"/"Минчо ебача", дори и един ден да ти дойде акъла в главата и да искаш да си създадеш стабилна връзка, едва ли някой би искал същото от теб.

draid
12-27-2013, 16:45
с всичко друго ще се съглася, но не и с това! :smt011

И това е така ако се замислиш. Мъжете са по-склонни да поемат рискове например, за това и се наблюдават повече рекорди от мъже, открития и като цяло повече милионери/милиардери от мъжки пол. Не защото жените са по некадърни, просто често се страхуват повече. Самоувереността не я измервам само с едно нещо разбира се, но като цяло мисля, че доста по-голяма част от мъжете са самоуверени в повече области, разбира се има и такива които силно ни куцат в полза на жените.

babity
12-27-2013, 16:48
Не става въпрос точно за съдене, но, ако си известна като "Минка Свирката"/"Минчо ебача", дори и един ден да ти дойде акъла в главата и да искаш да си създадеш стабилна връзка, едва ли някой би искал същото от теб.

Т'ва че имаш много партньори, не значи че биеш тъпана след всеки нов.

DisappointedDreamer
12-27-2013, 16:48
^По-самоуверения, дръжки.

Знаеш ли кое изобщо не ми се понрави в мнението ти? Фактът, че изброи качества/сфери, в които МЪЖЕТЕ са "добри" и фактът, че ТОТАЛНО игнорира тези, в които ЖЕНИТЕ са добри, а мъжете - не. Тази липсва на равноправие ми бърка в червата, а не тази, която изброи.

//т'ва към драйд.

xXxPETYAxXx
12-27-2013, 16:55
Т'ва че имаш много партньори, не значи че биеш тъпана след всеки нов.

Така е, да. Обаче първия прякор е на реално съществуваща девойка, която също не е "била тъпана", даже ако я питаш може и девица да се изкара.

draid
12-27-2013, 16:57
^По-самоуверения, дръжки.

Знаеш ли кое изобщо не ми се понрави в мнението ти? Фактът, че изброи качества/сфери, в които МЪЖЕТЕ са "добри" и фактът, че ТОТАЛНО игнорира тези, в които ЖЕНИТЕ са добри, а мъжете - не. Тази липсва на равноправие ми бърка в червата, а не тази, която изброи.

//т'ва към драйд.

Изброих някой неща да, направих го само за да кажа, че няма как половете да са напълно равнопоставени. Разбира се има и такива сфери в които жените са по-добри и това го казах в следващият пост, ако не си забелязала. Не знам защо винаги жените се засягате когато се заговори по тази тема ? Защото е така или защото отчаяно искате да не е ? Мога да говоря много на тази тема, но вероятно ще решите, че мразя жените и ги омаловажавам като цяло, а това не е така. Точно поради тази причина не мисля да влизам надълбоко в тая тема.

babity
12-27-2013, 17:11
Така е, да. Обаче първия прякор е на реално съществуваща девойка, която също не е "била тъпана", даже ако я питаш може и девица да се изкара.

А, изтървах нещо. Т'ва, че са много, също не означава, че не са подлежали на подбор. 'Щото в крайна сметка, ти може само един път, за експеримента, да си позволиш еднократен секс и некоректен партньор да те насади така, че да не можеш да обясниш, че ня'аш сестра.

Violenza
12-27-2013, 17:29
Т'ва, че са много, също не означава, че не са подлежали на подбор. 'Щото в крайна сметка, ти може само един път, за експеримента, да си позволиш еднократен секс и некоректен партньор да те насади така, че да не можеш да обясниш, че ня'аш сестра.
Дали? Голямата бройка доста ясно говори за ниски критерии или иначе казано, не особено голям 'подбор'. А именно той до някаква степен гарантира изключването на описаната в последното изречение ситуация, макар че там наистина може да има изключения.

xXxPETYAxXx
12-27-2013, 17:30
А, изтървах нещо. Т'ва, че са много, също не означава, че не са подлежали на подбор. 'Щото в крайна сметка, ти може само един път, за експеримента, да си позволиш еднократен секс и некоректен партньор да те насади така, че да не можеш да обясниш, че ня'аш сестра.

Съгласна съм с теб, но това не променя факта, че едва ли някой ще вземе на сериозно човек, с такава слава. Поне не и в самото начало.

babity
12-27-2013, 18:35
Дали? Голямата бройка доста ясно говори за ниски критерии или иначе казано, не особено голям 'подбор'. А именно той до някаква степен гарантира изключването на описаната в последното изречение ситуация, макар че там наистина може да има изключения.

Човек, ти посочваш 4 като голяма бройка. Ако хипотетично съм се прот'ковала на 16, двама са успели да ме заблудят да им пусна, 'щото много ги обичам. После навършвам 17 и до 19 правя две връзки, по около година с готини пичо'и 'дето просто съм ги израснала и зат'ва се разделяме като приятели, то в крайна сметка аз се озовавам на 20 години изчерпала лимита си от некурвенски секс, т'ва ли е равносметката? А мога просто да си трайкам, всеки следващ да е втори и грам да не ми пука за нищо, нали?

psychopath
12-27-2013, 19:17
Въпросите ми бяха

Защо трябва да има двойни стандарти ?
и
Защо не може жената и мъжат да са с равни права ?

Защото част от фундаменталните различния са биологично детерминирани.
Мъжът е по-силен физически, по-стабилен и хладнокръвен е в рискови ситуации, по-уравновесен е и т.н (наистина разлики много). Мъжът и жената имат различни социални роли.

Значи окей е да имате еднакви права с мъжете, обаче определени задължения и отговорности са "за мъжете" ?
Не само, че е лицемерно, ами и е парадоксално.
Примери за това мога да се измислят доста.

Никой не ви говори, че трябва да нямате право на собственост или нещо такова, не преекспонирахте нещата.
Двойните стандарти произлизат от гореспоменатите различия. Въпросът не е защо трябва да ги има, факт е, че ги има.
Аз не виждам нищо лошо в това мъжа да бъде мъж, а жената - жена.

Това най-общо, ако имате възражения, слушам ви...

draid
12-27-2013, 19:21
Просто никога не може да има равенство.

psychopath
12-27-2013, 19:25
Просто явно имат комплекси, затова толкова се палят на тая тема...

Ама просто ме боли кура за тях и техните мечти :д

draid
12-27-2013, 19:29
Ми не знам човек, но може би има нещо вярно и то някакъв насаден комплекс от старо време когато са били ограничавани чисто човешките им права, за това може би сега искат във всичко едва ли не да са равни с мъжете и много приятелки са ми се засягали, като започна да им редя разликите. Не знам от кога стана срамно да си жена и да не можеш да правиш всичко като мъжете. Има някакъв порив за доказване, че могат да правят всичко което и мъжете, ама за жалост една птичка пролет не прави.

