PDA

View Full Version : Предложете забавни неща за рожден ден.



lovedamon
12-22-2013, 13:17
Здравейте в началото на Януари ще ставам на 13, но нямам никакви идеи за парти. Ще каня хора само от моя клас. Мисля да празнувам вкъщи и да сваля няколко филма и музика, но не знам дали ще им хареса. На Коледното ни тържество имаше само музика и на всички им беше тъпо. Вие какво правите на вашите рожденни дни? Дайте ми идей моля ви!

Lilanda
12-22-2013, 19:43
Зависи от компанията, зависи от музиката, зависи от филмите. Твърде много 'зависи'.

Аз всяка година си празнувам рождения ден в нас с 10-тина човека и единственото, с което се заемам е музиката. Останалото си го правим по време на 'партито' сами и си прекарваме супер..Така че зависи.

lovedamon
12-23-2013, 08:24
Мерси за идеята. Ами то проблемът е че всички сме с различни интереси. Миналата година бях поканила към 10 човека но 2ма от тях се мразеха така да кажа и се разделиха на групички. Но тази година ще гледам да няма такива групички и всички да се забавляваме заедно.

an7raks
12-23-2013, 12:26
Мерси за идеята. Ами то проблемът е че всички сме с различни интереси. Миналата година бях поканила към 10 човека но 2ма от тях се мразеха така да кажа и се разделиха на групички. Но тази година ще гледам да няма такива групички и всички да се забавляваме заедно.
Така става, когато търсиш бройка...

lovedamon
12-23-2013, 15:25
Не търсех бройка просто сме с различни интереси. Например най-добрата приятелка не харесма филмите,които гледам и песните, които слушам. А и тези две момичета просто не се хресваха и не искаха да си говорят.

ОР
12-25-2013, 19:06
мастурбация