PDA

View Full Version : Проблем - спермата ми засъхва по пениса, мирише и не иска да се измие



GRMypsilon
12-22-2013, 20:53
Ами ситуацията е следната, след мастурбация се къпя и се измивам уж перфектно, но на другия или по-другия ден забелязвам че имам засъхнала сперма по главичката която мирише неприятно. Ок измивам я пак. На другия ден пак е там и е на парцали. Това ми се случва от 6 месеца насам и не мога да разбера защо? Преди не си спомням въобще кура да ми е миришел някога. Секс не съм правил от 6 месеца г/д и в последните няколко месеца от връзката с приятелката ми се случваше пениса редовно да ми мирише на нейните части въпреки редовното къпане, но това отмина. Случвало ли ви се е такова нещо и на вас и нормално ли е? Защото не ми се вярва и преди да е било така но просто да не съм му обръщал внимание. То си се усеща сериозно миризмата на засъхнала сперма, понякога толкова силно, че като седя пред компютъра със сгънати крака ми лъха от крачолите.

draid
12-22-2013, 21:37
Да не си пипнал нещо ?

GRMypsilon
12-22-2013, 21:41
Да не си пипнал нещо ?

Mи и на мен ми мина през главата, ама толкова ме хваща шубе от тоя сценарии, че даже не искам и да си го помислям. Но не виждам логика в това да мирише от сперма и да съм хванал болест.

draid
12-22-2013, 21:55
Ами от къде реши, че точно от нея мирише ?

GRMypsilon
12-22-2013, 23:37
Ами от къде реши, че точно от нея мирише ?

Щото тя мирише по един специфичен начин, докато аз не си усещам странни миризми от моето тяло. А и ако съм пипнал нещо ще е от нея щото единствените ми сексуални контакти са били с нея, а тя е била с към 15-20 мъже. Ама пак казвам, това с онази миризма беше преди много време и спря. Не вярвам да имам std. Това което е сега е просто засъхнала сперма която уж я чистя ама немога да я изчистя напълно щото се е заклещила по най-неприятните ъчълчета на главичката, и на другия ден засъхналата сперма се утроява без нито да съм мастурбирал нито нищо . Доколкото разбрах от разни чуждестранни форуми, това може да е от диета която съдържа много метал или рибни масла (не ям риба) и също така от лоша хигиена. Аз поддържам уж перфектна хигиена, или може просто да си въобразявам че е така...хмм

xXxPETYAxXx
12-23-2013, 05:40
Що не идеш на андролог? Ние тука не сме никакви, няма как да ти помогнем.

Rabalka
12-23-2013, 06:24
Не е ли уролог мажкият ...? :lol:

xXxPETYAxXx
12-23-2013, 07:00
Не. Андрологът е мъжкия еквивалент на "гинеколог", а урологът се занимава с пикочно-половата система.

FAKE IT
12-23-2013, 08:28
Вика му се смегма, а не засъхнала сперма. Провери в google за какво става въпрос. Мий се всеки ден, ако трябва по два пъти, но без да прекаляваш със сапуна, защото от него ще ти се изсуши кожата на пениса, ако забележиш такова нещо спри сапуна за известно време и се измивай само с топла вода.

draid
12-23-2013, 11:18
Значи, след като жената с която си спал има такава колосална бройка, аз бих те посъветвал да се консултиращ с лекар, особено ако сте правили секс без презерватив. Много е голяма вероятността да пипнеш някоя инфекция така. Особено гъбички.

kaRamella
12-23-2013, 11:27
Мисля , че са гъбички, защото съм виждала подобно нещо. Отиди на лекар и моля те недей толко много да си го лъскаш ;д

AnarchyBoy
12-23-2013, 12:13
Гъбички са, марш на лекар и започвай да се миеш сутрин/вечер - /сменяй бельото след миенето/
Ако искаш си вземи клотримазол и се мажи (първо попитай лекаря, но сигурно това ще ти предпише)
Нанася се на и под ръба (не знам как да го нарека друго яче) на главичката.. :D
Маже се 2-3 пъти дневно... Разтривайки се.. :D
2 до 4 седмици - Ако няма ефект, пак лекар.. /Не трябва да правиш секс до 5 дни след последното мазане/


ПП.. До сега (чука на дърво) съм нямал проблеми, но бая ме е страх от такива мизерии и съм изчел къде що има.. :D

Auriss
12-23-2013, 12:15
До сега (чука на дърво) съм нямал проблеми, но бая ме е страх от такива мизерии и съм изчел къде що има..

така ще кажеш :cool:

AnarchyBoy
12-23-2013, 12:21
така ще кажеш :cool:

:D

seek&destroy
12-23-2013, 16:31
Може да става въпрос за секрет, който се отделя от половия ти орган, а не чиста сперма. Най-вероятно става въпрос за някаква инфекция,свидетел съм на подобен случай, отиди на доктор,няма нищо страшно и срамно. За смях е, когато не го направиш и се занемаряваш.

funkey
12-23-2013, 22:29
Гъбички със сигурност.

Tsukuda_Hiroshi
12-24-2013, 14:00
Авторе, а ти правил ли си секс, че да има опцията да си лепнал нещо по полов път?

GRMypsilon
12-24-2013, 19:43
Авторе, а ти правил ли си секс, че да има опцията да си лепнал нещо по полов път?

Да. В първия пост го пише това. Последно преди 6 месеца.

tori
12-24-2013, 20:10
След празниците тичай на лекар. Най-добре си поговори с личния, би трябвало да те насочи къде, какво и защо.

Анонимката
12-27-2013, 11:44
Охо, тя обределено е била с доста мъже, което не е добре. Най-добре се прегредай.