DisappointedDreamer
12-27-2013, 19:34
psychopath, и ти не изброи някакви положителни, силни черти на жените. Адски разочароващо.

Драйд - като ти чета провалените опити за философстване, ме побиват едни тръпки на погнуса. Стана срамно да си жена, откакто такива като тебе спряха да ценят качествата, която една такава притежава.

Едит: очаквам сега да ме обвиниш в комплексщина, чувство за малоценност и какво ли още, не. С нетърпение очаквам да прочета, защото наистина много ме интересува как полът ми е бил ограничаван в продължение на векове и, ах, как това е повлияло на днешните ни чувства и мнения.

darknesswillfall
12-27-2013, 19:47
само не мога да разбера психаря и драид за кво спорите изобщо :?: с жена излиза ли се на глава за каквото и да е изобщо :?: тях ги кефи да спорят , да има интрижка :smt023 фън им е дори и да грешат :smt023 и не очаквайте да си признаят , те вътрешно си вярват че могат всичко и знаят много :smt023 и тва идва от това че ако се по хубави, всеки мъж им лежи в краката и стигат до извода че са много смарт :smt023 нека си го мислят :smt023

Mary_Jane_69
12-27-2013, 19:49
draid si e super qk

psychopath
12-27-2013, 20:11
psychopath, и ти не изброи някакви положителни, силни черти на жените. Адски разочароващо.



Не, защото смятам, че нямате такива, ами се бяга от фокуса на темата. Всеки средноинтелигентен човек може да изброи силни черти на жените, това ли е най-важното?

DisappointedDreamer
12-27-2013, 20:23
Не, защото смятам, че нямате такива, ами се бяга от фокуса на темата. Всеки средноинтелигентен човек може да изброи силни черти на жените, това ли е най-важното?

Важен е фактът, че знаете, че имаме такива черти. И на двама ви постовете ви рисуват като самовлюбени, жено-мразци.

Далеч съм от върлия имидж на феминистка. Дори думата ми е противна и далеч не смятам, че някога двата пола ще бъдат равноправни. Кофтито от изразения по този начин факт е, че повечето веднага го асоциазират с мъжкото "надмощие" над жената. И на двама ви постовете акцентираха това чувство/тази мисъл. И това не ми се понрави. Затова ви скръцках.

psychopath
12-27-2013, 20:29
Жените са красиви, жените са нежни, жените са чувствителни, жените са прекрасни. Жената може с една усмивка да подлуди един мъж. Няма по-голям двигател за един мъж от жената, която обича. Жената има силата да накара един мъж да се чувства прекрасно и ужасно. Жените живеят по-дълго. Жената прави изборът с кого да бъде (това е един от ключовите моменти по темата 'защо е окей един мъж да бъде с повече жени, докато обратното не е окей'). Жената има силата да дава живот.

Доволни ли сте?

Ivaaaaa
12-27-2013, 20:35
Жените живеят по-дълго.

стих се за Ледена епоха
там мамутът казва на ленивците, че хем са зли, хем живеят по-дълго 8-) :lol:

иначе..това ли успя да измислиш?...както и да е
няма да споря в тази тема 8-)

psychopath
12-27-2013, 20:38
Важен е фактът, че знаете, че имаме такива черти. И на двама ви постовете ви рисуват като самовлюбени, жено-мразци.

Далеч съм от върлия имидж на феминистка. Дори думата ми е противна и далеч не смятам, че някога двата пола ще бъдат равноправни. Кофтито от изразения по този начин факт е, че повечето веднага го асоциазират с мъжкото "надмощие" над жената. И на двама ви постовете акцентираха това чувство/тази мисъл. И това не ми се понрави. Затова ви скръцках.

Мъжкото надмощие над жената е много спорна тема. Аз говорех за различия, не за надмощие. Ако правех съпоставка, разбирам да ме упрекнеш, че не съм бил обективен, но аз просто изброих 3-4 основни разлики

psychopath
12-27-2013, 20:42
иначе..това ли успя да измислиш?...както и да е
няма да споря в тази тема 8-)

И това ми го казва човек, който не си направи труда да изрази мнение? Несериозно.
Мога и реферат да напиша :o


Започвам да се дразня, че трябва да обяснявам надълго и нашироко, а не можете да хванете идеята от няколко нагледни примера.

SisiStrange
12-27-2013, 20:45
Какво значение има в крайна сметка изясняването на точната, официална бройка, при която една жена се води к*рва в нечий бележник? 4, 10, 15, 20... Един? Защо въобще е задължително да се лепят подобен род етикети на хората като накрая основното нещо, по което си ги харесваме е какви са като личности, с какво се занимават и как се отнасят с нас?

Аз смятам, че е хубаво човек да натрупа някакъв опит, докато е млад, за да може после спокойно да се задоми без на 40 да го тресне как не се е наживял. Под "натрупа опит" въобще не визирам да се минава всеки срещнат, нито да се надхвърли някоя определена цифра. За един човек може всичко нужно да се осъзнае и научи от двама, за друг - от повече или по-малко.

/И аз не се съгласявам над така изказаните надмощия на мъжа. Постиженията на жените далеч не са само на емоционално ниво като да бъдат сладки кукли, подлудяващи мъжете. Поне на стабилен процент не са. За по-самоуверени и смели, също не мога да се съглася, но както и да е, тук не ми се влиза в спор.

Ivaaaaa
12-27-2013, 20:47
И това ми го казва човек, който не си направи труда да изрази мнение? Несериозно.
Мога и реферат да напиша :o


Започвам да се дразня, че трябва да обяснявам надълго и нашироко, а не можете да хванете идеята от няколко нагледни примера.


не, аз няма да се включвам повече в такива спорове, защото резултатът в края винаги е един и същ, пък ти си пиши реферати.
и аз мога, но няма смисъл.
след толкова подобни теми как не сте го разбрали? или по-пърсънъл - как не си го разбрал? имаш вид на умен и начетен..ня'а смисъл просто...

psychopath
12-27-2013, 21:00
Какъв е резултатът? Ако случайно вземеш да се аргументираш някога, то е с безкрайно елементарни твърдения или "няма да се включвам".
Имам вид на умен и начетен, ама кво?

Сиси, пиле шарено, защо и ти се хващаш за определени думи и пишеш само за нещо, което не ти изнася ?

