PDA

View Full Version : Любов ли е ?



hahahaha2
12-22-2013, 08:52
Здравейте имам следния проблем моля даите съвет . :) Имам игра с едно момиче от класа с нея сме от 12 години в един клас но последните месеци някак си се зближихме много опитвам се да я поканя на романтично място хубава гледка над града слънцето залязва планините пред нас много . Тя много харесва хубавите гледки разпитвал съм я . Обаче винаги нещо се обърква вали много силен дъжд бях в болница после пак валя дъжд после имаше важен испит и сега я поканих и не ми отговаря това не е голям проблем защото почти винаги е заета . Та мисълта мие когато отидем там аз съм доста залупен и незнам как да заппочна важния разговор да и кажа че я харесвам същосе притеснявам акоме отреже някакъв начин да се измъкна защото когато се видим да не ми е неловко даа. си поговорим извинявам се за грешките от телефона съм ие малко труднописането просто искам да споделя и ако може да мидадете някойполезен съвет.

TheBeliever
12-22-2013, 09:01
Не започвай разговор. Гушни я докато се наслаждавате на гледката. Ако не се дръпне я целуни. Не сте на 10 да се питате "Искаш ли да сме гаджета".

SonataArctica
12-22-2013, 09:12
http://www.youtube.com/watch?v=GOJk0HW_hJw

baby_baby
12-22-2013, 13:53
Не започвай разговор. Гушни я докато се наслаждавате на гледката. Ако не се дръпне я целуни. Не сте на 10 да се питате "Искаш ли да сме гаджета".

Това

hahahaha2
12-22-2013, 14:39
Не е ли прекалено прибързано от къде да знам как ще реагира ?