PDA

View Full Version : Майка ми не дава да си оскубя веждите



Elvira_eli
12-22-2013, 18:08
Здравейте аз съм на 13 и майка ми не дава да си оскубя веждите а и понеже съм на 13 започват да ми растат и малки мустачки и мисля и тях да ги оскубя защото косата ми е тъмно кафява и ще започнат да личат но майка ми и това не дава не знам защо не ми дава все пак ако ги не махна мустаците ще ми пораснат малко по големи и ще започната да се личат а веждите също много мои приятелки от моя клас си ги скубят а на мен точно майка ми не дава помогнете моля не искам да стана после много грозна :( :х кажете ми как да я убедя

DeniseWallace
12-22-2013, 18:17
Имаш мустак? :lol:

Elvira_eli
12-22-2013, 18:34
съвсем малък почти не се личи и не разбирам кое е смешно ? -.-

SomeRandomNerd
12-22-2013, 18:39
Първо си оправи правописа, а след това мисли за веждите.

Elvira_eli
12-22-2013, 18:42
може да съм написала нещо грешно защото го писах бързо а и може да е от копчетата а ти за коя грешка по точно говориш ??

ilincheto
12-22-2013, 18:42
Има два варианта: да седнете с майка ти и на спокойствие да обсъдите ти какво точно искаш да направиш и причината, заради която тя не ти дава и има вариант да кажем мустака да го изрусиш въобще няма да се вижда а веждите леко да ги поизчистиш ... Другия вариант е да действаш бе съгласието на майка ти ..

Elvira_eli
12-22-2013, 18:44
ще опитам :)

Lonsdale.
12-22-2013, 18:54
Добре де, толкова ли ти е наложително? В смисъл сляти ли са или?

Elvira_eli
12-22-2013, 19:25
не са сляти просто имат косъмчета там където отбелязах на тази снимка - file:///C:/Users/Computer/Pictures/dx300_19758.jpg
искам само тях да махна не разбирам защо не ми дава

NeutralMilkHotel
12-22-2013, 19:49
не са сляти просто имат косъмчета там където отбелязах на тази снимка - file:///C:/Users/Computer/Pictures/dx300_19758.jpg
искам само тях да махна не разбирам защо не ми дава

Качи снимката тук - http://imgur.com/ , индеанецо...

Lonsdale.
12-22-2013, 20:42
:cool:

kaRamella
12-24-2013, 11:44
file:///C:/Users/Computer/Pictures/dx300_19758.jpg :ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД

darknesswillfall
12-24-2013, 12:17
Момичето може да не е в час с компютрите бахти кви сте гадове и как нападнахте , вие сте бетер от мен :smt077

Лилаво_дупе
12-24-2013, 12:35
Ще си ходиш малко по-космата, кво ще ти стане.

Ееее, за мустачките съм съгласна, че ако имаш, трябва да си ги махнеш, че децата в тези години са много гадни и може да ти се подиграват, поговори с майка си за това

За веждите можеш спокойно да изчакаш още 1-2 години.

Elvira_eli
12-25-2013, 07:34
LOL !

Runaway11
12-25-2013, 13:19
Е това не го разбирам - как може да не ти разрешава 13 е нормална възраст да желаеш вече да си оформяш веждите...Това мъхче го махни веднага докато не са започнали да те обиждат или да ти се подиграват - стращно грозно е! А за веждите отиди и обясни на майка си как стоят нещата - и кога най-вече е подходящата възраст за нея да си ги оформиш. Обясни й че повечето ти приятелки и като цяло повечето момичета на твоята възраст си ги оформят и ти се притесняваш от твоите - би трябвало да те разбере :)

BonyBunny^.^
12-26-2013, 16:42
Не разбирам, защо всички я нападнахте, тя иска съвет.... за това е написала шибаната тема.... нали? Виж сега какво правиш, адски е просто-взимаш една пинсета, и без майка ти да те види си ги махаш сама!!! Аз така направих... а относно мустачките... ами тях пробвай да ги изрусиш с кислородна вода.
Надявам се да съм ти помогнала... :)

baby_baby
12-26-2013, 18:25
Просто поговори спокойно с нея пробвай да си изрусиш мустачките а за веждите едва ли са ти много та чак да ги скубеш или махни само там дето са сляти

Elvira_eli
12-27-2013, 09:26
ок но като казах за мустачките имах предвид че почти не се виждат исках главно да питам за веждите :) ии мс на тези които ме разбраха а не ме нападнаха ..

HollyGolightly
12-27-2013, 09:40
Какви са тези майки? Аз като бях на 13 моята насила ме накара да отида да си ги оправя при козметик, понеже не съм била малка вече и не можело така.
Взимаш една пинсета и си ги оправяш, пред свършен факт какво може да направи майка ти? Не ми се вярва да те накаже, понеже си си оправила веждите.

Runaway11
12-27-2013, 19:00
ок но като казах за мустачките имах предвид че почти не се виждат исках главно да питам за веждите :) ии мс на тези които ме разбраха а не ме нападнаха ..

Еми щом не се виждат толкова - майка ти няма да забележи ако си ги оскубеш ;) а за веждите може и тях сама да оправиш - за начало можеш да обереш само космите които са отстрани без да ги оформяш много...

Lonsdale.
12-27-2013, 20:18
А пробвала ли си да я убедиш да те заведе на козметик? Ако козметика/чката е свястна 1во-няма да те обезобрази и 2ро просто ще и кажеш, че искаш да махне само излишните косъмчета или ако имаш сляти и това е.

Dam Yeo Wool
12-28-2013, 00:11
Понеже съм на 13 започват да ми растат и малки мустачки.

Добре е,че се появяват чак на 13,аз от 11 годишна започнах да заприличвам на мустакат и брадясал мъж,слава богу майка ми прояви разбиране и ме заведе на козметик.

Изглежда майка ти не проявява разбиране,затова трябва да действаш без нейното знание.

Вероятно имате пинсета вкъщи,с нея оскуби само веждите и щом майка ти прави проблем е по-добре да не вижда пинсетата в твоите ръце.,събери пари,намери някой свестен салон за красота и отиди при козметичка да ти направи кола маска на лицето,не е много болезнено,а и е на прилични цени..

ПП: Първо почисти излишните косъмчета,ако решиш да ги правиш по-тънки ги скуби само отдолу (веждите).