Искам да чуя мнения, не просто да се хващате за някаква дума или твърдение и да се обяснявате. Айде да си разменим ролите, аз ще се хващам за вашите думи... давайте, да ви чуя какво имате да кажете. :D

Fisherman
12-27-2013, 21:02
Аз смятам, че е хубаво човек да натрупа някакъв опит, докато е млад, за да може после спокойно да се задоми без на 40 да го тресне как не се е наживял. Под "натрупа опит" въобще не визирам да се минава всеки срещнат, нито да се надхвърли някоя определена цифра. За един човек може всичко нужно да се осъзнае и научи от двама, за друг - от повече или по-малко.

Какво има толкова да се учи?Какъв е тоя опит?

Fisherman
12-27-2013, 21:06
Винаги ,като стане въпрос за бройки и курви,тука почват едни хора да се лигавят,разтагят се локуми,подлизурства се,защото реално ги е срам дори пред самите себе си да си признаят,че са човешко падение.Морални дупки.

draid
12-27-2013, 21:11
psychopath, и ти не изброи някакви положителни, силни черти на жените. Адски разочароващо.

Драйд - като ти чета провалените опити за философстване, ме побиват едни тръпки на погнуса. Стана срамно да си жена, откакто такива като тебе спряха да ценят качествата, която една такава притежава.

Едит: очаквам сега да ме обвиниш в комплексщина, чувство за малоценност и какво ли още, не. С нетърпение очаквам да прочета, защото наистина много ме интересува как полът ми е бил ограничаван в продължение на векове и, ах, как това е повлияло на днешните ни чувства и мнения.

Хаха, ще ми обясниш ли защо тогава е тая война за равенство от страна на жените ? Да не би ние да водим такава и да се опитваме да се доказваме като равни на вас ? Не съм видял голи мъже да се развяват за да се борят за правата си.Казах ти, че не ми се ще да засягам темата, да не решиш, че мразя жените и се оказах прав. И о да аз ценя много жените, особено ценя тия които имат акъл в главата, за съжаление ако щете се обиждайте, доста рядко се срещат наистина умни жени. Факт е че познавам доста такива и винаги ми е било приятно да разговарям с тях на всякакви теми. И ако искаш ме смятай за самовлюбен и т.н. но за мен интелигентните жени се срещат рядко, аз говоря за наистина интелигентни, а не за такива които се смятат за умни. И никога целта ми не е била да изброявам силните или слабите страни на половете, аз просто казах че двата пола не могат да са равнопоставени и никога няма да бъдат, също казах и че мъжете движат техническият прогрес, хайде чакам да ме наречеш женомразец, самовлюбен и ред други глупости, ама се опитай и вътрешно да се убедиш че не съм прав, защото иначе няма смисъл.

Едит: Ще спомена две смехотворни неща. Наскоро гледах как някакви жени се разкарват голи до кръста в протест на това, че видиш ли мъжете можело да си ходят голи до кръста и никой не ги закачал, а пък жените ги арестували или нещо подобно.

Второто нещо което четох преди време, беше че от училищата махат уреда кон и успоредка, защото дискриминирал момичетата wtf ? Защо не махнем гредата, която дискриминира мъжете, да не говорим, че за жените има смесена успоредка.

хайде кажи ми сега, че тия примери не са безкрайно малоумни и силно се съмнявам да са инициатива на мъжете.

Ivaaaaa
12-27-2013, 21:12
Какъв е резултатът? Ако случайно вземеш да се аргументираш някога, то е с безкрайно елементарни твърдения или "няма да се включвам".


кей, 'ма не съм аз тази, която не можа да каже защо се отвращава и мрази гейовете :)

Auriss
12-27-2013, 21:12
От няколко дена ви чета и нещо ме гложди, пък така и не го изяснихте - осъзнавате ли, че тази бройка, която от няколко страници предъвквате, просто я асоциирате с определени характеристики ? Отблъскващо поведение, ниска култура и меркантилност примерно. Пък дали през 1 креват или през 100 е минал този човек и от какъв пол е ... май все е тая.

И тъй като беше голям зор да го дъвчете този 'двоен стандарт' именно в тази тема - някой от вас интелигентен, грамотен, целеустремен, добре изглеждащ и адекватен човек от мъжки пол, който по 3-4 дни в седмицата да се шляе по заведенията (явно някак намира време ддз ??? ), да се нагърмява през ден и мама и тате да му перат гащите ('щото е съмнително доколко работи или учи при подобна рутина) да познава ? Смис. интересно ми е, не хейтя или нещо от тоя род. И впрочем Пенко 'дето учи политология в софийски / примерно / и си взима изпитите с 4-ки не се брои.

Нали е двоен стандарта ... интересно доколко е двоен, 'щото за мен и това описаното отгоре е пълна отепка.

Fisherman
12-27-2013, 21:17
Старче ти като доближиш клавиатура май получаваш душевна дизентерия,защото нищо не каза с тоя пост.Само хвърли празни думи на камарата при другите.

psychopath
12-27-2013, 21:22
кей, 'ма не съм аз тази, която не можа да каже защо се отвращава и мрази гейовете :)

АХАХХАХАХА моля?! ;д
Освен, че не си правиш труда да четеш какво пиша, ами пишеш твои интерпретации...малко идва в повече.

Auriss
12-27-2013, 21:24
Абсолютно. Просто не сгрявам какъв е тоя мерак да се дъвче нещо очевадно, пък и оставам с впечатлението, че има някакви привърженици на теориите с ключалките тука, та наистина ми е интересно да разбера с какво един бройкаджия от мъжки пол е по-малко отепка от някоя разпоретина от женски.

Тотално настрана дискусията непремено ли си ковра ако не ти се броят сексуалните партньори на пръстите на ръцете на 20г. възраст.

Ivaaaaa
12-27-2013, 21:25
АХАХХАХАХА моля?! ;д
Освен, че не си правиш труда да четеш какво пиша, ами пишеш твои интерпретации...малко идва в повече.

не се прави, че не разбра какво точно визирах
както и да е
не разбрах защо се заяде
казах, че няма да се обяснявам излишно над толкова безсмислен спор

bye!

Fisherman
12-27-2013, 21:28
Да водиш дискусия с Ива е като да водиш дискусия с тухла

SisiStrange
12-27-2013, 21:28
Какъв е резултатът? Ако случайно вземеш да се аргументираш някога, то е с безкрайно елементарни твърдения или "няма да се включвам".
Имам вид на умен и начетен, ама кво?

Сиси, пиле шарено, защо и ти се хващаш за определени думи и пишеш само за нещо, което не ти изнася ?

Искам да чуя мнения, не просто да се хващате за някаква дума или твърдение и да се обяснявате. Айде да си разменим ролите, аз ще се хващам за вашите думи... давайте, да ви чуя какво имате да кажете. :D
Защо? Аз като цяло не съм против идеята, че няма пълно равноправие и не смятам, че би трябвало да има. Винаги едните ще са по-добри в едно, а другите в друго - като процент. Изключенията обаче, са толкова много, че самото обобщение ми се вижда излишно. Когато изреди сравнително плюсовете на жените изказа предимно неща, които са на тема: хубавата птичка как нежно влияе на своя стопанин. А това е ужасно повърхностно. Има жени математички, спортистки, физички, голяма част от хобитата, които имат, са условно приети за мъжки. Знаеш ли къде още има нечестно наложен двоен стандарт? Например, че се гледа с присмех на мъже - медицински сестри, танцьори на балет, фризьори и прочие. Защото се водят женски професии. Не смятам, че двата пола са еднакво добри във всичко, но и не мисля, че задължително на разделението трябва да се хвърля голяма умисъл и да се разглежда кой знае колко подробно сякаш е много важно кой е с някакво надмощие, когато не вярвам на кантар да съществува. Отговорностите и задълженията и без това ги има и у двата пола. Ако на теб ти се струва нечестно, че ти си този, когото викат да отваря бурканите и да сглобява гардероба, на жена ти може би ще и е кофти да простира в някой студен зимен ден.



Fisherman, няма нещо определено за учене. За всеки човек е различно. Обобщено може да се нарече: критерии какво точно търсиш у даден човек, за да ти бъде доживотна половинка. Понякога просто попадаш на неподходящи хора, което откриваш в последствие и е много по-добре да се разделиш с тях с риск да добавиш човек към бройката си в последствие, отколкото да седиш нещастлив.

psychopath
12-27-2013, 21:29
Йей, колко си над нещата.

seek&destroy
12-27-2013, 21:30
Женатааа с голямо главно Ж тарататартата


Кур за вас феминистки долни и вашето равноправие. Има ли нещо по-досадно от еманципирана женска? Не. Аре легайте и да сънувате нови доводи " С какво жената превъзхожда мъжа" хаха.

Fisherman
12-27-2013, 21:34
Fisherman, няма нещо определено за учене. За всеки човек е различно. Обобщено може да се нарече: критерии какво точно търсиш у даден човек, за да ти бъде доживотна половинка. Понякога просто попадаш на неподходящи хора, което откриваш в последствие и е много по-добре да се разделиш с тях с риск да добавиш човек към бройката си в последствие, отколкото да седиш нещастлив.

Значи става въпрос само за секс тука,защото такава е тематиката,не за намирането на вечна любов.


Понякога просто попадаш на неподходящи хора, което откриваш в последствие и е много по-добре да се разделиш с тях с риск да добавиш човек към бройката си в последствие, отколкото да седиш нещастлив.

Хубаво де,всички сме минали през това,но може ли да се продължава до безкрай по този начин и това да е оправданието,че търсиш подходящия човек,за една нощ обаче.

draid
12-27-2013, 21:35
Sisi да има жени добри във всички тия неща дето изброяваш, но и преди това казах, че една птичка пролет не прави. Това че има да речем 1000 жени добри физици е добре, но я го съпостави с 30 000 мъже например. Сравни например нобелови лауреати жени към мъже. Ама не ми се иска да издребняваме толкова много, просто ти поставяш темата така. Най-хубавото нещо на тоя свят е същевременно и най-голямата спънка жените да бъдат приемани еднакво с мъжете дори на работа да речем, а това е раждането, помисли си дали един работодател би наел жена пред мъж, ако са на едно ниво, като има в предвид, че тази жена ще роди рано или късно ?

SisiStrange
12-27-2013, 21:39
Йей, колко си над нещата.

Това към мен ли беше? *изненада* Някак твърде малко го очаквах.

Не, не до безкрай... Но и не бих очертала точен лимит и задължително след него да заклеймявам човека безкомпромисно.

psychopath
12-27-2013, 21:39
Няма угодия.
Доколкото разбрах, чувствата ви бяха наранени, заради това, че съм посочил като примери неща, които изкарвали мъжа над жената. Та се опитах да кажа от гледната точка на мъжа, в какво доминира жената над него. Сега пък било повърхностно, да съм казал, че това са ви единствените качества, или може би, че няма изключения? Ти също се хващаш за думите, а това е много дразнещо.
А това с професиите можеше спокойно да го спестиш, защото ти самата каза, че изключенията били толкова много, че нямало какво да се обобщава. Нали самата тема засяга тенденции? И типични неща за единия и другия пол...
И преди да ме набедите за друго. Аз определено нямам проблем с половите различия и ги приемам като нещо нормално.

SisiStrange
12-27-2013, 21:41
Sisi да има жени добри във всички тия неща дето изброяваш, но и преди това казах, че една птичка пролет не прави. Това че има да речем 1000 жени добри физици е добре, но я го съпостави с 30 000 мъже например. Сравни например нобелови лауреати жени към мъже. Ама не ми се иска да издребняваме толкова много, просто ти поставяш темата така. Най-хубавото нещо на тоя свят е същевременно и най-голямата спънка жените да бъдат приемани еднакво с мъжете дори на работа да речем, а това е раждането, помисли си дали един работодател би наел жена пред мъж, ако са на едно ниво, като има в предвид, че тази жена ще роди рано или късно ?

Дам, последното е вярно. Защо да споря с факти?

Fisherman
12-27-2013, 21:42
Еми ти не заклеймяваш ама е грозно човек да се въргаля с много партньори,всеки си го интерпретира по свой начин.Няма нищо градивно в тия отношения,как един ден ще погледнеш някой и ще му кажеш обичам те,ти си единствен/а,като преди това през устата ти са минали десетина пениси.И 5 да са пак са доста.

psychopath
12-27-2013, 21:42
Това към мен ли беше? *изненада* Някак твърде малко го очаквах.

Не, не до безкрай... Но и не бих очертала точен лимит и задължително след него да заклеймявам човека безкомпромисно.

Не беше за теб, ама нали трябва да се направиш на ощипана госпожица... заклейми ме безкомпромисно.
А аз ще си го преместя в другия крачол.

Красивият
12-27-2013, 21:43
Еми ти не заклеймяваш ама е грозно човек да се въргаля с много партньори,всеки си го интерпретира по свой начин.Няма нищо градивно в тия отношения,как един ден ще погледнеш някой и ще му кажеш обичам те,ти си единствен,като преди това през устата ти са минали десетина пениси.И 5 да са пак са доста.

ti znaesh nai dobre kakvo e da ti minat 5 penisa prez ustata :D

Fisherman
12-27-2013, 21:43
ti znaesh nai dobre kakvo e da ti minat 5 penisa prez ustata :D

ти знаеш най-добре какво е да ти минат 10 пениса през гъза

Красивият
12-27-2013, 21:44
Много сте прости, че спорите за оптимална бройка, това е като де се карате за приемлива възраст за загуба на девственост.

Красивият
12-27-2013, 21:45
ти знаеш най-добре какво е да ти минат 10 пениса през гъза

гуси недей така, всички знаем, че с йеромонах максимус не скучаете вечер

Ivaaaaa
12-27-2013, 21:45
Много сте прости, че спорите за оптимална бройка, това е като де се карате за приемлива възраст за загуба на девственост.

май бой :*


гуси недей така, всички знаем, че с йеромонах максимус не скучаете вечер

не, той не е поп, той е новият Гео Милев - не признава запетайки :D

Fisherman
12-27-2013, 21:46
гуси недей така, всички знаем, че с йеромонах максимус не скучаете вечер

махай се от тая тема с педалските ти намеци и закачки мухъл

Красивият
12-27-2013, 21:47
май бой :*



не, той не е поп, той е новият Гео Милев - не признава запетайки :D

и правила за писане на пунктуационни знаци,той пише ето така,не го интересува че,не сме като него тъпи като галош

SisiStrange
12-27-2013, 21:47
Не беше за теб, ама нали трябва да се направиш на ощипана госпожица... заклейми ме безкомпромисно.
А аз ще си го преместя в другия крачол.
Само питах. Не се правя на ощипана. На мен спора ми е приятен. И без това имам форум още само няколко дни. :Д

Красивият
12-27-2013, 21:48
ко пр иве много си хубава днес ;p :*

Ivaaaaa
12-27-2013, 21:49
ко пр иве много си хубава днес ;p :*

mii nish ti kp mite :**

psychopath
12-27-2013, 21:49
Само питах. Не се правя на ощипана. На мен спора ми е приятен. И без това имам форум още само няколко дни. :Д

И на мен ми е приятен, но ако споря на живо с Ива... просто няма да споря с нея. :D

Ivaaaaa
12-27-2013, 21:51
И на мен ми е приятен, но ако споря на живо с Ива... просто няма да споря с нея. :D

:O :O :O !!!

Красивият
12-27-2013, 21:51
мии тука чета някви убитаци в тийнпроблем ;p виж какво красиво стихотворение съчини поетичният ми ум

Ти си истинска,
толкова истинска,
колкото гривната ми от Зимбабве,
чиито мъниста са сякаш направени
от кафени зърна.
Ти си хладният пролетен ветрец,
който на път за училище ме събужда;
ти си чашата, в която наливам гореща вода,
а после избирам дали да е чужд или български чай.
Остани... остани и не тръгвай,
обещавам да те държа до безкрай.


ive az shte sam hristo fotev shte badesh li moqta liudmila jivkova

Ivaaaaa
12-27-2013, 21:55
ive az shte sam hristo fotev shte badesh li moqta liudmila jivkova

ne moje li da si peyo yavorov, a az da sym lora?

Красивият
12-27-2013, 21:56
da no peyo ubiva lora :(

Ivaaaaa
12-27-2013, 21:57
i posle iznasilva trupa i i izyajda syrceto
iskam drama!!!

Красивият
12-27-2013, 22:00
;p shte q imash

SonataArctica
12-27-2013, 22:01
Ако някой мод виси в Секса всяка вечер ще има по 3-4 човека баннати заради спам :lol:

Красивият
12-27-2013, 22:03
Ако някой мод виси в Секса всяка вечер ще има по 3-4 човека баннати заради спам :lol:

az sam dostata4no bannat ;p

Ivaaaaa
12-27-2013, 22:05
Ако някой мод виси в Секса всяка вечер ще има по 3-4 човека баннати заради спам :lol:

tykmo shte si pochina ot forona


mitkooou, chakam si dramata

Красивият
12-27-2013, 22:06
tykmo shte si pochina ot forona


mitkooou, chakam si dramata

k shte q napisha za satirichen ili socialen/forum teatar q iskash? :********

Ivaaaaa
12-27-2013, 22:08
samo za men :oops: :*********** (sori nemam kirilica)

Fisherman
12-27-2013, 22:13
махнете се от тая тема глупави хора

Красивият
12-27-2013, 22:13
izsvinavam se na vsi4444ki no fkex type blokira a na konpa mi nqma bilkarski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

psychopath
12-27-2013, 22:14
:O :O :O !!!

Нали знаеш, че си ми слабост :* :Д

Красивият
12-27-2013, 22:15
Нали знаеш, че си ми слабост :* :Д

Vnimavaiiiiiiiiiiii

Ivaaaaa
12-27-2013, 22:19
Vnimavaiiiiiiiiiiii

:*



Нали знаеш, че си ми слабост :* :Д

i ti na men, i ti na men



izsvinavam se na vsi4444ki no fkex type blokira a na konpa mi nqma bilkarski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ono i ya taka


махнете се от тая тема глупави хора

geo, nyama li da dadesh svoe sobstveno ime na techenieto ti?

psychopath
12-27-2013, 22:27
Vnimavaiiiiiiiiiiii

хахаха що, да не ми направиш свирка?

Красивият
12-27-2013, 22:29
хахаха що, да не ми направиш свирка?

не ще направя така че мистериозно да останеш без място за свирки

Fisherman
12-27-2013, 22:59
geo, nyama li da dadesh svoe sobstveno ime na techenieto ti?

ива ти си много интересен човек,твърдиш че да си тъп педал не е лошо,после се опитваш да обиждаш на гей

darknesswillfall
12-27-2013, 23:02
ива харесва нежни мъже , скиорчета тва онова , теб ще те хареса , ти си досущ като скиор , знаеш ли що така :?:

БУАА глей ся , скиор си щото обичаш първо дълги и заострени раоти , щеките ги ползваш не по предназначение , и също обичаш да си разкрачен 8-) свикнал си да праиш слалом с приятеля ти в леглото тъй че наясно си в нещата :smt023

psychopath
12-27-2013, 23:05
Ива е тъпа колкото си иска, ама ние си я обичаме такава :v

Ivaaaaa
12-27-2013, 23:13
Ива е тъпа колкото си иска, ама ние си я обичаме такава :v

:*


ива харесва нежни мъже , скиорчета тва онова , теб ще те хареса , ти си досущ като скиор , знаеш ли що така :?:

БУАА глей ся , скиор си щото обичаш първо дълги и заострени раоти , щеките ги ползваш не по предназначение , и също обичаш да си разкрачен 8-) свикнал си да праиш слалом с приятеля ти в леглото тъй че наясно си в нещата :smt023

mi haresvam gi yaa, nz shto si tolkova zabluden da si mislish, che ski begachachite sa nejnichki
ti ne bi mogyl da izdyrjish i minuta na natovarvaneto i da karash i 2km klasika
aleksander legkov baby <3


ива ти си много интересен човек,твърдиш че да си тъп педал не е лошо,после се опитваш да обиждаш на гей

geo milev? septemvri? ekspresionizym? da si chuval? kvi geyove te gonyat

oh, az uj shtyah da spya..

darknesswillfall
12-27-2013, 23:15
тъпите момичета си имат преимущества :smt023

не могат да кроят сложни планове понеже не са умни , и са честни и откровени

хвани си тъпачка да ти е мирна главата са казали хората :smt023

darknesswillfall
12-27-2013, 23:16
бейби , ще издържа много повече , ти не знаеш с кво се занимавам изобщо :smt023

Fisherman
12-27-2013, 23:16
ива харесва нежни мъже , скиорчета тва онова , теб ще те хареса , ти си досущ като скиор , знаеш ли що така :?:

БУАА глей ся , скиор си щото обичаш първо дълги и заострени раоти , щеките ги ползваш не по предназначение , и също обичаш да си разкрачен 8-) свикнал си да праиш слалом с приятеля ти в леглото тъй че наясно си в нещата :smt023

а тъй преследвай ме във всяка втора тема за да те праа на 2 стинки бълха

Pedigree
12-27-2013, 23:17
Абе, не знам мирно или тегаво ще ти е да си имаш тъпачка - от една страна ще си я тъпчеш, тя ще е доволна, няма да те занимава, ти ще си доволен, всичко точно. От друга... тъпотата обременява.

psychopath
12-27-2013, 23:19
Опитвал съм се с тъпи, ама не издържам, просто ме подлудяват. :D

darknesswillfall
12-27-2013, 23:21
имал съм приятели които не са много умни но са много честни и уважителни и това е достатъчно за мен

предпочитам тоя вариант пред някого който е интелигентен пък невестулка :smt023

darknesswillfall
12-27-2013, 23:21
и изобщо не говорех за секс между другото :smt023

Pedigree
12-27-2013, 23:27
Както има интелигентни невестулки, така има и тъпи. Тъпотата не е еквивалент на доброта. Да, онази наивна-приятелска-чиста-необразована-не блестяща с интелигентност-но лоялна-доброта... да, тя е търпима, на моменти тегава, но не и непоносима. И все пак предпочитам хора, които ще определя по своите критерии за умствено надарени.

darknesswillfall
12-27-2013, 23:59
повечето хора с интелект го използват не по предназначение ами за мизерии , интриги и гадории , то затуи идва лафа по добре тъпо момиче :smt023

иначе проблема идва че ако е прекалено тъпа може да те вкара в куп неприятности без да осъзнава дори , не трябва да бъркаме това с невестулството :smt023 затова е важно да улучиш тънката граница

Violenza
12-28-2013, 01:46
аз се озовавам на 20 години изчерпала лимита си от некурвенски секс, т'ва ли е равносметката? А мога просто да си трайкам, всеки следващ да е втори и грам да не ми пука за нищо, нали?
Не. Това го посочих съвсем ориентировъчно за деца току-що завършили гимназия, а не по принцип.

Не приемайте толкова буквално всяка една написана цифра, повече от ясно е, че е абсолютно относителна работа.


Както и да е, отговор за двойния стандарт, конкретно в случая за бройката и секса на първа среща, не видях. Удобно беше да въртите около феминизъм и равноправие, които в случая бяха напълно излишни.

DisappointedDreamer
12-28-2013, 08:20
Удобно беше да въртите около феминизъм и равноправие, които в случая бяха напълно излишни.

Айде, да не ме споменаваш, а?
Защото достатъчно доводи изписах в предните страници за бройката и секса на първа среща.

Fisherman
12-28-2013, 10:15
е как ,маги меги ли е и е по-удобно да отклонява темата,защото я е срам да си признае с колко се е въргаляла

Лилаво_дупе
12-28-2013, 10:21
е как ,маги меги ли е и е по-удобно да отклонява темата,защото я е срам да си признае с колко се е въргаляла
How many?

Violenza
12-28-2013, 10:47
Айде, да не ме споменаваш, а?
Защото достатъчно доводи изписах в предните страници за бройката и секса на първа среща.
Гузен негонен бяга. Нещо май си се засегнала от всеобщото мнение за годинките и бройките, а? Айде сега отново прочети какво съм написала.

Говорех за Психопат и останалите, които не можаха да обяснят защо мъжът, който си ляга на първа среща е ОК, а жената, която прави същото, е курва.

psychopath
12-28-2013, 11:17
Ако приемем, че жената избира с кого да си легне и както обичате да твърдите, че мъжа трябва да предприеме първата крачка, а в ръцете на жената стои изборът.
Ако един мъж е пасивен, ще си остане на сухо. Докато една жена да бъде пасивна и това да няма никакво значение.
Мъжа е ловец, а жената плячка. Както има слаби ловци, така има и лесни плячки.

Честно казано не съм твърдял, че тази, която си ляга на първа среща е курва. Социалните разбиранияправят асоциацията с думата "курва".
Ако държиш да си отговориш на този въпрос трябва да се подходи по друг начин.
Всеки сериозен коментар по въпроса трябва да започне с разнищването на думата курва, защото ако попиташ 10 човека, 10 ще ти кажат различни неща или няма да знаят какво да отговорят.

Как искаш да се отговори на този въпрос като ти имаш едни разбирания за 'курва', другите имат различни. И при положение, че това не е уточнено...си говорим празни приказки.

Violenza
12-28-2013, 11:25
То, реално, в първите постове, засягащи темата, не се говореше за 'курви', а за интерес. И аз за него питам. Каза се, че ако жената преспи с някого на първа среща, автоматично бива приемана като безинтересна и неструваща...

psychopath
12-28-2013, 11:39
Аз съм преспивал с жена на първа среща.
Това, което повлия върху мнението ми за нея нямаше нищо общо с това, че ми е пуснала на първа среща, образно казано...

Ако извадиш едно твърдение от контекста, може да бъде интерпретирано по всякакъв начин.
Ако някой е чел Песен за огън и лед, мога да ви дам примери от там, че ми хрумнаха ;д

А що се отнася до взаимоотношенията с хората, ако държиш на себе си и не искаш хората да си правят изводи за теб, заради някаква дребна частица от теб...ти също няма да го правиш.

Violenza
12-28-2013, 11:52
Не знам аз ли не си задавам въпроса коректно или просто ти не ме разбираш.

Не ми се дъвче едно и също, както и да е.

mimsssssss
12-28-2013, 12:48
Май само аз го разбрах Психопата :д
Няма как да са равнопоставени мъжа и жената, тъй като са различни. А знак за равенство на различни неща не се слага. Няма как. Най простият пример – мъж засява семето, жената износва плода и му дава живот на белият свят. Айде приравнете ги.
Иначе относно двойният стандарт, не исках да се намесва онази комплексарщина, която казва жената, че е курва, а мъжа пич, нищо че са на еднакви години и с една бройка. Просто не исках темата да се обръща в количествена и да си мерим *ишките.
По-скоро опира до качеството. Колко и доколко за вас е важен секса? Бихте ли пренебрегнали даден косур да го наречем в името да си запазите връзката? И съответно бихте ли пренебрегнали кофти секса, ако всичко друго е ок, с цел да си запазите връзката?

ShtrudeL
12-28-2013, 14:09
Преди, по време на и след.

NeutralMilkHotel
12-29-2013, 00:00
Мислех, че имаш по-високо мнение за мен, ама ми е през к'ура, честно казано.
Вярвайте си, че няма и не трябва да има двойни стандарти, както и равни права...


И тук изникват два въпроса - к'во аджеба се разправяш с тия хора по този маолумен въпрос и как очакваш някой да реши, че ще излезе нещо хубаво? Няма да цитирам какво точно има предвид под "тия хора", защото не ми се навлиза толкова дълбоко...
Просто ти, ако си знаеш нивото ще видиш, че е под него...Но в крайна смета т'ва е интернет, така че...
Но пак да си кажа, па нека те боли фара - ако водиш дебилни спорове с неосъзнати хора не мисли, че от теб се очаква нещо хубаво. ;)

NeutralMilkHotel
12-29-2013, 00:06
Аз само ще ви кажа, че ако искате да се омъжите за качествен мъж не парадирайте с бройки (ели па дву-три цифрени) и не се правете на великите феминистки. Ако не искате - живи и здрави, с котка под ръка и към тъмблр, и путколизачите...

А мъжете могат да не съдят само по бройките...Няма пак да давам примера за Пенка спала с 2-ма, ама с вторият й се върти секс клипче в нета и в свободното си време прави свирки на най-собрият ви приятел, 'щот има кинти, примерно...

NeutralMilkHotel
12-29-2013, 00:09
Аз само ще ви кажа, че ако искате да се омъжите за качествен мъж не парадирайте с бройки (ели па дву-три цифрени) и не се правете на великите феминистки. Ако не искате - живи и здрави, с котка под ръка и към тъмблр, и путколизачите...

А мъжете могат да не съдят само по бройките...Няма пак да давам примера за Пенка спала с 2-ма, ама с вторият й се върти секс клипче в нета и в свободното си време прави свирки на най-собрият ви приятел, 'щот има кинти, примерно...

xXxPETYAxXx
12-29-2013, 06:44
Вие така и не разбрахте, че не става въпрос за "жена с много бройки си е много добре", а че и мъжът с много бройки е толкова зле в очите на жената, колкото и тя в мъжките. И това няма НИЩО ОБЩО с феминизма, нито с половото разделение...
Обяснявате се на дълго и на широко за неща, които нямат пряко значение върху конкретната тема.

bilqnavod
12-29-2013, 18:25
Изброих някой неща да, направих го само за да кажа, че няма как половете да са напълно равнопоставени. Разбира се има и такива сфери в които жените са по-добри и това го казах в следващият пост, ако не си забелязала. Не знам защо винаги жените се засягате когато се заговори по тази тема ? Защото е така или защото отчаяно искате да не е ? Мога да говоря много на тази тема, но вероятно ще решите, че мразя жените и ги омаловажавам като цяло, а това не е така. Точно поради тази причина не мисля да влизам надълбоко в тая тема.

Недей мрънка, дръж се мъжки! Нали за това претендираш?

Canis_Dirus
12-29-2013, 18:27
Бой и ебън винаги и навсякъде.
Запознанство започнало с пернишка мартеница е най-добре!

bilqnavod
12-29-2013, 18:28
е как ,маги меги ли е и е по-удобно да отклонява темата,защото я е срам да си признае с колко се е въргаляла

Бива ли да си толкова груб?

draid
12-29-2013, 18:40
Недей мрънка, дръж се мъжки! Нали за това претендираш?

Че къде видя да мрънкам :?

shadowcrew
12-29-2013, 19:11
Не знaя тийнейджъри кaкво трябвa дa докaзвaт с изчaквaне.

girlwithblueeyes
12-29-2013, 20:34
psychopath, и ти не изброи някакви положителни, силни черти на жените. Адски разочароващо.

Драйд - като ти чета провалените опити за философстване, ме побиват едни тръпки на погнуса. Стана срамно да си жена, откакто такива като тебе спряха да ценят качествата, която една такава притежава.

Едит: очаквам сега да ме обвиниш в комплексщина, чувство за малоценност и какво ли още, не. С нетърпение очаквам да прочета, защото наистина много ме интересува как полът ми е бил ограничаван в продължение на векове и, ах, как това е повлияло на днешните ни чувства и мнения.

Абселютно

Вие в кой век живеете ?
Отиде в някоя скандинавска държава и кажете че жените и мъжете нямат равни права да ви направят на 2 стотинки .

psychopath
12-29-2013, 20:54
Ти четеш ли кой какво пише изобщо?
Ще ти кажа аз абселютно.
Леприкон :lol:

102
12-29-2013, 20:57
Леприконите и хобитите имат ли еднакви права ?

girlwithblueeyes
12-29-2013, 20:57
Много добре чета аз
А вие в кой век живеете питам аз ?
:lol:

102
12-29-2013, 20:58
в този в който нема бурканчета с пара закопани под земята

draid
12-29-2013, 21:38
Много добре чета аз
А вие в кой век живеете питам аз ?
:lol:

Последно когато погледнах, още бяхме във века в който мъжете бутат 90% от технологиите в света. И има огромно значение между права и равенство.

psychopath
12-29-2013, 21:56
Леприконите и хобитите имат ли еднакви права ?

Хобитите обичат да играят дартс (кфв)
Леприконите са яки, ама тя е прекалено тъпа за леприкон.
Я я знам таа...


Аз ли в кой век живея? Защото не си спомням да съм говорил каквото и да било против жените. Ама ако не напишеш такова нещо, какво би могла да напишеш ти по темата?
Много обичам хора с беден речник и половин мозък да ми се правят на интересни и готини с разни глупави включвания.
Ако имаш да казваш нещо по въпроса, казвай го. Ако не, заеби разсъжденията и без друго не ти се получават.
Има толкова неща, които можеш да правиш: свирки, да готвиш, да переш...
И не го казах защото си жена, ами защото за друго, общо взето - не ставаш.
Сега ще ме наречеш ли сексист и женомразец? :o

girlwithblueeyes
12-29-2013, 22:13
Аз за какво ставам си е моя работа


За мен да твърдиш че жените и мъжете не могат да имат равни права си е изостанало мислене нищо лично
Пък ок аз съм тъпа и ставам само за горно изброените неща
Има страшно много жени на ръководни постове в типично мъжки сфери е как тези жени са стигнали до там ?
Нали са се доказали по някакъв начин за да стигнат до там ?!

Fisherman
12-29-2013, 22:21
Бива ли да си толкова груб?

към утрепки нямам милост,съжалявам

Fisherman
12-29-2013, 22:25
Аз за какво ставам си е моя работа


За мен да твърдиш че жените и мъжете не могат да имат равни права си е изостанало мислене нищо лично
Пък ок аз съм тъпа и ставам само за горно изброените неща
Има страшно много жени на ръководни постове в типично мъжки сфери е как тези жени са стигнали до там ?
Нали са се доказали по някакъв начин за да стигнат до там ?!

Огледай се около теб,къщата ти/апартамента е построен от мъже,компютъра от който пишеш тук също,погледни през прозореца-улици ,къщи ,градинки,тротоари,улични лампи,канализация,окабеляв ане,всичко е правено от мъже.Живееш в свят изграден от мъже.За това преди да се сравняваме си направи в главата тази равносметка,мъж стъпи на луната не жена,мъж полетя от края стратосферата.

Аз много се радвам да виждам способни жени,шефки,футболиски квото се сетиш,но в крайна сметка всеки трябва да си знае мястото.

psychopath
12-29-2013, 22:26
Никъде и никога не съм твърдял това, което ти се опитваш да ме убедиш, че твърдя, поне не и в този смисъл.
Явно според теб аз мисля, че жените не трябва да имат никакви права, а това не е така.
Говорех за различия, не за права.
Не знам защо ти е толкова трудно...

Не ме интересува какво говорят другите, не ме причислявай към тях.

girlwithblueeyes
12-29-2013, 22:28
Никъде и никога не съм твърдял това, което ти се опитваш да ме убедиш, че твърдя, поне не и в този смисъл.
Явно според теб аз мисля, че жените не трябва да имат никакви права, а това не е така.
Говорех за различия, не за права.
Не знам защо ти е толкова трудно...

Извинявам се тогава
Грешно съм те разбрала.

Хайде тогава ми коментирай мнението на Фиши . По специално това

Аз много се радвам да виждам способни жени,шефки,футболиски квото се сетиш,но в крайна сметка всеки трябва да си знае мястото.

102
12-29-2013, 22:29
не ти е за прав пат

psychopath
12-29-2013, 22:32
Извинявам се тогава
Грешно съм разбрала.

Хайде тогава ми коментирай мнението на Фиши . По специално това

Аз много се радвам да виждам способни жени,шефки,футболиски квото се сетиш,но в крайна сметка всеки трябва да си знае мястото.

А така. Извинявай, ако съм бил по-остър, ама се изнервям, когато ми изопачават думите.
Жива и здрава. :v

girlwithblueeyes
12-29-2013, 22:36
102
Човек съм и греша както виждаш се извиних .

Психо
Чакам си мнение за коментара на Фиши :Д

102
12-29-2013, 22:39
не си човек, а жена

Fisherman
12-29-2013, 22:42
не си човек, а жена
;d

draid
12-29-2013, 23:18
Аз за какво ставам си е моя работа


За мен да твърдиш че жените и мъжете не могат да имат равни права си е изостанало мислене нищо лично
Пък ок аз съм тъпа и ставам само за горно изброените неща
Има страшно много жени на ръководни постове в типично мъжки сфери е как тези жени са стигнали до там ?
Нали са се доказали по някакъв начин за да стигнат до там ?!

Ние от 7 страници говорим, че не може да има равенство между половете, не говорим никъде, че не могат да имат еднакви права. Вземи се научи да четеш какво точно пише.

Иначе фишъра се изсили глупаво накрая, но реално наистина живеем в свят изграден от мъже, харесва ли ви или не.

Fisherman
12-29-2013, 23:19
Кво съм се изцепил,казах че ми харесва да виждам способни хора.

И също искам попитам,кой ще се сети за жена гений?Без гугъл.

tireheb
12-29-2013, 23:24
мари кюри

Fisherman
12-29-2013, 23:25
Наполовина гений.

Canis_Dirus
12-29-2013, 23:54
www.youtube.com/watch?v=BfJZ6nwxD38‎

Fisherman
12-29-2013, 23:57
Участвала е в проекта "Манхатан"?

draid
12-30-2013, 09:54
Наполовина гений.

Абе това не е както го казваш, при положение че е от малкото хора които имат две нобелови награди, всяка жена се сеща за това, разбира се. Има и други жени с популярни изобретения, като например чистачките на колата, но за да се приеме, че жените са по-добри в това нещо или поне толкова добри колкото мъжете в световен мащаб, трябва процентното отношение да не е 1:20 или 1:50

Fisherman
12-30-2013, 10:08
www.youtube.com/watch?v=g2n0RcVfHWk всички други учени,жени мъже,бледнеят пред Тесла

draid
12-30-2013, 10:12
Дам Тесла е от най-големите.

Fisherman
12-30-2013, 10:13
не ,той не е от най-големите ,той е най-големия

babity
12-30-2013, 10:32
И аз твърдя, че мъжете са по - (а не, че трябва да имат повече права!), но в крайна сметка някой ги прави тия мъже...

Violenza
12-30-2013, 10:44
Е тука сте се събрали няколко мъжленца и се хвалите сами хаххахах. :cool:

Аз не видях жена да се е обидила от сексизъм, ама вие изглеждате така отстрани.

Fisherman
12-30-2013, 10:48
тая тема е болна явно и на двата пола

TIFOSO
12-30-2013, 10:48
И аз твърдя, че мъжете са по - (а не, че трябва да имат повече права!), но в крайна сметка някой ги прави тия мъже...

Бащите им?

Violenza
12-30-2013, 10:50
тая тема е болна явно и на двата пола
Да бе. По-скоро за вас и за разни болни феминистки, дето протестират по цици. :D

Fisherman
12-30-2013, 10:52
Няма нас,няма вас,нещата са там и се виждат,по-голямата част от прогреса на човечеството се дължи на мъже.